Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Kíváncsi vagyok, hogy ezek is olyan vaskos telefonok lesznek-e, mint a 930? A szögletes forma miatt pont nem tudom egy kézzel használni... :(

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) tomboy0013 válasza Polllen (#1) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mitől vaskos a 830 meg a 930?

Látom közben már szerkesztettél.

[ Szerkesztve ]

(#3) Воланд


Воланд
titán

"A Windows Phone 8.1 részesedése is folyamatosan nő, már 2,5 százalékon áll, ami még mindig nem túl meggyőző adat, "

valoban nem tul meggyozo. mar csak azert sem az, mert a forrasban az szerepel, hogy a 8.1 reszesedese 2,5%-ot nott elozo honaphoz kepest (76,7%-on all jelenleg), a windows 10 reszesedese pedig 2,5%-on all.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nagy akksi legyen benne azt jónapot.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) Whysperer válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


Whysperer
addikt

Jól néz ki.....

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#6) #16820480


#16820480
törölt tag

Inkább a 840 jöjjön egy kellemes design, jó kamera és hosszú üzemidő társaságban. Na meg a W10P :K

(#7) #22743424 válasza Воланд (#3) üzenetére


#22743424
törölt tag

Megelőztél.Most akartam beírni😊

(#8) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Várós a cucc. Ne legyen batar nagy. A mostani 830-om pont jo méret nekem. Na meg a szögletes forma szerintem elegáns.Ram mennyi lesz benne?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Egy jó készülék érdekelne, ezek a paraméterek eddig rendben vannak.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10) azopi74


azopi74
addikt

"igazából az is jól hangzik, hogy minden negyvenedik ember már a Windows 10 előzetes verzióját használja"

Különösen annak a tükrében, hogy mennyire szar állapotban van még.

(#11) Ricardo


Ricardo
félisten

A közép kategóriában is hozhatnának valami jó készüléket. Jó felszereltség, és jó ár érték arány. Szerintem lenne rá kereslet.

(#12) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Izgatottan várom az új telefonokat. Nagyon szeretném, ha végre kapnának valami igazán combos akksit és egy gyorstöltő funkciót. Ekkora péklapátokba úgyis bele lehetne már cuppantani egy 4000+ mAh-s telepet.
Ha a méret nem jelentene gondot, akkor azt választanám, amelyiknek jobb az üzemideje.

Remélem, hogy megtartják a 930 fém vázát, mert az külsőre nagy szerelem.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#13) Béééla


Béééla
őstag

Na végre, rájöttek MS-nél, hogy a hypevonat jó marketinges, és hogy kell csúcskészülék.
Már csak ne elkapkodják a W10 releaset, hanem csak siessenek :D

Bélabá

(#14) ALBY


ALBY
senior tag

Ettől az irdatlan felbontástól ez most tényleg jobb lett?
Jól leizzasztja csak a procit, és tökönrúgja az akksit...
és persze még több pénzt el is kérnek érte :))
(Annyi mindent lehetne fejleszteni...)

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#15) azopi74 válasza Ricardo (#11) üzenetére


azopi74
addikt

Én közép és felsőközép kategóriás phableteket várok nagyon (740XL, 840XL ), túl nagy az űr a 640XL és a 940XL között, egy jóáras 840XL-re beneveznék 120k körül....

(#16) azopi74 válasza Polllen (#1) üzenetére


azopi74
addikt

"Kíváncsi vagyok, hogy ezek is olyan vaskos telefonok lesznek-e, mint a 930?"

Az vaskos? Láttál te már 920-at? :D

(#17) #16820480 válasza azopi74 (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk a mai mezőnyben a 930 tényleg nem egy penge. Nem vastag, de érzésre elég nagy, masszív.

(#18) gerii


gerii
addikt

Azt lehet tudni, hogy a 7-8-9 szériát egyszerre jelentik be?

(#19) no more


no more
addikt

Ez a fantáziakép de rohadt jól néz ki! Hihetetlen, hogy pár "egyszerű" ember szebbet tervez, mint egy mérnök...

Amúgy meg feleslegesqhd, mineknégymagmegnyolcamikorelégegy, minektöbbram, mineknagykijelző ;] ;]

(#20) emvy: Igen, értem, de ezen a képen szerintem semmi olyan nincs, ami nem megvalósítható. Engem a hideg kiráz a WP-től, de ha így nézne ki a telefon, még én is elgondolkodnék a vételen. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20) emvy válasza no more (#19) üzenetére


emvy
nagyúr

Merthogy a fantaziakepnek nem kell megfelelni egy csomo techologiai kovetelmenynek, ill. eladni se kell.

while (!sleep) sheep++;

(#21) Luck Dragon válasza Ricardo (#11) üzenetére

Ott a 640 LTE az is jó.

