Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:03:09

LOGOUT.hu

Huawei Ascend P6 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) djbelo válasza Atus85 (#450) üzenetére


djbelo
senior tag

Szerintem is valami ilyesmi lehet! Mert akkor visszaküldené 8 napon belül! Nem? :K

[ Szerkesztve ]

(#452) Atus85 válasza djbelo (#451) üzenetére


Atus85
aktív tag

Csak akkor birja visszaküldeni ha neten vette.

(#453) trokigabi válasza d@minator (#445) üzenetére


trokigabi
csendes tag

Pedig azt írják ,hogy fasza a kamerája.

(#454) Ricsi200 válasza Atus85 (#452) üzenetére


Ricsi200
tag

Még csak neten lehet megvenni....

(#455) djbelo


djbelo
senior tag

Ezt olvassátok el!!
http://www.gizmodo.com.au/2013/07/huawei-ascend-p6-review-just-like-a-shiny-black-iphone-only-android-and-bad/

Nem nagy az angol tudásom,de eléggé le húzták a p6-ot! :O

(#456) Ricsi200 válasza Csocsesz75 (#440) üzenetére


Ricsi200
tag

A vaterán már csak 90 ezer :)

[link]

(#457) espista


espista
senior tag

Hát eléggé el vagyok bizonytalanodva. Lehet, hogy még nincs kiforrva rendesen. Xperia Z vs Ascend P6. Még nem eldöntött kérdés.

Romani ite domum!

(#458) zsoleer válasza espista (#457) üzenetére


zsoleer
senior tag

Nem lehet összehasonlitani a két készüléket, Z hardveresen jobb ezt biztos! S4 pro proci Full HD kijelzö ip 57 védelem stb....

(#459) maki12 válasza Ricsi200 (#456) üzenetére


maki12
senior tag

Ez Csocsesz78 hírdetése :K

HTC U11 & Nikon D5300

(#460) espista válasza zsoleer (#458) üzenetére


espista
senior tag

A hardver igazából tök mindegy. Az Xperia T-m is elég mindenre, pedig az csak két magos. Viszont atom stabil, rendszeresen jönnek ki rá a frissítések.

Romani ite domum!

(#461) d@minator válasza trokigabi (#453) üzenetére


d@minator
addikt

Igen. Tesztekben dicsérik a kamerát és a kijelzőt is.
Amit még olvastam:
- a gyorsulásmérő túl érzékeny
- picit megdöntve a készüléket máris fordít pedig nem azt akartad
- google chrome összeomlik de csak először, youtube néha fagy
- a képernyő nem mindenhol elég érzékeny, többször is rá kell bökni valamire, a kesztyű mód bekapcsolása javít ezen
Nekem ez az utóbbi kizáró ok. ZTE Blade-nél tapasztaltam ilyet.
A jó hír, hogy valaki teljesen elégedett a telefonnal. :)
Ennyit találtam most másodjára de ezek nagy része szerintem bármely telefonról elmondhatók. Várjuk a hazai felhasználók véleményét!

(#462) szente válasza d@minator (#461) üzenetére


szente
addikt

A melegedés kivételével talán az összes probléma javítható szoftveresen. Reméljük a gyártó figyelni fog erre, és később javítani fogja.

De tényleg jó lenne tudni, hogy mi az amit javított az frissebb szoftver.

[ Szerkesztve ]

(#463) zsoleer


zsoleer
senior tag

Nekem egy problémám volt vele, eddig ha telefonálsz és a füledhez emeled akkor ugye elsötétül a kijelzö mint minden telonál de ha el emeled a füledtől akkor újra aktivnak kéne lennie a képernyönek na ez nálam nem igazán müködött többször is elöfordult, ilyenkor csak úgy lehet megint aktiválni a készüléket hogy megnyomod a bekapcsoló gombot.

