Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Snoop-y válasza GIJoe (#26) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nehez betorni sok piacra. Nem tudom mashol hogyan van de itt angliaban egy kozepes elofizuhoz ingyen dobaljak a premium kategorias telefonokat. Nyilvan nem egy huaweit valasztok majd nem mintha elerheto lenne a szolgaltatonal. Viszont ha ki kene fizetnem elgondolkodnek rajta erosen.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#52) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos nagyon hasznos,jó a cikk,sajna hazánkban nincs forgalmazva,megéri a 80.ezret.//Bőcs de mi a készülék pontos nev,németben, :C

föolvaso

(#53) Ádibádi válasza fojuzer (#52) üzenetére


Ádibádi
tag

Köszönöm, HUAWEI Ascend G615 a pontos neve németben (annyi a különbség hogy az egy 1 gigás verzió valamint egy hangyányival kisebb az akksija, viszont a kínai változatot (U9508) lehet 2 giga rammal is rendelni és ugye nagyobb az akksija) :))

Valaki, van még kérdés? :D

A NŐKNEK ÁLLÍTÓLAG 70 HÁZIMUNKÁHOZ KELL ÉRTENI: A FŐZÉS ÉS 69...

(#54) jeni válasza Napfénysüti (#44) üzenetére


jeni
félisten

a Telemax javítja a Huawei telefonokat,talán ez is jó pont(bár még nincs listában a típusok közt)

(#55) batai15


batai15
félisten

Most akkor az ui, végülis herélt miui?

(#56) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

a ph!-s bejelentő mondatán ("Négy magos Huawei telefon, mely szinte mindent tud és ráadásul, piszkosul jó ára van? Kiderül!") besírtam... kell is a teljes kiőrlésű telefon, mint egy falat kenyér.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#57) Ádibádi válasza bambano (#56) üzenetére


Ádibádi
tag

Bambano:

Így is lehet értelmezni :DDD

batai15:

Erről sajnos nem tudok semmi infót :N

[ Szerkesztve ]

A NŐKNEK ÁLLÍTÓLAG 70 HÁZIMUNKÁHOZ KELL ÉRTENI: A FŐZÉS ÉS 69...

(#58) Graphics válasza Ádibádi (#53) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nálam nyerő, ő fogja váltani a Nexus One-t feltehetőleg, minőségi, és ha a 2150-es akksival elmegy 3 napot, akkor már megérte.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#59) Napfénysüti válasza jeni (#54) üzenetére

Nem ismerem őket, korrektek? Persze a legjobb eset ha nem is fogom személyesen megtapasztalni. :)

Més que un club!

(#60) jeni válasza Napfénysüti (#59) üzenetére


jeni
félisten

itt nem az a kérdés,hogy korrektek ezzel nincs is gond egyik legjobb szerviz,hanem a készülékkel,hogy van -e engedélyük azt is javítani majd? magyarul van-e szerviz-gyártói szerződés ezekre is?

[ Szerkesztve ]

(#61) pjeczlac


pjeczlac
csendes tag

Itt egy összehasonlítás

[link]

:U

[ Szerkesztve ]

(#62) Napfénysüti válasza jeni (#60) üzenetére

Bocs elfelejtettem írni hogy ez azért érinthet mert pármnak G300-a van. Egyelőre ilyen Honorom még nem lesz. :B

Més que un club!

(#63) vadkörte


vadkörte
addikt

Nyam-nyam...
Elfogott egy kell ilyen érzés...
Az előfizumhoz a normális telefonokat lényegében független áron adná a szolgáltatóm. Leginkább csupán azt tart vissza a vásárlástól, hogy hiányzik az ára... :)

Üdv. V. Körte

(#64) petipetya


petipetya
nagyúr

Kellemes vas. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#65) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok, engem az erdekelne ti hol szoktatok kinai telokat nezegetni?szeretnek venni vmi max 4,3' keszuleket, ket magos procival 1 giga rammal min android 4.0val. Az ilyen kategoriaju " markas" telefonok szerintem indokulatlanul dragak. Olvasgatom itt logouton a kinais telos cikkeket, es igazabol egyikotok se panaszkodott tulzottan semmire. Kamera nem nagyon erdekel. Otlet?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#66) Graphics válasza oszi666 (#65) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

pandawill

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67) GIJoe válasza Graphics (#66) üzenetére


GIJoe
addikt

inkább minideal, de van erre egy remek fórum ott kivesézik..

