Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) viktorhu válasza janaman01 (#700) üzenetére


viktorhu
veterán

én még kéket nem is láttam szerintem, csak fehéret, zöldet és pirosat - azok viszont szépek és felismerhetőek :)

(#702) viktorhu válasza Lecs@ (#699) üzenetére


viktorhu
veterán

nekem még kicsit kiforratlannak tűnik az ele launchere, meg nem tetszett, hogy az egyes témakörök alatt béna indiai programokat ajánlott letöltésre (ha felhúzod lentről a képet)

(#703) waldorff


waldorff
csendes tag

Sziasztok!

Ti nem vettetek észre olyat az új frissítéssel hogy eltűnt a deep sleep és ezzel érezhetően lecsökkent a készenlétben kihúzott idő? Nálam igen, úgyhogy ment vissza a 06.29 es rom.

(#704) janaman01 válasza waldorff (#703) üzenetére


janaman01
addikt

Azt még nem volt szerencsém kipróbálni ugyanis , éjszaka töltőn volt , ráadásul egy a lidl ből vásárolt 1A töltő, ami reggelre csak 78% ig töltötte fel .....ehhh lestem reggel hogy mi van :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#705) janaman01 válasza viktorhu (#701) üzenetére


janaman01
addikt

Én úgy állitottam be hogy az alap button led legyen kék, az nem rikit, ha hozzáérek..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#706) krics válasza janaman01 (#705) üzenetére


krics
tag

sziasztok, az uj update utan en nem erzek sok valtozast, javulast. Azt vartam tole, hogy a battery overheatinget orvosoljak, de meg mindig rohadt forro lesz, ha telefonalok. Nem szivesen teszem, mert nem azert vettem ezt a telot ezzel a soc-cal, hogy az orajelet lentebb vegyem, de azt hiszem ezt fogom tenni, hatha az segit a tulmelegedesen.

(#707) janaman01 válasza krics (#706) üzenetére


janaman01
addikt

Igazából, én most nem vettem vissza az órajelet, van mikor 1 órát is beszélek egyhúzóra , de nem mondanám forrónak, bár 23 fokos heilységben ment az az 1 óra :D

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#708) nuri válasza janaman01 (#707) üzenetére


nuri
aktív tag

Na most halt meg teljesen a telóm, nem kapcsol be, nem tölt.

False alarm, csak annyira lemerült, hogy 10 percig se kép se hang.
Lehet valami ebben a deep sleep dologban, mert 2 órával ezelőtt 50%-on volt.

[ Szerkesztve ]

(#709) Lecs@ válasza krics (#706) üzenetére


Lecs@
addikt

Számolsz azzal a dologgal, hogy 40 fokos kánikula van ? Minden telfon jobban melegszik. Párom LG G3 - ja, nevelt lányom galaxy S5 - je is.

512 GB

(#710) Lecs@ válasza nuri (#708) üzenetére


Lecs@
addikt

Mi történt ? Írj le mindent hátha tudunk segíteni.

512 GB

(#711) viktorhu válasza janaman01 (#704) üzenetére


viktorhu
veterán

Úgy tűnik, hogy van valamilyen elektronikus kommunikáció a töltő és a telefon között - és ha az olcsó töltő nem "kommunikál" megfelelően a telefonnal, akkor csak úgy veszi fel a töltést, mintha a számítógép usb portjáról töltenéd.

Még nem tapasztaltam ezt más telefonnal ennyire nyilvánvalóan (talán mert soha nem volt ekkora telefonakkum), de van egy 2A-es töltőm, amivel egész éjszaka nem tudtam feltölteni a telefont (többször egymás után), majd visszatérve a telefon saját töltőjére ez a probléma elmúlt.

Le is mértem, ha közvetlenül ráteszem az ellenállást a 2A-es töltőre, akkor 2A ellenállással 2A töltést ad, 1A ellenállással 1A töltést - viszont a P7000 csak 0,3-0,4A közötti töltést vesz róla, amivel alig töltődik gyorsabban, mint ahogy merül :) Valószínűleg így jártál a Lidl-féle töltővel is, hogy a p7000 nem ismerte fel.

(#712) viktorhu válasza nuri (#708) üzenetére


viktorhu
veterán

:( Hátha csak túl lemerült az akku, és nem tér magához.

Tedd rá a gyári töltőt a gyári kábellel és várj pár órát, hátha felébred magától.

(#713) Kerni62


Kerni62
tag

Sziasztok!
Naiv kérdés jön. Adtak a telohoz valami H9+, az egy erősebb fólia, vagy üveg? Ezt érdemesebb a gyári fólia helyett felrakni, vagy ez tartalék üveg, vagy mi a franc? Nem igazán értem adtak plusz fóliát és ezt.is. Szívem szerint a rajta levő fóliát is leszedném, hiszen a Gorilla Glass elég ellenálló. Ötlet? köszi

(#714) nuri válasza Kerni62 (#713) üzenetére


nuri
aktív tag

Az az üveg nagyon jó dolog "edzett üveg" elvileg.
Én helyedben leszedném a fóliát és felraknám az üveget.

