Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:03:09

LOGOUT.hu

Huawei Ascend P6 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) sisqoboy2 válasza okoska74 (#14148) üzenetére


sisqoboy2
tag

probáltam, neha megoldja és használható de 95% igy is hiba. vadi uj 3gombos methoddal ujrahuzva b132 memokártya nélkül probálva, csont uj systemen is beaka. de csak a front kamera. a main kamerára sose csinálta... idegesítő...

(#14152) shifty85 válasza icemad (#14149) üzenetére


shifty85
tag

Igen Vodás mindegyik... de amit nem értek, hogy kollégámmal próbáltuk és (ő is Voda) ugyanúgy csinálja... neki LG opti G-je van. Érdekes amúgy, hogy amint sima telefont hívok (pl.: régi gombos Nokia), akkor nem jelentkezik ez a probléma... Legalább egy közleményt dobnának ki... :F

(#14153) icemad válasza shifty85 (#14152) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nyugi, nemsokára ők is emelik a díjakat, lesz pénz normális fejlesztésre/szolgáltatásra... :DD Az viszont megnyugtató, hogy nem a telefon hibája. Szerintem 1-2 nap maximum és helyrejön, addig meg használd 2G-n. Jobb ötletem sajnos nincs.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#14154) mark8622


mark8622
csendes tag

Sziasztok P6-U06_EmotionUI_2.0_V100R001C17B506
valaki kiprobálta már??
europai régiosra fel lehet rakni?

(#14155) Kharchy válasza mark8622 (#14154) üzenetére


Kharchy
tag

Szia!

Olvass ezen az oldalon vissza :)

''S ha rút világom eltaszít magától, Reménynek-harcnak mindnek vége van, Ha isten földre dől a trónusáról, Lesz még akiben higgyek -önmagam!''

(#14156) mark8622


mark8622
csendes tag

Elsiklottam felette :)
Mi a velemenyed rola??akuügyileg?hogy telepitetted?b125 ről 3 gombossal telepitsem vagy helyi updatel?

(#14157) Kharchy válasza mark8622 (#14156) üzenetére


Kharchy
tag

Én helyi update-tel telepítettem+előtte biztonsági mentés, és így megmaradt a google apps+nyelven a magyar is választható volt. Az akku az elején gyorsan fogyott, de azért volt, mert az energiagazdálkodási beállításokat is nullázta, de bekonfigoltam és utána már jól ment, meg majd a telepítés után kell neki pár óra, hogy összeszedje magát, de utána már használható :) Amúgy, most épp a roottal szenvedek, de egyelőre nem tudtam megoldani, szal, ha még nincs rootolva, de szeretnéd akkor még a 4.2.2 csináld meg.

''S ha rút világom eltaszít magától, Reménynek-harcnak mindnek vége van, Ha isten földre dől a trónusáról, Lesz még akiben higgyek -önmagam!''

(#14158) mark8622 válasza Kharchy (#14157) üzenetére


mark8622
csendes tag

ezzel probáltad :
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2390491
elvileg muködik az e-root al

(#14159) Kharchy válasza mark8622 (#14158) üzenetére


Kharchy
tag

Az összeset végigpróbáltam, egyikkel sem ment :(

''S ha rút világom eltaszít magától, Reménynek-harcnak mindnek vége van, Ha isten földre dől a trónusáról, Lesz még akiben higgyek -önmagam!''

(#14160) sisqoboy2 válasza okoska74 (#14148) üzenetére


sisqoboy2
tag

nos b132-vel csont gyári beállításokkal is megakad a frontcam.
telepítettem a catlogot és a kövekező a hibaleirás. nem vagyok szaki de mintha nem látná a hardvert. szerintetek?
képek: http://l.bitcasa.com/T9q-hYmb

[ Szerkesztve ]

(#14161) TomWexX válasza sisqoboy2 (#14160) üzenetére


TomWexX
addikt

Rugózhatsz még itt napokat, sőt heteket is, de az a kamera nem fog magától megjavulni. :U Mi nem tudunk segíteni, Te magadtól nem fogod tudni megcsinálni, ezt szervizbe kell vinni. Tudom hogy egyszer már visszadobták, de ezekkel a képekkel csatolva erélyesebben, fogyasztóvédelemmel fenyegetőzve újra be kell adni! Nincs mese.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#14162) sisqoboy2 válasza TomWexX (#14161) üzenetére


sisqoboy2
tag

igazad van csak az a baj h ez a log root jogosultságot igényel és igy látják h rootoltam... lehet belekötnek. Itt angliában igen szarrágó a Huawei... ettől tartok... :(

