Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Cuki kis teló :DDD
Ennyiért tényleg nem érdemes megvenni

sweetlou6.wordpress.com

(#2) copin


copin
őstag

Az árban benne van, a jogdíj is. Ennyit az irreális árról. Itt elsősorban Kitty-chant veszed meg és csak másodsorban a telefont, ezt ne téveszd szem elől.

(#3) Typhoon47


Typhoon47
őstag

cuki teló, sok íráshiba, kicsi, egy-két mondatos szövegecske néhol érdekesen fogalmazva.

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#4) Carlas válasza copin (#2) üzenetére


Carlas
senior tag

Teljesen igazad van erre nem figyeltem de sztem akkor is irreális szerintem. Ennek ellenére igazad van bár más márkának is van ilyen telefonja mégis reálisabb pl: mandarina duck.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#5) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Mennyíííííí? :W

(#6) VladimirR válasza Typhoon47 (#3) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Úgy érted íráshiba?

(#7) Typhoon47 válasza VladimirR (#6) üzenetére


Typhoon47
őstag

hupsz. sajnos, én sem tudok már írni úgy látszik.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#8) Carlas válasza Typhoon47 (#7) üzenetére


Carlas
senior tag

Majd a következő jobb lesz, jobban odafigyelek a mondatokra bár helyesírás ellenőrzővel írtam.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#9) Typhoon47 válasza Carlas (#8) üzenetére


Typhoon47
őstag

oki, persze nem gáz, csak mondom, hogy máskor... szal érted : )

"Education is important but big biceps are importanter"

(#10) Viktor0610 válasza Carlas (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Javaslatok:
- a képeket tedd középre:
segítség:

[P:C]
[IMG:kép linkje][/IMG][/L]
[/P]

- hagyj ki közöttük egy sort,
- a Hello Kitty nem csupa nagybetűvel írandó,
- a teszt pedig kisbetűvel,
- cím végére a pont szükségtelen.

Ennyi. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#11) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Zárd középre a képeket
Meglátod, sokkal átláthatóbb lesz :K

Hopsz, elkéstem :B

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#12) Carlas válasza Viktor0610 (#10) üzenetére


Carlas
senior tag

Köszi a segítséget javítottam mindent, máskor már jobban fog menni.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#13) Prof01


Prof01
veterán

Ez durva! Főleg ennyi pénzért! :Y :W

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#14) dudika10


dudika10
veterán

Hello Kitty-s telefon? Van még valami amiből még nincs ilyen rózsaszín? :))

Az ára elképesztően sok, nem sokan fognak kiadni ezért ennyit szerintem...

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#15) karcsii


karcsii
csendes tag

Hány ft eny ilyen telcsi kátyásan ? Legaláb kártyásan vetted ? Amúgy nekem megtetszet de nem a telcsiért venném ha nem másért :D . A egyik képen ahol a doboz fottoztad ott volt egy plűsűlat . Azt is adnak hozzá ha igen megveszem persze csak kártáysan . :U

[ Szerkesztve ]

http://n-gage.hupont.hu minden ami mobil ! Ha van kedved kukancs be! A kockaság fél egészség.......

(#16) Carlas válasza karcsii (#15) üzenetére


Carlas
senior tag

Jaja az állatka hozzá van, olvasd végig a tesztet de a 31980 az az előfizetéses ára. :D :DD

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#17) Ercsaj


Ercsaj
csendes tag

Szia!
Miért nem válaszolsz az üzire amit privátba irtam????

Ercsaj

(#18) KrAt


KrAt
veterán

Jééáááúúúújjj :D Kéééész :D

Számlásan 32 ezer?????????????? OMFG :Y

[ Szerkesztve ]

(#19) Skizz


Skizz
addikt

Biztos van valami rejtett képessége. ;]

(#20) Badman 4ever válasza Skizz (#19) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Hello Kitty-s, ez nem elég. ;] Olyan rémísztő, hogy aki megtalálja venni, az ennyit kap érte jutalomból. :DD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#21) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A 10/5 is túlzás, nem is kicsit.. :))