(#715) nuri


nuri
aktív tag

For all: használtok vmi programot a fórum követésére, vagy hogyan válaszoltatok ilyen gyorsan az üzenetemre? :D

(#716) Kerni62 válasza nuri (#708) üzenetére


Kerni62
tag

Az első lemerüléskor én is agyfaszt kaptam, mert negyed óráig meg sem nyikkant.

(#717) Kerni62 válasza nuri (#714) üzenetére


Kerni62
tag

És akkor üvegen üveg? Érzékenységből nem veszit? Ha elviszem valahova egy telcsizhez, az tudja, hogy kell felrakni?

(#718) janaman01 válasza viktorhu (#711) üzenetére


janaman01
addikt

Értem, hát akkor nem.is próbálkozok, ugyanis van egy 2A samu töltő is feleslegben, éjszaka azzal akartam....na akkor vissza a gyári töltő....ehhh

Nuri akkor most mi van a telóddal? Se kép se hang ?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#719) janaman01 válasza Kerni62 (#717) üzenetére


janaman01
addikt

Azt te is fel tudod rakni! Igen az üvegfólia, ha leejzed, az reccsen nem a teló kijelzője...szépen letakaritod a kijelzőt, lehúzod a fóliát, felé takod pontosan és elengeded óvatosan , majd látod hogy szépen ráül aztán nyomkodhatod egy kicsit és kész is.
Érzékenysége uhyan olyan jó. Kötelező darab az üvegfólia....

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#720) Kerni62 válasza janaman01 (#718) üzenetére


Kerni62
tag

Mint említettem, nekem tűz forró a töltöm, akkor mi a fontos paraméter, ha venni akarok másikat?

(#721) Kerni62 válasza janaman01 (#719) üzenetére


Kerni62
tag

Köszi, nem lesz alatta bubis, mint egy szarul felrakott fólia? Még nem néztem ,de ha hazamegyek megskubizom, ez is hajlékony vagy merev, trörékeny?

(#722) nuri válasza Kerni62 (#717) üzenetére


nuri
aktív tag

Nem veszít semmit, nem karcolódik mint a fólia.
Egyszerűbb felrakni mint a fóliát te is megteheted (és könnyebb megigazítani ha elb*sztad).

(#723) nuri válasza janaman01 (#718) üzenetére


nuri
aktív tag

De-de, már megy. Töltőn van.
Volt már, hogy teljesen lemerült csak most durván 2 órája volt a kezemben 50%-on és azóta az asztalon van.
(klimatizált környezetben)
Mikor rá akartam nézni csak a sötétség fogadott.

(#724) nuri válasza Kerni62 (#721) üzenetére


nuri
aktív tag

Ez alatt nem szabad buboréknak lenni, ha mégis van és nem tudod kinyomkodni, akkor selejtet kaptál.
Merev, de hajlik kicsit. Törni akkor törik ha leejted, vagy nekifekszel.

(#725) janaman01 válasza nuri (#723) üzenetére


janaman01
addikt

Na ez érdekes, most ugye én nem a gyárijával töltöttem, és az akkukezelőben nem is látta hogy töltve lett volna, teggel ugye 78% on volt , most van 41 en de gps, 4g , meg játék ment, és 7,22 óra kijelzőidőt mutat....érthetetlen hogy miért csak a gyári töltőt fogadja úgymond el....

Ja igen az üvegfólia az merev, szinte egyvékony üveglap, és nem lesz bubis , én már sokadikat raktam de egyszer nem lett bubis...sokkal egyszerűbb felrakni mint egy sima fóliát , lehúzod a védőfóliát róla és nyilván azt az oldalát rakod a kijelzőre és annyi kb...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#726) janaman01 válasza janaman01 (#725) üzenetére


janaman01
addikt

Csak megnéztem, a 2A os samu töltő az nyomja rendesen, és épphogy langyi, nem úgy mint a gyári.

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#727) Kerni62 válasza janaman01 (#725) üzenetére


Kerni62
tag

Ha a fóliát leveszem és nem érek közben hozzá, akkor tisztítani sem kell elötte ugye?

(#728) viktorhu válasza janaman01 (#725) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem arról van szó, hogy csak a gyári, hanem úgy tűnik, hogy van valami, amiről felismeri, hogy ez egy nagyobb kapacitású töltő, és aszerint fogadja a töltést - de ha nem ismeri fel, akkor megy a sima lassú usb töltés.

Közben eszembe jutott, hogy van még egy tablet is otthon, ami szintén csak a saját 2A-es töltőjével tölthető fel érdemben, ha nem felejtem el, kipróbálom majd azzal az elephone-t :)

[ Szerkesztve ]

(#729) janaman01 válasza viktorhu (#728) üzenetére


janaman01
addikt

persze értem, most csak azt teszteltem mit szól a gyari ( nem kinai) samu töltőhöz, de tetszik neki , egyelőre marad ez, a gyari már vészesen meleg volt, nem akarom egyik éjszaka felgyújtani a kecót ehehehe

Kerni62: igen ha anincs bubi a fólia alatt, akkor nem is kell vele görcsölnöd mehet rá az üvegfólia miután a simát eltávolitottad, nyilván előtte érdemes rápróbálnod úgymond, hogy hogyan is legkényelmesebb neked feltenni, illetve a kivágásokhoz igazitani..miután begyakoroltad a mozdulatot, régi le , új fel és annyi :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#730) Kiloh


Kiloh
csendes tag

Nekem a füllhallgató hangereje nem ugyanaz mint az előző ROM-nál.
Akkor szép hangos volt, most meg hallhatóan csökkent.