[ Szerkesztve ]

(#68) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

Jó írás és végre egy jó ár / érték arányú telefon.

Javításra szorul a cikkben a "magyarosítás" szó, mivel ilyen nincs. Helyette magyarítás van :)

(#69) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Hardbass Chapter felirat meglepett (nem láttam senkit még aki ezzel tesztelt volna, de végre valami zene amit jómagam is hallgatok) ha a mély hangokat jól kezeli akkor hangilag tényleg rendben van a cucc :)

Pont annyival olcsóbb mint amennyivel a Huawei név kevesebbet ér. Szóval nagyjából jól eltalált arányok, még ha egy itthoni pénztárcának ez is nagyon sok...

(#70) nexus6 válasza Ádibádi (#57) üzenetére


nexus6
aktív tag

Engem nagyon érdekel ez a készülék, van egy bolt ahol rendelésre hoznak belőle jó áron. Elég sok videót néztem már róla, szerintem pont a kezelehető méret, erős tudás, elérhető ár (normál ár-érték arány) jellemzi. Egy érdeklődő kérdés: esetleg valakinél megnézhető lenne (kb. 5-10 perces elfoglaltság) élőben a készülék? léccí-léccí :)

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#71) Ádibádi válasza nexus6 (#70) üzenetére


Ádibádi
tag

Privi ment :)

Th3Ac3:

Van még pl. Qlimax is ;)

[ Szerkesztve ]

A NŐKNEK ÁLLÍTÓLAG 70 HÁZIMUNKÁHOZ KELL ÉRTENI: A FŐZÉS ÉS 69...

(#72) nexus6 válasza Ádibádi (#71) üzenetére


nexus6
aktív tag

Tegnap találkoztam a teszt írójával, megakartam élőben is nézi a telefont. Ezúton köszönöm még egyszer meg a pár perces készülék mustrát!!! :)
A telefon nagyon meggyőzött, élőben. Eszméletlen gyors, megfelelő kijelző méret és tényleg gyönyörű napsütésben is az ips kijelző. Egy csomó tesztben nem szereplő dolgot is megmutatott Ádibádi. Már tudom, hogy ilyenem lesz, ha sikerül a jóáras beszerzés.
Ádibádinak egy nagy piros pont, és ajánlott. :) :R

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#73) Graphics válasza nexus6 (#72) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem csak neked :D, én is ilyet veszek ez már eldőlt. :P

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#74) fireman123 válasza nexus6 (#72) üzenetére


fireman123
őstag

Szívesen megnéznénk egy videós tesztet is :C :R

(#75) GIJoe válasza fireman123 (#74) üzenetére


GIJoe
addikt

van a tech2 videó csatornáján, az enyim konkrétan...

(#76) fireman123 válasza GIJoe (#75) üzenetére


fireman123
őstag

Ok, köszi, megtaláltam... :K

(#77) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,
nem pörög a fórum, de azért megkérdezem, milyen tokot javasolnátok a Honor 2-höz?
Van vmi bevált?
Ez jó lehet?

...giroszkóppal mi a helyzet egyébként, van benne vajon, mert erről is megoszlanak az infók?

[ Szerkesztve ]

(#78) Ádibádi válasza Cyborg (#77) üzenetére


Ádibádi
tag

Szia!

Én személy szerint a Nillkin tokokat tudom ajánlani, mert olcsók és beváltak (így pl. azt is amit belinkeltél) ;)

Igen van benne giroszkóp :K

Üdv!

A NŐKNEK ÁLLÍTÓLAG 70 HÁZIMUNKÁHOZ KELL ÉRTENI: A FŐZÉS ÉS 69...

