Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] FX-8350

Hozzászólások

(#51) ABee


ABee
tag

Köszönet a tesztért! :R

A szovtveres finomhangolás része abszolút hiánypótló volt szerintem.
Egyre inkább érik bennem hogy cserélem a 955-t egy 8320-ra.

(#52) bandika0626


bandika0626
senior tag

Most nem azért de nem sandy-val kellett volna párhuzamot vonni.

Meg illett volna az intelnél az órajeleket is feltüntetni mert ez így csalókat és valakiket ezzel elég jól meg lehet téveszteni.

[ Szerkesztve ]

AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

(#53) deja vu válasza bandika0626 (#52) üzenetére


deja vu
addikt

Ha ad neki valaki haswellt akkor összeméri azzal, mivel "csak" sandy i7 van nekije. Én sem ezzel vettettem volna össze, minimum ivy-vel.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#54) waithEard válasza bandika0626 (#52) üzenetére


waithEard
őstag

bandika0626:
Akiket meg lehet téveszteni, azok nem ilyen cikkeket olvasgatnak. :)

A cikkhez:
Kiváló munka, köszönöm! :R

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#55) frescho válasza bandika0626 (#52) üzenetére


frescho
addikt

Azt hiszem ez tokeletesen illik ide is:

"A 2600-at nagyon tuningolni nem lehet. Nem is kell, mert csak referenciakent szerepel. Ha nem szerepelne, akkor az lenne a baj. Ha egy szenne huzott Haswell lenne, akkor az ar kategoriat kifogasolna valaki. Termeszetesen ha biztositod hozza a hardvert, akkor szivesen tesztelek valami ujabb, tuningolhato procit. A limitalt lehetosegeim nem teszik lehetove, hogy sajat zsebbol finanszirozzak egyet."

https://frescho.hu

(#56) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Nagyon jó teszt, igazán alapos! :K

Nekem jelenleg Intel procim van, de az AMD APU-k létjogosultsága megkérdőjelezhetetlen, viszont az FX számomra érthetetlen.
Nem a teljesítménye kapcsán, mert az (bizonyos helyzetekben) versenyképes, hanem a fogyasztás/melegedés kapcsán.
Én egy i7-930-at használok és 4GHz-en, 1.2875V-on, egy Xigmatek Balder 80°C alatt tartja, pedig az jóval gyengébb, mint a HR-01.

Nem tudom, hogy lesz-e még FX proci, de szerintem (ebben a formában) semmi értelme. Az AMD jobban járna egy 3 modulos (6magos) APU-val, akár 130W-on. :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#57) deja vu válasza Geri Bátyó (#56) üzenetére


deja vu
addikt

Állítólag még lesz egy am3 proci ami warsaw néven van, de semmi új fejlesztés, azonos magok, azonos gyártástechnológia.
3 modulos apu sem lesz, mivel az apu-kat max 100 wattra tervezték.
Ezt mind az okosoktól olvastam. :))
Szerintem az amd is belátta, hogy nincs értelme pénzt áldozni az fx szériára, látszik is, hogy mindent az apu-kra tesznek fel.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#58) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Sokat segített a teszt a jövőre esedékes fejlesztésem irányában,köszönöm. :R

Wasabi...

(#59) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Nagyon jó kis cikk.
Köszi az alapos leírást, elmélkedést, tesztelést!

(#60) kisbalázs


kisbalázs
tag

Nagyon nagyon jó cikk. Nekem is egy ilyen processzorom van egy nocturne hútéssel. Most majd lesz mit tanulmányoznom.

Ilyet nem szoktam mondani de a cikk Különösen Ajánlott!
:R
Off
Nekem úgy tűnik hogy inkább kartel szerűen felosztották a piacot. Kb így én nem készítek gyors procit te meg lemaradsz a vgak terén.

