Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) k_laci


k_laci
tag

na épp a vacsora után olvastam a cikket :)
és ha már így adódott megosztom a miskolci tapasztalatokat is :
- Diósgyőrben a Pizza City , ez a törzshelyünk, edzés után esszük a pizzát, isszuk a sört :D nem mindig persze..
- a Bláthyval szemben a sarkon a házak között a Pizza Mobil, igen kellemes áraik vannak ( Hawai Pizza + 4 évszak pizza + 2L üdítő = 1389 magyar Forint :C )
- meg a Don Pepe, azt is szeretjük, haverral tavaly Dec. 27-én nagy vásárlások után benyomtunk ketten egy 50 centis óriás pizzát, az pincércsajok csak lestek kb. így : :Y , mi meg csak hangoztattuk, hogy Igen, hozzák ki nyugodtan..
- Pizza Tábor : Jó, csak elég drága.
- Pizza Miskolc, + rengeteg egyéb hely, szóval nem kell aggódni jól elvagyunk látva itt VIDÉKEN :D


amúgy én is gyűjtön a övtáskámban a pizzériák szórólapjait, sose lehet tudni alapon :DD

[ Szerkesztve ]

(#102) Probiker


Probiker
aktív tag

Hát elég érdekes pesten a helyzet.
Itt Tatabányán van 3-4 pizzéria ami ingyé kiviszik a pizzát és nem is drága.
800-900ért normális 32centis pizzát adnak :K

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#103) birno


birno
addikt

Nálam 13. kerben Avanti a nyerő, nem olyan vészesek az árak, melegen hozzák ki, ingyen, emlékeim szerint van szalámis is, ha nincs ott a "te pizzád", amire azt rakatsz amit akarsz, a tésztájuk nagyon finom szerintem és elegendő feltét is van rajta, érezni az Ízeket, nem úgy mint Don Pepénél.

(#104) Loha válasza Wolverine (#20) üzenetére


Loha
veterán

Csak helyeselni tudok, nekem az ő pizzájuk izlik a legjobban, és teljesen jók az áraik.

(#105) (Kolombusz) válasza k_laci (#101) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A Belvárosban a Víg postás söröző pizzái is nagyon finomak és olcsók. Bár legutóbb tavaly májusban ettem náluk, akkor kb. 700 forint körül volt egy nagy (30-32 centi lehet) pizza. Nagyon finom. Az a baj, hogy nem szállítanak házhoz, én meg hiába látok rá a nappali ablakából, ha lusta vagyok odatelefonálni és 20 perc múlva értemenni.

Ezért általában a Pizza Tábortól rendelek.
Drága, de finom.
Most az 1500-as kombóra álltam rá, mert fogyizok: kis pepperoni salami pizza (25cm) + 2 liter kóla (ezt nem én iszom meg, csak egy keveset). Sajna 1400 a rendelési limit.
Régebben a 2000-es ebédet választottam: 32-es pepperoni salami pizza + 1 liter narancslé.

Borravaló mindkét esetben van természetesen.

Amúgy általában elmondható, hogy a miskolci pizzériák jó pizzát csinálnak. Igaz a csipőspaprikás, szalámis pizzát nem nehéz jóra csinálni.

Szirmabesenyőben nyílt egy pizzéria, korrekt árakkal, és finom pizzákkal! Ajánlom!

[ Szerkesztve ]

(#106) TazLeacher válasza Rossi (#99) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Válaszoltak helyettem. Ez persze nem teljesen helytálló egy vendéglátó üzletben, de, hogy mindkettő felvetésedre együtt válaszoljak.

Ha megnézed a már többször emlegetett Don Pepe honlapot (vagy a dobozukat), láthatod, hogy Szarvasi Mozarellával dolgoznak. Menj el a TESCO-ba, és nézd meg mennyi egy kiló trapista. Ha van egy kis mázlid megkapod 900Ft/kg-ját. Meg lehet nézni mennyi egy kiló mozzarella kb. 1800Ft. Ebből rámegy mondjuk 10-15 dkg a pizzára 180-270 forint. Csak a sajt. Azt meg ugye említeni se kell, hogy egy normális pizzéria mozzarellával dolgozik.

