Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) sto1911 válasza edward2 (#4998) üzenetére


sto1911
veterán

Tudom, hogy parszor mar ki lett targyalva, de uzi74 meg remenykedik :)

(#5002) Socket A válasza pethYeti (#5000) üzenetére


Socket A
aktív tag

itt phn 75 a 32gigas verzio
just sayin' :)

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#5003) zoiddani válasza edward2 (#4998) üzenetére


zoiddani
csendes tag

Én Hollandiában vettem egy olyan üzletben, mint pl. itt az E-Digital, tehát egyáltalán nem Asustól. Ott is van ez a 30 eurós akció, én is beregisztráltam. A megkötés az ottani szöveg szerint, hogy a tabletet az ő forgalmazóik fizikai vagy online boltjában vettem. Azután be kellett küldeni a számlát beszkennelve emailben nekik, és egy hét múlva küldték az kuponkódot, ami viszont nem tartalmazza a szállítási költséget, így 6 eurót kellett fizetnem (legolcsóbb szállítási mód), és csak országon belül szállítanak. De aki Mo.-n vette, annak igazából mindegy, mert itt nem él az akció.

(#5004) tvamos válasza beholder00 (#4981) üzenetére


tvamos
nagyúr

Csendben megjegyeznem, hogy vannak itt a PH!-n olyanok is, akik kulfoldon dolgoznak, esetleg elnek. Azoknak is jo lehet egy ilyen link.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5005) beholder00 válasza pethYeti (#5000) üzenetére


beholder00
tag

Lehet buta kérdés és nem is csak igazán válaszként szánom de miért para az 1 év? Meg amúgy is (én még nem vagyok tulaj de tervezek venni:D) mennyi időre terveztétek venni? mármint meddig használjátok szerintetek? Ha abból indulok ki pl h egy notebook jelenleg 3, jobb esetben 4 évet bír ki akkor egy tablet, vagy konkrétan a Nexus 7 szerintetek meddig "jó"?

(#5006) Zozo55 válasza arn (#4983) üzenetére


Zozo55
csendes tag

Erős hw nagyon eszi az akksit :s ipad3 viszont nagyon szépen teljesít, kicsit meglepett.

z23

(#5007) assemble válasza Uzi74 (#4994) üzenetére


assemble
addikt

Megprobaltam amugy en is itt, az angliai (bar Tesco-bol vett) peldanyomra is talan jarhatna, az utasitasok szerint be kell regelni az Asus-nal es automatikusan megkapna az ember, de az enyem mar elotte be volt regelve ezert nem engedi megegyszer beregelni, kiregelesre pedig nem talaltam opciot.

(#5008) oliverkiss32 válasza beholder00 (#5005) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

Melyik a jobb, ha 1 évig vagy 2 évig garanciális? Na ugye. Az N7-et simán lehet ezzel a HW-val 2 évig használni, főleg hogy a frissítések is folyamatosan jönnek majd rá. Ráadául nem mindenki olyan gazdag hogy 1 év használatért kidobjon 60-80e Forintot. :)

;]

(#5009) Balinov


Balinov
félisten

egy kosza kerdes sracok. fenntvan a gyari Chrome mellett a Boat Browser is, ami nagyon tetszik. Viszont valahogy beallitottam a Chrome-ot alapertelmezettnek (always) de nem tudom a Boat-ot beallitani default-nak. Boat beallitasaiban van make default browser, be is lottem meg, de pl. gmail kliensben ha egy hivatkozast megnyitok (pl. PH! forumkoveto emailbol) csak a Chrome nyilik meg.

Gyaluljam le a Boat-ot,tegyem fel megint, majd akkor amikor megjelenik az esemenyvalaszto, bokjek ra,hogy a Boat always?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5010) sto1911 válasza Balinov (#5009) üzenetére


sto1911
veterán

A Chromeot megkeresed az alkalmazasok kozott es katt a Clear defaultsra.

