Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Kíváncsi vagyok, hogy ezek is olyan vaskos telefonok lesznek-e, mint a 930? A szögletes forma miatt pont nem tudom egy kézzel használni... :(

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) tomboy0013 válasza Polllen (#1) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mitől vaskos a 830 meg a 930?

Látom közben már szerkesztettél.

[ Szerkesztve ]

(#3) Воланд


Воланд
titán

"A Windows Phone 8.1 részesedése is folyamatosan nő, már 2,5 százalékon áll, ami még mindig nem túl meggyőző adat, "

valoban nem tul meggyozo. mar csak azert sem az, mert a forrasban az szerepel, hogy a 8.1 reszesedese 2,5%-ot nott elozo honaphoz kepest (76,7%-on all jelenleg), a windows 10 reszesedese pedig 2,5%-on all.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nagy akksi legyen benne azt jónapot.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) Whysperer válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


Whysperer
addikt

Jól néz ki.....

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#6) #16820480


#16820480
törölt tag

Inkább a 840 jöjjön egy kellemes design, jó kamera és hosszú üzemidő társaságban. Na meg a W10P :K

(#7) #22743424 válasza Воланд (#3) üzenetére


#22743424
törölt tag

Megelőztél.Most akartam beírni😊

(#8) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Várós a cucc. Ne legyen batar nagy. A mostani 830-om pont jo méret nekem. Na meg a szögletes forma szerintem elegáns.Ram mennyi lesz benne?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Egy jó készülék érdekelne, ezek a paraméterek eddig rendben vannak.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10) azopi74


azopi74
addikt

"igazából az is jól hangzik, hogy minden negyvenedik ember már a Windows 10 előzetes verzióját használja"

Különösen annak a tükrében, hogy mennyire szar állapotban van még.

(#11) Ricardo


Ricardo
félisten

A közép kategóriában is hozhatnának valami jó készüléket. Jó felszereltség, és jó ár érték arány. Szerintem lenne rá kereslet.

(#12) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Izgatottan várom az új telefonokat. Nagyon szeretném, ha végre kapnának valami igazán combos akksit és egy gyorstöltő funkciót. Ekkora péklapátokba úgyis bele lehetne már cuppantani egy 4000+ mAh-s telepet.
Ha a méret nem jelentene gondot, akkor azt választanám, amelyiknek jobb az üzemideje.

Remélem, hogy megtartják a 930 fém vázát, mert az külsőre nagy szerelem.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#13) Béééla


Béééla
őstag

Na végre, rájöttek MS-nél, hogy a hypevonat jó marketinges, és hogy kell csúcskészülék.
Már csak ne elkapkodják a W10 releaset, hanem csak siessenek :D

Bélabá

(#14) ALBY


ALBY
senior tag

Ettől az irdatlan felbontástól ez most tényleg jobb lett?
Jól leizzasztja csak a procit, és tökönrúgja az akksit...
és persze még több pénzt el is kérnek érte :))
(Annyi mindent lehetne fejleszteni...)

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#15) azopi74 válasza Ricardo (#11) üzenetére


azopi74
addikt

Én közép és felsőközép kategóriás phableteket várok nagyon (740XL, 840XL ), túl nagy az űr a 640XL és a 940XL között, egy jóáras 840XL-re beneveznék 120k körül....

(#16) azopi74 válasza Polllen (#1) üzenetére


azopi74
addikt

"Kíváncsi vagyok, hogy ezek is olyan vaskos telefonok lesznek-e, mint a 930?"

Az vaskos? Láttál te már 920-at? :D

(#17) #16820480 válasza azopi74 (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk a mai mezőnyben a 930 tényleg nem egy penge. Nem vastag, de érzésre elég nagy, masszív.

(#18) gerii


gerii
addikt

Azt lehet tudni, hogy a 7-8-9 szériát egyszerre jelentik be?

(#19) no more


no more
addikt

Ez a fantáziakép de rohadt jól néz ki! Hihetetlen, hogy pár "egyszerű" ember szebbet tervez, mint egy mérnök...

Amúgy meg feleslegesqhd, mineknégymagmegnyolcamikorelégegy, minektöbbram, mineknagykijelző ;] ;]

(#20) emvy: Igen, értem, de ezen a képen szerintem semmi olyan nincs, ami nem megvalósítható. Engem a hideg kiráz a WP-től, de ha így nézne ki a telefon, még én is elgondolkodnék a vételen. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20) emvy válasza no more (#19) üzenetére


emvy
nagyúr

Merthogy a fantaziakepnek nem kell megfelelni egy csomo techologiai kovetelmenynek, ill. eladni se kell.

while (!sleep) sheep++;

(#21) Luck Dragon válasza Ricardo (#11) üzenetére

Ott a 640 LTE az is jó.