Az meg a másik, hogy, ha igazad is lenne, és 200Ft lenne, amit eladnak neked 1000Ft-ért, akkor mi van? Elgondolkoztál-e már rajta, hogy mennyibe van az a pohár pezsgő/sör/whisky, amit megveszel? Egy átlag szórakozó helyen rádobnak átlagban 2-300%-ot. Mire? Arra, hogy kitölti a pohárba? Ezt otthon ugyan annyi idő alatt megcsinálom. Próbálj meg pizzát csinálni. Ne megvedd a tésztát.Dagassz, nyújtts, szeleteld a cuccokat, süsd meg. Rájössz mekkora macera! Ezeket gondold végig. A vendéglátás átlagos haszonkulcs 300% körül van. Fizetik az embereket, a bérleti díjat, a közüzemi számlákat, és ne adja isten még keresni is akarnak...mert ők sem ingyen csinálják. Mondom, én is vendéglátózom, tehát mondjuk úgy, van némi foggalmam a dolgokról...

[ Szerkesztve ]

(#107) Kazimír válasza ladybug (#100) üzenetére


Kazimír
őstag

nos, ha tényleg elhasználsz 1 liter olajat egy pizzához... ;]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#108) ladybug válasza Kazimír (#107) üzenetére


ladybug
őstag

Nem használok el, de kénytelen vagyok megvenni, mert kiebb kiszerelésben nem lehet kapni. ;] Amúgy 3-4 ek kell csak a pizzatésztához.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#109) philoxenia válasza ladybug (#108) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Megoldás: tíz pizzát sütni...ahhoz már az írtakon kívül, csak a feltét, liszt víz élesztő kell .

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#110) Kazimír válasza ladybug (#108) üzenetére


Kazimír
őstag

Akkor az a költség ugye elosztandó, nagyon sokkal.

A másik az, hogy egyszerűen nem hiszem el, hogy mint gyakorló háziasszony, nem tudsz jobb pizzát sütni, mint az éttermi. Kizárt.

#111: Majd konzultálok, igazi szakértőkkel (én csak műkedvelő vagyok :B ) és ajánlok receptet, jó?

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#111) ladybug válasza Kazimír (#110) üzenetére


ladybug
őstag

Pedig nem. Egy ideje már próbálom. Lehet, rossz a recept, vagy a szósz. :(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#112) DzsedalY


DzsedalY
tag

épp most rendeltem egy 32 centis húsimádót a Pizza ****-től 990ér
tudom, hogy pokolra jutok :DD

(#113) philoxenia válasza ladybug (#111) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A sütőn is sok múlik, ha kész lesz a villany, -most gázsütő van- remélem még jobb lesz. :B

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#114) blunt


blunt
aktív tag

igazi pizzát akarsz?
szekszárdon az egyetlen és igazi olasz pizzériába menj. be fogsz szarni. olasz mindenki. a tulaj, szakácsok. nagyon jó.

én mindig oda megyek, amikor be kell járatnom egy új kocsi motorját :)

(#115) tkazmer válasza legiaap (#78) üzenetére


tkazmer
addikt

de ugyanazt miért adják itt olcsóbban?
ezen kívül az ételnek nagyon fontos jellemzője az ár, pont azt ne hasonlítgassuk?(tehát egyenértékű egy XXII.ker-i és egy VIII.ker-i ház csak mert mindkettőben van jacuzzi?)
na de mindegy fáradt vagyok én már ehhez, feladom.

(#84) Kazimír
ok, a saját készítésú külön kategória, én is azt preferálom, de ha nincs lehetőség készíteni, akkor nem marad más a vásárláson kívül.

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#116) Gabró


Gabró
tag

Valóban sok rossz tapasztalata van az embernek a pizzériákkal. Sokszor megég a pizza vagy kevés a feltét. Azért Budapesten korántsem katasztrofális a helyzet. Már csak azért sem, mert elég nagy merítésből lehet válogatni de. 10 és este 11 között.

Mi sokáig 55 centis pizzát rendeltünk a Don Pepétől. 3-4-(5) embernek kényelmesen elég egy ilyen pizza. Felesben meg lehet osztani a feltétet, így könnyebb megegyezni, hogy milyen legyen a menü. (füstös, májki boy (sic!) a kedvencek)
A baj csak az vele, hogy az elmúlt időben folyamatosan romlott a minősége. Különösen rosszak a tapasztalataim az éjszakai házhozszállítással (Nyugati tér). Gyakorlatilag nem törődnek vele, hogy milyen minőségű pizzát visznek házhoz, hideg, égett, kevés feltét, ráadásul lassan. Sokszor 75 percet mond a diszpécser a családi pizzára és megjegyzi, hogy két vagy három kicsit gyorsabban is tud küldeni.
A Gyöngyösi utcainál két fokkal jobb a helyzet.

