Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) viktorhu válasza viktorhu (#298) üzenetére


viktorhu
veterán

Már úgy értem, hogy az EU raktár általában drágább annyival a kínai árnál, hogy nem jelent megtakarítást :)

Egyébként meg hit kérdése, hogy hol érdemes, én Ali-párti vagyok, mások meg a PayPalra szavaznak, ez alapján lehet választani innen:

http://www.elephone.hk/online.html

(#302) A texasi válasza viktorhu (#298) üzenetére


A texasi
aktív tag

Nah ez ám a felelőtlen ajánlás!
:C

Tudtál linkelni egy
~30 értékeléssel rendelkező,
teljesen "megbízható" eladót?!
:W

(#303) atikó


atikó
őstag

az ékezetekell hogy boldogul a masina? Mennyire magyar a magyar menu, csak szimpla kivancsisag, vagy angolul vagy kinaiul hasznalnam. (beszellem a nyelvet tobbekkozott)

(#304) Pogika válasza atikó (#303) üzenetére


Pogika
aktív tag

Van egy kèt menü ami angol, többek között a led beállìtási menüje is az, de èkezet problèma nincs.

(#305) bodnarzoltan válasza Pogika (#300) üzenetére


bodnarzoltan
tag

Köszi! Itt jártam már, de itt csak néhány esemény van feltüntetve és adott a led világításának tipusa. Csak a szint lehet állítani. A lightmanagerben több lehetőség van!

Most vettem észre, hogy a telefon P7000 nem látja az 5GHZ-es wifi házózatokat, pedig eddig látta, használtam is. Más telefon most is látja így nem a routerrel van a gond. Mi lehet a probléma?
Lehet hogy valahol vissza kell kapcsolni, vagy szoftver frissítés kellene, vagy hardveresen főtt meg. (Elég hamar!) A 2.4 Ghz-es wifit látja most is.
Restart, akksi ki nem segített.

(#306) Pogika válasza bodnarzoltan (#305) üzenetére


Pogika
aktív tag

Ez passz, mondjuk azt sem tudom milyen frekin működik az itthoni :)

(#307) viktorhu válasza A texasi (#302) üzenetére


viktorhu
veterán

Ilyen felelősséget majd ha jutalékot kapok érte :) A hope team a legnagyobb viszonteladó, az ele teamtől meg a feleségemnek vettem windowsos tabletet, és holland posttal jött, vám szempontjából igen sikeresen :)

(#308) A texasi válasza viktorhu (#307) üzenetére


A texasi
aktív tag

Mesélj még, kérlek!

" A hope team a legnagyobb viszonteladó "
A Hong Kong Goldway esetleg!

Miért ajánlasz ~30 értékeléssel rendelkező eladót;
mikor semmilyen tapasztalatod nincs vele kapcsolatban?!
:o
(Az AliExpress-en ~10.000 értékelésnél kezdődik az Eladó!)

(#309) viktorhu válasza A texasi (#308) üzenetére


viktorhu
veterán

Bocsánat, azt hittem, beszélgetünk, és tippeket kérsz, totál beugrottam, nem vettem észre a provokációt - bár csodálkoztam, hogy miért másoktól várod, hogy eladót keressenek Neked.

A EU vámmentes opciót viszont pont hogy nem ajánlottam, helyette javasoltam a körülnézést a jóváhagyott kereskedők között az Elephone oldalán. (Mellesleg rendeltem tőlük, de még nem tudok nyilatkozni, csak arról, hogy kivételesen őszinte a kommunikációjuk a termék elérhetőségét illetően - egy Elephone G9-et előrendelésben, mivel kb. 74 dollárért adták a többi hely akkor épp általában 99 dolláros ára helyett, és holland postával szállítanak).

