Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kicsitomi88 válasza JoeYi (#49) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Ez nagyon olcso mindenben(meg italban is)

90 87.5 87.8 87.5

(#52) tkazmer válasza Peet (#46) üzenetére


tkazmer
addikt

erről jut eszembe, a pizza hut-nál van olyan, hogy olyan pizzád lesz, amilyet rendelsz, és emlékeim szerint van szalámijuk is, ezen kívül lehet lapos tésztával is rendelni, tehát szerintem megoldható egy olaszos pizza.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#53) Kazimír válasza tkazmer (#52) üzenetére


Kazimír
őstag

De mennyiből? Az is fontos..

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#54) Goose-T


Goose-T
veterán

Tudom ajánlani a Pizza Park-ot, veszett jó pizzáik vannak, sokszor szoktam tőlük rendelni. Az áraik nem a legjobbak, viszont a minőség bőven kárpótol. A tésztájuk ultrajó, nagyon sok pizzériát kipróbáltam már több városban, de eddig ez ízlett a legjobban. Sajnos csak kevés helyre szállítanak Budapesten, szerencsések azok az emberek, akik belül esnek a körön. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#55) Daath


Daath
csendes tag

Lidl-ben kapsz 270Ft-ért 22 centis pizzát. Eggyel simán jól laksz, de veszel kettőt, és sütő előmelegítéssel együtt fél órán belül megvagy. Ennyi. :D
(Aki olcsón akar enni, az meg ne válogasson...)

(#56) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Pizza Hut foreva! :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#57) Gebriel


Gebriel
veterán

Olaszban nincs ilyen, mint nálunk, hogy mindenféle hülyeséget rátesznek a pizzára. Az igazi olasz pizzán elmondjam mi van? Egy sima fűszeres alap, szalámi és sajt. És még talán egy két tengeri kütyü. Ennyi.

Milyen bőséges lenne a választék :U

Hogy magasak a budapesti árak?Miért mit vártál :F
Ez az írást elolvasva még majdnem együtt éreztem veled,de nem.

Peet jól írta. :K Olyan pizzát kapsz amilyet kérsz.
De gondolom az már nehéz dolog lenne.Könnyebb a logoutra leírni ;)

(#58) ArGab


ArGab
őstag

Nagyrészt egyet tudok érteni az írással. Nagyon kevés helyen tudnak jó pizzát csinálni. Én is rendelgettem elég sok helyről, mire végre rátaláltam a Pizzaboy-ra. Eddig ez a legjobb, ráadásul itt van a sarkon, szóval még kiszállítattni sem kell.

Persze olyat, mint amit olaszoknál kapni, olyat itthon még sehol sem sikerült venni. Se a tészta, se a feltét nem olyan sehol (különösen a szalámi).
Ananászt nem bántani, én szeretem rajta. Tudom, most jutottam a pokolra. :)

(#59) Yutani


Yutani
nagyúr

Mekkora baromság már ez az egész? Mire jó az, hogy megy itt a fikázás a jó magyar ízlésre alakított pizzákra? Nagyon is jó az, amit itthon lehet kapni. Én szeretem, akár vékony, akár vastag tésztás, mindenféle ízesítéssel, mindenféle feltéttel, feltétlenül! :D

Valószínűleg azért nem lehet itthon "igazi" olasz pizzát kapni, mert a magyar közízlésnek nem felel meg. És ha nem felel meg, nem veszik, és ha nem veszik, bezár a bazár. Ennyire egyszerű ez. Persze elvileg lehetne olyan pizzéria, amiben lehet kapni igazi olasz pizzát, de ezek szerint nincs.