Helyben fogyasztva mérföldekkel jobb pizzákat hoznak ki. Bár azt valamiért a Nyugati téren élőben sem szeretik, ha többen egy családit rendelünk. Egyszer azt mondta a pincér, hogy nem tud hozni 55 centist, mert elfogyott a liszt. Mindenkinek elkerekedett a szeme, ő meg csak várta a további rendelést. Igazából itt fel kellett volna állni az asztaltól, de éhesek voltunk, és éjjel 2 felé már nincs sok válogatási lehetőség, plusz már bent ültünk és fogyasztottuk az italt. Így megkértük, hogy hazudjon valami jobbat, mert elég átlátszó, hogy más lisztből készül a 32-es mint az 55-ös. Erre azt mondta, hogy valójában leterheltek a nagy sütők és csak sokára tudná kihozni. (de még ezt is elég hülyén kezdte el, mert először azt mondta, hogy túlmelegedtek a sütők.)
A Gyöngyösi utcánál amúgy pincérekben is két fokkal jobb a helyzet.

Az elmúlt időben kipróbáltam pár pizzériát, és néhány sima éttermet is. Az étteremmel az a gond, hogy drágább, mint a pizza. Éttermek közül az Al Caponeval és a Tüzestállal jók a tapsztalataim.

Pizzériában a legjobb amivel találkoztam a Pizza Forte. Közepesen vastag tészta jól eltalált sütési idővel, elfogadható mennyiségű feltét. Szerintem korrekt ár 32cm: 1000-1200 Ft. 45cm: 1900-2100 Ft. A 45 centis pizza két főre szerintem ideális. A futárok messze itt a legjobbak (a gyorsaság - udvariasság síknegyedben). Egyszer 20 és 25 perc között ért ki, és egyszer sem csúszott ki a 40 percből (eddig 4-szer rendeltem innen). Jah, és - most megnéztem - van szalámis pizza 1100-ért. Még eddig nem kóstoltam, de legközelebb tesztelem és beszámolok.

A cikkhez (vagy inkább a cikk íróhoz) annyit, hogy a stílusa meglehetősen agresszív és útszéli. Halkan megjegyzem, hogy szeritnem ilyen formában nem méltó a címlapra.
Amit nem tudok: az olaszba, görögbe, spanyolba, stb. csak nekem szúrja a szemem?

(#117) Yutani


Yutani
nagyúr

Hogy ajánljak is valamit:

Csepelen a Laguna étteremből szoktunk pizzát rendelni. Legjobb a "Laguna" pizza: paradicsom, sonka, gomba, lilahagyma, bacon, sajt. A tészta inkább vékony, a széle ugye vastagabb, mint egy normális pizzának.
1150 Ft-ért adják a 32 cm-es pizzát. Ez sem olcsó, de legalább finom.

Húúú, de éhes lettem... :DDD

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#118) Rossi válasza ladybug (#100) üzenetére


Rossi
addikt

De egy pizzéria nagy tételben vásárol pl. Metro-ban 1 mázsa lisztet, 10 kg élesztőt stb. Mind1, nekem mind1 miből van, és lehet egy 32 cm-es sonkás pizza 1000 Ft, de akkor finom legyen! :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#119) dabadab válasza Rossi (#118) üzenetére


dabadab
titán

"De egy pizzéria nagy tételben vásárol pl. Metro-ban 1 mázsa lisztet, 10 kg élesztőt stb."

Viszont a pizzerianal ott a munkaero koltsege, a rezsi, a berleti dij, meg egyebek.

DRM is theft

(#120) Rossi válasza TazLeacher (#106) üzenetére


Rossi
addikt

Neadjisten keresni is akarnak... Ne kelljen már sajnálnom őket (titeket), 300%... Hát ezért járkálnak az étterem/pizzéria tulajok S8-as Audikkal, meg 7-es BMW-kkel.

De ezen nem veszünk össze. :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#121) Rossi válasza dabadab (#119) üzenetére


Rossi
addikt

Ok, vegyünk 3 szakácsot meg 3 pincért. Járulékokkal együtt a bérköltségük legyen fejenként 8k naponta, meg legyen napi 12k a rezsi és bérleti költség. Az összesen 60k. Egy pizzán a haszon ezek szerint (1000 Ft-os pizzánál) 600-700 Ft. 100 pizza/nap és a tulaj is boldog.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#122) Omega81 válasza lesaux (#5) üzenetére


Omega81
senior tag

:D :D :D

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#123) TazLeacher válasza Rossi (#121) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Te miről beszélsz? 1 ember napi 8K? Összesen? Foggalmad nincs az életről...Tudod mennyit keres egy szakács jobb helyen? Egy kisebb étterem mondjuk dolgozik összesen 18-20 fővel (üzletvezető, szakács, mosgató...stb) Egy olyan ember, aki havonta 40K-t keres, az az étteremnek 70K-jába van. És ez a 6 órás minimálbér, ami adómentes. Ezzel számolj. Egy kisebb étteremben ha a teljes bevétel 20%-a megmarad, már boldogság van. Monduk egy napi 1M-ot forgalmazó étterem-ből (kb 30-40 főt foglalkoztat), ha a tulaj hó végén kivesz 3-4M-et, az már jó. Tudod mennyi egy ilyen éttermet felhúzni? Kb. 100-130M. Tök jó. Mielőtt hülyeségeket irogatsz gondold már végig...