Gerii, tudtommal nem.

Cikkhez. Az 5,2-t kíváncsian várom. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) tomboy0013 válasza no more (#19) üzenetére


tomboy0013
veterán

Tökéletesen mutatja ez is, hogy mennyire különbözőek vagyunk ugyanis szerintem egy műanyag kacatnak néz ki ez a telefon a fantáziaképen. Szerencsére nem ilyen lesz a 940.

(#14) ALBY : Ezt most úgy írtad mintha nem ezt csinálná évek óta minden gyártó.

(#17) sheratan: Én amiatt is szeretem a 930-at, hogy nem egy kislányos vékony könnyű telefon. Van benne anyag amitől csak még minőségibbnek és elpusztíthatatlannak hat számomra.

[ Szerkesztve ]

(#23) .Szaki. válasza no more (#19) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szerintem külső terén sose volt szégyenkezni valója a WP mobiloknak, nekem most egy L625-öm van, másfél-két éves és a mai napig megcsodálják, hogy milyen gyönyörű, pedig még csak nem is rikító színű, egyszerű fehér. A L930 formavilága pedig megintcsak szépre sikeredett.

Inkább a W10 stabilitására leszek kíváncsi, a 8.0 nagyon jó volt, a 8.1 viszont iszonyat problémás. Ha több 2 GB RAM-os telefont fognak kihozni és tényleg működő Windows-zal, akkor 2 év múlva biztos visszatérek, mert az elképzelés nagyon jó, nekem bejött a csempe és magának a rendszernek a használhatósága is, de most inkább váltok Androidra, droidos telefonom úgyse volt még. (4X) Egyedüli hátrány még a kevés hasznos app. (Gondolok itt mondjuk egy ElectroDroidra hajazó programra)

(#24) Ricardo válasza Luck Dragon (#21) üzenetére


Ricardo
félisten

A 7-8-as szériában jöhetne valami.

(#25) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Remélem, hogy nem így fog kinézni, inkább jöhetne a 930-hoz hasonló formatervvel, persze nagyobb képernyővel és vékonyabb kivitelben.

(#26) Wildpath


Wildpath
tag

Inkább jöhetne valami 4,5 hüvelykes kis gép, pl valami 1020-hoz hasonló. Nem ilyen péklapát phoneok.

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#27) Gusztáv válasza azopi74 (#10) üzenetére


Gusztáv
addikt

A 10149-et is próbáltad, mert nekem az nagyon pozitív csalódás volt (10080-ról frissítettem)? Ezt most pillanatnyilag elsődleges telefonként használom egy 730-on, és már bőven vállalható.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#28) tomboy0013 válasza Wildpath (#26) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az 5,2-es kijelzőt ha kis házba rakják az nem lesz sokkal nagyobb mint a 735 amit jelenleg használsz. Annak kifejezetten nagy kávái vannak és feleslegesen hosszúkás telefon, tehát igencsak közel áll a péklapát kifejezéshez a maga 4,7-es kijelzője ellenére.

(#29) Wildpath válasza tomboy0013 (#28) üzenetére


Wildpath
tag

Persze ebben igazad van, ezt aláírom. De akkor sem értem miért nem lehet egy 1020 successort csinálni hasonló méretben. Hozzáteszem nekem a 735 is nagy.

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#30) tomboy0013 válasza Wildpath (#29) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mert a piac nem errefelé megy. Minek csináljanak egy réteg telefont ráadásul kis méreteben? Nem lenne rá akkora kereslet, hogy meg is érje legyártani meg forgalmazni. Manapság a péklapátok mennek, majd lesz idő mikor ez változik és mást igényel a piac.

(#31) Plazmacucci válasza Wildpath (#29) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem baj, nekem jó lesz az 5,7 colos szörnyeteg. 1520 is mekkora királyság volt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32) QwErTy42 válasza Plazmacucci (#31) üzenetére


QwErTy42
addikt

Mennyire használható az a méret?

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#33) Plazmacucci válasza QwErTy42 (#32) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Kb telefonáláson kívül mindenem nő a felhasználói élmény.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Ma nézem, mikor ebédelek, hogy mindenkinek Nokia 630 a van. Mondom ennyire népszerű a wp platform? Aztán mikor állok a sorban rájöttem, hogy a nokia alatti kajáldában ebédelek :DDD

Szerintem nagyon kell egy csúcshardveres telefon a Microsoftnak és a wp platformanak, ami kompaktabb formában készül, mint az eddigiek. És még jobb üzemidőt, mint a 930-nak. És végre valami kamerában is mutathatnának valami újat, mert kezdenek lemaradni.

