Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) hunaqua válasza FireFox1996 (#247) üzenetére


hunaqua
addikt

Ez a frissítés nincs meg véletlen?

2.19.40.18 - 2.20.40.8

...még a 18-as végű van fent,azóta meg lett 2 új frissítés is.Az új az lejön,de ezt nem lehet tölteni.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#252) FireFox1996 válasza hunaqua (#251) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

2.20.40.8 megvan, de csak WW-s. De otthon vna. Max este tudom feltölteni... D eaddigra lehet hogy visszarakják ;)
Most kb 100MB, nem 2-3MB, mint ahogy szokott...

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#253) hunaqua válasza FireFox1996 (#252) üzenetére


hunaqua
addikt

:R

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#254) FireFox1996 válasza hunaqua (#253) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Azért törölték, mert kiadták a 2.20.40.9-et :W [link]
Vmi Contact error fix. (bár én ezt nem tapasztaltam)

TW: [link]
CHT: [link]

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#255) hunaqua válasza FireFox1996 (#254) üzenetére


hunaqua
addikt

..de ezt nem a 8-as verzióra kell rakni?Mehet közvetlen a 18-ra?A 8-as meg kimarad?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#256) FireFox1996 válasza hunaqua (#255) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

nemtom:D azt tanácsolják, hogy 8-asra tedd fel :D de 8-as nincs már :D

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#257) FireFox1996 válasza hunaqua (#255) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

1 próbát megér. Ha nem megy fel, úgyis visít :D

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#258) hunaqua válasza FireFox1996 (#257) üzenetére


hunaqua
addikt

Igen,csak attól félek,hogy mondjuk felmegy,de hiányzik neki a 8-as.
...és csak szimplán sz@r lesz. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#259) FireFox1996 válasza hunaqua (#258) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Itt a 2.20.40.8:

part1: [link]
part2: [link]

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#260) csampei válasza FireFox1996 (#259) üzenetére


csampei
senior tag

Valami változás? Kicsit írhatna róla az aki feltolta... :F

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#261) FireFox1996 válasza csampei (#260) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Írtam róla, csak másik topikban ;)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#262) csampei válasza FireFox1996 (#261) üzenetére


csampei
senior tag

Köszi,de melyikben? Esetleg link? :O

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#263) slevai válasza FireFox1996 (#259) üzenetére


slevai
csendes tag

Köszi! Este felraktam, majd a tapasztalatokról nyilatkozom. Remélem jobb lesz mint volt :K

(#264) FireFox1996 válasza csampei (#262) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

[link]
what's new in this update:
1. More free RAM usage
2. Bug in contact (forced close when opening detail name)
3. Bug in Asus ZenUI service
4. Battery consumption more efficient (normal usage; email, browsing, IM)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#265) Szaraz


Szaraz
tag

Sziasztok!

Az ismerősömnek van egy Zenfone 5 2GB 16GB-os változat. Sajnos állandóan feldobálja a Read contact üzenetet, és hiába kapcsolom be, hogy jegyezze meg, folyamatosan dobálja, nem lehet használni.
Lehet ezzel kezdeni valamit?
Factory reset volt.
Köszönöm előre is!

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#266) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Sziasztok! Itthon hol lehet venni zenfone 5-öt ami 2gb rammal szerelt? (ha nem dupla sim-es az plusz előny)

(#267) itkoltai válasza Matyko52 (#36) üzenetére


itkoltai
újonc

Szia,
Az efox-tól vettem a ZF5. Nem tudom frissíteni az OS-t. Tudnál segíten?

(#268) berek21 válasza itkoltai (#267) üzenetére


berek21
senior tag

Mi a baj? Írd le pontosan.
[link]
Ugorj át ide.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet eladó!

(#269) xKDavid


xKDavid
csendes tag

Sziasztok!
Felraktam a 2.20.40.13 ww romot a telóra, de nem tudom rootolni, tudtok nekem ebben segíteni?
JB rommsl sikerült már a root, de most azok a módszerek nem működnek.
Pls heeelp!