(#124) tkazmer válasza TazLeacher (#123) üzenetére


tkazmer
addikt

azért a kevesebb, mint 33hónapos megtérülés igen jó befektetés ám:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#126) eddie17 válasza Kalandor (#125) üzenetére


eddie17
addikt

a kaján emlékeim szerint
Ezt egy pillanatra félre értettem, lehet csak én vagyok fáradt:)

(#127) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Szegeden van egy-ket pizzeria, ami megfelelne az elvarasaidnak. Viszont ehhez a szalami-centrikussaghoz nem tudok mit szolni, speciel olaszorszagban sem volt kifejezetten jellemzo a szalami mint feltet.

(#128) TazLeacher válasza Kalandor (#125) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha 7 állandó ember van, a többiek csak idénymunkások, akkor tehát - mivel most nincs idény - minden nap dolgoznak? Vagy van egy váltó? Őket is be kell jelenteni. Ha mondjuk 15 napot dolgoznak, napi 12 órát, akkor az 14 ember 1 hónapra. És ez csak egy "falusi" étterem...

Ja, és ki irányítja az üzletet? Ki vesz föl embereket? Ki rugja ki őket...stb.

A tulaj meg semmit nem csinál, Az a 60M, amit berakot, egyszerűen semmiség.

[ Szerkesztve ]

(#129) TazLeacher válasza tkazmer (#124) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Érdekes felvetés. Valóban nem rossz. Csináld. Ja, nincs 120M-od? Ja, és ki garantálja, hogy az üzlet megcsinál havi 30M-t? Senki. Ezért írtam, hogy az már jó.

(#131) TazLeacher válasza Kalandor (#125) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Sajna lejárt az idő.

Hány étterem nyitását nézted végig az alapoktól a nyitásig?

Nézzük az árakat, csak, hogy kicsit tisztábban láss, néhány példa:
ipari botmixer 167.000 Ft
90cm-es rozsdamentes hűőszekrény 108.000 Ft
dagasztógéb 370.000 Ft
Kemence 400.000 Ft
1 db éttermi szék 20.000 Ft
rozdamentes áruszállító kiskocsi 40.000 Ft
Ezek csak kiragadott példák.

(#132) TazLeacher válasza Kalandor (#130) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ő írta, hogy falusi, nem én.

7 ember mindíg dolgozik? Ezt kíváncsian várom, hogy hogy adod be a munkaügynek...

Szerinted ennyiből áll az üzlet irányítása? OK.

Nem én írtam, hogy a 60M semmiség, hanem Ő. (A tulajdono nem csinál SEMMIT, CSAK belerakta 2 éve a 60MFt-ot). Ha semmiéség, és nem csinál semmit, tességk, lehet utána csinálni. Hiszen a semmit mindenki jól tudja csinálni.

Az a kutyát nem érdekli, hogy ő teszi kockára a pénzét, ugye? Hiszen ő nem csinál semmit...

(#134) TazLeacher válasza Kalandor (#133) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem. Igazad van. De olyan is lesz. Vagy szólok Eder mesternek, hogy kellene mondjuk 90 db szék, azt nekiáll. Ha 2 db-ot megcsinál 1 nap alatt, akkor is 45 nap. Kijön a feléből cserébe. Ez jól hangzik. Ha viszont ezt a 45 napot nyitva töltöttem volna, lehet nem 90*10.000 Ft-ot kerestem volna...Sőt meg lehet venni 800 Ft-ért a TESCO-s műanyag széket is a kertbe...az nem étterem. Az palacsintázó, vagy kockásterítős bűfé.

Nem hiszem, hogy sok olyan étterem van Magyrországon, aki hasonló pozícióbol tud tárgyalni mint Mi. De ez most teljesen mind1. A Libher rozsdamentes hűtőnek úgy ennyi az ára, hoy eddig körülbelül 400 db 90 cm-es hűtőt vásároltunk tőlük. Tehát a kapcsolatunkat nem tekinteném "utcáról beérő" vásárlónak. Ez a mi, személyre szabott árunk. Ilyen minőségű hűtőket ír elő az ANTSZ.