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#61) deja vu válasza kisbalázs (#60) üzenetére


deja vu
addikt

Ebből a cikkből "A teljesítmény már eléri a pár éves Sandy Bridge processzorokét, de nem a pár hónapos Haswell szériát." Hogyan osztották volna föl a piacot? Egyáltalán nem tudja fölvenni a versenyt ezen a téren az intellel, ezért arra koncentrálnak amiben jobbak, az apu-ra. Bár szerintem rohadt nagy gáz, hogy az fx szériát kicsinálták amivel legalább az i5-el felvették a versenyt, most meg maradtak az apu-k amik cpu erőben az i3-al versenyeznek. Hiába beszél Abu erről egyfolytában, hogy az apu a jövő, még évek telnek el addig amíg ilyen programok lesznek dögivel.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#62) solfilo válasza kisbalázs (#60) üzenetére


solfilo
veterán

Ne viccelj! :)

Ha kartell szerűen fel lenne osztva a piac, akkor nem ilyen arány lenne. 10-20% vs. 80-90%
IGP-ben meg jön fel az Intel, az igaz, hogy behozni van mit. :DDD

solfilo

(#63) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nem kukacoskodásból de 970/990 chipsetes lapon nem ment volna többet az FX? Vagy kitértél erre is csak nem vettem volna észre? :B

(#64) waithEard válasza deja vu (#61) üzenetére


waithEard
őstag

Lehet, hogy nem tűnt fel, de a jövő már itt van: véletlenül mindkét konzolt az AMD csinálja. :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#65) deja vu válasza waithEard (#64) üzenetére


deja vu
addikt

Most nem a konzolokról beszéltem.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#66) waithEard válasza deja vu (#65) üzenetére


waithEard
őstag

Miért, szerinted a konzolokban mi van? Zsíroskenyér? :D

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#67) deja vu válasza waithEard (#66) üzenetére


deja vu
addikt

Asztali gépről beszélgettünk. Tudom, hogy jaguar magos amd proci van a konzolokban. Arról beszéltem, hogy jelenleg egy apu-val kitörölheti az ember a seggét ha játékra vette. Az a probléma, hogy nem lesz izmos procija addig amíg beköszönt a heterogén éra, és cikinek tartom, hogy maga az amd is a csúcskártyáját intel procival demózza, hogy tutira ne hagyjon benne kakaót. De úgy veszem észre, hogy belefutottam egy amd fanboyba, ezért vedd úgy, hogy meg se szólaltam. Az én gépemben is gcn van, de nincs kedvem fanokkal hadakozni. Igazad van mindenben. :R Szia!

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#68) waithEard válasza deja vu (#67) üzenetére


waithEard
őstag

Arról beszéltél, hogy az APU-k korszaka még messze van...
és már megint a fanboyozás, meg a nagyívű, jővő látó kijelentések egy intel-prókátor tollából, egy AMD teszt kapcsán... gratulálok. :U

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#69) frescho válasza eldiablo (#63) üzenetére


frescho
addikt

Többször is. Sőt kiemelten ajánlottam a normális lap megvásárlását. Az adott proci 4.8 körül futna egy normális lapban bika hűtéssel.

"A hardver kicsit féloldalasra sikeredett, az alaplap finoman fogalmazva sem csúcskategóriás. Az első AM3+ lapok egyike, amit meg lehetett vásárolni, és kicsit túl lelkesen hónapokig vártam vele az első Bulldozereket."

"A tesztben szereplő 890GM Pro3 R2.0 is problémás volt, de erről majd a gyakorlati részen írok részletesen. "

"1,4 V-ot beállítva két érdekes dolgot sikerült megfigyelnem. Az egyik az volt, hogy halkan elkezdett zörögni az alaplap, ami nem jelent sok jót. A másik az volt, hogy a tesztek alatt túlmelegedett és lekapcsolt a processzor."

https://frescho.hu

(#70) deja vu válasza waithEard (#68) üzenetére


deja vu
addikt

Az én gépem legalább támogatja a Mantle api-t. :P Én meg pont a te vízióidat tartom baromságnak, hogy itt a jövő, meg majd máról holnapra minden program kihasználja az igp-t. Ahhoz is sok év kellett, hogy a programok kihasználják a több szálat. Meg a kaveri majd hűha, eljutunk a ddr3-as 7750 szintjére, nincsen szükség videó kártyára, meg mindent az igp-n számoltatunk, ezért az i7-ek kora lejárt. Igp-n minden program 20x gyorsabb mint az i7-en. A végét akár Abu is irhatta volna :DD
Viszlát!

