Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nem csak benned.

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

"Meg amúgy is, mi a bánatot fogok csinálni hétköznap este?"

fórumozol :)

Egyébként majd szépen kialakul magától.

"nincs rá lezsóidő"

(#3) greenity válasza petipetya (#2) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem szoktam fórumozni :D

Mondjuk az is igaz, hogy most minden este a felújítással telik :)

Kilátás tőlünk:

"Egy mosolynál jobb a több"

(#4) Kolondrum válasza greenity (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Húúha 10.? Atya ég!

(#5) greenity válasza Kolondrum (#4) üzenetére


greenity
aktív tag

Bezony 10. Nincs azzal semmi baj :) majd ha már bútorokat pakolunk akkor lehet kevésbé leszünk boldogok, de mindenesetre szép a kilátás, este a keleti oldalon gyönyörűen látszanak a fények :) Kettőnknek pont jó lesz ez a lakás :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6) petipetya válasza Kolondrum (#4) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mi a baj azzal? Én is majdnem azon a szinten lakom (csak Pesten), remek a kilátás.

"nincs rá lezsóidő"

(#7) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Lakva ismerszik meg a másik.

(#8) Kolondrum válasza greenity (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

Jó az ha meg akarod reptetni a párodat.

(#9) Simi87


Simi87
senior tag

Kicsit más, de annyiban hasonló a szitu, hogy megszokást igényel. 6 év együttélés után tegnap délután elköltözött a barátnőm. Nem akartam otthon lenni, amikor elmegy így is elég szar. este olyan 11 körül értem haza, hát elég fura volt, hogy ketten maradtunk Macival. Szegény várta haza az anyukáját, én meg csak ültem a kanapén, és bambultam a falat, mint egy retardált.

(#10) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hogyhogy milyen lesz?
Elsőre mókás és érdekes, aztán a szétköltözés már bonyolultabb. ;]

(#11) Kolondrum válasza FoxiestFox (#10) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hát jó példát nem hallottam. Mindenhol van zökkenő.

(#12) FoxiestFox válasza Kolondrum (#11) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Á, csak ugratom.. ha már mackózza a kandúrt, ott már nincs lejjebb, nem lesz semmi gond. :D

(#13) petipetya válasza Simi87 (#9) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az kemény. Végleges, vagy sem?

"nincs rá lezsóidő"

(#14) bagkri01


bagkri01
őstag

Mit fogsz csinálni......én pl. kimondottan szeretem amikor hazajövök és még nincs itthon a feleségem (egész nap emberek közt vagyok, szinte végig beszélnem kell). Zenét hallgatok, olvasok, előveszem a súlyzóimat, megnézek egy filmet, néha meglepem azzal, hogy elmosogatok, jó időben elmegyek úszni, futni. Rajtad múlik.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#15) Kolondrum válasza bagkri01 (#14) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ki hogy dolgozik. Valaki h-p reggel du között, de én pl nem. Ha dec 24 meló akkor meló, azaz totál mind1 milyen nap van, ezért érdekes helyzeteket fog teremteni.

(#16) Yutani


Yutani
nagyúr

Meg amúgy is, mi a bánatot fogok csinálni hétköznap este?

Összeköltözés esetén ilyet kérdezni? :DDD

Egyébként azon felül tényleg ott a főzőcskézés, film/sorozat nézés, beszélgetés, leruccanás a törzshelyre egy kólára, ilyesmi, Majd kialakul.

#tarcsad

(#17) Simi87 válasza petipetya (#13) üzenetére


Simi87
senior tag

nem szeretné, én már lezártam.
(de beledöglök, soha nem fogok senkit találni. túl korán találkoztam az igazival, és elbaxtam.)

[ Szerkesztve ]

(#18) FoxiestFox válasza Simi87 (#17) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez az állapot nem maradandó, nyugi.

(#19) Yutani válasza Simi87 (#17) üzenetére


Yutani
nagyúr

2-3 hónap, és újra önmagad leszel. Több "igazi" van, ők jobban passzolnak hozzád a többségnél, majd találkozol egy ilyennel megint. De addig is, varrj le mindenkit, aki megáll neked! ;)

#tarcsad

(#20) FoxiestFox válasza Yutani (#19) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Vagy csak a lányokat, az is jó. :D

(#21) Simi87


Simi87
senior tag

9 éves állapot. 7 éve nem beszéltünk. vasárnap mozi. :D
(meg vasárnap volt egy kis figifigi)

(#22) ferensz válasza Kolondrum (#11) üzenetére


ferensz
senior tag

2 honap utan osszekoltoztunk, mindjart 5 eve elunk egyutt, fel eve hazasok vagyunk, tokeletesen megvagyunk. Csak hogy legyen ellenpelda is ;)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#23) kávézacc válasza greenity (#3) üzenetére


kávézacc
csendes tag

Bár kicsi a látószög,de az Anikó utcai 10emeletesekre tippelnék :)

(#24) petipetya válasza FoxiestFox (#20) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez fájt. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#25) greenity válasza kávézacc (#23) üzenetére


greenity
aktív tag

A környék stimmel, egy kicsit az elkerülő felé, dupla tizes.

