Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) falijja


falijja
őstag

Az Apple feltalálja a 4.3" es kijelzőt kb így lesz hirdetve.... :DDD

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Hehe, kíváncsi leszek ezt majd mivel és hogyan magyarázzák. :D

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Elemzői beszámolók szerint egy nagyobb fizikai méretű iPhone-ért 100 dollárral többet is hajlandóak kifizetni az érdeklődők"

WTF??

Live-Die-Respawn

(#4) tothmaxy182 válasza falijja (#1) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Lesz itt keret bőven! Az almának a karcsúsításon túl a keretminimalizálásra is rá kéne gyúrnia, mert ez a teló mondjuk egy 4,3"-os kijelzővel is akkora lesz, mint más gyártók 4,7"-5"-os telefonjai...

Minden szavam magánvélemény!

(#5) margithid válasza falijja (#1) üzenetére


margithid
veterán

Szerintem azzal se lennének előrébb, ide 4.7-5" kell, hogy a konkurensek szintjén legyenek.
De majd meglátjuk, 5.5"-ról is olvastam már pletykát.

(#6) Zolik


Zolik
senior tag

micsoda, új egyedi design! :C

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#7) viking122


viking122
csendes tag

Miért akarják ennyire felvinni phablet re az applet? :F
Szerintem a 4" is elég. :) :))

"I watch you" - Samsung Galaxy Gear

(#8) blade zte válasza oriic (#3) üzenetére


blade zte
őstag

A másik oldalát meg nem is említik. Valaki meg pont a méret miatt az előzőt fogja inkább venni, ha csak nem egy konkurens telóját.

Én biztos nem veszek iphonet, de a nagyobb méret számomra inkább vonzóbbá teszi.

Oppo find 7 astro black

(#9) bmwsan válasza tothmaxy182 (#4) üzenetére


bmwsan
senior tag

Külön érdekes dolognak tartom , hogy az almásoknál jobb felső sarokban a van a vissza gomb, érdekes lesz egy kézzel elérni néhány embernek ... :DD

(#10) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Elemzői beszámolók szerint egy nagyobb fizikai méretű iPhone-ért 100 dollárral többet is hajlandóak kifizetni az érdeklődők,

Hát peeeersze, szerintem ne aprópénzt csörgessünk, nyugodtan fel lehet most már verni az árát 400K-ra is mert úgyis megveszik (ja és legyen belőle mindenképp egy 8GB verzió). :D

(#11) -Faceless- válasza oriic (#3) üzenetére


-Faceless-
őstag

Jah phonearenán is volt pár napja...
Tárgyalnak a szolgáltatókkal az egységes áremelésről.

(#12) ucli válasza viking122 (#7) üzenetére


ucli
senior tag

valaki a tepsiket szereti

(#13) Sn00k


Sn00k
veterán

Én csak abban reménykedek, hogy lesz egy kisebb testvére is max 4,3" körül, vagy inkább 4". Számomra ez a normális telefon méret.

3njoy the Lif3

(#14) nozs23


nozs23
addikt

4.7 colrol szolnak a pletykak, ugye az a tokeletes meret egykezes operalashoz. :D Le fogjak vedetni a meretet, majd visszamennek az idoben es beperelik a Samsungot az S3 miatt.

[ Szerkesztve ]

(#15) Simi87


Simi87
senior tag

ezt valaki komolyan elhiszi?
gratulálok.
amúgy ez sem mai hír...

(#16) Samott


Samott
addikt

Ne mar, csak egyszeruen felnagyitjak es ennyi? Hany eve toljak ugyanazt a dizajnt? Tessek szepen a felso/also reszt kicsit lefaragni...

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#17) panpeter92 válasza Simi87 (#15) üzenetére


panpeter92
tag

Mar szinte biztos. Hetek ota jonnek a pletykak es a kiszivargott kepek. Az 5C-t is tudtuk mar a megjelenes elott fel evvel.