Kamázom, hogy mindenki beleszól, abba, amiről foggalma sincs. Hallod, 10 éve vendéglátózom, jelenleg egy nem kis forgalmú étterem étteremvezetője vagyok. De magyarázd meg, legyél okosabb, bizonyítsd be.

[ Szerkesztve ]

(#136) TazLeacher válasza Kalandor (#135) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Neked van igazad. :R

Ez nem gúnyolódú stílus. Az nem étterem. Falatozó, büfé, kifőzde. Meg fogsz lepődni, de rendszeresen járok ilyen helyekre ebédelni. Nincs ezzel semmi gond. De ezek azért nem éttermek. Aki 60MFt-os nagyságrendekben gondolkozik, az általában nem ilyen célokat tűz ki maga elé...

Nekünk már nem kell keresgélni az ajánlatok között. Már minket keresnek meg. Sajnos továbbra sem érted az alternatív költség fogalmát. Többe kerül az a pár hét (ha csak pár hét is), amivel e miatt később tudok nyitni, mint az, hogy spóroltam a 90 széken 900 ezer forintot. Egy 90 fős áltagos (nem elsőosztályú étterem) étterem napi szinten tőbb százer forintos forgalmat generál. Egy ilyen üzletben pár hét, milliós nagyságrendű kiesés...

(#137) Rossi válasza TazLeacher (#123) üzenetére


Rossi
addikt

Most én is ilyen stílusban válaszoljak? Inkább nem...

120-130 000 000 Ft egy étterem? Építőiparban dolgozom, építészmérnök vagyok, ez az összeg nevetséges... 30 millióból olyan 200 m2-es családi házat összerakok neked, hogy összecsinálod magad. Max. 50 millióból meg olyan éttermet, de olyat...

De lehet, hogy tényleg foggalmam sincs az életről...

Egy kis matek. Ha egy ember havi 40k-t keres, és 70k-ba kerül a tulajnak, akkor az (havi 20 nappal számolva) napi 3,5 k!

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#139) TazLeacher válasza Rossi (#137) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ahogy jónak érzed...

De egy szakács nem havi 40K-t keres...LOL. Egy normálisabb helyen egy szakács fizetése 9-10+K/nap. Ezért írtam, hogy nem sok foggalmad van az életről, legalább is erről a területéről. 10K+járulékok. Ezt elég nehéz úgy osztani-szorozni, hogy 8K jöjjön ki egy napra...

Mindkettőben egyet értünk. A 30M-ós és az 50M-ós példából kiindúlva is.

Nézzük egy kicsit a számokat.
Átlag fogyasztás mondjuk egy átlagos étteremben 3000 Ft/fő (1 üdítő, leves, főétel).
Mondjuk egy átlagos vendég 1-,5 órát tölt el az étel mellett. Ami azt jelenti, hogy egy 20 asztalos (az egyszerűség kedvéért 4 fős asztalok) étterem, ha 11 órás (12-23-ig) nyitvatartás alatt teljes teltházzal (tehát minden asztalnál 4-en ülnek, sorban állnak, amint felállnak az asztaltól, leül a következő ember) képes napi 2,6M Ftos forgalomra. Mint tudjuk ilyen étterem elég kevés van, sőt bátran állítom, ilyen NINCS. Szerintem, ha napi 20-30%-os kihanáltságot számolunk korrekt. (Ebbe ugye benne van a holtidőszak, amikor pang az étterem, és benne van, az is, hogy minden asztalnál ülnek, de nem 4-en, hanem egyedül, ketten vagy épp négyen). Tehát egy ilyen étterem kb. 5-700e Ft-ot csinál naponta. Tehát még messze az 1M/nap.

Te felépítesz egy ilyen éttermet 50M-ból. Jó. Megveszem a berendezést, min 20M. (Egy fagysztókamra mondjuk 4M körül mozog) Tehát ott tartunk, hogy 70M, napi átlagosan 600e Ft-os forgalommal. Akkor nagyon túllötem a célon, ha egy napi 1M-ós éttermet 100M+-ra mondtam?

(#140) TazLeacher válasza Kalandor (#138) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm az úr engem igazolt!

Így már elhiszem, hogy étterem. 50 fős. 60M-ból, amihez még hozzás is raktak később kb egy 50 fős, igényes kis éttermet lehet csinálni. Nem tartom valószínűnek, hogy ez napi szinten többet csinálna 1M Ft-nál. 7 fővel megcsinálni napi ennyit (1 szakácssal pláne...).

