Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

jól felszerelt kis notik... de az a gesztusérzékelő tapipad mifene? összeráncolod a szemöldököd, akkor bepipul, letilja a bill-t és visszaveszi az órajeleket, amíg nem becézgeted-simogatod? ;] raktak ezekbe mindent: hd3200, dht, hdmi kimenet, mobil gt130 és társai... meg mellé normális proci is került... :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Thrawn válasza mephi666 (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Multi-Touch ha így jobban tetszik :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) zsirfecske


zsirfecske
addikt

szerintem semmivel nem jobbak mint a már kint lévő tök ugyanígy kinéző modellek.

(#4) LackoMester


LackoMester
addikt

hmmm....Acer Aspire AS5739G-ez a modell tetszik :C ...a többi nemigazán nyerte el a tetszésemet... :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#5) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Nekem az Aspire AS5536 tűnik a legjobb választásnak. Frakó integrált videóvezérlő, nagy tárhely, bőven elég RAM-mal, tökéletes procival. És még olcsóbb is némileg mint a másik kettő.

<-ƘƘ->

(#6) DroneZ


DroneZ
aktív tag

csinos darabok.

(#7) Franklin


Franklin
addikt

Csak azt a 768 pixel függőleges felbontást mellőznék már.

Miért nem lehet 800-at vagy 900-at belepakolni?

És még úgy is a használhatóság alsó határán lenne. Nem netbook ez... ehh.

(#8) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez a gesztusérzékelő tapipad tényleg megmosolyogtató elnevezés :)

(#9) Kendek válasza ^Clown (#8) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hát, ha még úgy neveznék, hogy testbeszéd érzékelős :DDD

<-ƘƘ->

(#10) sHe3p


sHe3p
csendes tag

Acer AS5739G tulajként meg vagyok elégedve a notival teljes mértékben.A legjobb felszereltségi szintest vettem meg,ami a cikkben leírtaktól annyiban különbözik,hogy P8700-as a proci,NV 240M a videókártya és 500GB-os a HDD.
nagyon szeretem ezt a gépet :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.