Van egy nagyon szomorú tapasztalatom a kereslet-kínálat eltéréséről: évekkel ezelőtt az Oktogon mellett volt egy nagyon jó pizzéria, a Szieszta, valamint ennek volt egy testvérüzlete a Vígszínháztól nem messze is. Nagyon finom, nagyon jó pizzákat készítettek, és bár nem volt olcsó (középkategória), mindig elégedettek voltunk a minőséggel.
Tavaly kerestem ezt a pizzériát, és nem találtam az Oktogonnál. Végül a másikat megtaláltam, és bementem pizzáért. Aztán a tulajjal beszélgetve kiderült, hogy azért zárt be az oktogoni, mert az emberek túl jó hely volt, nem mentek be az emberek, lecsökkent a forgalom (eleve az elmúlt 2-3 évben esett nagyon sok ágazatban a forgalom), és bezártak. Maradt a másik, régebbi üzlet, alacsonyabb árakkal, alacsonyabb minőséggel, de legalább megúszták, hogy bezárjanak.
Oda egy nagyon jó pizzéria... Sajnos!

#tarcsad

(#60) Ndruu válasza legiaap (#31) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Én kb. 10 éve ettem először pizzát... ők csinálták.
Szóval legalább 10 éve üzemel

Egy próbát megér, én azért szeretem, mert a többi pizzához képest más a tésztájuk. Szóval nem olyan vékony, mint a donpipié, a széle pedig jó ropogós. (Bár már régen rendeltem tőlük...)

Harrrr!!!!

(#61) Levin01


Levin01
őstag

Én Gyálon lakom és 1200Ft a 32centis pizza kiszállítással, csomagolással együtt. 30perc alatt kint van és most kapaszkodj meg: TE mondod meg, hogy milyen feltétet kérsz rá. Ha szalámit kérek akkor megkérdezik, hogy csípős vagy sima szalámit? :DDD
Én nem tudom milyen pizzériákat néztél de szerintem totálisan beleválasztottál abba a pár rosszba amiről beszélsz :DDD

(#62) Ősember válasza legiaap (#30) üzenetére


Ősember
őstag

ez a baj veled. azt hiszed isten vagy, mert a pénzed nála költöd :F lehet ,hogy nem tünt fel, de a meki sem egy darab gyorsbüfé. van egy menü, amiböl te választhatsz és ehhez tartod magad.
persze hogy tudnak csinálni sima hambit is. csak ugye akkor hátra kell menni a készitös részbe és szolni hogy mi a helyzet, majd a te hambid külön kezelni, mert ha már be van csomagolva az isten sem mondja meg melyik a tied. ez mind felesleges macera, a boltnak nem érdeke, hogy minden alkalommal szorakozzon.
ez teljesen máshogy müködik egy normálisabb pizzásnál vagy akár egy maszek hambisnál. van egy rakat olyan hely, ahol megmondod, hogy kellene rá egy kicsi ez-az és megy a dolog, de nem fogja mindneki a segged nyalni. én is elado vagyok és tudod mit mondok? gusztustalan ez a fajta hozzáállás. :U nem hiszem hogy nehéz lenne belátni épp ésszel, hogy mi is csak emberek vagyunk a pult másik oldalán.
menj és keress egy normális pizzást, ahova odaszoksz és ennyi, ahelyett, hogy itt vesztegetnéd az idöd panaszkodással. :K

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#63) legiaap válasza Ősember (#62) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát ezt a hsz-t nem hagyom szó nélkül. Lehet barátom te már nem emléxel, de régebben bizony mikor bementem egy "mekibe" és kértem egy sima burgert akár milyen fura megkérdezték mivel kérem. Ketchuppal vagy mustárral vagy majonázzel vagy keverve. Az egy dolog, hogy csak a menüt tüntetik fel és azt látja az ember, de attól még ott a burger. És ez a tendencia nem csak a "mekire" igaz, hanem az egész fogyasztói dolgokra. Nagyon sok helyen úgy állnak hozzá az emberhez, úgy néznek rá, úgy szolgálják ki, hogy még mi érezzük magunkat megtisztelve, hogy kiszolgáltak. És nagyon tévedsz, ha ez így helyes. Az eladóknak kéne lesni mit akarunk, hisz nekük érdekük, hogy egy vevővel gazdagodjanak és nagyobb legyen a bevétel nem?
Vagy én vagyok a hülye?
Mert akkor elnézést kérek.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#64) kicsitomi88 válasza legiaap (#63) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Igazat adok 100%ig, ha fizetek akkor azt kapjak amit kerek.