Ettől függetlenül, ha jól megy -állításotok szerint igen- akkor azért nem élnek belőle rosszul. De hogy nem jött vissza 1 év alatt a 60M+ tiszán, úgy, hogy közbe ne is haljanak éhen, azt azért nem hiszem. A vita meg innen indúlt, hogy a rohadt tulajdonosnak milyen jó, hiszen belerakot röpke 60M-t, és ripsz-ropsz visszajön. Ilyen csak a mesében van. Az meg a másik, hogy ilyen legyen az étterem, a tulajok a belüket kidolgozták, ezért meg is érdemlik.

Szóval továbbra is tartom a véleményem. A vendéglátás nagy kockázattal jár, nincs rá garancia, és aki belefektet 60-100M Forintokat, azt ne becsméreljük már le annyira, hogy felveszi a nagy zsetont, azt milyen jó neki, és milyen rohadék, hogy rátesz 300%-ot, és lehúzza az embereket. Midenki elött áll a lehetőség, utánuk lehet csinálni...

[ Szerkesztve ]

(#141) Rossi válasza TazLeacher (#139) üzenetére


Rossi
addikt

Ok, ott a pont, étterem üzemeltetéshez nem sokat értek.

De ez a baj sok emberrel, sajnos veled is ezek szerint, hogy én hülyeséget írtam, te meg egyből ugrottál, hogy: TE MÉG EZT SE TUDOD BAZZE?!?

Ha minden laikusra ráüvöltenék az irodában, amikor konkrétan szarból akarnak várat építtetni (pár misiből kacsalábon forgó kastélyt, mondjuk ez igaz mondjuk az önkormányzatokra is), akkor nem nagyon lenne melónk. Érvelni nyugodtan kell, nem lehet mindenki istencsászár étterem manager.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#142) TazLeacher válasza Rossi (#141) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Neadjisten keresni is akarnak... Ne kelljen már sajnálnom őket (titeket), 300%... Hát ezért járkálnak az étterem/pizzéria tulajok S8-as Audikkal, meg 7-es BMW-kkel.

Ez volt az a HSZ-ed, ami kinyitotta a bicskát a zsebembe...sajnos ennyit látsz, ezért kaptál ilyen hangvételű üzeneteket. Ez súlyosan becsmérlő volt elég sok emberre. Mostmár láthatod, hogy aki megteheti, hogy hasonló kaliberű autókkal járjon az:

A. Nem ebből vette, hogy lehúz téged az 1000Ft-os pizzájával.
B. Rendesen megszenvedett ős azért, dolgozott eleget, hogy ide juthasson.

És ez a legnagyobb bajom....az irigység. Irigykedni nem azt midnenki tud, de utánuk csinálni...továbbra is tartom. A lehetőség midnenki elött áll, ha ilyen egysezrű az út egy S8-hoz, vagy egy 7-es bömöshöz. Ha ennyire egyszerű lenne, mindenki ezzel foglalkozna. Arról meg ne is beszéljünk, hogy a jelen gazdasági helyzetben az olyan ágazatoknak, mint a vendéglátás a legnehezebb. Fogy a pénz. A cipőt megveszed, mert kell. A kenyeret megveszed mert kell. Étterembe meg nem mész, inkább megcsinálod otthon. Ezen tudsz spórolni. Mindíg mi érezzük meg először, ha valami nincs rendben az országban. És ez nem a Gundel és társaira vonatkozik. Aki oda jár, annak tegnap is volt, holnap is lesz. Ez a hétköznapi ember éttermére vonatkozik, mint Te vagy én. (Bocsájts meg, ha nem ide tartozol, ezt nem pejoratív értelemben értettem, az anyagi helyzetetdről nem tudok, és nem is kívánok tudni semmit)

[ Szerkesztve ]

(#143) Rossi válasza TazLeacher (#142) üzenetére


Rossi
addikt

Utolsó hsz.-em a témában:

Nem a becsületesen dolgozó überautó tulajokat akartam megbántani. A 300% azért érintett rosszul, mert az én szakmámban egy középvállalkozásban örülünk a 8-10% haszonnak is.

