Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

1. A lapok tualajai abból élnek, hányan kattolnak rá a cikkre/reklámra. Innen össze tudod rakni.
2. Facebook gyökeres -> block user.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) h3lios válasza Иван (#1) üzenetére


h3lios
addikt

Akit tudtam blokkoltam, de nehéz küzdeni az emberi hülyeség ellen.
Tudom, hogy a minél több kattintás, megtekintés a cél, de ezt nem etikus olyan írásokkal elérni, amik egymásnak ugrasztják az egész közösséget. Vagy, ha ez a cél akkor legyen Flame topic és ott ki lehet vitatni az ilyen problémás eseteket, mert így akit maga a cikk és az azzal kapcsolatos vélemények érdekelnek (normál felhasználó) lapozgathat a sok szemét között. :U

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#3) Воланд


Воланд
titán

"Az internet hátrányai..."

egy hatranya van: hogy semmifele teszt nem elozi meg a hasznalatat, lassan mar alanyi jogon jar. legalabb a kommentelesi lehetoseget kellene valami teszthez kotni.

"illetve az azt használó gyökerekkel szemben"

ennek fuss neki meg egyszer. most tulajdonkeppen akkor mi kulonboztet meg teged a tobbi "gyokertol"? figyelem! idezet, nem szemelyeskedes!

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) h3lios válasza Воланд (#3) üzenetére


h3lios
addikt

Igen, lemaradt 1 eléggé fontos szó. :D
Egyébként ez hatalmas probléma, hogy az úgymond hergelő / trollkodó felhasználókat nem szűrik az átlag felhasználóktól. Mert 2 kezemen nem tudnám összeszámolni, hogy csak az elmúlt héten hány olyan embert láttam, akinek csak az volt a célja az értelmetlen bizonygatással, hogy szítsa a veszekedést. És ezzel az a legnagyobb baj, hogy a többi normál emberrel b****ik, akiket a normál vélemények érdekelnek.

B-tag: H3lios#2825

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.