Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) JanR válasza F.B.I. (#200) üzenetére


JanR
addikt

jajj de elharapódzott itt a hangulat.
úgyis az ember magának dönti el, hogy most PC-t vagy KONZOL-t vesz.
egyéni döntés, utána rájön magától hogy ez kellett neki, vagy sem.
nemtudom valaki írta, hogy a 8800GTX-esek így jártak, várhattak volna.
csak ugye a 8800GTX egy éve piacon van és aki még az elején megvette, azért az csak nem gondolja úgy, hogy így járt. általában egy csúcskatos kari eddig fut, vagy talán még eddig sem. viszont aki mondjuk 3 hete vett 8800GTXet, az megbánhatta, hogy megvette, mert 60k-t spórolhatott volna egy 8800GT-vel ami majdnem ugyan az mint a 8800GTX...
konzol - tényleg az a jó benne, hogy egyszer megveszed 100K és 1-2 évig nagyon frankó, de előbb utóbb az is "gagyi" lesz a PC-hez képest, de felteszem ha valaki 2 évente vesz magának egy új konzolt, vagy megveszi 1 konzolból az újabb generációt mindig, akkor sem költ annyit egy gépre, hogy fullgrafikán játszhasson!
én is konzol mellett vokoslok, a PC lassan tényleg elit szórakozás lesz:/

lehet, hogy vanközte fa**ság, de bocs érte

(#202) philoxenia válasza JanR (#201) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Attól függ, mivel játszol, mert a G.ruban most van konzolos rész is, ott olvastam, hogy a legtöbb játék amiről írtak, elég rövid idő alatt végigjátszható. :((
Úgy meg elég drága, hacsak ismerősi körben nem cserélgeted a játékokat.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#203) Bici válasza philoxenia (#202) üzenetére


Bici
félisten

"hacsak ismerősi körben nem cserélgeted a játékokat."

Nekem van egy rakás ismerősöm, és DC++-on cserélgetjük a programokat. :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#204) Skynet258 válasza Bici (#203) üzenetére


Skynet258
veterán

Pff LOL :C

Amúgy hol lehet olyan szép színes dísztárcsát venni, mint ami a második képen van :U :F :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#205) JanR válasza Skynet258 (#204) üzenetére


JanR
addikt

hát igen, azért egy xbox360-at vagy egy ps3-at moddoltatni, hogy írott gémek is mennyenek rajta...ha nincs "flash"elés, akkor nincs írott játék gém, de ha meg van, akkor no gari és tönkre mehet(ehhez nem értek annyira, nem akarok nagy baromságot írni).
így a PC és a konzol mégiscsak kiegyenlítődik:DDD
mert vagy drágán veszel PC-t és sok sok crackelt gém van hozzá, vagy veszel relatíve olcsón egy konzolt és ha játszani akarsz, akkor vegyél sok gémet, sok pénzé^^
hogy én a PC vs Konzol között sosem tudok kiigazodni:D

(#206) F.B.I.


F.B.I.
veterán

A konzolal is lehet lanpartyzni (ha már drágálod az 1K-t a LIVE-ért) és ekkor már nem pár órás a játék. Mondjuk az Oblivion (nem csak ez van) a hozzá letöltött bónusz tartalmakkal már elég komoly játékidőt igér.Amúgy minden megjelnt játék single módja uolyan hosszú, mint a PC-s átiratok. Erre találták ki a Hard, Insane(mazohistáknak) fokozatokat.
A flashelés után már csak 300Ft/db fáj egy nextgen játék. Annyit megér. A garancia meg csak a balfaszoknak ugrik. Én megadom ismételten a lehetőséget bárkinek, jöjjön nézze meg miről beszégetünk ebben a témában. A témaindító is csak pislogott. Neki sem lesz már gamer PC-je. :U

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#207) Bici válasza F.B.I. (#206) üzenetére


Bici
félisten

jöjjön nézze meg miről beszégetünk ebben a témában. A témaindító is csak pislogott. Neki sem lesz már gamer PC-je

Ezt kifejtenéd bővebben? Írd le ha lehet, hogy pontosan mit takar ez a pislogás! Én is épp dönteni szeretnék. Lehet szubjektív is, amit írsz, és akár jöhet privátban is.