Béke veled, további sok sikert! :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#144) tkazmer válasza TazLeacher (#129) üzenetére


tkazmer
addikt

na jó, de a kockázat minden befektetésnél ott lapul. aki lakásokat vesz 120millióért, annak igen csekély kockázata van ugyan pl, de nem is várható, hogy 3 éven belül megtérül a beruházása. ha 10 év alatt bejön, az már jó.
Ja, nincs 120M-od?
valószínűleg ha 120milliós éttermet akarok(komolyan), akkor van. illetve megfelelő biztosítékok mellett bárkinek lehet, erre vannak a bankok és a hitel kitalálva alapvetően.

egyébként ha már itt tartunk, 120millióból hol és milyen éttermet lehetne összehozni? Pl egy jobb helyen lévő belvárosi felső kategóriás étterem ettől mennyivel tér el?(gondolom fölfelé inkább:) )

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#145) Görgőőő


Görgőőő
tag

már írták előttem, de az eredeti olasz pizza 1 pizzatészta, 1 kb 2 cm2-es paradicsomlötty, meg esetleg sajt rajta. azért nezmeti étel, mert a parasztok ezt ették, mert nem tudtak kenyeret sütni (:) ). az olasz bevándorlók viszont bevitték ezt amerikába, ahol kicsit átalakították, és így lett az eredeti olasz pizza..
én bármikor ettem olaszországban pizzát, nem ízlett. amerikában 2 helyen ettem, mind a kettőnél iszonyat finom volt. ez hogy is van?

(#146) Crystalheart válasza lorcsi (#18) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"mint minden ez is a pénzről szól"

Könyörgöm, miről szólna? :DDD Olaszországban sem viccből meg szórakozásból csinálnak pizzát, hanem mert pénzt kapnak érte. :P Logikus, hogy itt olyan magasak az árak, ahogy az Pesthez és a 2 milla lakoshoz illik. És még örülhetünk, hogy nem 1880-ban élünk, amikor minimum középnemesnek kellett lenned, hogy ilyenekre szórhasd a pénzt, mint pizza... hacsak nem csináltál te magad is :) (Más kérdés, hogy egy akkora kis tésztadarabért nekem a 300 pénz is sok volna, ergo még soha nem ettem rendes pizzát, csak családi tepsis tákolmányt.)

[ Szerkesztve ]

(#147) TazLeacher válasza tkazmer (#144) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A felsőkategóriás étterem OLYAN sokban nem tér el. Modernebb, igényesebb, technikailag jobb felszerelés, bútorzat, de ami a legfontosabb, olyan személyzet. Ezt meg meg kell fizetni....
Azzal viszont a legtöbben tiszában vannak, hogy abból sokkal nehezebb megélni...általában nem az nyit felső ill. luxus kategóriás éttermet, akinek az első étterme, és abból a pénzből szeretne megélni. Ha választani kellene, hogy melyikbe rakajam a pénzem, egy McDonald's-ba, vagy egy első osztályú étterembe, biztos a mekibe feketnék. Az tény, hogy nem a gasztronómia csúcsa, de tömegeket vonz. Szerintem, ha itt megkérdeznénk. hogy, ki hányszor evett első osztályú étterembe, és ki hászor mekibe...erről szól a történet. Természetesen ennek is fokozati vannak. Tudok olyan helyet is, ahova nagyon nem az átlag jár (20K/fő alatt nem igazán jössz ki onnan), és foglalni kell az asztalt előre...de ezzel szemben menj be a WestEnd-be, és nézd meg hány ember kajál épp...manapság szerintem ebben van a pénz. A gyorséttermek, a büfé jellegű, kifőzde, pizzéria, vendéglő. Ebből meg lehet élni. Ja, és egy gyors étterem nem is kerül annyiba, mint egy étterem...

(#148) Yutani válasza Gabró (#116) üzenetére


Yutani
nagyúr

Tegnap kipróbáltuk a Pizza Forte-t. 45 cm-es pizzát ettünk, a felét benyomtam (elég szar lett az éjszakám! :DDD). 1990 Ft volt kiszállítással. A pizza a "Nágy évszak" névre hallgatott, feltét: pariszósz, sonka, gomba, kukorica, szalámi, sajt.

Vélemény: 6/10
Nem volt rossz, de olyan kiemelkedően jó sem.

#tarcsad

(#149) bajuszati válasza (Kolombusz) (#105) üzenetére


bajuszati
tag

A víg postás tényeg nem rossz hely, pláne egy korsó barna staropramennel kísérve a pizza...
rendelni a dolce vita étteremből szoktunk...most már csakis margheritát......minden 5 pizza ingyenes...ha neten keresztül rendelünk....

(#150) tkazmer válasza TazLeacher (#147) üzenetére


tkazmer
addikt

gondolom drága éttermeket helyhez kötve érdemes csinálni. tihanyban megfizetik az emberek az 1500forintos fagylaltot, és egy balatonalmádi yachtkikötőben is a 800 forint/db-os palacsintát, nyilván nem tennék ugyanezt mondjuk ózdon vagy kazincbarcikán esetleg sajószentpéteren.
köszi a véleményért :R

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#151) litter


litter
tag

netpincer.hu lesz a közös pesti pizza barátunk...
Az más kérdés hogy vidéki viszonylatban nem olcsó bp-n a pizzarendeslés, azt osztom!

