Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) viktorhu válasza atikó (#349) üzenetére


viktorhu
veterán

A bbs-en már 25-ét mond Ethan a p8000 fórumon. Tolódik szépen.

(#352) Pogika válasza nuri (#344) üzenetére


Pogika
aktív tag

A nova nekem is rendben megy, de más egyèbb launcernèl kidobálta, mindegy is, a nova szuper :)

(#353) atikó válasza A texasi (#350) üzenetére


atikó
őstag

én nem láttam ilyet kiírva, de majd megérkezik akkor amikor kell! ennyi, amilyen jó áron sikerült megvennem a multkori baki miatt, egy szavam sem lehett.

(#355) atikó válasza A texasi (#354) üzenetére


atikó
őstag

ezt miből gondolod?
kissé kárörvendőnek tünik az írásod! mert nem tőled rendeltem?? jó árat írtál, de mint írtam is van némi kedvezményem, ezért azt vettem igénybe!

(#356) A texasi válasza atikó (#355) üzenetére


A texasi
aktív tag

nem érdekel honnan rendeltél meg egy presale telót
:N
Nekem van tapasztalatom az Elephone-nal;
a bő egy hónap még lehet kevés is lesz ...
:Y
Részemről lezárt ez a meddő párbeszéd!
;]

(#357) viktorhu válasza atikó (#355) üzenetére


viktorhu
veterán

Szerintem ne etesd a trollt :) Ez egy barátságos fórum volt, és az is marad :) Egyébként nincs az elephone oldalon semmi szállítási időpont a júliuson kívül, csak a fórumon egy moderátor dobta be a 25-öt, aki az új romokat is be szokta jelenteni.

(#358) A texasi válasza viktorhu (#357) üzenetére


A texasi
aktív tag

" Elephone P8000[First Batch] Estimate Release date: 20th, July, it's available to pre order now "
[Link]

(#359) viktorhu válasza A texasi (#358) üzenetére


viktorhu
veterán

Ez nem az elephone oldala, hanem egy viszonteladó vállalkozásé, semmi közük az Elephone-hoz, azon kívül, hogy viszonteladói szerződésük van velük, mint sok más vállalkozásnak is. Ezt már megbeszéltük korábban, de az újak kedvéért:

Elephone.cc and Elephonestore.com are not Official online shop
http://bbs.elephone.hk/thread-4348-1-1.html#.VawNvPntmko

Az elephone weboldala:

http://www.elephone.hk

(#361) bodnarzoltan


bodnarzoltan
tag

A telefonom (p7000) azt produkálta már másodjára, hogy kb 15% akkutöltöttségről pár perc alatt 0%-ra merül. Valamelyik nap munkából hazafelé indultam kb 15%-os akku töltöttségnél, mire hazaértem (15 perc) a telefon kikapcsolt. 0%-ra merült. Tegnap pl. hívtak telefonon úgyszintén kb 15%-os akku töltöttségnél és kb 5 perc beszélgetés után azt vettem észre, hogy a telefon kikapcsolt.

Valaki tapasztalta ezt a jelenséget?

Bár most így azt sem tudom, hogy hány %-nál kapcsolt ki. Esetleg nem is ment le nullára, és már kb 10%nál kikapcsolt. De akkor amikor tölteni kezdtem miért kezdi nulláról a töltést és nem 10 ről. Vagy rohamosan pár másodpercenként lement 1-1%-ot és nullánál kikapcsolt.

Következő lehetőségnél figyelni fogom hogy mit prodokál 20% alatt

[ Szerkesztve ]

(#362) nuri válasza bodnarzoltan (#361) üzenetére


nuri
aktív tag

Ismert hiba, 15% körül kikapcsol a telo.