90 87.5 87.8 87.5

(#65) Gebriel válasza legiaap (#63) üzenetére


Gebriel
veterán

Én nem tudom melyik "mekibe" voltál Te és mikor.Ahol megkérdezték hogy:"..Ketchuppal vagy mustárral vagy majonázzel vagy keverve..."
Mert majonéz soha nem volt a mekis hamburgerbe. :P :DDD (én legalábbis az elmúlt 10-12 éveben nem talákoztam ilyennel.

mod.Viszont azt biztos ha nem kérek bele ezt vagy azt akkor azt úgy kapom meg.

[ Szerkesztve ]

(#66) Yutani válasza Gebriel (#65) üzenetére


Yutani
nagyúr

Feleségem szokta kérni a Big Mac-et a speckó szósz helyett ketchup-mustár kombóval. Ezt egyes helyeken megcsinálják neki, máshol meg azt mondják, nem áll módjukban mást belerakni. Szóval ez még McDonald's-on belül is változó.

Egyébként a ketchupot akkor kérdezik meg, ha menüt rendelsz, és a krumplihoz kínálják.

Amikor megkérdezik, mehet-e bele minden, akkor tudom, hogy éppen egy gyros-ra várok... :DDD

#tarcsad

(#67) Ősember válasza legiaap (#63) üzenetére


Ősember
őstag

szerinted egy mekit hol érdekel ,hogy te éppen mit akarsz? :F ezért montam, menj maszek helyekre. ott majd megprobálnak odaszoktatni...
szerinted miért szolgálják ki ugy az embereket ahogyan? talán mert ök igy is ugy is megkapják ugyan azt a fizetést? megint mondom, ha eddig nem esett volna le, menj maszek helyre, vagy valami kisebb lánchoz, de ne egy mekiben probálj szivozni a mustárral :D
nem vagy hülye, csak egocentrikus.
semmi gond :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#68) Cathfaern válasza kicsitomi88 (#64) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azért nem ennyire egyszerű a dolog. Tehát ha te bemész egy menzára, ahol egy adott nap 3 féle menü van, akkor ott se lenne jogos a reklamációd, hogy te 4-et szeretnél. Akkor lenne az, ha úgy hirdetnék magukat, hogy kérhetsz 4-et is. Hogy kicsit kocka példát is hozzak: az az állítás, hogy te a pénzedért azt és csak azt kapj, amit szeretnél, kb. azt jelenti, mintha úgy akarnál monitort venni, hogy csak a panelt kéred és az elektronikát, mert neked a műanyag keret meg kábelek nem kellenek. Ez nem így működik. Ha a McDonald's azt mondja, hogy nála egy hamburger egy egység és megbonthatatlan dolog, akkor ezt vagy elfogadod, vagy nem mész oda. Ha nem mondja ezt, és az adott eladó nem hajlandó a megbontásra, akkor viszont nem a meki a hibás, hanem az adott eladó.

(#70) Yutani válasza Kalandor (#69) üzenetére


Yutani
nagyúr

Tudom, hogy frencsájz...
Viszont azt nem tudom, van-e előírás az ilyen esetekre. De akár van, akár nincs, egyes helyeken megteszik azt a szívességet, hogy mást raknak bele, máshol meg nem.

Cathfaern: Bazzer, az az aláírás nagyon odab@sz! :))

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#71) legiaap válasza Pompi (#41) üzenetére


legiaap
nagyúr

Amúgy direkt írtam nagy betűvel, hogy Budapesti, de nekem így is jó

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#72) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Érdekes a cikkíró hozzáállása.