RN5 4/64 EvoX

(#731) Lecs@


Lecs@
addikt

15.8.7 Buglista

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#732) waldorff válasza waldorff (#703) üzenetére


waldorff
csendes tag

(#733) Kiloh válasza Kiloh (#730) üzenetére


Kiloh
csendes tag

Megoldva.
Engineering menuben felvettem egy kicsit, majd poweramp-ban hangerő korrekció bütykölés és szól mint az álom.

Lecs@: Ezzel a rommal is használod a Nitro X-t? Akksi idő most is pozitívabb?

RN5 4/64 EvoX

(#734) Lecs@ válasza Kiloh (#733) üzenetére


Lecs@
addikt

Haho, még nem raktam fel mert nem tudom ez marad-e fixen amit használok.

512 GB

(#735) janaman01 válasza Kiloh (#733) üzenetére


janaman01
addikt

Mérnökiben melyik a fülesé egyébként?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#736) janaman01 válasza waldorff (#732) üzenetére


janaman01
addikt

Köszi!

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#737) Kiloh válasza janaman01 (#735) üzenetére


Kiloh
csendes tag

Hardver Testing --> Audio --> Headset mode és alul a Max vol 0~160-nál át kell írni nagyobbra. Asszem 112 van eredetileg. Mást nem kell piszkálni.

RN5 4/64 EvoX

(#738) janaman01 válasza Kiloh (#737) üzenetére


janaman01
addikt

Igen de melyiket a sip et ?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#739) bodnarzoltan


bodnarzoltan
tag

A töltőkkel kapcsolatban: nekem is van töltő teszterem. Meg lehet vele mérni a leadott teljesítményt. Vagy h mennyit vesz fel a telefon. Sok esetben nem a töltő fej a gyenge, hanem a kábel gyenge minősége miatt nem tudja leadni a szükséges ampert. Töltőfej maradt, csak usb kábelt cseréltem és máris frankón tölt.

(#740) nuri


nuri
aktív tag

Úgy látszik intelligent power saving kikapcsolása megoldott a merülési problémát.
Bár a gép még mindig azt mutatja, hogy ébren volt egész este.

(#741) janaman01 válasza nuri (#740) üzenetére


janaman01
addikt

Leraktam éjfélkor a telót 100 on (direkt feltöltöttem) reggel fél hétkor 100 on volt úgyhogy teljesen rendben van! Ez az inteligens akku kikapcsolás bevált:)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#742) Kiloh válasza janaman01 (#738) üzenetére


Kiloh
csendes tag

Igen, Sip.
Csak a Max Vol. 0~160 nál állítsd.
A többit hagyd úgy.

RN5 4/64 EvoX

(#743) janaman01 válasza Kiloh (#742) üzenetére


janaman01
addikt

Oké köszi!

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#744) Pogika


Pogika
aktív tag

Megjött a telòhoz a szilikontokom, azt kell mondjam nem rossz, nem vastagabb mint a műanyag tok, ès ez legalább körbe fogja a telò szèlèt. A szèle fènyes fekete, a hátulja meg matt fekete.

(#745) janaman01 válasza Pogika (#744) üzenetére


janaman01
addikt

Na akkor berendelek lehet én is egyet, bár sokallom azt a 6 dollárt érte, ezek a kinaiak is ökör áron akarnak már adni ilyen filléres dolgokat is...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#746) krics


krics
tag

Hi, en tennapelott vettem egyet, ezuttal egy spanyol eladotol az ebayrol: [link], egy szazassal dragabb volt a kinai boltokkal szemben, de gondolom azer hamarabb itt lesz, mintha a sargaktol gyunne...

(#747) nuri


nuri
aktív tag

Nos, mégse működött a dolog.
3 órája 60%-on volt akksi, most pedig csak sötétség.
Visszatolom régebbi romot.

(#748) Kiloh


Kiloh
csendes tag

Nekem ilyen van és kemény 350 Ft volt :)

RN5 4/64 EvoX

(#749) janaman01 válasza nuri (#747) üzenetére


janaman01
addikt

Nem lehet hogy valami más van, nekem azóta tökéletesen működik, nincs ilyen gyorsmerülés, bár sosincs 3 órára magára hagyva, óránként ,tuti hogy van valami...hivás email stb....mondjuk , de volt magára hagyva éjszaka, de akkor ugye 100 on volt és reggel is annyin volt!:)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#750) smokin


smokin
tag

Sziasztok

Nekem is felajánlotta az új frissítést az a kérdésem,hogy mit javítottak és érdemese váltani rá,gyári romot használok?

i'm too old for this shit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.