Gerii, tudtommal nem.

Cikkhez. Az 5,2-t kíváncsian várom. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) tomboy0013 válasza no more (#19) üzenetére


tomboy0013
veterán

Tökéletesen mutatja ez is, hogy mennyire különbözőek vagyunk ugyanis szerintem egy műanyag kacatnak néz ki ez a telefon a fantáziaképen. Szerencsére nem ilyen lesz a 940.

(#14) ALBY : Ezt most úgy írtad mintha nem ezt csinálná évek óta minden gyártó.

(#17) sheratan: Én amiatt is szeretem a 930-at, hogy nem egy kislányos vékony könnyű telefon. Van benne anyag amitől csak még minőségibbnek és elpusztíthatatlannak hat számomra.

[ Szerkesztve ]

(#23) .Szaki. válasza no more (#19) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szerintem külső terén sose volt szégyenkezni valója a WP mobiloknak, nekem most egy L625-öm van, másfél-két éves és a mai napig megcsodálják, hogy milyen gyönyörű, pedig még csak nem is rikító színű, egyszerű fehér. A L930 formavilága pedig megintcsak szépre sikeredett.

Inkább a W10 stabilitására leszek kíváncsi, a 8.0 nagyon jó volt, a 8.1 viszont iszonyat problémás. Ha több 2 GB RAM-os telefont fognak kihozni és tényleg működő Windows-zal, akkor 2 év múlva biztos visszatérek, mert az elképzelés nagyon jó, nekem bejött a csempe és magának a rendszernek a használhatósága is, de most inkább váltok Androidra, droidos telefonom úgyse volt még. (4X) Egyedüli hátrány még a kevés hasznos app. (Gondolok itt mondjuk egy ElectroDroidra hajazó programra)

(#24) Ricardo válasza Luck Dragon (#21) üzenetére


Ricardo
félisten

A 7-8-as szériában jöhetne valami.

(#25) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Remélem, hogy nem így fog kinézni, inkább jöhetne a 930-hoz hasonló formatervvel, persze nagyobb képernyővel és vékonyabb kivitelben.

(#26) Wildpath


Wildpath
tag

Inkább jöhetne valami 4,5 hüvelykes kis gép, pl valami 1020-hoz hasonló. Nem ilyen péklapát phoneok.

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#27) Gusztáv válasza azopi74 (#10) üzenetére


Gusztáv
addikt

A 10149-et is próbáltad, mert nekem az nagyon pozitív csalódás volt (10080-ról frissítettem)? Ezt most pillanatnyilag elsődleges telefonként használom egy 730-on, és már bőven vállalható.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#28) tomboy0013 válasza Wildpath (#26) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az 5,2-es kijelzőt ha kis házba rakják az nem lesz sokkal nagyobb mint a 735 amit jelenleg használsz. Annak kifejezetten nagy kávái vannak és feleslegesen hosszúkás telefon, tehát igencsak közel áll a péklapát kifejezéshez a maga 4,7-es kijelzője ellenére.

(#29) Wildpath válasza tomboy0013 (#28) üzenetére


Wildpath
tag

Persze ebben igazad van, ezt aláírom. De akkor sem értem miért nem lehet egy 1020 successort csinálni hasonló méretben. Hozzáteszem nekem a 735 is nagy.

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#30) tomboy0013 válasza Wildpath (#29) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mert a piac nem errefelé megy. Minek csináljanak egy réteg telefont ráadásul kis méreteben? Nem lenne rá akkora kereslet, hogy meg is érje legyártani meg forgalmazni. Manapság a péklapátok mennek, majd lesz idő mikor ez változik és mást igényel a piac.

(#31) Plazmacucci válasza Wildpath (#29) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem baj, nekem jó lesz az 5,7 colos szörnyeteg. 1520 is mekkora királyság volt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32) QwErTy42 válasza Plazmacucci (#31) üzenetére


QwErTy42
addikt

Mennyire használható az a méret?

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#33) Plazmacucci válasza QwErTy42 (#32) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Kb telefonáláson kívül mindenem nő a felhasználói élmény.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Ma nézem, mikor ebédelek, hogy mindenkinek Nokia 630 a van. Mondom ennyire népszerű a wp platform? Aztán mikor állok a sorban rájöttem, hogy a nokia alatti kajáldában ebédelek :DDD

Szerintem nagyon kell egy csúcshardveres telefon a Microsoftnak és a wp platformanak, ami kompaktabb formában készül, mint az eddigiek. És még jobb üzemidőt, mint a 930-nak. És végre valami kamerában is mutathatnának valami újat, mert kezdenek lemaradni.