(#5011) kovsol válasza oliverkiss32 (#5008) üzenetére


kovsol
titán

ha valamire 1 év garancia van attól még nem jelenti azt, hogy na mindjárt tönkre is megy utána, és van válogatva pár ami meg megy majd 2 évet és azokat elküldték hazánkba és itt mernek rá adni 2 évet :)

May the Force be with you!

(#5012) Balinov válasza sto1911 (#5010) üzenetére


Balinov
félisten

:R mukodik, koszonom a tippet

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5013) beholder00 válasza oliverkiss32 (#5008) üzenetére


beholder00
tag

Persze hogy a 2 évet választaná mindenki ez nem is vitás. Én se vagyok úgy eleresztve h évente dobáljak ki az ablakon 60-80 rugót csak úgy, ezért is járom körbe a témát elég sok oldaláról. Akkor valószínű h aki vigyáz rá, annál kibírja a 2 évet, sőt ha még tokban hordja mindig akkor talán több is:)

(#5014) tvamos válasza oliverkiss32 (#5008) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ha olyanok a frissitesek, mint a legutobbi, akkor talan kihagyom. (De ja vu erzesem vani... mintha mar valahol meggyult volna a bajom a frissitessel.)
Persze lehet, ez a hw meg 3 ev mulva is jo lesz, de kinek kell mar akkor egy ilyen oreg szerkezet? (Persze az 5 eves Dell notebookom meg mindig hasznaljuk, nap, mint nap.)
En nem tervezek, szerintem manapsag a szamitastechnikaban nem is lehet, foleg a mobil eszkozoknel. Ha jo lesz 2 ev mulva is, majd orulok. Ha nem eldobom...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5015) putyu10 válasza beholder00 (#5005) üzenetére


putyu10
aktív tag

Nekem mind a kettő notim több mint négyéves ,a 12" 23 hónapban lett videó kábel hibás a gari pedig 24 hónap :) Viszont a frissítések még mindig nem "elérhetőek" a nexuson :(

[ Szerkesztve ]

Az 55F8000-res életem egyik nagy csalódása! És az ONKYO a legnagyobb S**R a világon! Samsung QE65QN90AATXXH UHD Neo QLED

(#5016) Pierre75


Pierre75
senior tag

Egy szivességet kérnék. Valaki eltudná küldeni ennek a sw-nek az apk-t a contemplatif@yahoo.fr e-mail címre. Előre is köszönöm!

(#5017) arn válasza Zozo55 (#5006) üzenetére


arn
félisten

ez azert biztos alkalmazasfuggo is - a ipad4 gpuja sokkal erosebb, mint az n7e, es lekorlatozott fps mellett nem dolgozik annyira. ha ugy igazan nekieresztenek, nem hiszem, hogy tovabb birna, mint a n7, csak igy felgozzel.

***

egyelore bejovos ez a 7es meret :) remelem jovore egy jobb kijelzot kap (felbontas nekem ok, de kisse fako), a teljesitmenye boven eleg.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5018) Uzi74 válasza assemble (#5007) üzenetére


Uzi74
senior tag

Én is bereggeltem az akció előtt, nem kaptam értesítést az elején. Írtam egy mailt nov. 13-án a shop_tc@asus.com, hogy adjatok vouchert légyszi izibe, becsatoltam a számlát is. Tegnap kaptam egy szabvány mailt hogy küldjem el a számlát és kapok vouchert, nem tudom van-e összefüggés a két dolog között.
Amúgy a webshopban nincs túl sok dolog, kb egy egér fér bele a keretbe.

(#5019) Zozo55


Zozo55
csendes tag

Vki játszik a shadowgun deadzone-nal? Egyik legjobb android game és a megjelenés óta rengeteget fejődött csak az a baj, h most már megszaggatja az n7et. Vajon kevés neki a hw vagy optimalizálási hiba? Aki akar megtalálhat zola23 néven.