(#363) Pogika válasza bodnarzoltan (#361) üzenetére


Pogika
aktív tag

Olvastam erről az elephone fòrumán, volt ìgy más is, de pl nálam 15% ròl mèg fèl òrát nyomtam a world of tanks blitz-et ès olyan 6% nál hagytam abba. Utána nekem is kikapcsolt, de mèg egy kicsit neteztem a játèk után ùgyhogy passz hogy mennyi volt mèg az akuban.
Bròbálj egy kalibrálò appot, a p6000 nèl volt akinek bevált, igaz annak nem a vègèn hanem az elejèn volt 15% gyors merülèse.

(#364) bodnarzoltan válasza Pogika (#363) üzenetére


bodnarzoltan
tag

Köszi! Arra is gondoltam, hogy megírom az elephone-nak. Csak hogy mit válaszolnak rá.

(#365) novinyul válasza bodnarzoltan (#364) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam 8% a kritikus pont,ott beadja a kulcsot.Választ meg ne várj tőlük,vagyis a válasz ez lesz: Tudjuk Elephone S2-l GPS nincs, a válasz ennyi volt hogy tudjuk! Na ez beszarás! Szóval ezektől èpeszü választ nem kapsz.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#366) krics


krics
tag

sziasztok, ma hozta ki a postas az arany szinu telomat. Az aksi kb 40%-ra volt toltve, es vagy 4 orat nyomkodtam egyfolytaban (mobilnet, wifi, 2 ota update, antutu teszt etc.) mire total lemerult, nekem nem 8 meg 15, hanem rendesen, nem sokkal 1 % aksitoltottsegi szint utan kapcsolt ki. Most a legutso 6.29-i gyari romon vagyok, ami ota erkezett.

Egy lama kerdes: hiaba nezegettem at a beallitasokat, de nem talaltam meg, hogy az ertesitesi savban az akku ikont hol a feneben lehet lecserelni, hogy szazalekot is mutasson? illetve esetleg lehet-e mas szinnel jelolni a ket szolgaltatohoz tartozo tererossegjelzo ikonkakat? Vagy ezekhez man csak egy rootolas utan xposed installerrel lehet belebuheralni? Koszi

[ Szerkesztve ]

(#367) Pogika válasza krics (#366) üzenetére


Pogika
aktív tag

A gyári romnál nem lehet kirakni, xposed/gravity box vagy nem gyári rom. Viszont 5.0 ra az xposed nagyon bèta, nálam csinál pár anomáliát a megjelenìtèsben, a rolòz lehùzva az adat kapcsolò nèha ùg jelenik meg mint egy szètesett hibás ikon, ès a nem használt alkalmazások üritèsère használt kuka ikon be van csìkozòdva. Működèsi hibát nem okoz, csak a szemnek zavarò nèha :)
Szerk.: a gravity boxal beszìnezheted a tèrerő ikonokat.

[ Szerkesztve ]

(#368) nuri válasza krics (#366) üzenetére


nuri
aktív tag

(#369) krics válasza nuri (#368) üzenetére


krics
tag

koszi, ez bevalt ez a battery percantage enabler....bexaras, hogy egy kulon app kell ehhez. De mivel valaki mar irt egy ilyen appot, gondolom, ez nem csak a p7000-esnel van igy, hanem a lollipop romokbol kifelejthettek volna ezt a funkciot anblokk?

Pogi,

ez nem jo hir az xposed installerrol, UMI C1/kitkat kombinacioval nagyon hasznos appnak talaltam. Csak megirja majd valaki egyszer tisztessegesen 5.0-ra is, na majd akkor feltolom, addig nem kiserletezek vele. Koszi

(#370) bodnarzoltan válasza novinyul (#365) üzenetére


bodnarzoltan
tag

Írtam nekik, még a screenshot-ot is elküldtem, de semmi válasz!