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#71) eldiablo válasza frescho (#69) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

:R

(#72) dookiee


dookiee
tag

Helló!
Van egy 8350-es procim egy asrock 990 fx extreme 3 alaplappal és egy noctua_nh_c12p_se14-hűtővel, és egy kingstone hyperx 1600MHZ ramom. Tudtok segíteni a proci húzásában?Köszönöm.

Xbox Series X

(#73) Mosqu!to válasza dookiee (#72) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Te elolvastad a cikket egyáltalán? :U

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#74) waithEard válasza dookiee (#72) üzenetére


waithEard
őstag

Tessék.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#75) dookiee válasza waithEard (#74) üzenetére


dookiee
tag

Köszi

Xbox Series X

(#76) Stonerice


Stonerice
őstag

"Köszönöm, ha idáig jutottál és még nem aludtál el az írásomon."
Nem-e? Nembírtam abbahagyni az olvasást :DDD
Gratula a teszthez, és köszönöm a többiek nevében is a rengeteget rászánt idődet. :R
Nagyon részletes. Minden benne volt ami érdekelt. Nagyon tartalmas írás.
Még egyszer köszi! :C

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#77) MasterDeeJay

Szép igen részletes teszt!
Gondolkoztam még amikor egy antituning 955BE-m volt hogy váltok fx-8xxx szériára de lapot kellett volna cserélnem, így maradtam inkább egy átlag x6-nál (1090T) ami feszemelés nélkül megy 4Ghz-et. Lehetne extra feszel hajtani 4.2-4.4-en (vizezve van) de nem éri nekem +50-100w-ot párszáz mhz.

Te aztán komolyan veszed a tuningot. Az én lapom ennél jóval butább, olyannyira hogy biosból alig megy a tuning, nekem csak a szoftver a megoldás. Nekem annyiból állt a tuning hogy kikapcsoltam a C&Q-t és Windows alatt Phenom2MSR tweaker-el átírtam a legelső P-statet szorzóját 20-ra ami elvileg a turbó lenne de összes magra érvényes ha fut a progi. Se fesz, se LLC se semmi, ramok 1600-on instabilak 4 modullal, csak 1333 hajthatom. HT és NB/L3 szorzó biosban autómatán 11x (2,2Ghz). Feszek mind gyárin (nem auto-n) biosban.

Az elég gáz hogy nagyon fölélőtt az AMD a feszekkel. Nálam 1,2v a 800mhz a Pstate gyárilag ami nem kicsit horror. Türelmem nem volt még állítani hogy mennyin stabil.
Ha belefutok egy FX-be akkor mindenképpen alapnak tekintem a cikkedet!

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#78) kisbalázs válasza deja vu (#61) üzenetére


kisbalázs
tag

Úgy hogy volt idő amikor az AMD jobb volt mint az intel proci gyártásban és nem egy hétig tartott ez. Sőt az Intel még magának is tudott konkurenciát állítani:
"The suspicion was that Intel did not want to promote Tualatin processors because they made the Pentium 4 look bad. A 1.4GHz Tualatin performed as well as a faster-clocked Pentium 4 and used plain PC133 SDRAM instead of expensive RDRAM."

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#79) Gainka válasza deja vu (#70) üzenetére


Gainka
őstag

Olyan jókat röhögök mindig az ilyen kommenteken :
Arról beszéltem, hogy jelenleg egy apu-val kitörölheti az ember a seggét ha játékra vette.
Ennek igy se eleje se hátulja. Inkább ugy irtad volna hogy TE kitörölheted, de ha másnak elég...? mert sok mindenre elég.

(#80) kromatika


kromatika
veterán

Köszi szépen a kiváló tesztet.

(#81) Mokó


Mokó
aktív tag

Kössz a tesztet,hasznos írás,tanultam belőle és jól esett így estére :-) A végén lévő Q & A rész pedig tök hasznos.

Na még 1x,igényes írás és remélem látunk még hasonlót.