(#22) Timyyy


Timyyy
őstag

Hát asszem ez kimeríti az "úristen miez" fogalmát... :o

(#23) Solten válasza Timyyy (#22) üzenetére


Solten
addikt

Ehh, pont ezt akartam írni... :D ;)

Saor Alba

(#24) Vitus válasza Ercsaj (#17) üzenetére


Vitus
őstag

Meghalok! Te most rákattantál a telefonra és ezért írtál neki? :) Beledöglök a kíváncsiságba. Ugye így történt? :D

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#25) rootkiller válasza dudika10 (#14) üzenetére


rootkiller
őstag

Majd ha a 14-16éves idióta hülyelánygyerek kibassza a hisztit, akkor kap. :DD

Artengo TR 990 Pro

(#26) Vitus válasza rootkiller (#25) üzenetére


Vitus
őstag

Nem értem miért mondod ezt. Én 31 vagyok és simán vennék ilyen telefont a barátnőmnek már csak a reakció miatt is! :) Infantilis vagyok tudom de nekem tetszik. :) Szerintem simán lehet örömet okozni vele idősebb nőknek is. :) Bár lehet nekik is annyira visszamaradottnak kellene lenniük mint én vagyok. :DDD

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#27) Anubiss


Anubiss
tag

A telefon készítőjét tarkón kellene lőni... ;]

(#28) dudika10 válasza rootkiller (#25) üzenetére


dudika10
veterán

Egy kis hisztivel mindent el tudnak érni. Egyébként ezek után tényleg akkora a kereslet, hogy megéri mindenből gyártani ilyet?

Múltkor bicikli abroncsból láttam ilyet, el nem tudom képzelni, hogy azt ki veszi pl. :DDD

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#29) Dany007


Dany007
veterán

Sose hittem volna, hogy létezik olyan divatmániás csaj aki tényleg vesz ilyet ;]

(#30) FoxiestFox válasza Dany007 (#29) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha olcsóbb lenne, azaz SOKKAL olcsóbb lenne, én bevállalnám magamnak.. Fricska a világnak. :D
Szerintem jót vidulna rajta a tömegközlekedési jármű népessége, mikor a sötét külsejű/lelkületű egyén elővesz egy rózsaszín telefont, és elkezd bájcseverészni.... :DDD

(#31) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

Csinálni kellene egy olyan PH ajánlásos plecsnit, hogy "K*rvára nagyon nem ajánlott" ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32) nrgia


nrgia
őstag

:O atyaisten :O

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#33) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ettől a telefontól még a sokadik megnézés után is röhögőgörcs kerülget. :C

(#34) mephi666


mephi666
nagyúr

én csak ennyit kérdeznék: hányszor hánytál teszt közben? és azóta az emlékek miatt? ;]

amúgy recpect, mert én józanul nem bírtam volna ki sehogy ennek a tesztelését :R

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35) Georgie1224


Georgie1224
tag

Szerintem szánalmas ez az egész hiszti meg felhajtás a Hello Kitty cuccok körül.
Ezzel az erővel csinálhatnánk egy "Csá Erik" telefont valami fiú kutyussal rajta, és kék
színű előlappal.
Köszi egyébként a tesztet, de ha a lányom 1 hónapig nem szólna hozzám akkor se vennék ilyen szemetet. Műszaki ismeretekkel rendelkezem, és így az adatait megnézve is előfizuval olcsóbban kap az ember egy iPhone-t is igaz annak az előfizetése drága, de sokkal többet is tud mint ez. Szerencsémre a lányom még pici (10 hónapos) szóval még nem kell tartanom, hogy holnap ilyet akar majd magának. :D :DD :DDD :))

Murphy: "Ami el tud romlani, az el is romlik."