Köszi! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#208) JanR válasza Bici (#207) üzenetére


JanR
addikt

jó igaz, a garancia balfaszoknál szál ell, ugyan így PC-n is elszállhat.
de aki mondjuk most váltott=vált Konzolra, az nem biztos, hogy balfasz, hanem lehet, hogy nem ért hozzá még annyira.
én már elhatároztam,hogy megyek konzolra, csak még azt nem, hogy xbox360 vagy PS3, igaz március, áprlis környékén esedékes(hozza a nyúl:DD).
PC-n marad a jóöreg office, meg a böngészés a game, meg megy konzolra:))

(#209) p a s s e r


p a s s e r
őstag

Én is nagyon erősen gondolkodtam konzolon, mielőtt megvettem a gépem (tavaly decemberben). Aztán rájöttem, hogy az FPS-ek hiánya miatt nem elégítene ki, úgyhogy maradt a PC. De én speciel nagyon nem bántam meg.

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#210) JanR válasza p a s s e r (#209) üzenetére


JanR
addikt

hát ahogy olvasom nem egy lusta gépet vettél.
de tudod én úgy vagyok vele, hogy nem fogok 300 ezret elkölteni egy gépre, azért, hogy 1 évig minden mennyen rajta fullon, de lehet,hogy fél évig^^
pont ezt mondtam egyik írásomban, hogy a konzolt megveszed 100ezer(kb) és 3évig minden fullon megy rajta, utána ugyis lesz újabb és azonmegint fullon mennek a gammák.
akárki akármit mond, kevés az olyan játék mostanság, aminek a játékélménye jó és nem a grafikája...régen voltak olyan játékok ami 4 db kockából állt(enyhe túlzás, de mai szemmel..) de senkit nem érdekelt, mert jó volt maga a játék, a hangulat, stb... és nem kellett neki erőmű. ma viszont azért "jó" egy játék mert milyen húdecsilivili grafikája van.
ezért konzol - a full grafikát garantálja, amíg nem jelenik meg új generáció, utána majd az garantálja. ezzel szemben veszel egy PC-t -teljesen új, erős hardverekkel, sok pénzé- kb egy évig garantálja, hogy full graf, utána ugysem fogja az új gémeket fullon tolni, mert beszaggat...egyrészt a konzol gazdaságo(olcsóbb, és nem fog 700-800W-okat felvenni, ha megy rajta egy jobb gém).
Lehet szidni, utálni, meg mondani, hogy hülyeséget írtam, de én így gondolom, akkor is:DDD

(#211) p a s s e r válasza JanR (#210) üzenetére


p a s s e r
őstag

Ja, tök igazad van. Viszont én fixen 3 évente frissítem a gépet, kb annyiért, amit írtál, úgy meg már csak évi száz, ami egy hobbinál szerintem nem vészes. Játékokkal meg úgy vagyok, hogy ami tetszik megveszem, a többit meg kipróbálom csak, ahhoz meg nem bűn, ha csak letöltöm. De amit megveszek (pl most a 2142 van soron majd egy éve talán) azzal elvagyok évekig. Az előző gépemnél a FarCry járt így, de azt is aktívan toltam multiban vagy két évig. Ezen kívül vettem egy FEAR-t, és kb. ennyi. Összegezve nem sokkal tesz túl egy átlag konzolos/éves költségvetésen, nem?

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#212) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Mit mondjak. Mindjárt tolom a CoD 4-et. Pár órácska. A kiadásokról meg annyit, hogy 3 év múlva az X360-at a játékokkal ( amik nem kerültek sokba :U ) annyiért fogom eladni, amennyiért az új konzolt megveszem. Sose bukok csak minimálisat. Ti 3 év múlva mennyiért adjátok el a komplett konfigot? Egy videókari áráért? Azért vicces, hogy egy komoly DX10-es graf megjelenítéséhez még egy 8800Ultra is kevés max. beállításokon (lásd Crysis 20-30FPS). Számomra már több mint 1 éve eldőlt, hogy csak simán lehúznak.