(#14163) TomWexX válasza sisqoboy2 (#14162) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor pedig próbálj meg képernyőképet csinálni (hang le+bekapcs egyszerre) akkor amikor kiírja a camera failed szöveget, és azt csatold mellé. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#14164) sisqoboy2 válasza TomWexX (#14163) üzenetére


sisqoboy2
tag

ezt csináltam első alkalommal. amikor beküldtem aztán ők rádobtak az első firmware t es azzal elindult de akkor is az esetek nagy százalékában beszarik... :s
kifogtam egy szart... :(

(#14165) TomWexX válasza sisqoboy2 (#14164) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem szabad ennyiben hagyni. Tudom, nem egyszerű a magad igazát bebizonyítani egy garanciális szerviznek, de ilyenkor egy kicsit ki kell fordulni magadból és addig kell b_sztatni őket amíg meg nem unják és jobban utána néznek a dolognak. Nem egyszerű, hosszas és fáradságos folyamat, de nincs más választásod. Hajrá! :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#14166) sisqoboy2 válasza TomWexX (#14163) üzenetére


sisqoboy2
tag

[link]

ez volt a levelem hozzájuk. igencsak semmit nem csinálták csak egy szoftver frissitést és voálá. szerintuk jo.
igaz elindult a camera de sokszor beakadt. akkor a b106 volt rajta
updateltem a b116ra over the air és akkor az esetek 80%ában behalt.
most b132vel el sem indul a csont gyári beállításokkal...
mondtahom h a tököm kivan vele? .... :W

(#14167) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Érdeklődtem nemrég a Huawei-nél. Ezt a válasz mail-t kaptam:

Tisztelt Ügyfelünk!
Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk,
Sajnálom, hogy mi is nem az a pontos idő, amikor majd az új verzió.

Ezek szerint még mindig nem tudják mikor lesz kitkat!
Le van... használjuk JB-vel.

(#14168) sisqoboy2 válasza TomWexX (#14165) üzenetére


sisqoboy2
tag

köszi, az lesz. megprobálok a viszonteladóval beszélni... hátha ők elküldik most és nem kell fizetnem...

(#14169) sisqoboy2 válasza Zsocy155 (#14167) üzenetére


sisqoboy2
tag

kissé érdekes a szórend. (az ügyfélszolgálat semmit nem tud erről. hozzá nem értő emberek. arra vannak hogy felvegyék a kapcsolatot az ügyfelekkel és továbbítsák azt.... ennyi.

(#14170) bkiky01


bkiky01
senior tag

Elvileg kiszivárgott a teljes kikat..
Valaki próbálta már? Nekem most nincs időm rá, de holnap lehet felteszem..

(#14171) gabancs válasza bkiky01 (#14170) üzenetére


gabancs
addikt

Na de ez a kínai verzió! Nem?
Ráadásul a kernel ugyan az. Tehát ez nem az igazi KitKat.

[ Szerkesztve ]

(#14172) wwhy válasza bkiky01 (#14170) üzenetére


wwhy
veterán

Bakker, erről szól a fórum napok óta ... B506. Teljes kínai verzió, 3.0.8-as kernellel, stb.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#14173) bkiky01 válasza wwhy (#14172) üzenetére


bkiky01
senior tag

Láttam, de csak később olvastam vissza napokat..
Nem baj, feltettem.. ;)

(#14174) Mike88 válasza sisqoboy2 (#14162) üzenetére


Mike88
senior tag

Mindenesetre ismerősök egyöntetű véleménye alapján Angliában minél vehemensebben panaszkodsz, annál jobban foglalkoznak veled, itt meg annál nagyobb marha vagy, s pont lesz.rnak, csak a sokadik kör után foglalkoznak veled, akkor is azért, mert már unják, s utálnak. Nem tudom összeegyeztetni velük azt, hogy rájönnének arra, hogy a catlog root-ot igényel. Nem azért mert nem szakemberek, hanem mert nem az az elsődleges céljuk, hogy rád bizonyítsák, te vagy az okozója a hibának. Nálunk meg pont ez az elsődleges cél, s ha sehogy sem sikerül, akkor sajnos "ingyen" melóztak.

(#14175) sisqoboy2 válasza Mike88 (#14174) üzenetére


sisqoboy2
tag

Igen, abszolut igazad van. Hivtam oket kerdore vonva h mit csinaltak vele mert a hiba tovabbra is fennall. Azt mondta alkatreszt csereltek es szoftvert frissitettek. Na mar most ismet ki kell fizetnem a 7fontot es elkuldenem. Ez bosszant. Jelen allapot szerint nehol elobukkan a front camera de majdnem mindig gallery has stopped van...