Azt már elöttem is leírták többen, hogy ha tetszik, ha nem az ételeket minden országban a saját ízlés szerint alakítják (ettél már Németországban magyar étteremben gulyáslevest?), ha tetszik neked, ha nem. Erre van kereslet. Az, hogy neked az eredeti olasz pizza ízlik, a Te dolgod, te a kereslet kb. 2-3%-át alkotod, csinálj egy pizzériát, és mutasd meg, hogy lehet az eredeti olasz pizzából megélni...

Az meg, hogy bajod volt azzal, hogy a WestEnd-ben az eladó ajánlott egy másikat, és még ő volt a hibás? Azt szeretnéd, hogy kinyalják a seggedet a pénzedért? Nem volt szalámis pizza, ezért az eladó ajánlott egy másikat...miért mi lett volna vélményed szerint a helyes reakció? -Nincs, az ott hagy faképnél, és odafordul a következő vásárlóhoz? Akkor is paraszt lett volna nem? Látszik Te vagy az örök elégedetlen, akinek semmi se jó.

Az meg a másik, hogy ha tetszik, ha nem, az ilyen jellegű éttermek (mint pl. a Meki) fix kínálattal dolgozik. Ha tetszik, ha nem, ez van. Ha egyedi igényeidet szeretnéd kielégíteni, akkor menj olyan helyre, ahol ezt teljesítik, és fizesd is meg. Ja, hogy azt nem akarod? Akkor megint ott vagyunk, hogy semmi se jó. A Meki nem csinál majonézes hamburgert. Ez van. Úgy, ahogy a Samsung se csinál 75,5 cm-es TV-t. Oda miért nem mész reklamálni, hogy neked nem fér be a 82-es, Te ilyet szeretnél? Ők árulnak valamit, ami neked vagy bejön, vagy nem, de nem kell megvenni. Ha tetszik, megveszed, ha nem akkor nem. Van egy rendszer, ami világszerte (kisebb pizzériák esetében mondjuk országszerte) működik. Nagyságának nem felel meg? Ahhoz képest a Meki is egész jól eléldegél, nem igazán küzd a csőddel. Akkor vajon melyik rendszerrel van a baj? Az ő értékesítési rendszerükkel, vagy a Te gondolkodásrendszereddel.

Amilyen embernek meg leírtad saját magad, szerintem egyik étterem se fakad sírva, ha nem köszönthet vendégei között.

(#73) kicsitomi88 válasza Cathfaern (#68) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Persze en sem teljes anarchiara gondolok, de ha nem bantok vele senkit es csak neki kene ketszer arrebb nyulni akkor azert mar elvarom.

90 87.5 87.8 87.5

(#74) TazLeacher válasza Cathfaern (#68) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha a McDonald's azt mondja, hogy nála egy hamburger egy egység és megbonthatatlan dolog, akkor ezt vagy elfogadod, vagy nem mész oda. Ha nem mondja ezt, és az adott eladó nem hajlandó a megbontásra, akkor viszont nem a meki a hibás, hanem az adott eladó.

A Meki mondja. Vagyis tiltja. Azt sem engedik, hogy ha megveszel egy majonézt, akkor azt belerakják. Vedd meg, és rakd bele Te!

Az, hogy ezt néhány helyen megcsinálják, engedetlenség, és pont ebből adódnak a félrértések.