Ja,meg a kisebb alaplapok támogatása vs FX dolgon azért nézek mikor 3 fázissal akar egy 11k budget deszka fx "tökmindegy" melyiket vinni :DD

[ Szerkesztve ]

(#82) Valkűr


Valkűr
őstag

Frankó lett a teszt, köszi...Nekem 4.7-en fut a 8350..1.43 Voltot adtam neki..4.8-tól szépen elkezd melegedni, ott már kéri a jobb hűtést.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#83) TiX


TiX
csendes tag

Nekem egy Gigabyte 870A-USB3 rev. 3.1-es alaplapom van. Most vettem én is egy FX-8350 CPU-t.
Több fórumon olvastam utána a témának és ami szerintem az általad említett problémákat okozza a VRM hűtés hiánya.
(Olvastam olyan tesztet is, hogy egy FX-8350 tuning után kiégette egy Gigabyte GA-990FXA-UD3-as lap VRM-jét, pedig azon volt hűtő. Cikk alább:
http://www.brightsideofnews.com/news/2012/12/31/gigabyte-ends-the-year-with-a-bang-kills-amd-fx-8350-cpu.aspx )

Ha pár kérdést megengedsz a cikkel kapcsolatban:

Az alap 4Ghz-es órajelen és az 1,325-ös fesz. értéken is érezhetőek voltak az általad említett problémák? (Microlag, trottling?) Vagy ha nem, akkor milyen beálítás mellett jelentkeztek a hibás működés jelei?
Én valószínűleg farigcsálni fogok egy VRM hűtőt, de addig kíváncsi lennék, hogy mire számíthatok.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Gergő

(#84) frescho válasza TiX (#83) üzenetére


frescho
addikt

A VRM hutes hianyat emlitettem. De egy borda nem eleg, fontos a megfelelo legaramlas melle.:

"A processzor frekvenciáját monitorozva azt látni, hogy a frekvenciát teljes terhelésnél is visszaveszi a CPU. Ezt a jelenséget hívják throttlingnak. Ilyenkor segít az alaplapi FET-ek hűtése, de nem igazi megoldás, mert általában csak kitolni lehet a jelenséget. Én is külön ventilátorral hűtöttem az alaplapot."

A plusz venti miatt nem jott elo nekem a jelenseg, de 4.5GHz fole nem mertem menni. 4GHz-en atomstabil volt a cucc, de ismetlem: asztalra kiteritve, plusz ventivel megtamogatva. Kicsit tulbiztositottam, de jobb biztosra menni, mint elfustolni a lapot. Ezt bordaval es normalisan szellozo hazban is tudnia kellene.

https://frescho.hu

(#85) TiX válasza frescho (#84) üzenetére


TiX
csendes tag

Teszteltem, beépítettem.
8 maggal nem lehet stabilizálni 2800-3800 Mhz között ingázik.
6 maggal stabil egyenlőre prime alatt is. Úgyhogy megpróbálom a VRM hűtést beépíteni. Remélem az meg fogja oldani a problémát.
Ami viszont furcsa, hogy az alap feszültség mindössze 1,248 V. Ez nem nagyon alacsony? Nálad mekkora ez az érték?
A másik ami furfangos és teljesen érthetetlen számomra, hogy a HT link, 2600Mhz (alapbeállítás). Ha ezt beállítom 2000-re, akkor nem indul el. Ezt vajon miért csinálhatja?

Üdv: Gergő

(#86) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Üdv!
Sikerült beszereznem 12k-ért egy Corsair Vengeance 1600MHZ-esCL9-es 8GB-os kitet, és most ismét megpróbálkozzak a húzással?

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#87) frescho válasza TiX (#85) üzenetére


frescho
addikt

VRM hutes segiteni fog. Alacsony, a tesztben lathatod a feszultsegeket. LLC mit mutat, 1 mag es oszes mag terhelesenel mennyit esik a feszultseg?

gerenda110: A memoria tuning nem sokat fog hozni. a CPU-val sem fogsz tovabb jutni, ha szorzoval huztad es nem nyultal a memoria vezerlohoz.

https://frescho.hu

(#88) TiX válasza frescho (#87) üzenetére


TiX
csendes tag

VRM hűtés nélkül nálad hogyan működött a 8350 8 maggal? Neked is ingadozott a frekvencia?
Nos igen, néztem a feszültség adatokat a Te és a mások által készített teszben is. Sehol ilyen alacsony értéket nem láttam.
CPU-Z és BIOS adatok alapján is 1,23V az alap feszültsége. Ezen az értéken 4200-ig stabil.
Kíváncsiságból emeltem 0,1V-ot és megpróbáltam 4400-en. Stabilnak tűnt prime alatt egy 20 percig, de aztán megkíméltem, mert a CPU hűtőm nagy fordulatszámra kapcsolt. Még próbálkozok tovább, de szerintem a lapom nem fog sokat engedni.
Az LLC értéket hol találom?
A terhelés alatti feszültség esés sem szembetűnő, de megnézem otthon.