(#464) paquita válasza szente (#449) üzenetére


paquita
tag

Tegnap ejjel csinaltam meg a firmeware frissitest, messengert letoroltem, ujbol inditottam, azota megy, meg nem volt reboot. Nagyon remelem, hogy nem is lesz! :)

(#465) paquita válasza espista (#457) üzenetére


paquita
tag

En is gondolkodtam Z-n, nekem a menuje nem tetszett, fako a kijelzoje a menujenel, mashol persze gyonyoru, p6_e nagyon szep, a hangszoroja is erosebb szerintem, es nalam az dontott hogy arban p6 2/3 annyiba kerult elofizetessel, es nem gondoltam elso benyomasra, hogy z jobb lenne. az mar felsobb kategoria, es huawei p6 pedig inkabb eros kozepkategoria.

(#466) szente válasza paquita (#464) üzenetére


szente
addikt

Más egyéb hibát a felsoroltak közül te tapasztaltál?
"- a gyorsulásmérő túl érzékeny
- picit megdöntve a készüléket máris fordít pedig nem azt akartad
- google chrome összeomlik de csak először, youtube néha fagy
- a képernyő nem mindenhol elég érzékeny, többször is rá kell bökni valamire
- melegedés
- fagyás
"

[ Szerkesztve ]

(#467) paquita válasza zsoleer (#463) üzenetére


paquita
tag

Nalam ez tokeletesen mukodik, es az elozo firmeware-el is mukodott rendesen.

(#468) paquita válasza szente (#466) üzenetére


paquita
tag

A gyorsulasmero nem tudom micsoda. A tobbinel semmi ilyet nem tapasztaltam, fordulast ki lehet kapcsolni, hogy ne forduljon, a youtube nalam nem fagyott, chrome sem, bar egyszer hasznaltam, masik bongeszot hasznalok.

(#469) paquita válasza szente (#462) üzenetére


paquita
tag

Azt irta valaki aki frissitette, hogy a GPS hasznalat nem melegiti fel annyira a telefont, sot le is fagyasztotta neki, mert annyira tulmelegedett, es a frissites megoldotta neki a gondot. (sygyc navigacioval fagyott le neki)
Viszont ma skype-on beszelgettem fel orat, es felmelegedett az arcom a kijelzotol, de meg elviselhetoen meleg volt.

(#470) djbelo válasza paquita (#465) üzenetére


djbelo
senior tag

Én is így vagyok a Sony Z nézegettem vs P6!! A Z-nek biztos rosszabb a betekintési szöge! Meg hát jóval drágább is.

(#471) szente válasza paquita (#469) üzenetére


szente
addikt

Az a melegedés nem vészes, nekem most nyáron az Xperia P-mre is rászokott izzadni az arcom. :DDD
Amúgy melyik fórumból értesülsz, hogy kinek milyen lett a frissítés után?

(#472) Tibi09 válasza szente (#471) üzenetére


Tibi09
tag

Ígéretes telefonnak indult, de rengeteg hiba jött már most elő. Szerencsére én nem rendeltem belőle, inkább a tutira mentem egy Nexus4-gyel.
Mondjuk remélem a frissítések helyre pofozzák a telót és örömét leli benne a meglévő és a leendő használói.

(#473) szente válasza Tibi09 (#472) üzenetére


szente
addikt

Még szerencse, hogy csak szeptemberben lesz esedékes a váltás, addig figyelem a fórumot, hogy merre halad a telefon. Ha 2 hónap alatt kijavítják a bug-okat, akkor ez lesz. Ha nem, akkor nézek mást.