Egyébként silver felhasználó vagyok Alin, szóval nem keveset rendelek onnan, és általában megéri kevés de jó értékeléssel rendelkező eladóktól vásárolni - rengeteg pénzt lehet vele megtakarítani, még totál lelkesek, fontos nekik a rendelésed és a pozitív feedbacked is - szóval én biztosan nem ragaszkodom a "minimum 10 ezer értékelés" szabályhoz.

(#310) viktorhu válasza viktorhu (#309) üzenetére


viktorhu
veterán

Közben látom, hogy telefonokat árulsz - így kicsit érthetőbbé vált a beszólásod motivációja. Mindig lesznek, akik nem fognak Kínából rendelni, hanem itt akarják megvenni, ráadásul ha egy vámmentes opciót túl drágának értékelek, azzal biztosan nem az üzletedet rontom.

[ Szerkesztve ]

(#312) viktorhu válasza krics (#272) üzenetére


viktorhu
veterán

Természetesen még mindig "célországba megérkezett" :)

Úgy látszik nekem is tovább fog tartani a magyarországi szakasz, mint Szingapúrból idáig...

(#313) maj-viktor válasza viktorhu (#309) üzenetére


maj-viktor
őstag

Azért aki soha életében nem rendelt még ali-ról biztos nem egy 27értékeléses eladót ajánlanék... ahogy az előző fórumtársunk írta... az ali-nál 10.000 értékelésnél kezdődik a "megbízható eladó" és 98+%-os feedback... ennek van 29db értékelése és az is 93,9%-os...

Nincs benne hülyeség, hogy az "kezdő eladók lelkesek"... de pont ilyenek a csaló eladók is... és úgy egyszerűbb kiszűrni, hogy ki a megbízható, hogy már 3éve regelt és 10E + értékelése van, vagy 1hete regelt és van 5db értékelése...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#314) A texasi válasza viktorhu (#307) üzenetére


A texasi
aktív tag

(#315) viktorhu válasza maj-viktor (#313) üzenetére


viktorhu
veterán

Persze, egyetértek - én sem ajánlok ilyet másnak, főleg nem nagy értékű vásárlásra, de saját magamnak sokszor megkockáztatom, mert megéri, ill. mert elég jó a vásárlóvédelem - pl. az eladó csak akkor kapja meg a pénzt, amikor megerősítetted, hogy megkaptad a terméket, és elégedett vagy vele (kivéve persze, ha valaki hagyja elúszni, megvárja, míg letelik az idő, és nem jelzi a problémát). Többször kaptam vissza teljes árat, vagy a vételár nagyobbik részét, a probléma jellegétől függően - vissza még nem kellett küldenem semmit.

A visszajelzés önmagában nem véd, mert nem minden probléma derül ki azonnal, és a vevők többsége már kipróbálás előtt is visszajelez ("megkaptam, nagyon jó, remélem, hogy működni is fog" stb.) - pl. memóriakártyánál ez nem segít, mert idő, amíg kiderül, hogy "felújított", vagyis átprogramozott, hamis kapacitású a cucc - ugyanez elemeknél, akkuknál stb - itt többet számít a "real capacity" megjegyzés a leírásban, mert pont a vásárlóvédelem miatt direktben ilyet nem mernek behazudni.

[ Szerkesztve ]

(#316) maj-viktor válasza viktorhu (#315) üzenetére


maj-viktor
őstag

Na igen... ez meg a másik... alapból "értékesebb" ~100$ és feletti - pláne műszaki cikket... tuti nem ali-s eladótól vennék, inkább már bejáratott kínai webshopból (banggood, geekbuying, stb.)... azért ott a garancia érvényesítés is könnyebb lehet, mint egy akár "magánszemély" ali-s eladó esetén... a 60nap védelemmel, szemben a PayPal 180nap védelmével...