Viszont nekem (is) volt szerencsém Olaszországban 3x is eredeti olasz pizzához és hát ha az eredeti olyan, inkább eszem az utángyártottat:)
Vékony, kemény tészta, semmi feltét. Persze jó érzés, eredeti olasz pizzát eszel...csak nem laksz jól és nincs íze. Lehet h nem volt szerecsém csak:)

[ Szerkesztve ]

(#152) Gabró válasza Yutani (#148) üzenetére


Gabró
tag

Szerintem maga a pizza mint étel nem olyan kiemelkedően finom, viszont ár/érték arányban a legjobb amit házhoz lehet hozattatni. (egy-két főzelék versenyezhet vele) Ráadásul társasági étel. Ketten-hárman esztek egy dobozból, és közben megvitatjátok, hogy mitől jó/rossz egy pizza, és mennyire jön be az amit épp esztek.

Én a milánói bordára esküszöm. Kár, hogy már mindenhol 1500 felett van egy adag. Ráadásul ezt is el lehet rontani. A leggyakoribb hibák: kicsi a borda, túlfőtt a tészta, édes a szósz.

Kb. szerintem is 6/10es a pizzájuk általában. Konkrétan a 4 évszak volt, ami nagyon gyorsan ideért anno, és akkor kedveltem meg őket. Arra akár 7 vagy 8 pont is jár.

Viszont 10 és 9 pontos pizzát még nem ettem. A legjobb a nyugati téri Don Pepénél volt egyik alkalommal, amikor beültünk. A legrosszabb is ugyanahhoz az étteremhez kötődik. Gyakorlatilag egy szénnel körbevett kemény korongot küldtek ki.

(#153) fiATHaLON


fiATHaLON
őstag

Mélységesen felháborító, ami ebben az országban megy pizza címen!
Pizza-maffia, én mondom!

(#154) glutamin


glutamin
őstag

Nemrég olvastam a pizzás cikket. Sajnos el kell fogadni, hogy székes fővárosunkban bizony minden jóval drágább mint vidéken. Pécs meg amúg yis relatív olcsó hely, szóval még nagyobb a kontraszt. A szalámis pizzát sokan nem szeretik mert nagyon tönkre tudja vágni az ember gyomrát. Én is jobban csípem helyette mondjuk a sonkásat (vagy legyen inkább hawaii :DD ). De a legjobb a csirkemelles vagy spenótos...

A pizza zényleg az egyik legolcsóbb rendelhető kaja. De ha a tápértékét nézzük, akkor már nem éári annyira meg. Lényegében olyan mintha rendelnél egy nagybb darab kenyeret minimális feltéttel. Lényegében sok szénhidrát plusz egy kis zsír. Fehérje vagy valami hasznosabb összetévő csak nyomokban.

Ettől függetlenül én is csípem. De akkor ha már többen vagyunk akkor nem bohókodunk 60cm alatt:D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#155) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Lehet én tudom rosszul, de az eredeti pizzán nincs még szalámis sem.
Az eredeti pizza tudtommal az ugynevezett margaréta pizza.

- http://pazsitz.hu -

(#156) fordfairlane válasza L4D1K (#4) üzenetére


fordfairlane
veterán

Mégegy szavazat az Il Treno szalámis pizzájára. Kizárólag ilyet szoktam rendelni. :)

x gon' give it to ya

(#157) ch003067 válasza PazsitZ (#155) üzenetére


ch003067
addikt

Igen, az az eredeti, én is hallottam már... a tészta is nagyon vékony... nem hiszem, hogy szeretném :U

Az a jó pizza, amit itt csinálnak a mi falunkba.. Zsolti pizza a neve. Van rajta sok szalámi, sonka, kukoricza, sajt, gomba, tejfölös szósz, oregánó, hagyma, meg a közepén egy tojás.... áááh, de megennék egy olyat most :-P

(#158) ClayMore


ClayMore
aktív tag

ettem olaszban olasz pizzákat. a magyar gyomornak nem gyere be sztem.

alig van íze, semmi pari szósz. épp csak annyi h ne égjen meg. a tészta mondjuk baromira finom mindenhol, de személy szerint inkább arany középút párti vagyok.

glutamin: székes főváros? öööhm fehérvár? ;]

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#159) kpal


kpal
veterán

És még azt hinné az emebr Budapesten minden van :Y Debrecenben ezek az alap pizzak meg vannak pedig .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.