(#371) janaman01


janaman01
addikt

ilyenek érdekelnének elsősorban, hivás közbeni hangminőség milyen ? hátsó hangszóró hangereje, gps, illetve milyen képeket lő?
válaszokat előre is köszönöm

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#372) bodnarzoltan


bodnarzoltan
tag

Aki szeretné felrakni az OTA frissítést CWM alól rootolt készülékre:

Nekem így sikerült:

Megosztom veletek, hogy végül is nekem hogy sikerült CWM-ből feltelepítenem a 0629-es frissítést.

Ahogy már szó volt róla az alkalmazások/összes menüpont alatt a vezetéknélküli frissítés adatait törölni kell és akkor letölthető az update.zip.
"manage apps>all>wireless update>clear data) Ez után elérhető az update:(/storage/sdcard0/adupsfota)"
Az update.zip et ki kell csomagolni amiben van még egy update.zip meg egy md5 fájl. A kicsomagolt állományt a belső SD kártyán valahová át kell másolni (és megjegyezni a helyét.)
a supersu-ban teljes unroot-ot csinálni (így el is tűnik a supersu a telefonról) Már nem lesz rootolt a készülék. (Ez fontos mert egyébként nem települ fel a frissítés)

Telefon kikapcs majd vol+ és power gomb egyszerre. Bejön a CWM recovery. Itt az sd kártyáról telepíteni az update.zip-et. (A kicsomagoltat.)

Ha kész akkor restart. itt megkérdezi, hogy meg akarod e tartani a régi recovery-t, ha YES re nyomsz akkor megmarad a CWM.

A telefon újraindul és feltelepít egy jópár (nekem 142) frissítést.

Majd újra telefon kikapcs, CWM-be belépés és telepíteni a SUPERSU-t zipből.

Így fent van az update is és újra rootolt a telefon.

Remélem nagyjából érthető.
Sok sikert!

(#373) nuri válasza krics (#369) üzenetére


nuri
aktív tag

Nem hagyták ki, csak nincs menüpontja.
A pogram meg egyszerűbb, mint a:
adb shell content insert --uri content://settings/system --bind name:s:status_bar_show_battery_percent --bind value:i:1

(#374) nuri válasza bodnarzoltan (#372) üzenetére


nuri
aktív tag

Csak néha belebukik az unroot-ba és akkor cumi van.

(#375) smokin


smokin
tag

Na végre a mai nap kézhez kaptam én is a kicsikét,e sorokat már arról írom. :)

i'm too old for this shit

(#376) Pogika válasza janaman01 (#371) üzenetére


Pogika
aktív tag

A beszèd hangszòrò hangos, ès jò minősègű mind 3g ès 2g n a hang,
A hátsò hangszòrò voltakèppen alsò hangszòrònak nevezhető, mert a keretbe van alul, ès nem a hátlapban, kellően hangos.
Kèpet ilyet lő alapon szerintem egèsz használhatò :
[kèp]

(#377) krics válasza janaman01 (#371) üzenetére


krics
tag

Gps: igo szulinapi verziojaval ma delutan egy 230 km-es tura, ebbol 190 km m3-as csapatas, teljesen franko, kb majdnem azonnal fogott jelet, egyszer se dobta el, teljesen korrektul vegignavigalt, nem dobalt be a szomszedos utcakba se... szerintem hasznalhato

(#378) nuri válasza krics (#377) üzenetére


nuri
aktív tag

Lökjétek oda melyik rommal, nekem az új stockon ugrál a gps pozíció.

(#379) viktorhu válasza nuri (#378) üzenetére


viktorhu
veterán

Az ugrálást okozhatja az agps. Nekem múltkor a Mátrában csinálta (nem elephone, az még nincs nálam), hogy mindig átdobott máshova, amíg az agps-t le nem tiltottam. Hazaérve aztán újra bekapcsoltam persze.

(#380) Kiloh


Kiloh
csendes tag

Sziasztok.

Milyen kamera app-ot használtok, van ami jobb a gyárinál?

RN5 4/64 EvoX

(#381) viktorhu


viktorhu
veterán

Megérkezett nekem is a telefon - az átállás fokozatos lesz, mert közben számhordozás is folyamatban van.