(#79) Cyborg válasza Ádibádi (#78) üzenetére


Cyborg
őstag

Megjött a telefon, nekem nincs benne giroszkóp:(
Plusz nem tölt 89% fölé, az időjárás widget Beiginget mutatja állandóan, akármit csinálok, és nem tudom frissíteni se a sw-t sd kártyáról. Egyenlőre ennyi a tapasztalat vele, remélem idővel megoldódik.
Esetleg vmi sw guru megkereshetne privátban, ha van tippja. köszi

Antutu 15.000, de úgyse érdekel senkit, engem se:)

[ Szerkesztve ]

(#80) Cyborg


Cyborg
őstag

Csináltam a Honor2-vel pár tesztet, főleg akku és GPS vonatkozásban, meg pár fotót is lőttem vele.
Még viszonylag friss(nincs 2 hét) a kapcsolatunk, és nem indult zökkenőmentesen, de egyébként nagyon elégedett vagyok. Előtte egy Motorola Defyt nyúztam 2 évig, így nekem minden téren előrelépés ez a telefon.

Egy két teszteredmény, hátha érdekel valakit
Antutu Tester Battery Test
Ez az eredmény a telefon érkezése után készült, de a rom(B030) valamiért nem töltötte fel az akksit rendesen, ugyanis 4,2V-nál mutatta 100%-osnak az akksit, holott egy 4,35V-os Li-po akksi van benne.

Vellamo

AndrioTS GPS Test

Endomondo


Runkeeper

Az IGO is tökéletesen fut, és mindenféle net nélkül is pillanatok alatt pozíciót fog, és elég pontosnak bizonyul, köszönhetően a Glonassnak

Pár akkus screenshot
A GIJOE által linkelt 7 napot a telefont használva lehetetlen elérni, de így sem lehet panasz a fogyasztásra, hiszen e következő adatok folyamatos wifi, és 2G mellett(értelem szerűen, ahol nem volt wifi, ott 2G) mellett születtek, plusz készítettem vagy 60 fotót, és azokat mind fel is töltöttem Drive-ra, szóval sokszor kikapcsolt kijelzőnél is dolgozott a telefon.
Én olyan stabil 2-3 nap közé tenném az üzemidőt, jelenleg 1,5 napnál tartok 50%-on, 1 óra telefonálás,és 1,5 óra kijelző használattal, viszont nem folyamatos nettel, hanem 6 óra wifivel, meg 2 óra 2G-vel.



A fogyasztást dicsérendő, hogy mindenféle net nélkül éjszaka szinte nem fogyasztott a telefon szinte semmit, csak akkor "esett" le az akksi 99%-ra, miután 5 percig ment a kijelző. Tudom, ez nem életszerű adat, de mindenesetre érdekes.

Én személy szerint a kamera gyorsaságával, és fényképekkel is nagyon meg vagyok elégedve, de összehasonlítási alapom nincs más tepsi telókkal, de Nekem jó, és az a lényeg:)
pizza
virág nappal
ház este felé
autó hajnalban
barack beltérben
újság beltérben
újság makró kb. 5cm-ről

Egyenlőre ennyi, azt mondom, megérte Nekem, hogy többet fizettem egy Huaweiért, mint másért, viszont minden megy rajta rendesen.

Ami gondom van esetleg, remélem tud valaki segíteni, hogy parancsikont nem tudok kirakni ( xls fájl linkek, amik kellenének), eben jól jönne egy kis segítség.
Tudom, custom rommal meg lehet mindent oldani, de azt is tudom, hogy tökéletes custom rom incs, mindegyiknek van vmi bug-ja, uh ha lehet a jelenlegi romhoz vmi megoldást.

Köszi a figyelmet!

[ Szerkesztve ]

(#81) GIJoe válasza Cyborg (#80) üzenetére


GIJoe
addikt

pedig még mindig hetente töltöm 9 hónapos aksival :B
igaz raktam rá akku hűtést, nanotech icepad nevűt...

(#82) Crytek válasza Cyborg (#80) üzenetére


Crytek
veterán

Ezeket a screenshotokat mivel csinálod?

