Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Le volt zárva a történet, igazából nem tudnék folytatásként kezelni semmit, hacsak nem valami no-price magyarázattal hozzácsapnának egy kitalált elvarratlan szálat az előző részből.
Jöhetne inkább egy PC-s Mortal vs DC inkább, vagy egy Mortal RPG "bunyós játék"-harcrendszerrel. Azt hiszem valami hasonló volt is PS2-n meg Cube-on.

(#2) Bad Pritt válasza szupermacs (#1) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

SPOILER

Azzal ért véget, hogy Supes szeme elkezdett izzani a vörösfényes szobában. Ezzel hagyták kvázi nyitva a sztorit, bármi lehet innentől. Meg a képregényes történetek amúgy sem híresek arról, hogy bármikor is szívesen lezárnának végleg egy-egy szálat, valahogy úgyis folytatják az arra érdemes karaktereket/történéseket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) szupermacs válasza Bad Pritt (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor csak nem néztem végig rendesen a videót a végén, de nekem teljesen lezártnak történt úgy a cselekmény szempontjából.

(#4) AS


AS
félisten

PC? Hát mortal szívatás után nem hiszem hogy lesz .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) james001


james001
veterán

Tetszett az első rész,elviselném az újat :) De egy hasonló kivitelű Marvel-es bunyós játékot szívesebben látnék. :D Deadpool vs. Spider Man vagy Wolverine vs. Hulk mekkora lenne :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6) szupermacs válasza james001 (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Mortal vs Marvel!

(#7) Bad Pritt válasza szupermacs (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha azt vesszük lezárták, csak ennyiben hagyták nyitva. Mindenestre én várom, mert a sztori mellett is baromi sok jó dolog volt benne, tényleg hangulatosra sikerült.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8) james001 válasza szupermacs (#6) üzenetére


james001
veterán

Az még jobb lenne! :D
Vagy az álom: Marvel vs. DC ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9) szupermacs válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Az irányítását nagyon szerettem, mert könnyű volt. Nem olyan, mint az ázsiai 146214456 gombos kombó játékok.

(#8) james001: Elcsöppenek, fejezd be! :B

[ Szerkesztve ]

(#10) pomorski válasza szupermacs (#6) üzenetére


pomorski
őstag

Érdekes, a linkelt videó kezdőképét megpillantva mondom magamba: Mi ez? Kano a Mortal Kombatból felvett egy Supermen jelmezt?

(#11) ribizly


ribizly
veterán

Az MKX update szopatás után ki van zárva, hogy még egyszer pénzt adjak ennek a szemét bandának.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) szupermacs válasza ribizly (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

Valamiről lemaradtam? Milyen szopatás volt?

(#13) james001 válasza szupermacs (#12) üzenetére


james001
veterán

A Kombat Pack 2 meg úgy az egész MKXL nem jött ki PC-re csak konzolra.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#14) szupermacs válasza james001 (#13) üzenetére


szupermacs
veterán

Most rákerestem, engem is felkúrt ez. De Burnout Paradise-ban is volt olyan DLC amit nem hoztak ki PC-re, NFS:HP-nak is volt olyan DLC-je amit nem hoztak ki PC-re, meg Battlefront 2-nek is volt. annyi ilyen van sajnos. Mondjuk annyira nem gázos a MKX pack 2-je, mert egyetlen értelmes (játék világába tartozó) karakter sem volt benne, ami hiányozhatna a teljes élményhez. Örüljön mindenki, hogy kevesebbet kell költeni rá. :DDD

(#15) rdt89


rdt89
addikt

Szeretettel várom. :D

(#16) goodboy007


goodboy007
senior tag

Az első része bazi jó, úgyhogy jöjjön csak! :R

FYI:
Az egyik magyar gamer magazinhoz ebben a hónapban teljes játék az első rész Ultimate Edition változata Steam-es verzióban! ;)

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#17) csaba951 válasza szupermacs (#12) üzenetére


csaba951
veterán

Egyszercsak úgy döntött a kiadó, hogy xxx dátum után (kb. megjelenés+6 hónap) már nem építik be a hibajavításokat a PC változatba, a konzolos verzióba meg igen. Az új dlc-k is csak a konzolos változatra érkeznek, pc-re meg nem. Megjelenéskor még szó se volt ilyesmiről.

Bónusz pont, hogy az egyik "javításnak" a mellékhatása az volt, hogy elrontotta a mentésedet, szóval kezdhetted legelőről a játékot.

>Érkezik az Injustice folytatása?

Egyébként az első részt PC-re eleve nem is lehetett megvásárolni Magyarországon. Simán lehet, hogy majd a folytatást se lehet kapni! Szóval nem mindegy? ;)

[ Szerkesztve ]

(#18) k-adi


k-adi
nagyúr

new gear loadouts, stage transitions,........ stb

15 Minutes of Injustice 2 Gameplay in 1080p 60fps

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.