Meglepett, hogy mennyire szép a kijelző képe, meg nagyon jól összerakottnak tűnik a telefon :) Szépen megy a 4G is.

(#382) janaman01


janaman01
addikt

Pogika , Krics , köszönöm a válaszokat :R :R

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#383) smokin válasza viktorhu (#381) üzenetére


smokin
tag

H jól Láttam akkor az sd kártyát az normal sim alá kell becsúsztatni?
Olyan gyorsan összeraktam hogy nem volt időm foglalkozni vele.
Nekem eddig nagyob pozitíva tapasztalatom vele a kétkártyás rendszer is nagyon jól műkszik,a kijelzö is szép talán picit jobb is mint a G2-é,a stock android is tetszik a tele zsúfolt gyári LG után.

i'm too old for this shit

(#384) viktorhu


viktorhu
veterán

Igen, ott láttam a helyét, de még nem tettem át az sd kártyát :)

Felületben én is aosp párti vagyok.

(#385) smokin


smokin
tag

Kicsit mintha fals adattal árulnák a srácok a P7000

i'm too old for this shit

(#386) smokin válasza smokin (#385) üzenetére


smokin
tag

[ Szerkesztve ]

i'm too old for this shit

(#387) atikó válasza smokin (#385) üzenetére


atikó
őstag

érdekes az NFC, elvileg nincs is benne, meg a 5,3 kilejző is!

(#388) smokin válasza atikó (#387) üzenetére


smokin
tag

Meg a 20MPX hátoldali +a 8MPX első kamera is. :C

i'm too old for this shit

(#389) smokin


smokin
tag

Valakinek megy rajta a 360° youtube videok?

i'm too old for this shit

(#390) krics válasza nuri (#378) üzenetére


krics
tag

Hi, nekem is a 20150629-i stock rom van a telomon....

(#391) viktorhu válasza bodnarzoltan (#361) üzenetére


viktorhu
veterán

Ez kb. a polimeres akkuk merülését mutatja - az utolsó x százalékot hirtelen "zuhanja" le, szóval nem benne hagyja a 8-15%-ot, hanem ott már úgy esik a feszültség, hogy hamar ki kell kapcsolni, mielőtt annyira lemerítenéd, hogy nem tudod többet felébreszteni - vagyis tényleg lemerül onnan ilyen gyorsan:

(#392) atikó


atikó
őstag

Úton a p8000 telcsi, jövőhét szerdán (elvileg) már a kezembe is lesz.

(#393) viktorhu válasza atikó (#392) üzenetére


viktorhu
veterán

Szuper :) Elvileg a mienk is elindul a jövő héten :)

(#394) A texasi válasza viktorhu (#309) üzenetére


A texasi
aktív tag

" Egyébként silver felhasználó vagyok Alin "

nincs ilyen státusz náluk
:C

(#395) nuri válasza A texasi (#394) üzenetére


nuri
aktív tag

(#397) janaman01


janaman01
addikt

A legfrisebb flashelhető romot honnan tudom leszedni? Illetve sima downloadba mehet e a flash preloader nélkül?

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#398) atikó válasza viktorhu (#393) üzenetére


atikó
őstag

sajnos fekete helyett arany színű lesz vagy fehéris lehetett volna , de inkébb aranyt választottam, mert a feketére várni kellett volna még 1 hónapot.

(#399) nuri válasza A texasi (#396) üzenetére


nuri
aktív tag

Azt mondani végső elkeseredettségben, hogy 404 az oldal már tényleg igazi trollkodás, csináljak neked róla 1 screenshootot? :))

(#400) nuri válasza janaman01 (#397) üzenetére


nuri
aktív tag

Fórumba szokták postolni, most épp a legfrissebb:
http://bbs.elephone.hk/thread-6152-1-1.html

Általában azt szokták javasolni mindent pipálj be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.