Táblagépen érdekes a menüben ott van egy screeshoting rész ami kirak egy gombot a többi mellé és tudok csinálni.Nos a telefonomon ilyet sehol sem találtam :(

Next PC Upgrade: 2022

(#83) Cyborg válasza GIJoe (#81) üzenetére


Cyborg
őstag

Én csak használom a telefont, igaz még új, uh jobban nyomkodom, meg folyamatosan megy a 2G, de a Te 7 napod szinte elérhetetlen, hacsak nem direkt rágörcsöl az ember.
Majd próbálgatom még én is nyújtani az üzemidőt, esetleg lejjebb veszem az órajelet, de látszik a a screenshotodból is, hogy javarészt csak készenlétben, és tétlen volt a telefonod.

Esetleg van valamilyen tapasztalatod, hogy mennyire van hatással az üzemidőre, ha lejjebb veszed az órajelet, mert így is elég takarékosnak látom a procit egyébként?

Ez a heatsink bevált, vagy még nem érkezett meg/nem raktad fel?
Nekem az akksi max 38fokra melegedett eddig, viszont a proci annál jobban melegszik, uh első körben nem tartom irdatlan nagy baromságnak betenni egyet a hátlap alá.

A parancsikonos dolog neked se megy rajta?

Crytek: Power+Hangerő le egyszerre

[ Szerkesztve ]

(#84) Cyborg


Cyborg
őstag

(#85) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

- az előlapon az a fémes keret az tényleg fém, vagy csak króm festék?
- GPS milyen Sygic progival?
- van-e valamilyen negatívum ami hosszabb használat után jött elő?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#86) Cyborg válasza Victoryus (#85) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia,
- Nekem fémnek tűnik, de eddig fel sem tűnt, hogy nem műanyag, uh nem oszt,nem szoroz, csavargatni nem lehet a telót, nagyon masszív. Én tokkal használom, így a fogása is stabilabb, nem akar kiesni a kezemből.
- a gps jó, és gyors, az IGO, és az MTk-s telóknak gondot okozó sport tracker tökéletesen megy rajta, uh szeritnem a Sygiccel se lenne gondod
- komolyabb baja nincs, én meg vagyok vele elégedve, minden megy rajta rendesen.

Szoftveres ellátottsága akadozott eleinte, de van hozzá hivatalos 4.0.4, 4.1.2, és tegnap adták ki a 4.2-es szoftvert rá, igaz, az nem multilanguage még. Nekem folyamatos 2G-vel olyan 3,5 óra kijelző idő, és 2+ nap üzemidő, 3G-vel 2,5 óra kijelző és 1+nap üzemidő szokott lenni.

Én defyről váltottam erre, és nagyon hamar megszoktam a méretét, főleg, hogy oldalt van bekapcsoló, ami nagyon jó szerintem. Már annyira megszoktam a méretét, hogy alig várom, hogy a kollegának megjöjjön a G610S, és a kezembe foghassam.

(#87) Victoryus válasza Cyborg (#86) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

köszönöm! :R
Hát, üzemidőben nem lenne sokkal jobb, mint a V970-em. Pedig úgy szeretnék már egy olyan telefont, ami kibír 4 napot is! Van is olyan csájnafon, csak azoknak meg egyéb nyűgjeik vannak. Egyébként a Honor nagyon rendben van, tetszik! De legalább napi 1.5 órát simán netezek wifin, így ez is lemerül 2 nap alatt tuti.Hát, nem egyszerű egy minden szempontból jó telefont találni :(

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#88) Cyborg válasza Victoryus (#87) üzenetére


Cyborg
őstag

Én is üzemidő mániás vagyok, Nekem is nagy akksi az álmom, de nem akartam olyan telót, ami bugos, és ebben a méretben nem találtam jobbat. Az összes MTK-s telóval van valami baj, így maradt ez, pedig vagy 2 hónapig bújtam a netet.
Amúgy wifivel is meglepően jó az üzemidő, kisebb a fogyasztás, mint 2G-vel.