Ja és... pont a Pre-Sale-s termékek esetén fordul elő a legtöbb csalás - csaló... mert friss dolog, így sokan beugranak rá... és hiába van Buyer Protection... ne tudd meg mennyien milyen suták "reklamálni", még több 100$-s termék esetén is... rendszeresen kapok PM-eket ilyen ügyeben... nem tud angolul... nem tudja hogy kell - hogy lehet... saját pénze és lusta utánaolvasni, stb.

ali-n meg szinte csak fake kártyák vannak... így memóriakártyát onnan, meg annak ajánlom, akinek rosszat akarok!

memorikártya esetén az egész fórum zeng az ebay-es sinced eladótól... illetve EU-n belüliség esetén a mymemory.co.uk!

Meg memóriakártya esetén alap, hogy h2testw-vel kezd az ember, ha kétes helyről vette... és gyanúsan olcsóé! jelenleg ~4E 32GB C10-es

Én is pont pár hete kaptam Silver státuszt ali-n... szoktam vegyesen vásárolni, bár tény inkább alacsonyabb értékeket... ~10-20$-s vám/áfaérték alattiakat... ~100+rendelésen vagyok túl és néha én is bevállalok alacsony értékeléses eladókat és nem feltétlenül szokott gond lenni... de kezdő ali-s rendelőnek ne ezt ajánjuk... csak ha már "tapasztaltabb"... de leírásomban link... illetve előző fórumtársunk linkelte... erről írt posztomat... benne van egy 5pontos rész, amire érdemes figyelni... (pl processing time is)

"Egy aliexpress-es termék rendelése esetén 5 fontos dologra figyeljünk!
1. Az eladó értékelése
Lehetőleg több ezer pozitívja legyen 10.000+ és a pozitívok aránya 98+% legyen!
2. Az adott termék értékelése
Minél nagyobb százalék annál jobb (legyen 98+%-os lehetőleg)
3. Minél nagyobb order szám
Azaz minél többen vettek az adott eladó / adott termékéből, annál nagyobb a valószínűsége, hogy nem átverés pl. vagy több eladás = több elégedett vásárló
4. A rendelés feldolgozási ideje (processing time)
Ez a rendelés feldolgozási ideje! Azaz miután kifizetted, utána hány nap múlva csomagolák - adják fel! Itt ugyebár értelemszerűen a minél kevesebb a jobb... az átlag 3-5days szokott lenni, de még esetleg 7-10days (napos) termékeket is belehet vállalni, ha türelmesek vagyunk!
A 10+days-nél nagyobb "processing time"-ot vállaló eladókat kerüljünk, ha nem akarjuk magunkat szívatni...
5. Postaköltség - Free Shipping
Azaz hogy nincs "rejtett szállítási költség"
Érdemes a free shipping-eseket keresni! Persze van, hogy a tracking-es ptkg.-es az olcsóbb / jobb ajánlat! Mérlegelj, hogy az adott ptkg.-el együtt is megéri- neked az adott termék... illetve ÁFA/vámérték felett a pluszterhek - adókkal is megéri-e neked... lévén hogy EU-n kívülről - Kínából jön, így pluszterhek vonatkozhatnak a csomagodra... (korábbi posztjaim-ba értékhatárok: 1.rész - 2.rész - 3.rész)
A free DHL alacsony értékű terméknél gyanús lehet azaz ~100$ alatt, mivel egy DHL futár díja minimum 20$-nál kezdődik... Így fura, ha pl. egy 50$-s termék free DHL-es! Valószínűleg átverés!"

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#317) Pogika


Pogika
aktív tag

Felraktam a legùjabb gyári romot, mivel az előző verziònál már feltettem egy cwm-et ìgy az ota nem ment, flashtoolal toltam fel. Az ùjnyomat olvasò tènyleg javult, a kamerát mèg nem tudtam tesztelni, ès az üzemidőhöz is kell nèmi idő, a kijelző eddig 7 órát bìrt, majd meglátom nő e majd.

