Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Samus válasza hajbel (#15) üzenetére


Samus
addikt

Az én hibám, válaszként akartam írni.

Többieknek. Volt már rá példa, igen, de csodát semmi sem fog tenni. Amint az ember fiának/lányának megtetszik az Android, keresni fogja a lehetőséget, hogy hogy legyen jobb, szebb, olyan, amilyenné ő képzeli el. És ekkor kezdődnek a problémák a gyenge telefonoknál. Még egyszer leszögezném, ismerem a témát, volt hasonló hardverrel szerelt telefonom, én is próbálgattam a főzött ROMokat, hogy gyorsabb legyen, többet tudjon, de borzalom volt így visszatekintve. Most egy Grand X IN-t használok, és hogy is fogalmazzak, Trabantból Porsche...és még csak nem is egy méregdrága készülékről beszélünk.

Tanulság? Hatalmas kompromisszumkészség kell hozzá. Gyalog is eljutsz A pontból B-be, és autóval is. Előbbivel lassan, kényelmetlenül, de olcsón, utóbbival gyorsan, kényelmesen, de drágábban. Durva hasonlat.

Viszont hogy témánál maradjak. Advancedre és SII-re kijött már a JB? Valamikor olvastam, mikor még telefonokat vadásztam (három hónapja), hogy melyiket érdemes, hogy a két említett készüléknél kimarad az ICS, és rögtön a 4.1 jön.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.