A pislogás kérdésében Kolombuszt kérdezd meg hidd el elmondja a véleményét, ami egy PC-s lapon sajna majdnem szentségtörésnek számít.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#213) p a s s e r


p a s s e r
őstag

Ja, de ez nem üzlet, hanem hobbi. Amikor sílécet veszek sem nézem, hogy mennyiért fogom tudni eladni... Mellesleg mint kiderült a Crysisban pont, hogy valamiért egy jó nagy lufi volt ez a dx9-dx10 közötti különbség demonstrálás. Kb. 5% a különbség, a particle effecteknél szebb, de semmi több. Mellesleg kellemesen élsimítva, very high--ra hekkelve is 30+ az fps. És nekem nincs húzva a gépem.

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#214) JanR válasza p a s s e r (#213) üzenetére


JanR
addikt

igen, de ha veszel egy sílécet X pénzé mégiscsak elvárod tőle, hogy le tudjon csúszni a "fekete" pályán, úgy, hogy ne törjön ketté:/

mindenesetre az a legjobb, ha az ember milliomos és megteheti azt, hogy vesz magának egy konzolt és egy PC-t is...mondjuk, a konzolnak is van hátránya, elég nagy.
mivel a konzolok meg nem 19"os TFT-n hanem 109cm-s Plazma vagy LCD TV-n néznek ki jól, szóval az ember vesz egy konzolt és vehet mellé TV-t is, hogy tudja használni(optimálisan).
Szóval konzol+plazma = 400.000.-
ku*va jó PC = 200.000.- (kinek mi a jó PC)
hmhm..lehet inkább másfélévente költök ennyit PC-re mint 3 évente konzolra, + hozzá megfelelő megjelenítőre, hogy élvezhessem a látványt.

Lehet, hogy én vagyok hülye...

[ Szerkesztve ]

(#215) p a s s e r válasza JanR (#214) üzenetére


p a s s e r
őstag

:D Igazából nem síelek, de értelek. Pont ez a lényeg, hogy le is csúszik, nem törik ketté..
És ingyen tuningolható feketébb "pályákra". A jövőbeli játékokra meg majd ráér egy új "síléc" évekkel később.

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#216) JanR válasza p a s s e r (#215) üzenetére


JanR
addikt

kistit javítottam, mer ilyen "dolgok" fogalmazódnak meg bennem :DDD

(#217) F.B.I. válasza JanR (#214) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kicsit el vagy tévedve. Miért PC-t egy plazmán nyomod? Csak megsúgom: az X360 megy CRT és LCD monitoron is csak egy 5K-s kábelt kell venni, mindezt teszi 60FPS-sel a monitor max. felbontásában. Elkezdek menni vitafórumba pedig nekem minden van itthon ( igaz részletre, mert magyarok vagyunk) de PC-n többet nem játszok.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#218) JanR válasza F.B.I. (#217) üzenetére


JanR
addikt

nem azt mondom, hogy PCmet plazmán használom, hanem az új generációs konzolok azokon néznek ki frankón, és azt is tudom, hogy megy CRT és TFT-n is az xbox...nem vagyok hülye, csak feltételeztem,hogy egy konzolt plazmán lehet élvezni(SZERTINTEM!)
nekem az xbox pl egy plazmával kéne, mert én úgy tudom elképzelni, a PC-t meg egy 20-21"os tft-vel, ez az egyéni hülyeségem, de így gondolkodom, és ettől még nem érzem magam eltévedtnek.

(#219) p a s s e r válasza JanR (#216) üzenetére


p a s s e r
őstag

Jaja, "ok" :D:D:D nekem plazmatévé helyett egy 840 literes akvárium van inkább a nappaliban. Hobbi hobbi hátán. :) Szal kevés a hely a játékgépeknek, kettő nem lehet egyszerre.

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#220) philoxenia válasza JanR (#210) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez tulajdonképpen csak abban a formában igaz, hogy három évig írnak rá játékot. :)
Hároméves pc-n is megy a játék. Úgy igazságos, ha a ps2 vel hasonlítanál egy hasonló korú pc-t össze.
Arra mennyi játék van, a mai játékok nagy része már ps2-re sem jelenik meg.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#221) Alvin_ti4200 válasza JanR (#214) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

nem akarok beleszólni, de én rendelkezem kurva jó PC-vel és csak a monitor közel 200k belőle. Mert ugye ha már 106-os plazmáról beszélünk X360/PS3 mellett, akkor nem illik 20-22"-os TN borzalmakat tenni a "ku*va jó" PC-be. Az ilyen PC-kben 100 ezer forint körüli VGA van, 30-40 ezres proci, satöbbi, satöbbi, szóval szerintem eléggé egy árban van a kettő. Egy normális TV-t az ember nem cserél le 3 évente, a konzolok életciklusa pedig ~5 év.