[ Szerkesztve ]

(#35) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Kíváncsi leszek rá.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#36) razzorr válasza ctvagyok (#34) üzenetére


razzorr
őstag

Én is mindig elcsodálkozok, amikor egy Lumiát látok, valahogy melegség önti el a szívemet és bármennyire is kevés már a 720-am és sokszor a legszívesebben a falhoz vágnám, akkor is wp-t fogok ezután is venni.
Ha csúcs kategória nem is, de nekem a 7xx széria folytatása pont elegendő, a lényeg hogy jó akku-jó fotós legyen.
Akik meg a számok bűvöletében élnek, jó lesz a 8mag meg a millió x millió pixel, hogy végre a windózzal is lehessen vagánykodni :)

(#37) azopi74 válasza razzorr (#36) üzenetére


azopi74
addikt

"amikor egy Lumiát látok, valahogy melegség önti el a szívemet"

Orvos látott már? :)

(#38) nicu71 válasza QwErTy42 (#32) üzenetére


nicu71
addikt

ha nem gyerekméretű kezed van akkor mindenre tökéletesen használható,nekem a telefonálás sem okoz gondot,miért is okozna,odatámasztom a fülemhez,ennyi :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#39) #16820480 válasza Plazmacucci (#31) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk szerintem olyan méretnél minden, ami egykezes használatot igényelne, az kevésbé működik. Volt 5,5"-os telefonom, és nem hiszem, hogy vennék újra ilyen nagyot. Videókat nézni nem szoktam, játszani sem, netezni az ilyen 5-6"-os készülékek is sokkal gyengébbek egy átlag tabletnél, a többire (telefon, üzenetküldés, stb) meg a kis telefon is teljesen jó.

Gusztáv: Ez igazán örömteli! Lassan érdemes lesz figyelni a WP10 topikot, még 1-2 build és szerintem felpróbálom én is :K

(#40) Kékes525


Kékes525
félisten

Egyszer ki kellene próbálom a Windows Phone rendszerét. Tud valaki összehasonlító tesztet a Windows Phone és az android között? Előnyök és hátrányok.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#41) Plazmacucci válasza Kékes525 (#40) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Abból csak flame war lenne :) Biztos találsz írást róla.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#42) #16820480 válasza Kékes525 (#40) üzenetére


#16820480
törölt tag

A kipróbálásnak az lenne a lényege, hogy te személyesen alkotsz róla véleményt a saját értékrended szerint, nem pedig mások sugallatai/leírásai alapján. Nincs esetleg valaki barátod, akinek lenne ilyen telefonja? Cseréltek egy hétre, és meglátod milyen.

(#43) razzorr válasza azopi74 (#37) üzenetére


razzorr
őstag

Ahha,de sajnos neki is androidja volt 😉

(#44) no more válasza Kékes525 (#40) üzenetére


no more
addikt

Minden, amit tud a WP, azt az Android 100x jobban tudja és gyorsabban.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#45) Kékes525 válasza Plazmacucci (#41) üzenetére


Kékes525
félisten

Azért biztosan vannak objektív kritériumok, ami kizárja a fannok véleményét.

#42) sheratan: Sajnos nincs.

Azért is érdekelne, mert eddig rossz véleménye volt róla, azért mert ránézésre nem tetszik, de tudom, hogy a kinézet bizonyos fokig megszokás kérdése is, másrészt egyáltalán nem tükrözi a teljesítményt és a használhatóságot.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#46) QwErTy42 válasza no more (#44) üzenetére


QwErTy42
addikt

Jó vicc. :C

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#47) no more válasza QwErTy42 (#46) üzenetére


no more
addikt

Viccesnek tűnt a hsz-em? :/

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#48) azopi74 válasza no more (#47) üzenetére


azopi74
addikt

Nekem inkább szánalmasnak ;]

(#49) #16820480 válasza Kékes525 (#45) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én sem szerettem ránézésre, aztán rajtam kívülálló okokból váltanom kellett (droidról vagy iOS-re vagy WP-re), és azóta imádom, nem szeretnék visszamenni. Mondjuk már pár perces bolti nyomkodás után is tetszett a cucc, a 8.1-nél már nem olyan egyhangú/egyszínű az egész, a 10-nél meg még tovább változik ez majd.
Igazából akkor lehet bosszantó a rendszer, ha valami app nincs meg rá, amit használnál, vagy megvan, de nem teljes funkcionalitással.

(#50) QwErTy42 válasza no more (#47) üzenetére


QwErTy42
addikt

Gondolom annak szántad, másként nincsen túl sok értelme. ;)

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.