4.2 óta rosszabb a jb remélem hamarosan lesz vmi, Frissítés.

z23

(#5020) sto1911 válasza Zozo55 (#5019) üzenetére


sto1911
veterán

4.2-n MINDEN rosszabb lett szerintem, en visszaraktam a 4.1.2-t, azota megint szeretem hasznalni a kutyut. :)

(#5021) hallerlaller válasza Zozo55 (#5019) üzenetére


hallerlaller
addikt

Optimalizálási hiba, namegy gyorsan rászabadult a sok almás a szerverekre.

Pár frissítés jött azért megjelenés óta.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5022) Balinov


Balinov
félisten

stock 4.2-rol mekkora macera downgradelni 4.1.2-re? Adatvesztessel jar, ugye?

Ismertek olyan step-by-step guide-ot, ami alapjan meg tudom csinalni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5023) sto1911 válasza Balinov (#5022) üzenetére


sto1911
veterán

Igen, buko van, itt egy leiras, ezzel csinaltam en is.

(#5024) Balinov válasza sto1911 (#5023) üzenetére


Balinov
félisten

Nagyon koszonom,sto1911! :R

az adatvesztes nem izgat, nincs meg 2 hete, applistot tudok csinalni,hogy kesobb ami kell, visszategyem.

Neked mennyi idobe telt megcsinalni? Egy szombat delelottot tudok raaldozni, annyi csak eleg, nem?

ha megvan a downgrade es kesobb neadjisten lesz hivatalos 4.2.x FOTA azt fel lehet majd tenni over the air?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5025) TOZ válasza Balinov (#5024) üzenetére


TOZ
addikt

Ha nem modositasz semmit a rendszeren elvileg igen. Custom recovery még mehet, de semmi egyéb ne változzon meg.

(#5026) sto1911 válasza Balinov (#5024) üzenetére


sto1911
veterán

Elso alkalommal is kb. fel ora-ora alatt az egesszel meg lehet lenni, de akkor mar nagyon figyelmesen olvasol :)

(#5027) Balinov válasza TOZ (#5025) üzenetére


Balinov
félisten

nem, nincs olyan szandekomban, csak a downgrade erdekel

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5028) hallerlaller válasza Zozo55 (#5019) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nee, és tényleg laggol, 2napja nem lépem be.. :O Most nem tudom, hogy a frissítés vagy az android 4.2 miatt. :F

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5029) Zozo55 válasza hallerlaller (#5028) üzenetére


Zozo55
csendes tag

Nekem az autodetect csak a high beállítást javasolja. Ultra highhoz milyen masina kell?

z23

(#5030) hallerlaller válasza Zozo55 (#5029) üzenetére


hallerlaller
addikt

Tegra3, de mindegy, mert medium és low-on is akad kissé. :(((

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5031) Linkin válasza hallerlaller (#5030) üzenetére


Linkin
senior tag

szerintem a 4.2 miatt
Ennyire rossz ez a 4.2 én tervezek venni egy ilyen tabletet de azért egy kicsit fura hogy google tud egy ilyen rendszert kiadni

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#5032) kovsol válasza Linkin (#5031) üzenetére


kovsol
titán

Csak jön már a 4.2.1 vagy aminek hívni fogják a folytatást.

May the Force be with you!

(#5033) Balinov válasza kovsol (#5032) üzenetére


Balinov
félisten

amen.remelem mihamarabb jon valami fix ra, addig is megprobalkozok a downgrade-del holnap

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5034) hallerlaller válasza Linkin (#5031) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nálad nem akad a Shadowgun: DeadZone?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5035) Linkin válasza hallerlaller (#5034) üzenetére


Linkin
senior tag

Még nincsen meg a tab :DD :DD :DD :DD
De a SGS2-n Teszt gyári JB-n sehol egy lag

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#5036) yossarian14


yossarian14
tag

Tud valaki ajánlani valami antivirus vagy biztonsági alkalmazást Nexus 7-re?

[ Szerkesztve ]

(#5037) hallerlaller válasza yossarian14 (#5036) üzenetére


hallerlaller
addikt

virus telefonban incsen.azt számítogépre tervezik nem kell félned érted.