(#270) FireFox1996 válasza xKDavid (#269) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Behívod a google.hu-t, beírod, hogy "Asus ZenFone 5 Kitkat Rootolása". Az első oldalon megtalálod, ami kell neked, ráadásul magyarul is van hozzá ;)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#271) xKDavid válasza FireFox1996 (#270) üzenetére


xKDavid
csendes tag

Sikerült :) Köszi!

(#272) FireFox1996 válasza xKDavid (#271) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

használják a netet, de nem irmerik a keresőket?

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#273) biroarpadjan


biroarpadjan
újonc

hello nektek mi valtozott a mostani frissites, illetve szerintetek erdemes e folyamatosan energia takarekos modon futatni a telot, tesz kart az aksiban?

(#274) FireFox1996 válasza biroarpadjan (#273) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Én 0 percestől kedzve azt használom, több, mint 4 hónpaja, és a telóm még mindig virul :)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#275) biroarpadjan


biroarpadjan
újonc

hello
Valaki tud egy jo helyet Mo-n (vagy esetleg van neki eladó) folia+kinyitható tokot lehet venni ? zen 5 re kellene.

thx a lot

(#276) Rambaelenion


Rambaelenion
újonc

Sziasztok

Paromnak vettem egy zenfone 4 es keszuleket, azt szeretnem megkerdeyni, hogy a capacitive gomboknak van e hattervilagitasuk illetve be lehet e azt allitani valahol?

Elore is koszonom

(#277) berek21 válasza Rambaelenion (#276) üzenetére


berek21
senior tag

Sajnos nincs. talán valamilyen külön letölthető APK tud csak segíteni.

LG Velvet eladó!

(#278) FireFox1996 válasza berek21 (#277) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nincs világítás, szoftveresen sincs.
Max virtuális gombokat tudsz csinálni szoftverrel, mint sony telókon.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#279) berek21 válasza FireFox1996 (#278) üzenetére


berek21
senior tag

Ja, közben már én is rájöttem.

LG Velvet eladó!

(#280) pandion


pandion
tag

Sziasztok!
ASUS ZenFone 4 A450CG telóval kapcsolatban van valakinek tapasztalata, véleménye?

(#281) slevai válasza pandion (#280) üzenetére


slevai
csendes tag

Szia!
Mi az asszonynak vettünk egy 4-est (nekem 5-ös van). Igazából kellemes a készülék, arra amire neki kell tökéletesen megfelel (főleg telefonálás, néha egy kis netezés, fb ilyesmi). A sebessége teljesen jó, ritkán akad meg, bár nyilván a programok betöltése nem villámgyors. Igazából azért vettük ezt az asszonynak, mert neki az 5" már nagyon nagy lett volna, de ár érték arányban szerintem a Zen5 sokkal jobb. Nem tudom mennyibe kerül most a 4, de amikor én vettem megjelenés után nem sokkal, még nagyon nagyon ritka volt, és emiatt elég drága is. Vám meg mindennel együtt kb. 10 eFt volt a két készülék között. Frissítések egyébként érkeznek folyamatosan a 4-re is 5-re is.

(#282) pandion válasza slevai (#281) üzenetére


pandion
tag

Köszi!
Én is azért gondolkodom a 4-esben, mert az 5" egy kicsit nagy nekem, de lehet, hogy csak hozzá kell szokni. Igazából csak átmeneti megoldásnak kéne, ezért is nem akarok rá sokat költeni. A 4-est 47-ért az 5-öst 65-ért találtam Budapesten egy boltban, az azért elég nagy különbség, és ha a 4-es is elketyeg akkor lehet, hogy azt választom. Illetve azon gondolkodtam, hogy ha megjelenik a Zenfone 2 akkor lehet, hogy ezeknek az ára lemegy, csakhát ki tudja mikor jelenik meg és nálunk mikor lehet majd kapni, a csere meg elég sűrgős lenne.

(#283) slevai válasza pandion (#282) üzenetére


slevai
csendes tag

Elvileg márciusban jelenik meg a Zen2, de hogy itthon mikor lesz elérhető az jó kérdés. Ráadásul mivel elég jó áron kezd, talán ár/érték arányban még durvább lesz mint a Zen5 volt, valószínűleg nem lesz könnyű hozzájutni az elején. Én a helyedben azért lehet megpróbálnám a külföldről való rendelést, úgy jobban járnál.