[ Szerkesztve ]

(#35) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Kíváncsi leszek rá.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#36) razzorr válasza ctvagyok (#34) üzenetére


razzorr
őstag

Én is mindig elcsodálkozok, amikor egy Lumiát látok, valahogy melegség önti el a szívemet és bármennyire is kevés már a 720-am és sokszor a legszívesebben a falhoz vágnám, akkor is wp-t fogok ezután is venni.
Ha csúcs kategória nem is, de nekem a 7xx széria folytatása pont elegendő, a lényeg hogy jó akku-jó fotós legyen.
Akik meg a számok bűvöletében élnek, jó lesz a 8mag meg a millió x millió pixel, hogy végre a windózzal is lehessen vagánykodni :)

(#37) azopi74 válasza razzorr (#36) üzenetére


azopi74
addikt

"amikor egy Lumiát látok, valahogy melegség önti el a szívemet"

Orvos látott már? :)

(#38) nicu71 válasza QwErTy42 (#32) üzenetére


nicu71
addikt

ha nem gyerekméretű kezed van akkor mindenre tökéletesen használható,nekem a telefonálás sem okoz gondot,miért is okozna,odatámasztom a fülemhez,ennyi :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#39) #16820480 válasza Plazmacucci (#31) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk szerintem olyan méretnél minden, ami egykezes használatot igényelne, az kevésbé működik. Volt 5,5"-os telefonom, és nem hiszem, hogy vennék újra ilyen nagyot. Videókat nézni nem szoktam, játszani sem, netezni az ilyen 5-6"-os készülékek is sokkal gyengébbek egy átlag tabletnél, a többire (telefon, üzenetküldés, stb) meg a kis telefon is teljesen jó.

Gusztáv: Ez igazán örömteli! Lassan érdemes lesz figyelni a WP10 topikot, még 1-2 build és szerintem felpróbálom én is :K

(#40) Kékes525


Kékes525
félisten

Egyszer ki kellene próbálom a Windows Phone rendszerét. Tud valaki összehasonlító tesztet a Windows Phone és az android között? Előnyök és hátrányok.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#41) Plazmacucci válasza Kékes525 (#40) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Abból csak flame war lenne :) Biztos találsz írást róla.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#42) #16820480 válasza Kékes525 (#40) üzenetére


#16820480
törölt tag

A kipróbálásnak az lenne a lényege, hogy te személyesen alkotsz róla véleményt a saját értékrended szerint, nem pedig mások sugallatai/leírásai alapján. Nincs esetleg valaki barátod, akinek lenne ilyen telefonja? Cseréltek egy hétre, és meglátod milyen.

(#43) razzorr válasza azopi74 (#37) üzenetére


razzorr
őstag

Ahha,de sajnos neki is androidja volt 😉

(#44) no more válasza Kékes525 (#40) üzenetére


no more
addikt

Minden, amit tud a WP, azt az Android 100x jobban tudja és gyorsabban.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#45) Kékes525 válasza Plazmacucci (#41) üzenetére


Kékes525
félisten

Azért biztosan vannak objektív kritériumok, ami kizárja a fannok véleményét.

#42) sheratan: Sajnos nincs.

Azért is érdekelne, mert eddig rossz véleménye volt róla, azért mert ránézésre nem tetszik, de tudom, hogy a kinézet bizonyos fokig megszokás kérdése is, másrészt egyáltalán nem tükrözi a teljesítményt és a használhatóságot.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#46) QwErTy42 válasza no more (#44) üzenetére


QwErTy42
addikt

Jó vicc. :C

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#47) no more válasza QwErTy42 (#46) üzenetére


no more
addikt

Viccesnek tűnt a hsz-em? :/

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#48) azopi74 válasza no more (#47) üzenetére


azopi74
addikt

Nekem inkább szánalmasnak ;]

(#49) #16820480 válasza Kékes525 (#45) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én sem szerettem ránézésre, aztán rajtam kívülálló okokból váltanom kellett (droidról vagy iOS-re vagy WP-re), és azóta imádom, nem szeretnék visszamenni. Mondjuk már pár perces bolti nyomkodás után is tetszett a cucc, a 8.1-nél már nem olyan egyhangú/egyszínű az egész, a 10-nél meg még tovább változik ez majd.
Igazából akkor lehet bosszantó a rendszer, ha valami app nincs meg rá, amit használnál, vagy megvan, de nem teljes funkcionalitással.