#Linkin: ezt kérdeztem, mert tegnap frissült a program is, akkor a 4.2 a ludas. :(

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5038) Balinov válasza hallerlaller (#5037) üzenetére


Balinov
félisten

omfg, ezt a szakertot

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5039) Skynet258 válasza Balinov (#5038) üzenetére


Skynet258
veterán

Ő nem szakértő. Ő egy ikon. :D

https://geekpulse.hu

(#5040) Linkin válasza Balinov (#5038) üzenetére


Linkin
senior tag

Ő a mester a Note,, S2 topikot is boldogította értelmes hozzászólásaival :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#5041) Balinov válasza Linkin (#5040) üzenetére


Balinov
félisten

jezus szive :Y :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5042) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Downgrade megvolt és nem laggol a deadzone, hát akkor ez marad így most már, pedig adtam időt a 4.2-nek.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5043) Cyrin válasza hallerlaller (#5042) üzenetére


Cyrin
addikt

mondtam hogy összecsapott egy frissítés, ha lesz egy kis időm én is megyek vissza, van nandroid mentésem is.

(#5044) assemble válasza hallerlaller (#5042) üzenetére


assemble
addikt

Hány fokot adsz rá?

(#5045) hallerlaller válasza assemble (#5044) üzenetére


hallerlaller
addikt

4.2-re 8 fokosat adtam, de visszavonom, most már csak 6. :(
Ez a deadzone lag nagyon érzékenyen érintett, egyszerűen nem engedhetem meg, hogy némi akadás miatt néha lelőjenek az almások.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5046) edward2


edward2
addikt

Ezt a youtube TV-s dolgot használja bárki? Most végre összehoztam. :) Totál frankó.

(#5047) assemble válasza hallerlaller (#5045) üzenetére


assemble
addikt

Hat ez nem jo hir, remelem kijavitjak ezeket hamarosan, a decemberi bug miatt remelhetoleg 1-2 heten belul kiadnak valamit, kerdes hogy mennyi mindenen fog javitani. Tenyleg ugy tunik a 4.1.2 a legatomstabilabb szoftver jelenleg.

nekem most mondjuk ugyis mind1, a het nagy reszeben Szlovakiaban dekkolt az RMA-zott tablam, mert a gepnek ami vitte volt valami gond a futomuvevel igy biztonsagi okokbol tobb napra lefoglaltak a cuccokat, vagy valami ilyesmi rizsat loktek erted. azota mar odaert de a visszajovetelre jovo hetig varnom kell most nem tom hogy fogom kibirni addig nelkule erted. normal esetben amugy 1 nap alatt odaerne elvileg es oda-vissza magjarna kb 3 nap alatt most meg igy egy het utan sem kaptam meg vissza erted. :(

(#5048) Zozo55 válasza hallerlaller (#5045) üzenetére


Zozo55
csendes tag

Most már ultra highon is megy laggmentesen? Nekem nincs sok kedvem visszarakni megvárom a javítást, remélem hamarosan jön. Így is ugyan olyan sz... vagyok csak most van mire fogni :D amúgy nem, nekem nagyjából ugyan úgy megy a vadászat. Kár h nincs chat benne szívesen olvasnám hogy szidnak néha. :) jövőhéten kipróbálom egy ipad3mon is ha le lehet tölteni rá és megtalálom. Kíváncsi vagyok azon milyen.

z23

(#5049) hallerlaller válasza Zozo55 (#5048) üzenetére


hallerlaller
addikt

Az tulzás,hogy vajsima, de egész játszható ultrán is, almások is panaszkodnak, főleg i4 kevés. Ha fizetsz premium accot akkor van cset, de én még nem vettem, majd később.

#assemble: értem.ok

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5050) Zozo55 válasza hallerlaller (#5049) üzenetére


Zozo55
csendes tag

Most voltam fent és egyáltalán nem laggolt, érdekes. De az voice chat nem? Én is gondolkodtam h veszek, de elég drága és ahogy láttam időtartama szól.

Nektek szokott olyat írni a gép h pl swype beta leáll v. Beállítások leáll stb...

z23

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.