(#222) adalbert1


adalbert1
veterán

Videókártyák terén én is osztom itt pár ember véleményét, miszerint az előző kategória csúcsával vagy középkategóriával lehet jó vételt csinálni, a játékok is megvárnak akár évekig is. A probléma igazából az, hogy úgy tünik, szándékosan nem is akart az ati/nv normális középkategóriát kiadni, talán ez most megváltozik a 8800GT-vel és az ati válaszával erre, habár a középkategória nállam max. 40k lenne.

A konzol vs. pc vonalhoz: teljesen más stílusú játékok jönnek ki mindkét csoportra (kevés átfedéstől eltekintve), viszont egy konzol+valami normálisabb plazma/lcd máris 300-400k. Cserébe azért elég nagy élmény haveromnál fight night round 3-azni, a mocsok ea ezt például miért nem adja ki pc-re? A másik pedig az, hogy egy konzol sokkal időtálóbb mint egy aktuális csúcskonfig, viszont a pc meg egy sokkal univerzálisabb dolog, szerintem kár összemosni a kettőt. Ha csak játékról van szó, akkor vagy az adott játék dönt (kiadták-e pc-re/boxra/ps-re), vagy a felhasználó preferenciarendszere.

(#223) Loha válasza Alvin_ti4200 (#104) üzenetére


Loha
veterán

Arra gondoltam, hogy a konzolok mind egy-egy cég markában vannak, ők mondják meg milyen hardver kerül bele, milyen szoftvert adhatnak ki rá, szóval sztem elég szomorú lenne a játékok jövője, ha csak 3 nagy cég kénye kedvének megfelelő játékokkal lehetne játszani.

(#224) Alvin_ti4200 válasza Loha (#223) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Egyelőre nagyon jól mondják, ha tényleg mondják. Legalábbis nekem Sony fronton egyelőre nincs okom panaszra. A nagyobb nevek közül általában a többség úgyis multiplatformos.

(#225) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Az adataimnál szereplő komplett konfig LCD TV-től sincs 400K-ba. És akkor még a PC is eléggé komolynak számít (nem játékra).

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#226) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Attól függ, mennyit játszik valaki. Nekem most leginkább valami időteremtő játékra lenne szükségem. Az milyen platformon jött ki ? :DD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#227) F.B.I. válasza philoxenia (#226) üzenetére


F.B.I.
veterán

Időtekerős nem jó, mert az már van: Timeshift. :P

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#228) philoxenia válasza F.B.I. (#227) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mennyit nyerhetünk vele, OTP-be vagy orvoshoz indulás előtt? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#229) F.B.I. válasza philoxenia (#228) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ha leülsz vele játszani csak bukni fogod a maradék idődet is. :))

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#230) _Scythe_ válasza F.B.I. (#229) üzenetére


_Scythe_
aktív tag

Ezt aláírom. K*rva jó az a játék és gyönyörű!
Amúgy a konzol vs. pc-hez annyit, hogy elég durva lenne egy C2Q -od direktbe összehasonlítani egy XBOX-szal :D Viszonylag kevés szövegszerkesztő, DVD író, VPN kliens stb. stb. jön ki mostanában XBOX-ra. Ja meg P2P se, ahonnan letöltenéd az image-eket :)
Ezenkívül leginkább a VGA, ami meghatározza egy játék teljesítményét, ergó ne 300.000 rel számoljunk már, csak mondjuk 60-80k-val. És az nem középkategóriás kari.
Nyilván nem csak abból áll ,de azért fullos konfigot én pl biztos nem cserélek évente. Max 3. Akkor nagyjából ugyanott vagyunk
.
UI: (Mennyibe is kerül a chip moddolás...?)

