Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

(#56) Köszi! :R A kérdésedre meg csak idézek: "Az MLC ugyanakkora alapterületen nagyobb adatsűrűséget jelent, viszont sokkal pontosabb vezérlés igényel, mert, ugyanakkora feszültséghatáron belül több állapotot kell egymástól egyértelműen megkülönböztetni. Az írás és olvasás sebessége az MLC esetében éppen ezért lassabb; az olvasás kétszer annyi időbe telik, a programozás pedig közel négyszer annyiba. (A törlés mindkét esetben azonos sebességű.) Az MLC lapkák legnagyobb lemaradása az egy cellára jutó programozási/törlési műveletek számában van, ugyanis egy MLC cella kb. tizedannyi műveletet bír csupán ki, mint egy SLC. A korábban már említett nagyobb adatsűrűség mellett az MLC másik nagy előnye, hogy előállítása (bitekre levetítve) olcsóbb."
Én a helyedben SLC-t vennék! :K

(#57) Viszonylag nagy mennyiségű adat, ami nálam 1-3gb-ot jelentett. Én azért kapcsoltam ki mert pici az ssd-m (30gb) és sokat számított hely tekintetben. Az hogy mennyire terheli le... hát... minden egyes alkalommal amikor frissíti a win a visszaállítási pontokat akkor gondolom elkezd ide-oda pakolgatni, régit törli, újat ráírja.... de talán nem vészes. Ha Neked életmentő volt akkor szerintem hagyd.

(#58) A temp könyvtárak áthelyezésével bővíteni fogom! :R

(#59) Igen ez csak IE-re jó, firefox-ot másképp kell beállítani. A problémádra nem nagyon tudok mit mondani, nem értem miért csinálja ezt.... :(

[ Szerkesztve ]

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.