(#75) legiaap válasza TazLeacher (#72) üzenetére


legiaap
nagyúr

Megpróbálom leírni, hogy mit olvastam la a westendes csávesz arcáról, mikor kérdeztem szalámis pizza?
"Mit akarsz?"
és utána egy pofavágás jött....még mindig én vagyok a hülye?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#76) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Azért nem szoktak szalámit tenni a pizzára mert rászárad és kemény lesz. Max kolbász. Amm Margaréta pizza 4eva xD Az van mindenhol

(#77) tkazmer válasza Kazimír (#53) üzenetére


tkazmer
addikt

és mennyiből jön ki egy igazi, olaszországi olasz pizzériában? ha azt mondom, hogy fejenként 10euró, még nem is mondok sokat, és ez nem egy nagy, hanem egy egy tányérnyi pizza.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#78) legiaap válasza tkazmer (#77) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na jó azért az olasz árakat ne hasonlítgassuk a magyar árakhoz. Ég és föld. Megjegyezném ott magasabb az életszinvonal is.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#79) Tomics


Tomics
addikt

itt eszem a jó kis szalámis pizzát :DDD
nálunk 750 és ingyé hozzák ki

PH! addikt since 2004

(#80) #56573440 válasza Tomics (#79) üzenetére


#56573440
törölt tag

itt van mellettem 20.kerületben párom volt oszt társának a pizzériája, hát 900 huf ért olyan csípős diavolo van hogy még síelésnél sem ettem olyat :DDD
mondjuk ismerősök de akkor is :DDD

(#81) Ősember válasza legiaap (#75) üzenetére


Ősember
őstag

valoszinü jogosan vágta az arcokat :) egyrészt a fizetése miatt :DDD másodszor pedig azért, mert a kedves vevö nem birja elolvasni a menüt :U

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#82) TazLeacher válasza Ősember (#81) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha ugyan arra a pizzériára gondolunk, akkor nincs kiírva a menü, a fizetés meg egy más kérdés.

Viszont feltehetőleg ott is ezt a kellemes stílust alkalmazta, amitől 1-2 embernek kinyílik a bicska a zsebébe.

(#83) dabadab válasza Kalandor (#69) üzenetére


dabadab
titán

"persze hogy változó, hiszen nincs olyan, hogy "McDonald's"."

De hat van olyan, hogy McDonald's, ami gyakorlatilag egy nagyon szigoru es szeleskoru technologiai leiras, csodalkoznek, hogy ha ezt az esetet nem szabalyozna valami eloiras.

DRM is theft

(#84) Kazimír válasza tkazmer (#77) üzenetére


Kazimír
őstag

Végül is igazad van. Akli megengedheti magának többért a jobb minőséget, az egyen ott. Én akkor is maradok a saját készítésűnél, nem (csak) anyagi okokból :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#85) legiaap válasza TazLeacher (#82) üzenetére


legiaap
nagyúr

Kellemes stílus...ez tetszett. Te hogy a fenébe mersz ilyeneket leírni ha nem is ismersz már nem azért?!
Normális módon megkérdeztem kapható-e náluk szalámis pizza. Erre az volt a reakció, amit az előző hsz-emben leírtam.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#86) TazLeacher válasza legiaap (#85) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Idézek az írásodból:
Erre mondom dugd fel magadnak, azt ott hagytam.

Köszi, ennyi nekem elég volt. Aki így tud viselkedni egy ilyen helyen. Én is vendéglátásban dolgozom, és minden reggel azért "imádkozunk" az ilyen hülyéktől mentsen meg az ég...

(#87) legiaap válasza TazLeacher (#86) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha normális módon válaszolt volna és nem fintorgott volna és vágott volna képet, akkor nem mondtam volna neki ezt.

az ilyen hülyéktől mentsen meg az ég...

Ezt azért nem kellett volna...és még én nem tudok viselkedni.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#88) Rossi


Rossi
addikt

Arról nem is beszélve, hogy akármilyen finom is a pizza, tuti, hogy a legolcsóbb kapható lisztből, paradicsomszószból, szalámiból/sonkából/egyéb húsból és sajtból van. Előállítási költsége kb. 200 Ft, mi meg megvesszük 1200-1300-ért...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#89) Gambit


Gambit
őstag

"Elmegyek a Westend-be és akarok ebédre enni egy pizza szeletet. Erre kérdem a csávesztől szalámis? Olyan nincs. Esetleg sonkás jó lesz? - kérdi – Erre mondom dugd fel magadnak, azt ott hagytam."