(#284) hunaqua válasza slevai (#283) üzenetére


hunaqua
addikt

...de az már nagyon nagy. 5.5

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#285) slevai válasza hunaqua (#284) üzenetére


slevai
csendes tag

Maga az 5,5" elég nagynak tűnik, de maga a készülékház nem nőtt ilyen arányban, jobb lesz kijelző - előlap aránya. Ahogy nézem kb. 4 mm-rel lesz nagyobb mindkét irányban az Zen2 az 5-höz képest. Szerintem annyi méretnövekedés még könnyen megszokható.

(#286) pandion válasza slevai (#285) üzenetére


pandion
tag

Megérkezett a Zenfone! :) Végül a 4,5"-os lett, még ez is nagy egy picit, persze még nem vagyok hozzászokva, de egy kézzel elég kényelmetlenül tudom csak kezelni, nem ér át az ujjam. Egyébként nagyon meg vagyok elégedve a készülékkel, szép a kijelzője, elég gyors is. Bekapcsolás után egyből frissítette magát 4.4-re. A hangja nem kifogástalan, de azért elmegy. A kamera szerintem elég jó, sötétben például jól teljesített, nappali viszonyok között még nem tudtam tesztelni :) A kezelőgombok háttérvilágítása valóban elég zavaró, de ez is csak megszokás kérdése szerintem. Az ASUS-os beépített programoknak egyenlőre nem sok hasznát veszem, egy-két kivételtől eltekintve. Összességében nagyon örülök neki, nem csalódtam az ASUS-ban!
Ha tapasztalatból adódó jótanácsaid vannak, akkor ne kímélj :)
Köszi

(#287) pandion válasza slevai (#281) üzenetére


pandion
tag

Szia!

Egy gyakorlati kérdésem lenne a Zenfone 4-el kapcsolatban. Amikor beszélek rajta, többször előfordult már, hogy nem érzékeli, hogy a fülemhez teszem és ezer dolgot megnyit közben ahogy hozzáér a fülem. Rohadt idegesítő. Ti nem tapasztaltátok még ezt? Esetleg lehet valamit kezdeni vele, érzékenyebbre állítani vagy valami külön appal javítani ezen?
Előre is köszi!

(#288) csampei válasza pandion (#287) üzenetére


csampei
senior tag

Az 5-nél is előferdült bizonyos romokkal,de egy upgrade,vagy downgrade megoldotta mindig. Szóval szerintem romfüggő. Nekem speciel a kezdetleges KK romokkal volt ez a jelenség,mára ez megoldódott.

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#289) pandion válasza csampei (#288) üzenetére


pandion
tag

Szia!
Az enyémen WW rom van, nem is nyúltam hozzá, első bekapcsolás után frissített a rendszer, azóta nem volt frissítés. Baromi idegesítő... Andro sensorral megnéztem, és hardveresen működik a proximity, de van, hogy "beakad" és nem érzékel rendesen. Nem hiszem, hogy hardveres hiba. Nincs ötleted mit lehetne vele kezdeni?
Köszi

(#290) Szaraz


Szaraz
tag

Sziasztok!

Most olvastam: [link]
Ha valóban így lesz,akkor már rendelem is! :)) :DD

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#291) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Aki WW-síteni akarja a telóját, itt egy egyszerű megoldás: [link]
De van bonyolultabb is: [link] :R

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#292) xKDavid


xKDavid
csendes tag

Sziasztok!
Fehér Zenfone 5 (500CG) 2x2ghz, 2gb ram, 16gb rom, WW 4.4.2 eladó, ár 60k. keress privátban.

[ Szerkesztve ]

(#293) pandion


pandion
tag

Sziasztok, van egy fölösleges extra erős képernyővédő Zenfone 4-hez, ha valakit érdekel. Sajnos rossz méretet küldtek...

(#294) mastodon


mastodon
aktív tag

Sziasztok!
van valakinek biztos Mo-i beszerzési forrása Zenfone 4 dual-ra? Sehol sem találok már, csak egy számomra ismeretlen e-shop nevű helyen, valakinek van róluk infoja? nem szeretnék szívni garin, egyeben. Magánszemélytől is szívesen vennék újat vagy majdnem újat, ha lehet, garival. Köszi!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.