(#231) F.B.I. válasza _Scythe_ (#230) üzenetére


F.B.I.
veterán

Vegyél egy laptopot mindenre. Játékra meg felejtsd el a PC-t. :O

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#232) philoxenia válasza F.B.I. (#231) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hetente két órát játszanék, nem lenne kicsit drága a konzol?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#233) F.B.I. válasza philoxenia (#232) üzenetére


F.B.I.
veterán

Hidd el, hogy nem heti 2 órát fogsz játszani ha megveszed. ;)

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#234) (Kolombusz) válasza Bici (#207) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az van, hogy voltam nála X360-azni és fél óra játék után tudtam, hogy soha nem költök többet gamer pc-re.Pénzkidobás, teljesen felesleges.
Csak az elmúlt egy évben jó 60k-t (meg ha beleveszem, hogy elszállt a vga, akkor 100k) költöttem a PC-re a szintentartás végett. De nem ám, hogy a csúcs szinten tartsam, nem nem. Hogy becsületes középkategóriás szinten legyen. Már megint gyenge az új játékok nagy felbontásban történő élvezéséhez.
Xbox360-at és PS3-at a népnek!

(#235) Bici válasza (Kolombusz) (#234) üzenetére


Bici
félisten

Oks, értem, és köszi, hogy leírtad, de már teljesen össze vagyok zavarva. :(
Van, aki azt mondja, hogy a PC grafikája jobb, van, aki az ellenkezőjét mondja...
Egyébként nagyon valószínű, hogy maradok a PC mellett, mivel munkára (3dsMAX) is kell, és az a többlet, amit a játékra való alkalmasságra költök nem ér fel egy konzol árával.
Ennek ellenére még nem látok tisztán, lehet, hogy valahol majd megsasolok egy X360-at, vagy PS3-at...

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#236) philoxenia válasza Bici (#235) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az igazi az volna, ha munkára tudnád fogni a PS3-t , állítólag 3D-ben nagyon jó. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#237) Bici válasza philoxenia (#236) üzenetére


Bici
félisten

Az igazi az volna, ha rendesen megírnák a fejlesztők a PC-s játékokat...
De ha elintézed az autodesknél, hogy adjanak ki PS3-ra 3d-s tervező progit, és a Sony-nál is közbenjársz, hogy tegye lehetővé egyszerre a scanner+rajztábla+trackball+egér+bill. használatát, akkor PS3-at veszek. :K
Najó, a trackball+egér nem kell egyszerre, de a többi kell.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#238) philoxenia válasza Bici (#237) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem írható volna rá program, bár én ehhez lúzer vagyok. :D
Beviteli eszközöknél meg lehetne egy "spesziális" eszköz, amely mindez egyben. :) ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#239) Bici válasza philoxenia (#238) üzenetére


Bici
félisten

Ja télleg, gondolatátvitel sem lenne rossz. Lenne egy Gondolat -> USB átalakító és akkor nem kell semmi beviteli cuccos.
És használhatná az agyam képzelőerejét a renderelő motor, a modellezési eszközök és a számítási teljesítmény helyettesítésére. :U
Elég lenne megjeleníteni a képernyőn, és elmenteni egy pendrive-ra. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#240) philoxenia válasza Bici (#239) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Arra gondoltam, ha erre [link] jó, másra is lehetne használni. :)
Konzolügyben meg javaslatom [link] most a szoftverek is olcsók már rá, legálisan is.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#241) F.B.I. válasza Bici (#237) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem akarok hülyeségeket írkálni de a PS3 szoftveresen nagyon fejleszthető. Szerintem rá fognak menni, hogy alkalmas legyen a Windows ( hackerek, mint anno Xboxnál az XBC szoftverre) futatására és akkor nincs megállás. Hihetetlen az a gép sokkal korrektebb harver, mint az X360 ( pedig nekem az van) de nincs rá annyi játék és én most akarom tolni a CoD4-t, NFS ProS-et nem jövőre. Az élet rövid, játsz sokat!

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#242) adalbert1 válasza philoxenia (#240) üzenetére


adalbert1
veterán

Egy ps2 vásárlásán én is gondolkozom, valószínűleg megvárom vele az újabb verziót, később pedig ps3/x360, de az még a jövő zenéje.
Ps2-t rá lehet kötni tv kártyára is? Sajnos a monitoromon csak D-Sub és DVI bemenet van.

(#243) Bici


Bici
félisten

Lehet, hogy szatyorban élek, de valaki el tudná magyarázni, hogy mi a bré az a hadonászós konzol?
Valami mozgásérzékelős izét kell lóbálni, és evvel irányítom a játékot?