(#36) mephi666 válasza Georgie1224 (#35) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát pedig félhetsz, mert ez a "hk-hülyeség" már vagy 30-40éve kezdődött és szerintem nem is fog egyhamar kimúlni :S inkább csak abban bízhatsz, hogy műszakilag is egy korrekt cucc kerül akkorra mellé... én egy l700-at vettem 10ezer alatt előfizuval és az minden tekintetben 1000szer komolyabb cucc... de kártyával is mintha 20-30között láttam volna tmobilnál meg vodkáéknál... nekem még nincs lányom/fiam, de ha hamarosan lesz és ilyesmire áhítozik, akkor inkább veszek neki egy komolyabb telefont meg egy marék hk-s matricát és akkor úgy ragasztgatja magának össze ahogy akarja, de legalább nem egy ilyen túlárazott gagyit fog használni... (elnézést a kifejezésért, de ez ránézésre/tudásra max 5ezres búcsúi telefon :S)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37) Georgie1224 válasza mephi666 (#36) üzenetére


Georgie1224
tag

Egyet értek a búcsúi 5k-s értékkel.
Remélem lányom majd bízni fog az ítélőképességemben.
Egyébként meg tuti lehet kapni előlapot és hátlapot szinte minden telefonhoz ilyen HK
kinézettel. Akkor jót kap jó áron :D :D

Murphy: "Ami el tud romlani, az el is romlik."

(#38) Carlas


Carlas
senior tag

Felraktam az új képeket róla most már rendes minőségben, plusz egy videót is a menüről HQ minőségben. Remélem mindenkinek tetszeni fog. :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#39) kukee


kukee
csendes tag

Mennyiii...milyen...hoggynézki :F :F :W :W :W
Attyajóistenem,sírok a gyönyörtől,hogy már lehet kapni :O ...most lépek veszek egyet :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

A jojó eredetileg egy Fülöp-szigeteki fegyver volt...nanebassz Inkább priviben vagy telon,az MSN szinte lehetetlen próbálkozás

(#40) XuChi válasza Dany007 (#29) üzenetére


XuChi
addikt

Hát ez a telefon egy taposni való hulladék termék. Amúgy is gyűlölöm hello kitty-t.

De amin betont fogtam: A Mammut2-ben Hello Kitty SZAKÜZLET VAN BA***ÁK MEG. És a sok gyökér pláza ribanc mind ott kotlik.

Amúgy láttam szőke libát pláza ready verziós volt. Hello Kitty táska, HK poló, és HK TELEFON!. Szal full HK divat ribanc volt.

Sorry de ez kikívánkozott belőlem.

(#41) XuChi válasza Anubiss (#27) üzenetére


XuChi
addikt

Ott a pont. :R

(#42) Carlas


Carlas
senior tag

:DD :DD Hát látom tetszik mindenkinek a telefon, remélem a következő tesztem is fog mindenkinek bár lehet nem ilyen szépség lesz. :DDD :DDD :DDD :DDD

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#43) Thunderzolee

Jajj, de édes!
Nem értem mit nem lehet ezen szeretni. :N
Miért bántja mindenki, van pár barátnőm akinek Hello Kittys telója van.

Bár kétségtelenül olcsóbb egy sima telót átfesteni, lematricázni.. :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#44) sNORh válasza juliabrilke (#5) üzenetére


sNORh
addikt

juliabrilke ma tudta meg a 6-os lottó főnyereményével egyenlő értékű helókitty árát.. :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#45) Thunderzolee válasza sNORh (#44) üzenetére

:DDD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#46) TheDragon007 válasza Mr.Csizmás (#31) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Igaz, de mint látod a hszeket, még így is van rá érdeklődő :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#47) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ezt a telefont a búcsúban a céllövöldében kellene kitenni, kétpálcás nehézségi szinten...

(#48) mephi666 válasza ^Clown (#47) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát ha 2pálcás lenne, akkor is inkább a 2pálcás borokra mennék, mert azok jobban megérnék azt a 2lövést :) hányókitty meg elmehet jó messzire... és vissza se jöjjön... emlékszem, ismerősök anno bő 10-15éve búcsúban mindig azzal szórakoztak, hogy 1-2 plüssállat szemei közé adtak 1-1lövést... hk jobban megérdemelné :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49) D1Rect válasza sNORh (#44) üzenetére


D1Rect
félisten

:DDD
Amúgy veszel fehér telefont rányalsz 3 Hello Kittyu matricát és spóroltál 25K-t :)

(#50) TheDragon007 válasza D1Rect (#49) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Azért a plüss hello kittyt se felejtsd el, szerintem az a legfontosabb a csomagban :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.