Többiek: nem szeretnék belegondolni, mi lenne ha szétmennénk, mert remélem nem megyünk.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#26) FoxiestFox válasza greenity (#25) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tartsd észben, mi nagyon egyszerű lények vagyunk... 3 dolog kell, hogy optimálisan érezzük magunkat... kaja, számítógép, pnci.
A negyedik, az egykori saját terünk és magányunk maradéka, de ez lehet, csak rám jellemző. ;]

(#27) Simi87 válasza FoxiestFox (#26) üzenetére


Simi87
senior tag

Nem. Kell néha a negyedik is, különben gáz van. Ezt sok nő nem érti meg.

(#28) e=mc² válasza FoxiestFox (#26) üzenetére


e=mc²
őstag

Es a szamitogep is ugy, hogy neha hagyjanak beken, es ne jojjon oda 3 percenkent kerdezgetni, hogy kicsikem nem akarsz esetleg...? Nem.

Egyebkent ez az ismeretlen uj erzes lesz szamotokra az igazi nagybetu elet kezdete, amikor ugy eltek egyutt, mint csalad. Ezt elvezd ki. mert szerintem kurvajo lehet. Ketten.

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#29) pprod94 válasza Simi87 (#27) üzenetére


pprod94
aktív tag

Sokunkra jellemző is. Igaz én nem élek együtt barátnőmmel, de ha egy hétvégén magamban pihennék, sorozat, zene, akkor már sértődés van.

(#30) Kolondrum válasza ferensz (#22) üzenetére


Kolondrum
félisten

5 év? Gyerekek! Épp ma írta nekem valaki más témában, hogy megfontolt vagyok, hát nem kicsit! Szorozd még több mint 2vel, mi most.

[ Szerkesztve ]

(#31) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Én már elég sok verziót kipróbáltam. Aktuális párommal az ő szüleinél. Aktuális párommal anyukámnál. Aktuális párommal saját lakásban. Aktuális párommal az ő anyukájával, de két lakásos családi házban, tehát félig függetlenül. Köztes időszakokban a tökegyedül saját lakásban is előfordult (jelenleg is ez van).
Bármely felállásban a saját lakás a legjobb, akár magadban, akár a pároddal vagy.
Sőt, ha a pároddal vagy, akkor sokkal jobb kettesben, mert nem kavarhat bele senki az életetekbe.
Eleinte tényleg rémisztő lehet, de szerintem hamar meg fogod szokni. Mi az ex-feleségemmel hónapokig azt éreztük, mintha egy szállodában lennénk: tök jó, de kicsit idegen. Később már csak tök jó volt, aztán ahogy belaktuk a lakást és felépítettük a saját életünket, még jobb lett.

(#6) petipetya: Le vagy maradva! Én a 11-en lakom! :P

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#32) petipetya válasza Geri Bátyó (#31) üzenetére


petipetya
nagyúr

Eszembe jutott, mi lenne ha egy házban lakna az egész fórum.

Amúgy pedig:
Panelház az egész világ, s szomszéd benne minden férfi és nő.

William Shakespeare

"nincs rá lezsóidő"

(#33) Simi87 válasza petipetya (#32) üzenetére


Simi87
senior tag

Lenne kert, mert engem már tutti elástatok volna. 😂

(#34) Kolondrum válasza Simi87 (#33) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hát olvasva itt dolgokat én is sokakat.

(#35) unclefucka


unclefucka
senior tag

Hogy milyen lesz?

Közhely (de igaz):
Rengeteg egymásra figyelést igényel majd, apróbb súrlódások, sok kibékülés, boldogság, függetlenség, együtt TV-zés/zene hallgatás, öröébódottá' stb. :K

Árnyoldal:
Siess már! Nekem is kell. Nem jó az úgy! Jaj, neee, már megiint??!! Akkó' kőtözzé' vissza anyádhoz vazze!

Amiről nem beszél senki:
Ádám/Éva kosztüm egész nap :D
Előszobában, kisszobában, nagyszobában, konyhában, fürdőszobában, WC-n, és még a kamrában is ... ! :DDD
Ágyban: oldalba-puki, horkolás, "partvisnyél" a hátba. :C

JÓ LESZ AZ!