(#474) paquita


paquita
tag

En oromom lelnem benne mar akkor is, ha nem indulna ujbol. :) Amire en hasznalom tokeletesen eleg, elotte iphone 4s-em volt, imadtam, akkor ugy voltam nem kell nagy kijelzo, de ahogy kihoztam, nem tudtam lemondani a 4,7-rol, es ekkora vagy nagyobb kijelzos telefonokat neztem mar csak, es hat sok nem johet szoba. A z ellen meg egyetlen kifogasom volt, hogy alig par fonttal dragabban kaphato az galaxy s4, es azert a kijelzoje sokkal szebb, meg elmenytelibb a felhasznaloknak, mint a Z, es akkor mar inkabb az lenne. Szoval az ara miatt ugy voltam adok neki meg egy eselyt, remelem jol dontottem. Amugy nekem tenyleg nem fagy, youtube-ot, facebookot, hireket nezek, dolphin bongeszo van jelenleg fent, nekem hibatlan. GPS-t meg nem probaltam. Este keresgettuk a firmeware frissitessel miket javitottak, mondjuk erdekes, hogy akkor jott ki a frissites, amikor kb itt Angliaban megjelent a telefon. Vajon miert???? Szoval szerintem ajanlatos lefrissiteni, mert lehet sok mindent javitottak benne. Sajnos huawei-rol nem sok minden van neten, csak p6 hirek mindenutt, de naprol napra lehet talalni uj cikkeket, ezt mar sajnos nem tudom megmondani melyik oldalon talaltam.
Navigaciot kiprobalom majd, mennyire melegszik a telefon. A kamera nekem tokeletesen megfelel, a vakuja nagyon jo eros szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#475) d@minator válasza szente (#462) üzenetére


d@minator
addikt

Télen legalább fűti a zsebem. :DDD
(#474) paquita: Akkor várjuk a fejleményeket random reboot ügyben! Ne kíméld. :)

(#476) paquita válasza d@minator (#475) üzenetére


paquita
tag

Nem kimelem, az appok mind maradtak, kiveve a messengert, eddig meg semmi... Szurkoljatok! :) Ha par napig nem indul ujbol, akkor szerintem megoldodott a gond, es johet bele a micro sd kartya is :)

(#477) kelly416 válasza paquita (#476) üzenetére


kelly416
veterán

Gyanítom, azt máris visszatolhatod, szinte biztos, hogy nem az indította újra. De amúgy Te tudod, mennyire kell a kártya, egy nap app helyett kártyát tegyél majd bele. Szerintem.

(#478) bkiky01


bkiky01
senior tag

T-nél új árlista új árakkal.. Valami nem okés még a weblappal, mert meglévő előfizura nem ad árat.. :S

(#479) bkiky01 válasza bkiky01 (#478) üzenetére


bkiky01
senior tag

Elvileg az új árak feltöltése folyik.. ;)

(#480) Platina113


Platina113
csendes tag

Sziasztok.

Lehet, hogy nagyon butát fogok kérdezni, és már biztos ezt is párszor kitárgyalták már, ha nem is pont itt ebben a fórumban, akkor máshol. Azért megkérdezem:
Szóval most a régi nokia classic telómban még a régi "normál" sim kártya van. De ebbe a P6-ba ugye micro sim vagy mini sim kell bele. Tudom, hogy a szolgáltató automatikusan ad majd egy sim-het hozzá és ráteszi a régiről az adataimat, DE, a régit megtarthatom? Tehát, hogy mondjuk mind a két telefon tudjam majd használni. A régi nokiát és az új P6-ot is? Vagy ez így hülyeség? :F
Bocsi, és köszi! :)

(#481) paquita válasza Platina113 (#480) üzenetére


paquita
tag

Igen, ez nem igy mukodik. Ahogy aktivaljak az ujat lesz par ora atmenet, might a regi meg el, due mar az uj is, due uta a letiltjak a region simedet. Itt igy mukodik, szerintem otthon is.

(#482) paquita válasza kelly416 (#477) üzenetére


paquita
tag

8 GB nem sok mindenre eleg, nekem kell a micro sd, es sokkal gyorsabb is, mint az online tarhelyek. Aki nem tudna bitcasa-n minden huawei-s kap 20 gb tarhelyet ingyen. Egyebkent nem tudom mar ki irta, hogy inkabb nexus 4-et valasztott p6 helyett biztosra akart menni. Ma jelent meg egy cikk, hogy aki frisitette 4.3-ra milyen gondjai vannak a telefonnal. Tulmelegedes, touch nem mukodik, nagyon lassu a telefon, es pl van akinek el sem indult a frissites utan. Szoval nem biztos, hogy az a jo, ha te kapod elsonek a frissiteseket... Es az a telefon nem bovitheto micro sd-vel, szoval en azert nem vagyoj abban biztos, hogy sokkal jobb valasztas, mint a p6...