(#318) viktorhu válasza maj-viktor (#316) üzenetére


viktorhu
veterán

Igen, ez az igazi probléma - tőlem is kértek már segítséget emberek, hogy nem kapták meg az általuk rendelt árut - megmutatták a fiókjukat, és láttam, hogy már lejárt a reklamálásra a határidő. Szóval meg lehetne azt is csinálni, hogy 150 dollárért felraksz egy 250 dolláros telefont / akármit, és csomóan rendelni fognak - ezután nem küldesz semmit, és a többség nem fog reklamálni, vagyis keresel egy csomó pénzt. Az ilyenre valószínűleg az Ali felfigyel, és letiltja a tranzakciókat, de ha ügyesebb az illető, megúszhatja (küld valamit, ami értéktelen).

Mostanában pl. MLAIS márkanév alatt árultak valami 68000 antutu-ra belőtt telefont 4G rammal, 2,4GHz-es mt6752-vel stb - talán 139 dollárért. Ez nyilvánvaló hazugság, ilyennek nem érdemes bedőlni - viszont volt egy csomó pozitív feedback, még a termékről is. Ezek az eladók sokáig árultak valós cuccokat, és amikor elérkezettnek látták az időt, egy meglévő termék megváltoztatásával tették fel a kamu árut, így úgy nézett ki, mintha arra lenne egy csomó pozitív feedback. Ezzel valószínűleg sikeresen csaltak össze egy rakás pénzt.

Memória: nekem is ismerősöm meglátta, milyen olcsók a memóriakártyák az Alin, kegyetlenül belelkesült - próbáltam lebeszélni az ottani vásárlásról, remélem, sikeresen - magamnak viszont vettem már ott micro sd kártyát, pen drive-ot, SSD-t - és mindegyik jó volt. A 6000 mah kapacitásúnak feliratozott 18650-es akku (megint nyilvánvaló kamu) eladója meg kérdésre simán elmondta, hogy 1200 mAh a valódi kapacitása - nem kellett hozzá semmit faggatóznom, csak simán megkérdezni. Nyilván előfordulhatott volna, hogy valamelyiknél mellényúlok, de arra ott van a dispute.

(#319) viktorhu válasza viktorhu (#318) üzenetére


viktorhu
veterán

Bocsánat, MPIE M7 Plus volt a kamutelefon :) "Sajnos" már leszedték :)

(#320) bodnarzoltan válasza Pogika (#317) üzenetére


bodnarzoltan
tag

Szia! Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Rootoltam a telefont, raktam rá CWM recoveryt. A legújabb romot így nem tudom felrakni. Te a teljes romot frissítetted, vagy csak egy update-et telepítettél. Nem igazán akarnám újra belakni a telefont! Bár ha nincs más akkor....
Itt leírják, hogy mit kellene csinálni, de nem sikerül: [link]

Hiába csináltam végig, unroot meg minden, még továbbra is ugyan az a hibaüzenet és nem tölti le az update fájlt.

Te honnét töltötted le amit telepítettél? Esetleg innét: [link]

(#321) viktorhu válasza bodnarzoltan (#320) üzenetére


viktorhu
veterán

Van egy másik megoldás, most nincs időm megkeresni, de szintén a bbs-en van. Ott nem unrootolnak, hanem letöltik az update file-t (valahogy az OTA-ban van állítólag egy mentés opció), kicsomagolják a zipet, és a benne lévő második zipet flashelik fel recoveryből. Érdemes megkeresni a leírást.

Ill. az elephone flash app-ból nem lehet telepíteni? Az lenne a legegyszerűbb megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#322) Pogika válasza bodnarzoltan (#320) üzenetére


Pogika
aktív tag

Az elephone forumáròl szedtem le a teljes rom-ot, de mielőtt flasseltem, csináltam egy teljes rom mentèst, ès egy advenced mentèst a data patrìciòròl a cwm-el. Aztán feltettem a romot, majd a cwm-et, rootoltam, majd feltettem a data patrìciò mentèsèt. Minden megmaradt, csak pár apk-t kellett ùjraraknom.