(#14176) gabancs


gabancs
addikt

Azért egy dolgot áruljon már el valaki! Miért hívja a Huawei KitKat-nek az új (kínai) ROM-ot, ha a kernel ugyan az? Mitől KitKat a KitKat, ha a kernel nem változik?

(#14177) arminlok válasza gabancs (#14176) üzenetére


arminlok
senior tag

Ez a huawei, sajnos ez várható volt. Tényleg szép telefon meg nincs semmibajom vele teljes mértékben kiszolgál de azért sajnos a kínai az kínai is marad. Szerintem attol kitkat hogy átlátszóa navigációs sáv a főképernyőn :D

(#14178) djbelo


djbelo
senior tag

Nem hiszem, hogy a Huawei olyan rossz teló lenne! Persze vannak hibái ezt aláírom de egy kicsit sem rosszabb mint az Lg, Sony, stb! Tényleg sok készülék megfordult már a kezemben, de higgyétek el,hogy mindegyiknek van valami hibája. Én inkább az Androidra vagyok kiakadva egy kicsit mert szerintem ez ami a legnagyobb hibaforrás!Ezeknek az okostelóknak egy nagy hibája van az pedig az akkuidő! Elég gáz,hogy minden este tölteni kell őket! Az hogy kínai vagy nem? Hát már mi nem az??

[ Szerkesztve ]

(#14179) Tomacko válasza arminlok (#14177) üzenetére


Tomacko
senior tag

Akkor ehez had tegyem hozzá, hogy mind1 ki a gyártó. Mert ugyanis lehet az Sony, LG, HTC, ZTE vagy bármi egyéb ami nem referencia droid modell vagy nem google tulajdon azoknál nagy általánosságban (szerintem úgy bőven 90% felett) el kell mondani azt, hogy nem fejlesztenek rá új rendszert a kiadotthoz képest, legalábbis most ez látszik sajnos az új trendnek. Régebbi modelleknél azért a 2.3.7-ről sok megkapta az ICS-t vagy az ICS alapokkal jöttek meg kapták a JB-t. De ez a százalék nekem úgy tűnik, hogy egyenes arányban csökken ahogy nő a verzió szám..... sajnos. Aki ismeri a Motorola márkát az tudja, hogy vagy szeretni vagy utálni lehet, köztes állás ritka. Namármost ők hirhedtek voltak arról, hogy nem frissítik a telefonjaikat amíg a googlehoz nem került. Tehát itt kár általánosítani, hogy azért mert Kínai ennyit lehet várni.

Szerintem :)

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#14180) tdream


tdream
csendes tag

Sziasztok,

Ma kijött a hivatalos p6-u06_neeurope chanel_p6-u06v100r001c00b132 online frissítéssel. Bár nekem hibát ír ki telepítéskor és nem megy.
Van akiknek végig megy normálisan?

Üdv,

[ Szerkesztve ]

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#14181) Tomacko válasza tdream (#14180) üzenetére


Tomacko
senior tag

Melyik rendszer fut a telefonodon? Nálam B122 van és nem talál frissítést, gondolom azért lehet mert nem eredeti. Annyira nem is hajt a dolog, hogy fel dobjam a 132-t mert ez is tökéletesen teszi amit kell.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#14182) tdream válasza Tomacko (#14181) üzenetére


tdream
csendes tag

B111 van nálam

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#14183) sisqoboy2 válasza tdream (#14182) üzenetére


sisqoboy2
tag

Szoval b111re kidobta a b132 official updatet?
Te hol hasznalod, honnan van a telo?

[ Szerkesztve ]

(#14184) rantothus válasza sisqoboy2 (#14183) üzenetére


rantothus
csendes tag

Hali, nekem frissített b132re, t-mobilenál vettem, de a kezdőképernyő az huawei-os, tehát független, am de ez csak 4.2.2, pontosan miben "frissebb" ez?

Motorola Defy -> Huawei Ascend P6 -> Xiaomi Redmi 3 -> Xiaomi Mi 5 -> Samsung S8

(#14185) Tomacko válasza sisqoboy2 (#14183) üzenetére


Tomacko
senior tag

Az egészben csak az érdekes, hogy még tegnap este megnéztem a honlapot és ott még a B111 van kitéve :) Persze ettől még OTA részen mehet az újabb, ha már 2-n is azt mondták :)

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#14186) tdream válasza sisqoboy2 (#14183) üzenetére


tdream
csendes tag

T-mobilos, független. De nekem sehogy sem engedi frissíteni. Mindig install error van a végén. Délelőtt majd feltöltöm a datára az update.zipet, ha valakinek kellene. Most mennem kell.