(#18) galaxys80


galaxys80
veterán

Én nagyon örülök ennek a méretbeli növekedésnek.
Így legalább tuti nem érzek majd késztetést rá, hogy lecseréljem az I5-öt. :D

(#19) Dany007 válasza Simi87 (#15) üzenetére


Dany007
veterán

Az elmúlt évek tapasztalatai alapján azok a pletykák amik már vannak legalább ennyire valószerűek és ilyen gyakoriak azok bizony meg is valósulnak!

Lásd: a 4 colos kijelzőt vagy az ujjlenyomatolvasót vagy az i4 új design-ját az "olcsóbb" plasztik iPhone-t Stb... Mindegyik jóval a bemutató előtt már kiszivárgott.

Úgyhogy semmi hihetetlen nincs ebben a hírben. Nem 100%, ez nyilvánvaló, de túlzás lenne egyből elvetni.

(#20) NeRo28 válasza nozs23 (#14) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Az S3-nak 4.8-as a kijelzője!:)
A kép alapján 5 colosnak nézem.

(#21) Istvan2014


Istvan2014
újonc

Nem iphone-t használok, de szintén egy 4"-es készüléket, szerintem ez az ideális méret.

Elfér egy kézben, férfi kézzel is lehet állítva két ujjal gépelni... Nekem már a 4,3 is kényelmetlen...

(#22) oriic válasza -Faceless- (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valahol érthető a dolog, hisz a népek tényleg megveszik a cuccot. Akármilyen drága is legyen. Pár hete láttam egy full GOLD (tehát igazi arany) i5C-t, azt is elvitték pár nap alatt üzletből. :Y

Live-Die-Respawn

(#23) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Amennyi embert vonz a nagy kijelzo pont annyit nem.a kiss kijelzo miatt veszik csomoan az iphonet szoval kivancsi leszek

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#24) Def26 válasza xperiasigi (#23) üzenetére


Def26
félisten

Pár ismerősöm is ezen a véleményen van.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25) Blyan


Blyan
félisten

Ránézésre ez nagyobb, mint 4,3"...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#26) C$abi


C$abi
aktív tag

Szerintem, ha már iPhone, akkor lesz annyi eszük szerintem, hogy nem egy péklapátot adnak ki, hanem maximum 4,3 inchig növelik a kijelző felbontását, beleraknak egy kétszerakkora felbontású, 1280x2272-es kijelzőt, és eladják a "hangzatos és új" reklámszlogenjeikkel és megveszi az iPhone 6-ot a jónép. Legalább is ezt remélem, de lehet hogy nem lesz igazam. :)

Szerk.: Egyébként mekkora a "dummynak" a kijelzőmérete? Ezenkívül én is ki tudnék egy ilyet sajtolni egy CNC gépből... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27) petipetya


petipetya
nagyúr

Ha ez igaz, akkor lesz ebből sírás-rívás amiért ilyen nagy. :D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#28) SzőkeKapitán válasza Dany007 (#2) üzenetére


SzőkeKapitán
tag

Az Apple több országban is kiterjedt piackutatást végzett, és megállapította, hogy az átlag felhasználó kézmérete 20%-al növekedett az elmúlt néhány évben. A megváltozott felhasználói szokásokhoz kézmérethez igazodva a legújabb Iphone kijelző-méretét is eszerint megnövelte, hogy a világ legjobb terméke még jobbá válhasson egy kicsit. :DDD :DD ;]

(#29) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Nekem ez már túl nagy lesz. Inkább az 5s-t venném meg, kivéve, ha idén azt csomagolják műanyagba. Nem gondoltam volna, hogy így feladja a leckét az Xperia Ray lecserélése.

(#30) <Adamsky> válasza galaxys80 (#18) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Megoldják azt is, nyugi. Majd jön az új OS, oszt' egyik napról a másikra büdös lassú lesz az i5-öd ;)

Egyébként, ha eszük van, akkor két verziót csinálnak. Egy "compact"-ot olyan 4" környékén és egy 5" körülit a tartalomfogyasztó pékeknek :D

A jelenlegi szifon szerintem azért is megy jól mert sok droid-os oda menekült a phablet invázió elől.

