Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Kékes525 válasza Stauffenberg (#50) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem vagyok annyira ellene a jogosítványának, de szerintem annyit egy épelméjű embernek tudnia kell, hogy például repülőtéren nem célszerű röptetni. Azonban a lelövésüket bizonyos esetekben engedélyezni kellene, mert nagyobb kárt okoznak mint maga a drón ára.
Amúgy a jogosítvány megszerzése mellett is hányan szegig meg a KRESZ-t. Nincs olyan járművezető, aki ne szegte volna meg. Nagyon sokan vannak, akik naponta többször is. Például nagyon sok autóst látok, aki kezében a telefonnal telefonál vezetés közben.Még arra is lusták, hogy például bluetooth-os fülhallgatót használjanak. Lehet hogy nem is ismerik...

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52) aram01 válasza Kékes525 (#51) üzenetére


aram01
nagyúr

Egyszerűbb: ha veszel egyet aláírsz egy papírt hogy tudatában vagy annak hogy mit nem lehet és ha megszeged ez és ez jár érte, ennyi. Túl van spirázva, mondom én.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#53) Rickazoid válasza aram01 (#52) üzenetére


Rickazoid
addikt

És ettől hogy is kéne valóban tudatában lennie a tömegeknek, hogy mit nem lehet? Az egy vadkapitalista ötlet, hogy csak a büntethetőség tényéről akarsz felvilágosítást adni, de hogy mit is akarsz büntetni, már nem mondod meg. Nézzen utána a polgár az interneten és jöjjön rá magától, hogy a talált információnak melyik 1%-a igaz és vonatkozik őrá és melyik 99%-a külföldi- vagy egyedi esetre vonatkozó szabály, esetleg nettó hülyeség, ugye?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#54) aram01 válasza Rickazoid (#53) üzenetére


aram01
nagyúr

Nem az, de ki venne így? Az eladás vissza esik cégek mennek tönkre. feketén venné "mindenki"

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#55) Kékes525 válasza aram01 (#52) üzenetére


Kékes525
félisten

Igaz, jogosítvány helyett ez is simán megteszi. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#56) Rickazoid válasza aram01 (#54) üzenetére


Rickazoid
addikt

Miért esne vissza bármi eladása attól, hogy rövid és tömör oktatóanyaggal állnának elő a népnek, amit iskolákban kötelezővé is tehetnének? Biciklit se vesznek kevesebben attól, hogy anno tanulták iskolában, hogy hogy kell vele közlekedni és mi kötelező rá, de kevesebb embert is büntethetnek meg rendőrök mondjuk egy hiányzó csengő miatt, meg baleset is kevesebb van, hisz nem nagyon van olyan, akinek gőze nincs a szabályos közlekedés alapjairól. Most más kérdés, hogy van bőven, aki magasról tesz rá, de nem az a réteg az érdekes nekünk. Te pont ennek fordítottját várod a drónhasználóktól: nem baj, ha senki sem tud semmit, a lényeg, hogy papír legyen róla, hogy azt állította tud mindent, aztán lehet menni bezsebelni a bírságokat meg kártérítést követelni, ha betéved a tilosba, amiről lehet azt se tudta, hogy egyáltalán van. És hát az UAV-kra vonatkozó szabályok meg az azokkal okozható kár és elkövethető visszaélés komplexebb téma picit nagyon, mint a biciklivel való közlekedés.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#57) aram01 válasza Rickazoid (#56) üzenetére


aram01
nagyúr

Miért te mit vársz? szállj már le a földre :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#58) aram01 válasza Rickazoid (#56) üzenetére


aram01
nagyúr

Hogy a témánál maradjak [link]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.