Másik, hogy azt olvastam, hogy valami közösségi szórakozást elősegítő játékok vannak Wii-re. Ez mit takar?

Nem vagyok lusta, ha lesz időm utánanézek a neten, mindkét kérdésnek, csak most nincs időm, mert dolgozom ezerrel, és addig is hátha valaki okosat mond. :P

Köcce!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#244) F.B.I. válasza Bici (#243) üzenetére


F.B.I.
veterán

A Wii egy nagyon komoly hétvégi-bulizás-haverokkal-diszkó-helyett-gépecske. Ennyi. Arra viszont hibátlan. Azonban én havi 5-10 óra haverokkal való teniszezésre ill. bunyóra, ami virtuálisan megy a TV-ben nem fogok 60K-t kiadni.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#245) Bici válasza F.B.I. (#244) üzenetére


Bici
félisten

Jaaa, értem. Tenisz, bunyó? Ez még Commodoro64-en is volt bőven, meg a Dos-os játékaim között is van jópár ilyen...
Valami korszakalkotó játék nincs rá esetleg? Vagy ami eddig nem volt tömegével...
NEm, mintha rohannék érte a óccsóplázába, csak kiváncsi vagyok, hogy érdemes-e emulátorra vadásznom... ;]
Amúgy egyik haverom mesélt valami állati jól működő PS2 emulátorról, ami állítólag azért olyan jó, mert Linux/BSD/Solaris (Minden Unix, kivéve MAC OSX) alatt fut, és simán viszi ugyanazt a sebességet, és minőséget minden szempontból még egy közepesen olcsó gépen is.
Nyúzom a gyereket, hogy legalább a nevét küldje el.
Olyanról is mesélt, hogy a következő verzió XBOX360-at, és PS3-at is fog tudni, de ezt nem tudom honnan veszi, lehet, hogy a weblapjukon írták...

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#246) dabadab válasza Bici (#245) üzenetére


dabadab
titán

PCSX2

Hasznalhato PS3 meg X360 emulacio mostanaban nem lesz PC-n, mivel a PS2-vel is vert izzadtak: az emulacio egesz egyszeruen baromira szamitasigenyes.

DRM is theft

(#247) Bici válasza dabadab (#246) üzenetére


Bici
félisten

Nem rossz.... Köszi!!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#248) heihachi válasza Alvin_ti4200 (#93) üzenetére


heihachi
addikt

Sajáton nem, másén toltam, vélemény onnan van. De ha Neked az jó szórakozás és értelmes időtöltés, hát Tőlem... :D

Az NFS-ben meg egyet értünk.
mod:
És mégis milyen plusz játék-élményt nyújt, hogy a konzol a saját tulajdonban van?

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#249) janos666 válasza _Scythe_ (#5) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ez épp rossz példa, a 8800-as már kicsit több mint 1 éves kártya és még nem nagyon lógatja a lábát a 9800-as, szerintem nem is jö új csúcskártya az év közepéig.

Szerintem hülyeség lenne befagysztani a GPU-k teljesítményét. Miért pont most fagyastanánk mikor végre valami kis áttörés is mutatkzik a grafika terén? Most jeletek meg az első dx10-es játékok, de ezeken még nagyítóval kell keresni a szebb grafikát.

Ottvan az nvidia human-head techdemója. Hátbaszki, szerintem beszarás hogy azt real-time rendereli itt nekem az asztali gépem. Még 1-2 generáció (Gef10-es, meg DX11) és nem csak 1 ilyen kopasz ember lebeghet a képernyőn hanem élethű környezetben jelenhet meg egy ilyesmi minőségű emberi acr modellje. Na az már valami...

Nekem 6,5 gigás Crysisem van, nem töltöttem le a bonus DVD-t, azon csak videók vannak...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#250) dekoninck


dekoninck
aktív tag

Nem is tudom... szerintem a játékosokkal fizettetik meg a Matrix titkos tervezői az egyre valósághűbb virtuális világok fejlesztését. Komolyan, mit tesz valójában hozzá az élményhez az, hogy a legutolsó fa levelei is külön mozognak? Szerintem semmit. Sokkal mélyebb oka van ennek.
;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.