(#31) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg azt olvastam, h a kijelző méretével arányosan nő az árra is. De jó. :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#32) margithid válasza <Adamsky> (#30) üzenetére


margithid
veterán

Nem szeretem az apple-t, de én lassú iphone-t nem láttam még, egy ismerősöm 3gs-e tavaly nyáron a legújabb szofttal úgy ment mint a villám.
Sajnos abban igazad van, hogy androidon 4.5" felett gondolkodik midnen gyártó, lassan az 5" lesz az általános. Ez van sajnos...

(#33) .tnm


.tnm
addikt

ha apple-nek bejön a méretnövelés, akkor viszont évekig nem fogunk normális méretű zászlóshajó okostelefont kapni, vagy legalábbis válogatni nem lehet majd közöttük.

persze ez a többi gyártónak is nagyon jó lesz, mert nyomhatják az android wear-t, hiszen mindegy, hogy mekkora telefon, ha utcán elő se veszed, ezzel végleg elmosva a határokat a kis tablet-ek, phablet-ek és smartphone-ok között (hiszen igazából mindegy, hogy melyik van a táskádban és melyikkel van párosítva az órád -- és a headset-ed)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#34) kali válasza margithid (#32) üzenetére


kali
legenda

viszonyítás kérdése a lassú iphone, 5s mellett már a 4s is lassú, a sima 4 meg pláne.
android esetén 4" kijelzőhöz nincs erős hardver, a z1 compact az, ami 4.3" mellett ütősnek mondható, más alternatíva nem nagyon van, iphone esetén meg 4" a legnagyobb, viszont biztos lesz kereslet a nagyobb, ~ 4.5" kijelzős verzióra.

(#35) big-J


big-J
őstag

Ez a keret hatalmas...

Gondolom már készülnek a két év múlva esedékes ráncfelvarrásra ahol azzal fogják eladni hogy "50% less brezel!".

[ Szerkesztve ]

(#36) <Adamsky> válasza margithid (#32) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én többről olvastam, és 1db 4S-t (haverét) láttam nagyon lassan működni az új OS-el. Hogy miből van több, - a jól vagy rosszul működő készülékekből - az más kérdés.

(#33) .tnm
" .. ha apple-nek bejön a méretnövelés, akkor viszont évekig nem fogunk normális méretű zászlóshajó okostelefont kapni ... "
Ijesztő jövőkép. :(((

(#34) kali
Nekem egy 4.3"-as Mi2s-em van (S600-as SoC, 2 Gbyte RAM), szóval egyelőre halálos nyugalommal figyelem, hogy mi lesz ebből. Nem azt mondom, hogy ne legyenek nagy kijelzős készülékek, de a választék beszűkülésének nagyon nem örülök.

[ Szerkesztve ]

(#37) joey04 válasza Dany007 (#2) üzenetére


joey04
titán

Benne van a cikkben :U

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) bulikavagyok válasza Simi87 (#15) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem azt mondom, hogy feltétlenül igazi a kép, és végül tényleg ilyen lesz a teló, de simán hihető szerintem. Egyébként kb tök mindegy, így is-úgy is több tíz százalékos kereset növekedés lesz az 5S-hez képest, bárhogy is fog kinézni..

[ Szerkesztve ]

(#39) MadOnion


MadOnion
csendes tag

Péklapát.. Két méter magas vagyok, egyáltalán nincs kis kezem - arányos - de nekem a 4s volt talán a legmegfelelőbb méret.. Már az 5s -nél is néha érdekes elérnem hüvelykujjal a bal felső sarokban lévő dolgokat. Farmer zsebben is érezhető a különbség a 4s -hez képest, pedig ugye ez is csak 4 coll. Lehet, hogy tényleg ez az emberek igénye, de akkor vagy mindenki k*rva nagy tenyérrel mászkál, vagy én nézek be valamit..

Nem minden arany ami fém is.