(#50) QwErTy42 válasza no more (#47) üzenetére


QwErTy42
addikt

Gondolom annak szántad, másként nincsen túl sok értelme. ;)

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#51) no more válasza azopi74 (#48) üzenetére


no more
addikt

Tessék. Kár, hogy nem Sense-szel mutatta be, úgy sokkal gyorsabb lenne a telefon, a GNow launcher lassabb animációkat használ. Na, meg a hardverre a Sense van optimalizálva. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#52) Kékes525 válasza #16820480 (#49) üzenetére


Kékes525
félisten

Igen a bolti nyomkodást ki lehet próbálni. Ki is fogom!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#53) Воланд válasza no more (#44) üzenetére


Воланд
titán

ugye azt tudod, hogy rovid ma-s palyafutasod alatt mar elerted azt, hogy teged senki nem vesz komolyan?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#54) tomboy0013 válasza no more (#51) üzenetére


tomboy0013
veterán

Most ezzel a videóval mit szerettél volna bizonyítani? Csak azért kérdem mert némelyik alkalmazás a HTC-vel indul gyorsabban némelyik meg a 930-cal. 1-2 másodperces különbségek vannak hol az egyik oldal hol a másik oldal javára. A HTC-ben még egy lehelletnyivel a proci is jobb pedig. Szóval itt most inkább magad ellen bizonyítottál. Melyik rész az amikor 100X is jobb a droid egy WP-től? :W :DDD

(#55) Polllen válasza QwErTy42 (#32) üzenetére


Polllen
nagyúr

Két kézzel jól, egy kézzel meg nagyon korlátozottan.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#56) .Szaki. válasza no more (#44) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem értem, egyszer azt írod, hogy ha a cikkben szereplő készülék kapható lenne még Te is elgondolkodnál egy ilyen telefonon, aztán meg jössz egy ilyen tipikus troll kommenttel, aminek azon kívül, hogy elindítasz egy veszekedést meg mindenki Neked is esik semmi értelme.

Az, hogy én időnként ekézem a WP-t, az egy dolog, mert 1,5-2 éve használom a L625-ömet és nem vagyok olyan elvakult, hogy ha van valami hibája azt ne jegyezzem meg. Te viszont olyan marhaságot írtál, hogy szerintem életedben nem próbáltál még Androidon kívül más rendszert, csak Neked nem tetszik a WP, gondolom az iOS sem és persze droidon belül is Sense mindenekfelett, (azért megy olyan jól a HTC-nek) ha pedig nem tetszik, akkor az biztos szar. Nem kell szeretni a WP-t, nem azt mondom, védeni se fogom, mert messze van a tökéletestől, csak tudod én se megyek oda minden HTC fórum alá és írom oda, hogy jó a telefon, tetszik is, csak az a rohadt nagy káva ne lenne. Remélem érted mire gondolok.

(#57) no more válasza tomboy0013 (#54) üzenetére


no more
addikt

Elég az első appot nézni... Megnyitod az appot, feljön a billentyűzet, írhatsz. WP-n meg kell érinteni a kis ablakot, hogy feljöjjön a bill., magától semmit sem csinál. Persze, erre írod majd, hogy "hú, há' meg tom' érinteni én is". Jah, csak, ha már okostelefon, akkor működjön is úgy.

(#56) .Szaki.: Persze, hogy nem írod, mert Lumiákon hatszor akkora van.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#58) tomboy0013 válasza no more (#57) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én erre csak ennyit tudok neked reagálni: :W :C

(#59) no more válasza tomboy0013 (#58) üzenetére


no more
addikt

Pont ennyit vártam. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#60) n.p válasza no more (#57) üzenetére


n.p
csendes tag

Azért rossz a WP, mert az app készítője kihagyott egy textbox.Focus()-t az OnLoaded()-ben? :Y

(#61) tomboy0013 válasza n.p (#60) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ne is akard megérteni az ilyeneket :D

(#62) azopi74 válasza Воланд (#53) üzenetére


azopi74
addikt

nomen est omen

(#63) .Szaki. válasza no more (#57) üzenetére


.Szaki.
addikt

Közel sincs akkora, de nem is ez lett volna a lényeg, de mivel képtelen vagy felfogni, így a reménytelen és menthetetlen troll kategóriába sorollak, és mivel nem vagyunk egy szinten nem is reménykedem az értelmes riposztolásban, innentől figyelmen kívül hagyom a buta hozzászólásaid. További jó trollkodást azzal akivel tudsz.

Üdv.:
.Szaki.

(#64) Polllen válasza n.p (#60) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amúgy a sebességben pont nem érdekes, de kényelmi szempontokból sokat számítanak az ilyen apróságok.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#65) Ádám16


Ádám16
addikt

A W10-et csinálják meg normálisan, stabilra. Anélkül lehet bármilyen csúcs spec., nem sok jót látok a dolognak.
Ettől függetlenül várom, mert még mindig ez a rendszer tetszik a legjobban, de ebben a MS-ban már nem tudok megbízni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.