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#36) petipetya válasza unclefucka (#35) üzenetére


petipetya
nagyúr

"partvisnyél a hátba"

Feldobtad a napomat. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#37) unclefucka válasza petipetya (#36) üzenetére


unclefucka
senior tag

:DDD Már megérte hülyeségeket írogatni! :DDD

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#38) greenity válasza unclefucka (#35) üzenetére


greenity
aktív tag

Most is együtt élünk, együtt alszunk, csak most mindig van körülöttünk valaki. Inkább azon agyaltam, hogy mindent meg tudunk-e oldani amit megkell.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#39) Tim82 válasza unclefucka (#35) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ádám/Éva kosztüm egész nap

Minek oda fügefalevél?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40) Simi87 válasza petipetya (#13) üzenetére


Simi87
senior tag

6 napig nem volt barátnőm. :C

(#41) greenity válasza Simi87 (#40) üzenetére


greenity
aktív tag

És ez jó??

"Egy mosolynál jobb a több"

(#42) tope válasza greenity (#41) üzenetére


tope
addikt

Sok sikert Zöldike :)

Simi87: Ha 6 nap után másfelé kacsintasz, akkor ott nem volt lámúr, már ne haragudj.
UI: Vagy ugyanaz a leányzó ? akkor visszavonom, és több figyelemmel

[ Szerkesztve ]

(#43) greenity válasza tope (#42) üzenetére


greenity
aktív tag

Köszi! Alakulunk :) Csütörtökön rakják be az új ablakot, lassan kéne bútort néznünk :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#44) Simi87 válasza tope (#42) üzenetére


Simi87
senior tag

Nem volt lamour. A volt baratnőmmel békültem ki tegnap este 7 év szünet után.

(#45) Geri Bátyó válasza greenity (#38) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Miért ne tudnátok mindent megoldani? :F Legrosszabb esetben kértek telefonos segítséget.

Hogyha valami nem úgy sikerül ahogy kellene, legalább van alkalom röhögni egy jót a saját hülyeségeteken! ;)

(#32) petipetya: Az szép baleset lenne! :DDD Én azon is kellemesen meglepődtem, amikor egy volt osztálytársam írt egy privit! Az még durvább lenne, ha a szomszédodtól kapsz! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#46) unclefucka válasza greenity (#38) üzenetére


unclefucka
senior tag

Simán meg lehet oldani bármit.
Ha esetleg bizonytalan volnál valamiben akkor emlékezz, hogy mit csinálna anyu/apu, de mindenképpen egyedül próbáld megoldani!
A főzés lesz a legbonyolultabb művelet, pedig az is egyszerű.
A mosogatás meg a legtöbb veszekedéssel járó, még mosogatógép megléte esetén is!

#39 Tim82: A fügefalevél csak a bigott, prűd, túlcivilizált társadalom szüleménye. Eredetileg nincs ott semmi. :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#47) Geri Bátyó válasza unclefucka (#46) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A főzés sem bonyolult. :N Van egy csomó alap kaja, amit szinte lehetetlen elrontani és azokból is egész változatos étrendet lehet összeállítani. Hogyha az alapok már rutinból mennek (ez max. fél év, ha valaki nem nagyon anti-tálentum), akkor lehet bonyolultabbakat is csinálni.

A mosogatás sem feltétlenül probléma. Embere válogatja. Nekem az ex-feleségem, bár tudott főzni, de nem szeretett, ezért megbeszéltük, hogy én főzök, ő pedig cserébe elvállalta a mosogatást. Persze időnként főzött ő is és mosogattam én is.
Az ex-párommal más volt a felállás, ott többet mosogattam én.

Én például vasalni utálok. Az ex-feleségemnek mondtam is, hogy inkább pucolom a wc-t. Így is volt.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#48) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Mindenkinek az jelent gondot ami a személyének nehezen emészthető. Valaki a 3 poháron fog pattogni, mert hogy ki mosogassa el, valaki meg azon, hogy a bevásárló zacsit nem a székre akasszuk fel hanem az ülő felületre tesszük le. ;)

(#49) Geri Bátyó válasza Kolondrum (#48) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

...és még a wc ülőkét sem hajtottad le! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#50) greenity válasza unclefucka (#46) üzenetére


greenity
aktív tag

Tudok főzni, nem vagyok teljesen elveszett. Az eddigi tapasztalatokból kiindulva pedig a mosogatással sem lesz nagy probléma :)

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.