Üdv: Gergő

(#89) frescho válasza TiX (#88) üzenetére


frescho
addikt

Nem volt VRM hutes, de kulon ventillator igen. Igy tudta stabilan a beallitott erteket. Gepbe epitve 4GHz fole nem engedtem.

Mazlid van, kifogtal egy jo darabot.

Az LLC nekem a tuning es memoria beallitasok alatt van load line neven.

https://frescho.hu

(#90) Pros válasza frescho (#22) üzenetére


Pros
tag

Hihetetlen, hogy semennyire nem tudtam tuningolni a procimat vagyis megnézni hogy mekkora fesz kell 4GHzhoz illetve érdekelt volna 4.5 Ghz-t hogy bírja és elmondom mi volt a gond.

Az a KIB...TT LLC mert ahogy te is irtad elvileg a 1/2 lenne a befutó, de az 1/4 töl lesz stabil az egész gép.

NEKEM Most jöttem rá ezen ment el minden. Mert akár mit állítottam máshol a rendszer szét esett és itt elég csak a 4GHzre gondolni.. Most meg 1/4be átlöktem 1/2röl és stabil lett a rendszer. Vicc !!!

Örültem hogy elolvastam a tesztedet sokat segített! :) :R

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#91) TiX válasza frescho (#89) üzenetére


TiX
csendes tag

Neked meg a lappal volt mázlid, :) hogy egy VRM ventillátorral ment benne a CPU.
Én meg gyárthatom hozzá a VRM bordát, mert beszerezni kb. lehetetlen....

Üdv: Gergő

(#92) frescho válasza TiX (#91) üzenetére


frescho
addikt

Kinek miben van szerencseje...

Pros: Orulok, hogy hasznos, amit leirtam. Viszonlyag sok how-to-t olvasok es parat mar irtam is, de azokat ide felrakva nem sok embert hoznek lazba.

https://frescho.hu

(#93) TiX válasza frescho (#92) üzenetére


TiX
csendes tag

Nekem hasznos volt a leírás. Többek között e miatt is mertem megvenni a 8350-et annak ellenére, hogy az alaplapom CPU támogatási listájában nem volt benne.
Köszönöm a segítséget!

Üdv: Gergő

(#94) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Köszönöm az írást! Megerősített, hogy jól döntöttem, mikor ezt a típust választottam.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#95) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Ezek a beállítások jelenleg. ha feljebb állítom a magot, akkor a win betöltésnél kékhalált kapok 4,2 és 4,1 GHznél. Hogytudnám kihozni a legtöbbet a 8320-asomből? Szereztem 1600 MHZ-s ramot, és 970 Ex. 3-as lapom van 500-as CM táppal. Ötletek? (A célom egy olyan 4,4 lenne)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#96) frescho válasza gerenda110 (#95) üzenetére


frescho
addikt

Gyere ate bbe a topicba: [link] Eloljaroban: abban a lapban a 4 modul 4.2GHz stabil eredmenynek nem rossz. Az ext3 finoman fogalmazva is gyengen sikeredett.

https://frescho.hu

(#97) gerenda110 válasza frescho (#96) üzenetére


gerenda110
aktív tag

most csak 4ghz-n van, arr akartam átrakni, de alkalmanként kékhalál:S

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#98) frescho válasza gerenda110 (#97) üzenetére


frescho
addikt

Milyen hutovel, hazban, hazhutessel? De folytassuk az FX topicban, ott tobben is ertenek hozza.

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#99) gerenda110 válasza frescho (#98) üzenetére


gerenda110
aktív tag

Cooler Master V8

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#100) AusWolf


AusWolf
őstag

Köszönöm az írást, nagyon hasznos volt. :)

Csak egy kérdésem lenne: A tesztjeid során mi volt az a kritikus hőmérséklet (CPU, CPU mag, alaplap), ami fölött throttlingolni kezdett a rendszer? Már ha egyáltalán a hő gondot jelentett...

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] FX-8350
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.