Nyilván a szerencsétlen minimálbéres diák a pultban tehet róla, hogy nincs a kínálatban szalámis pizza. Rohadjon is meg, hogy még volt pofája mást ajánlani! Ki kellett volna csinálnod! :U

Szerk: Most látom, hogy már más is kiszúrta. Nem olvastam végig.

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#90) perempe válasza lesaux (#7) üzenetére


perempe
addikt

Utóbbi.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#91) (Kolombusz) válasza Rossi (#88) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Csináld meg otthon, vagy vedd meg.
Ha nem vennék meg ennyiért, akkor tuti lejjebb vinnék az árakat.

(#92) legiaap válasza Gambit (#89) üzenetére


legiaap
nagyúr

Úgylátszik te sem értesz. Akkor utoljára elmondom a gyengébb felfogásúak kedvéért, hogy nem azon húztam fel magam, hogy nem volt szalámis pizza és erre mást ajánlott, hanem a modorán. Ez ennyire érthetetlen?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#93) Gambit válasza legiaap (#92) üzenetére


Gambit
őstag

Nem, csak tudod az a probléma, hogy nem ezt írtad. Hanem azt írtad, amit szó szerint idéztem is. Ezek után ne csodálkozz, ha bunkónak néznek. Legközelebb talán írd le rendesen a helyzetet, vagy vegyél vissza az arcból.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#94) (Kolombusz) válasza legiaap (#92) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Azzal, hogy ilyen kedves vagy vele, csak még jobb kedvet csinálsz neki, így a következő vevővel még bunkóbb lesz. Mosolyogni kellett volna, megköszönni a segítségét és távozni.

(#95) Ősember válasza legiaap (#87) üzenetére


Ősember
őstag

szoval ha valaki furcsán néz rád, akkor azt elküldöd a kvaanyjába? :F megértem, hogy grimasz meg minden, de mennyibe tellett volna részedröl azt mondani, hogy "köszönöm, nem"? na meg amilyen hozzáállást tanusitottál az eddigiekben meg sem lepödnék, ha az a grimasz csak egy egyszerü pislogás lett volna, amit sérthetetlen személyed elleni támadásnak itéltél meg. :P

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#96) péter007


péter007
senior tag

szerencsére nekem nincs ilyen gondom Veszprémben, mert a Polip olyan pizzát süt amilyet akarok
nem mindig jobb nagyvárosban élni...

(#97) TazLeacher válasza Rossi (#88) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nagyon nagy tévedésben vagy. Mindkettővel. Mind az anyagminőságet, mind az előállítási költséget. Pont az a baj, hogy sokan így gondolják...

(#98) legiaap


legiaap
nagyúr

Köszönöm az életbeli tapasztalatokat, a sok jó tanácsot.
Jó éjszakát minden kedves fóromtársamnak.
És csak vidáman: :)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#99) Rossi válasza TazLeacher (#97) üzenetére


Rossi
addikt

Akkor világosíts fel. :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#100) ladybug válasza Rossi (#99) üzenetére


ladybug
őstag

Tudom, nem nekem írtad, de háziasszonyként itthon sütögetek néha pizzát - bár őszintén szólva az éttermi sokkal jobb -, ezért most "hangosan gondolkodva" leírom, mi kell mondjuk a szalámis pizzához.

Élesztő: 50 ft
Liszt: ~ 100 ft
víz: pár kanál
olaj: legkisebb kiszerelés 1 l = ~ 300 ft
paradicsomszósz: legkisebb kiszerelés 1 kiskonzerves doboz = ~ 50 ft
oreganó: ~ 100 ft
sajt: ~ 300 ft
szalámi: ~ 200 ft

+ sütés.

No, ha ezt összeadod, akkor igaz, hogy meg tudsz sütni kicsit olcsóbban egy otthoni pizzát, de sokkal több vesződséggel jár, és az íze sem olyan.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.