(#483) paquita válasza kelly416 (#477) üzenetére


paquita
tag

Ja, es szinte az osszes appom rajta van szinte a telon, ugyhogy nem kell szivnom vele remelem :) de meg mindig nem indult ujbol, most mar kb 1,5 napja :))

[ Szerkesztve ]

(#484) endemondo válasza Platina113 (#480) üzenetére


endemondo
csendes tag

Arra van megoldás hogy tudjad használni mindkettőt .. de nem egyszerre ha ugy gondoltad...amikor kicserélik a simet akkor kérj egy átalakítót.. amibe beleteszed és rendes SIM méretű lesz... kb 100-200ft

(#485) Platina113 válasza endemondo (#484) üzenetére


Platina113
csendes tag

OK. Köszönöm. Akkor valószínű ezt fogom tenni. :)

(#486) molnartom válasza Platina113 (#485) üzenetére


molnartom
aktív tag

Pontosabban, az újat aktiválják, a régit letiltják. Amit már csak a telefonszámok tárolására tudod majd használni!

(#487) bkiky01


bkiky01
senior tag

Ma néztem t-nél fekete és fehér készüléket is.. Tényleg ott van.. Jó volt kézbe venni, már csak a webshop-os árat várom..

(#488) maki12 válasza bkiky01 (#487) üzenetére


maki12
senior tag

Webshop-os ár? Itt már szerepel a P6.

HTC U11 & Nikon D5300

(#489) ESP23 válasza maki12 (#488) üzenetére


ESP23
senior tag

De itt[link] még nem, és nekem is az itt feltüntetett árak kellenének.

(#490) ESP23 válasza bkiky01 (#487) üzenetére


ESP23
senior tag

Egyébként ha felhívod a 1430-as számot, akkor meg tudják neked mondani hogy mennyibe kerül a készülék.

(#491) maki12 válasza ESP23 (#490) üzenetére


maki12
senior tag

De miért az a lényeg?:D

HTC U11 & Nikon D5300

(#492) espista


espista
senior tag

Kijelzővédő fóliát lehet valahol venni?

Romani ite domum!

(#493) bkiky01 válasza maki12 (#491) üzenetére


bkiky01
senior tag

Mert egy telefon miatt nem veszek új előfizetést, ahogy sokan mások..

Védőfólia? Minek? Ha jól tudom GG3 van rajta.. :S

(#494) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Srácok, P6-ban gyárilag hívásrögzítő van ?

P1-nél a 4.0.3-ban volt, telefonálás közben a menü gomb megnyomásával jött elő.

(#495) ESP23 válasza maki12 (#491) üzenetére


ESP23
senior tag

Azért, mert meglévő ügyfélként rám nem ezek az árak érvényesek.
Mivel az általam belinkelt oldalon nincsnek árak, így a rendszer nem tud nekem felajánlani egy konstrukciót sem készülékváltással.
Felhívtam az ügyfélszolgálatot, és az ügyintéző megnézte nekem, hogy mennyiért kapnám meg a készüléket szerződés hosszabbítással.
Az egyetlen baj, hogy a rendszer jelenleg nem engedi a váltást, majd csak 11.-e után tudom megrendelni.

(#496) bkiky01 válasza ESP23 (#495) üzenetére


bkiky01
senior tag

miért pont 11?

(#497) ESP23 válasza bkiky01 (#496) üzenetére


ESP23
senior tag

21 hónapos készülékváltás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#498) bkiky01 válasza ESP23 (#497) üzenetére


bkiky01
senior tag

csak adjon a webshop árat..

(#499) No.01 válasza bkiky01 (#493) üzenetére


No.01
őstag

Ez az ingo honnan van, h GG3-al szerelik?

(#500) Platina113 válasza bkiky01 (#487) üzenetére


Platina113
csendes tag

Húha, akkor rohanok én is megsasolni!! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.