(#323) bodnarzoltan válasza viktorhu (#321) üzenetére


bodnarzoltan
tag

Ez a gondom pontosan, hogy nem tudom leszedni a zip-et. Hiába unrootoltam akkor is kiírja a hibát. Nem tudom, hogy honnét lehetne letölteni ezt a zipet. Vagy mások honnét szedik le. Vagy még esetleg az is jó lenne, ha már valaki leszedte akkor ideadná és én is felraknám CWM-ből.

(#324) viktorhu válasza bodnarzoltan (#323) üzenetére


viktorhu
veterán

Nézd meg ezt szerintem:

http://bbs.elephone.hk/thread-6160-1-1.html#.VadoLPntmko

Ele flash APP - ebből elvileg minden romot le lehet tölteni és flashelni.

Itt pedig a direkt letöltés:

http://bbs.elephone.hk/thread-6152-1-1.html#.Vadplfntmko

[ Szerkesztve ]

(#325) bodnarzoltan válasza viktorhu (#324) üzenetére


bodnarzoltan
tag

Jaja, köszi, én is láttam már ezeket, le is töltöttem az eleflash-el a romot, de az is full rom. Nincs sima 50megás update fájl.

(#326) Pogika válasza bodnarzoltan (#325) üzenetére


Pogika
aktív tag

Csinálj cwm el egy data patrìciò mentèst, ha visszarakod, akkor megmarad az sms ès hìvásinfòd is. Az update zip csak gyári recoveryvel fog felmenni, minden más flass után 0 ròl kell kezdened. Persze ùjra kell rakni a cwm-et ès a root zip-et is.

(#327) bodnarzoltan válasza Pogika (#326) üzenetére


bodnarzoltan
tag

Jahhh, akkor nem is próbálkozom ezzel. Rászánom magam a teljes flashelésre (valamelyik nap)! Ha lementem a data particiot CWM-el akkor megmaradnak a programok is, azok beállítása, meg az ikon elrendezések, widgetek, fiókbeállítások is? Én eddig mindig újraflasheltem és utána újratelepítettem mindent. Ezt akarnám elkerülni. Vagy érdemesebb újratelepíteni mindent nulláról, az a tiszta munka?

(#328) viktorhu válasza bodnarzoltan (#327) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem lehet törlés nélkül ráflashelni? Elvileg működnie kell, mert update-nek készült ahhoz a romhoz. Ha nem tökéletes, még mindig lehet resetet csinálni.

(#329) bodnarzoltan


bodnarzoltan
tag

Amit már korábban is linkeltem:
Mondjuk itt kimondottan arról szól a leírás, hogy CWM recovery -vel telepíti az update-t.

Hi guys,

Thought i'd share my how to guide on doing the OTA update if you've already rooted/installed CWM recovery and the OTA update is failing for you.

1. Open SuperSU
2. In the settings menu choose the full unroot option. This will permanently remove SuperSU and root permissions
3. Reboot your phone
4. Open the stock android settings menu
5. Go to the About phone -> Wireless update
6. Check for update and let it download. Choose install later
7. Open a file browser (i recommend ES File Explorer) then navigate to the /sdcard/adupsfota directory
8. Extract that update.zip file somewhere (remember where you extract it). It'll contain two files - another update.zip and an md5 checksum file
9. Turn off your phone
10. Boot into CWM Recovery (hold power + vol up button)
11. Choose Install zip from SD card
12. Point it to the directory where you extracted the zip and md5 file. Make sure you dont point it to the other zip in the adupsfota folder.
13. After it finishes flashing reboot your phone. If CWM prompts you whether you want to disable the flash of the stock recovery (i.e. keep CWM, choose YES)
14. All done. Boot into your new OS build!

