Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) no more válasza azopi74 (#48) üzenetére


no more
addikt

Tessék. Kár, hogy nem Sense-szel mutatta be, úgy sokkal gyorsabb lenne a telefon, a GNow launcher lassabb animációkat használ. Na, meg a hardverre a Sense van optimalizálva. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#52) Kékes525 válasza #16820480 (#49) üzenetére


Kékes525
félisten

Igen a bolti nyomkodást ki lehet próbálni. Ki is fogom!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#53) Воланд válasza no more (#44) üzenetére


Воланд
titán

ugye azt tudod, hogy rovid ma-s palyafutasod alatt mar elerted azt, hogy teged senki nem vesz komolyan?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#54) tomboy0013 válasza no more (#51) üzenetére


tomboy0013
veterán

Most ezzel a videóval mit szerettél volna bizonyítani? Csak azért kérdem mert némelyik alkalmazás a HTC-vel indul gyorsabban némelyik meg a 930-cal. 1-2 másodperces különbségek vannak hol az egyik oldal hol a másik oldal javára. A HTC-ben még egy lehelletnyivel a proci is jobb pedig. Szóval itt most inkább magad ellen bizonyítottál. Melyik rész az amikor 100X is jobb a droid egy WP-től? :W :DDD

(#55) Polllen válasza QwErTy42 (#32) üzenetére


Polllen
nagyúr

Két kézzel jól, egy kézzel meg nagyon korlátozottan.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#56) .Szaki. válasza no more (#44) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem értem, egyszer azt írod, hogy ha a cikkben szereplő készülék kapható lenne még Te is elgondolkodnál egy ilyen telefonon, aztán meg jössz egy ilyen tipikus troll kommenttel, aminek azon kívül, hogy elindítasz egy veszekedést meg mindenki Neked is esik semmi értelme.

Az, hogy én időnként ekézem a WP-t, az egy dolog, mert 1,5-2 éve használom a L625-ömet és nem vagyok olyan elvakult, hogy ha van valami hibája azt ne jegyezzem meg. Te viszont olyan marhaságot írtál, hogy szerintem életedben nem próbáltál még Androidon kívül más rendszert, csak Neked nem tetszik a WP, gondolom az iOS sem és persze droidon belül is Sense mindenekfelett, (azért megy olyan jól a HTC-nek) ha pedig nem tetszik, akkor az biztos szar. Nem kell szeretni a WP-t, nem azt mondom, védeni se fogom, mert messze van a tökéletestől, csak tudod én se megyek oda minden HTC fórum alá és írom oda, hogy jó a telefon, tetszik is, csak az a rohadt nagy káva ne lenne. Remélem érted mire gondolok.

(#57) no more válasza tomboy0013 (#54) üzenetére


no more
addikt

Elég az első appot nézni... Megnyitod az appot, feljön a billentyűzet, írhatsz. WP-n meg kell érinteni a kis ablakot, hogy feljöjjön a bill., magától semmit sem csinál. Persze, erre írod majd, hogy "hú, há' meg tom' érinteni én is". Jah, csak, ha már okostelefon, akkor működjön is úgy.

(#56) .Szaki.: Persze, hogy nem írod, mert Lumiákon hatszor akkora van.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#58) tomboy0013 válasza no more (#57) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én erre csak ennyit tudok neked reagálni: :W :C

(#59) no more válasza tomboy0013 (#58) üzenetére


no more
addikt

Pont ennyit vártam. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#60) n.p válasza no more (#57) üzenetére


n.p
csendes tag

Azért rossz a WP, mert az app készítője kihagyott egy textbox.Focus()-t az OnLoaded()-ben? :Y

(#61) tomboy0013 válasza n.p (#60) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ne is akard megérteni az ilyeneket :D

(#62) azopi74 válasza Воланд (#53) üzenetére


azopi74
addikt

nomen est omen

(#63) .Szaki. válasza no more (#57) üzenetére


.Szaki.
addikt

Közel sincs akkora, de nem is ez lett volna a lényeg, de mivel képtelen vagy felfogni, így a reménytelen és menthetetlen troll kategóriába sorollak, és mivel nem vagyunk egy szinten nem is reménykedem az értelmes riposztolásban, innentől figyelmen kívül hagyom a buta hozzászólásaid. További jó trollkodást azzal akivel tudsz.

Üdv.:
.Szaki.

(#64) Polllen válasza n.p (#60) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amúgy a sebességben pont nem érdekes, de kényelmi szempontokból sokat számítanak az ilyen apróságok.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#65) Ádám16


Ádám16
addikt

A W10-et csinálják meg normálisan, stabilra. Anélkül lehet bármilyen csúcs spec., nem sok jót látok a dolognak.
Ettől függetlenül várom, mert még mindig ez a rendszer tetszik a legjobban, de ebben a MS-ban már nem tudok megbízni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.