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#14187) freezespider


freezespider
tag

Segítsetek légyszi!

Elolvastam a témaösszefoglalót, és szeretném frissíteni a telefonomat, mert elfelejt egy csomó dolgot.
Szinte sosem megy az emlékeztető (simple reminder) nem mennek applikációk sem.
Letöltöttem a március 7. -i frissítést, de a segtségnél írja, hogy be kell másolnom a kártyára a dload mappát!
Ezt hol találom?
Mert ami letöltöttem, az egy exe.

Köszi

(#14188) gabancs


gabancs
addikt

Még egy dolgot nem értek. Azt mondtátok, hogy kernelt cserélni zárt BL esetén nem lehet. Akkor hogy a fenébe tud egy frissítés(KitKat) kernelt cserélni, ha ugye zárt a BL?

(#14189) TomWexX válasza gabancs (#14188) üzenetére


TomWexX
addikt

Zárt BL esetén csak olyan kernelt lehet felrakni, amit a gyártó (ez esetben huawei) aláírt. Nyilván a saját maga által fejlesztett kernelt fel engedi rakni, itt a custom kernel-eket (pl. CyanogenMod) kell elfelejteni.

(#14187) freezespider: Az exe fájlt töröld, az rosszabb esetben akár trójai is lehet. Nem jót töltöttél le, melyik verziójú firmware-t szeretnéd feltenni?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#14190) gabancs válasza TomWexX (#14189) üzenetére


gabancs
addikt

Ja, így már értem. Szóval nem maga a kernel csere a gond, csak idegen szoftvert nem enged. Akkor végképp érthetetlen, hogy a KitKat a régi kernelt haszálja. Valami nagy gáz lehet ezzel a 4.4-el, mert más gyártók is szívnak vele.

(#14191) rObika8802 válasza tdream (#14186) üzenetére


rObika8802
aktív tag

nekem végig futott rendesen és működik is!... :)

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#14192) einhorn87


einhorn87
csendes tag

Sziasztok!nekem is frissített B132-re OTA-n keresztül!Egyelőre nem veszek észre semmi különösebb változást!T-mobile-os és független

(#14193) rantothus válasza einhorn87 (#14192) üzenetére


rantothus
csendes tag

A huaweinews.com-on azt írják hogy:
*bugok javítása
*megnövelt teljesítmény B125höz képest
*de lehet hogy gyorsabban meríti az akksit mint a 125-ös
+ nekem azt hiszem mikor letöltötte a frissítést azt is kíírta h javítottak a gps teljesítményén...
jahm de ha ez csak 4.2.2, mikor lesz kitkat :/ ?

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy -> Huawei Ascend P6 -> Xiaomi Redmi 3 -> Xiaomi Mi 5 -> Samsung S8

(#14194) mati12 válasza gabancs (#14176) üzenetére


mati12
senior tag

Azé me ez cak ócó pici kínai KittKatt....!

(#14195) freezespider válasza TomWexX (#14189) üzenetére


freezespider
tag

Én innen töltöttem le a március 7 -i frissítést!

http://consumer.huawei.com/en/support/downloads/index.htm

(#14196) gabancs válasza mati12 (#14194) üzenetére


gabancs
addikt

Ez azért nem ennyire egyszerű! A Google, hogy engedheti meg, hogy KitKat-ként emlegessenek egy valójában nem 4.4-es rendszert? Ennyire nem foglalkoznak vele?

(#14197) vg válasza freezespider (#14195) üzenetére


vg
addikt

Te valami egészén mást szedtél le, az nem a telefoné.

(#14198) sisqoboy2


sisqoboy2
tag

természetesen az enyém angliában feltéve a hivatalos b111et sem látja a b132-t... vicc...

(#14199) duvi válasza freezespider (#14195) üzenetére


duvi
nagyúr

A P6 firmware file így néz ki a zip-en belül:

A képen látható dload mappában pedig egy UPDATE.APP file található, ami maga az aktuális firmware. ITT nézz körül az elérhető romok után. Szerintem a B132 ami legutolsó ajánlott rom. A listában mindig olvasd el a file neveket! Van köztük miui és új EMUI verziós szoftver is!

[ Szerkesztve ]

(#14200) t.roby90


t.roby90
tag

Sziasztok,
Most érkezett egy class10 micro sd amit rendeltem. Milyen fájlrendszerrel használjam, illetve miket ismer a telefon, ext4-t használhatok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.