(#89) #58219008


#58219008
törölt tag

Valaki fel tudna tenni egy kamera tesztet? Egy-kettő van youtubon, de valahogy nekem mindegyik olyan, mintha akadozna... Emiatt még vacilálok hogy ezt vegyem-e :F

(#90) Cyborg válasza #58219008 (#89) üzenetére


Cyborg
őstag

Nekem is mintha akadozna 1080p-ben.
Link
720p-ben viszont nem tapasztaltam ilyet, mondjuk nem is videózom vele sűrűn.

(#91) #58219008 válasza Cyborg (#90) üzenetére


#58219008
törölt tag

Fel tudnál tenni egy 720p videót is?

(#92) GIJoe


GIJoe
addikt

már csak 220$ a 2 GB ramos, nem rossz ár...

(#93) Cyborg válasza #58219008 (#91) üzenetére


Cyborg
őstag

Ha nem felejtem el, készítek olyat is majd.

(#94) GIJoe válasza Cyborg (#93) üzenetére


GIJoe
addikt

én is készítettem egy fullHDst, de nem látok akadást, valahová feltöltöm
szerintem valami amatőr dolog az akadás, lassu micoSD, régi szoftver...

(#95) Cyborg válasza GIJoe (#94) üzenetére


Cyborg
őstag

Csak akkor lehet látni, ha pl vmi mozgó dolgot filmezel, pl. elhaladó autókat, stb.

Egyébként lehetséges, hogy szoftver, mert eddig nem is videóztam, csak 720p-ben, azt is marha ritkán, így nem tudok biztosat mondani a videó felvétellel kapcsolatban.
Ami biztos, hogy most B115 van fent(4.0.4), a kártyámmal pedig biztos nincs gond.
Kártya teszt
Mindenestre van rá rengeteg custom rom, a cyanogenmod is dolgozik egy romon, plusz a németek is dolgoznak egy gyári releaseen, uh nem panaszkodhatunk, mert minden le van fedve, 4.0.4, 4.1.2, 4.2.2

(#96) GIJoe


GIJoe
addikt

Hirtelen nem volt jobb ötletem óriáslevélben töltöttem fel.
a kezem, remeg közben zoomoltam is x1, de nem látom hogy akadna...
szoft: B107, a kártya SanDisk Class 10 UHS-1

A felvétel vacak, egyértelmű, én totál árnyékban vagyok, a cél nem, most a szaggatásra voltam csak kíváncsi...

[ Szerkesztve ]

(#97) #58219008


#58219008
törölt tag

Lehet hogy csak gyorsabb mozgáskor lehet látni. Próbálj meg légyszi egy olyat csinálni, hogy a telefont fixen tartod (pl leteszed vagy hozzányomod egy villanyoszlopnak) és egy forgalmasabb utcát videózol.

(#98) Vadász0529 válasza Cyborg (#86) üzenetére


Vadász0529
csendes tag

Az a "fémes" keret nem fém sajnos 2 hét használat után sikerült kicsusszannia a kezemből egy fém lábtörlőre a keret 2 helyen lepattant :( uh csak műanyag!

(#99) Vadász0529


Vadász0529
csendes tag

Egyébként májustól használom a telefont, szval volt időm kitapasztalni :) nagyon pörgős kis gép megvagyok vele elégedve, a kamera szép képeket csinál, minden akadás mentesen megy benne, a widget-ek is szépen futnak! Nekem a telefon kényelmesen elfér a kezemben (de a barátnőmnek már "nagyocska"). Az aksiról anyit h ha nem nyúzom különösebben akkor 2-3 napot kibír, de egyébbként szinte naponta töltöm (a WiFi-zés átka)...
Összefoglalva nagyon megvagyok fele elégedve csak ajánlani tudom :) ha valakinek valami kérdése lenne szivesen segitek :)

(#100) Ádibádi


Ádibádi
tag

Srácok most érdemes ilyet venni: [link]

A NŐKNEK ÁLLÍTÓLAG 70 HÁZIMUNKÁHOZ KELL ÉRTENI: A FŐZÉS ÉS 69...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.