Csak nekem sajnos nem sikerül, hiába csináltam meg az unroot-ot akkor sem tölti le az update.zip-et. Legelőször letöltötte amikor akartam, de a frissítést már nem kezdte el. Gondolom a CWMel volt baja. Most meg már nincs abban a mappában a letöltött állomány.

(#330) nuri


nuri
aktív tag

Mielőtt még kicsináljátok a gépeteket.
Ha le akarod szedni az OTA zipet: töröld a wireless app adatait. (manage apps>all>wireless update>clear data)
Ezután még egyszer letölthetővé válik. (/storage/sdcard0/adupsfota)

Nekem nem sikerült felflashelni se ezt a zipet se a kitömörítettet. Egy 64-es könyvtárnál mindig behasalt.

Aki leszedte a teljes romot nyugodtan felflashelheti és ha szeretné, hogy az adatai is megmaradjanak akkor vegye ki a pipát az "user data" elől flash tool-ban.
(Ezzel a módszerrel bukod a root-ot és bármit amit /system-ben mókoltál, de előrelátóan kicserélheted recovery.img-t a sajátodra, hogy gyorsan telepíthesd supersu-t.)

(#331) bodnarzoltan válasza nuri (#330) üzenetére


bodnarzoltan
tag

Valóban sikerült így újra letölteni az update fájlt, de nem telepíti fel a cwm nekem sem. Marad az újra flashelés. Érdemes felrakni az új rom-ot? Van benne olyan jelentős változtatás ami miatt megérni, pl üzemidő növelés

(#332) nuri válasza bodnarzoltan (#331) üzenetére


nuri
aktív tag

Üzemidő pass még most.
Ujjlenyomat olvasót pontosabbnak érzem.
Aki nagyon nem akar bele foglalkozni, hogy újra rootoljon annak imo nem érdemes vele foglalkozni.

(#333) bodnarzoltan válasza nuri (#332) üzenetére


bodnarzoltan
tag

Köszi a választ! Akkor most még várok, hátha megjelenik egy újabb rom és majd felrakom azt. (Nem használom az ujjlenyomat olvasót.)
Vagy ha esetleg kiderül, hogy valamiért érdemes felrakni ezt a romot is akkor majd feltolom.

(#334) smokin


smokin
tag

Most adták postára a telefonomat azt írja,hogy Hétfő d.u megérkezik,na kíváncsi leszek. :C

i'm too old for this shit

(#335) atikó válasza smokin (#334) üzenetére


atikó
őstag

hol vásároltad?

(#336) viktorhu válasza smokin (#334) üzenetére


viktorhu
veterán

Végre :) Már épp eleget vártál :)

(#337) waldorff


waldorff
csendes tag

Sziasztok!

Vacillálok kicsit hogy vásárolja e egy ilyen telefont, lenne pár kérdésem azokhoz akik már tulajdonosok és használók: az összeszerelés minősége mennyire jó/nemjó, mennyire gyakoriak a valamiért hibás és szervizre szoruló darabok(véleményetek szerint mert nyílván friss darabról van szó)?

Köszi!

(#338) Pogika válasza waldorff (#337) üzenetére


Pogika
aktív tag

Csak saját nevemben ìratok, mondjuk selejtes darabròl mèg nem olvastam, de mint minden telefontìpusnál biztosan akad ennèl is olyan, olyan helyről èrdemes rendelni, ahol előzőleg tesztelik a funkciòit.
Összessègèben èn elègedett vagyok vele, gyári supportja eddig egèszen jò, gyakoriak az ota frissìtèsek (teljesen gyári rendszerre, ami meg már mòdosìtott, custom reco, stb. arra meg flashtoolal lehet frissìteni. A hátlap nálam kicsit nyekereg, mondjuk nagyon vèkony műanyag, ès vigyázni kell hogy farzsebben hordva rá ne ülj mert a fèm keret hajlik :) wifi erős jelet ad, a legùjabb frissìtèssel az ùjjnyomat olvasò is javult. A 4g vel nincs gond, rendesen viszi a B20 frekit. A kijelzője szèp, ès szerintem a kamerával sincsen gond (a led villanò is használhatò fènykèpezèsre, nem csak lámpakènt) annyi gond van csak hogy nem hajlandò az sd re ìrni, mindent a beèpìtett tárhelyre ment, ez nèmi mòdosìtással orvosolhatò.
Meg mèg nem sikerült másik launcert telepìtenem ùgy hogy az legyen az elsődleges, mert a gyárit nem tudtam mèg a memòriábòl kiszedni, mondjuka fagyasztást mèg nem pròbáltam, ha esetleg erre van valakinek ötlete, akkor ne tartsa magában :)