(#40) Fritz Teufel válasza tothmaxy182 (#4) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A te szemszögedből ugye. Műszaki szemszögből, ami értelmesebb és fontosabb nem a méret a SZINT, hanem a belbecs és az ökoszisztéma. Na, ebben még mindig csak kullog utánuk a konkurencia ugye... vegyük csak az autókat. Na melyik rendszert fogja támogatni az összes nagy autógyár?! Na ugye :) És még csak nem is vagyok Apple fan... Amerikában, ami az Apple játszótere, ez a méret fel fogja nyomni a gyártót 70% fölé, ezt garantálom Jelenleg olyan 66% körül állnak. Nincs az a külső márka, mai labdába tudna rúgni az Apple mellett. Óriási a felhajtás körülötte, közvetlen tapasztalatból mondom. Mindenkink az van. Egy lapáttal még rá is lehet tenni azzal, hogy "hazai".

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#41) Crafter32


Crafter32
őstag

Én erősen a 4" és nem nagyobb telefon párti vagyok. A lapát + órát pedig nagyon borzalmasnak és nevetségesnek látom.

(#42) bolvar válasza nozs23 (#14) üzenetére


bolvar
senior tag

hát erősen kétlem hogy a 4.7" még az egykezes kezelésnek megfelel.A 4" ami nálam maximum belefér kényelmesen az egykezes kezelésbe.Ez az előlap meg elég gagyin néz ki remélhetőleg csak valami kacsa.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#43) banhammer válasza oriic (#3) üzenetére


banhammer
veterán

WTF too!
Igy is mereg draga az iPhone

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#44) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

És majd harmadjára is kiadják az iPhone 5-öt, csak most iPhone 6 Mini néven? :D

(#45) kali válasza MadOnion (#39) üzenetére


kali
legenda

kompromisszum; sok felhasználási módozatban kicsi, de legalábbis nem ideális a 3.5", de sok embernek már a 4" is, ha belekóstolt az 5" környékébe.
4s kontra 5s; utóbbi magasabb kicsivel (8 mm), cserébe véknyabb és könnyebb is lett.

(#46) bulikavagyok válasza MadOnion (#39) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én "csak" 195cm vagyok, tehát Hozzád képest alacsony...:) Nekem elég nagyok a kezeim, és most S4-et használok, amit még pont tudok egy kézzel kezelni. Kicsit trükközni kellett az elején (a kisujjam tartja alulról a telefont), de megszoktam, és most már nem is kéne kisebb. Ha a kávát tovább csökkentik, tőlem jöhetnek a még nagyobb kijelzők!

[ Szerkesztve ]

(#47) MadOnion válasza kali (#45) üzenetére


MadOnion
csendes tag

A preferenciák beli különbségben teljesen egyetértek. Nem mindegy, hogy mire használja az ember. Az én napi rutinom szempontjából nekem az 5s mérete a legideálisabb; levelezés, telefonálás, kis net...
Régen volt egy HTC Sensation készülékem és emlékszem, hogy többször majdnem kifordult a kezemből. Már az is soknak bizonyult.

Nem minden arany ami fém is.

(#48) Szakiii


Szakiii
addikt

Ez elég csúnya lesz ha kb csak növelik a méretet... 4" méretben ez jól mutat de ilyen nagyságnál szerintem már csúnya sokkal jobb megoldásokat is lehet már látni.

(#49) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Lehet egyedül vagyok vele de amikor még 3 colos telefonom volt én azt is két kézzel kezeltem!Egyikben fogtam másikkal "pötyögtem"Most S3-asom van de a következő biztos h 6 col körüli lesz!Ennyire zavar sokakat a nagy kijelző?

(#50) #09819904


#09819904
törölt tag

Ezzel a mérettel már lehetne egy iPadPhone-on elagyalni úgy, hogy egy Macbook Air-t átszabva mobilból tablet, majd notebook legyen.

Amúgy ez a méret olyanoknak lesz igazán jó, akik pl. kocsiban szeretik a GPS-t, ugyanakkor Apple márkakedvelők. Nyilván az ár kemény lesz. De nem is kötelező sem premierbe megvenni, se kishazánkban beszerezni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.