(#339) nuri válasza Pogika (#338) üzenetére


nuri
aktív tag

Settings>device>home és ráböksz az új launcherre, majd reboot.

(#340) Pogika válasza nuri (#339) üzenetére


Pogika
aktív tag

Köszi, de akkor is elindul a launcer3 is, most átraktam a felhasználòi alkalmazások közè, ìgy rebootkor csak kiìrja hogy launcer 3 leált :)

(#341) Kiloh


Kiloh
csendes tag

Sziasztok.

Új rommal mennyi szabad memória érhető el?
Antutu-val tesztelt már valaki? Pontszámot tudna adni?
Írják hogy az Asphalt8 nem megy szépen, képfrissítésre hivatkoznak. Valóban így van?
Esetleg más játékkal is van probléma?

Köszönöm.

RN5 4/64 EvoX

(#342) smokin válasza atikó (#335) üzenetére


smokin
tag

Én innen vettem.

[ Szerkesztve ]

i'm too old for this shit

(#343) smokin válasza viktorhu (#336) üzenetére


smokin
tag

Hát nekem mondod. :DD

i'm too old for this shit

(#344) nuri válasza Pogika (#340) üzenetére


nuri
aktív tag

Nova-t használva semmi ilyesmivel nem találkoztam.

(#345) nuri válasza Kiloh (#341) üzenetére


nuri
aktív tag

Szép sorban:
Fogalmam sincs, ez mit számít?
40k-t dobott úgy, hogy töröltem a cheat részt.
Folyamatosabb mint az előző rommal, de nem egy nagy élmény. Simán rossz a rom optimizáció.
Eddig az összes 3d amit próbáltam (azért nem olyan sok 3-4) akadt, legalábbis számomra élvezhetetlen volt.

Ebből a szempontból csalódás a telo, de remélem majd javul ahogy jön ki hozzá update.

Más: aki sd-re akarná tolni a cuccait, ezzel végrehajthatja: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devasque.fmount&rdid=com.devasque.fmount

(#346) novinyul válasza Kiloh (#341) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam belakva 1,5gb szabad ram van,antutu 45000 pont. Modern combat 4 simán megy, csak enyhe melegedés van. Mondjuk ezek annyira nem mozgatnak, de az akku idő annál inkább, ami elég kellemes lett. 1-1,5 nap erős használattal, 2-2,5 nap normál használattal( max. 2-3 óra kijelzővel).

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#347) atikó válasza smokin (#342) üzenetére


atikó
őstag

köszi, én a to2c.com-ról rendeltem a p8000 de sajna még feldolgozás alatt van már 4 napja, pedig 4-7 napos szállítást kértem pluz 9.99 dolcsiért!

(#348) A texasi válasza atikó (#347) üzenetére


A texasi
aktív tag

" 4-7 napos szállítást kértem pluz 9.99 dolcsiért "
Estimate Release date: 20th, July
:Y

(#349) atikó válasza A texasi (#348) üzenetére


atikó
őstag

ezt mibőlgondolod?

emaileztem velük é van raktáron azt írták!

(#350) A texasi válasza atikó (#349) üzenetére


A texasi
aktív tag

" ezt mibőlgondolod? "
A hivatalos honlapjukon fel van tüntetve ...
:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.