Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

(#2) Csapoati válasza Jimmy66 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

AZ 5-ös tikkeli a fantáziámat. :) Sokakkal ellentétben én elégedett vagyok az Intel processzorral a mobilomban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) b.


b.
félisten

ha csak a vámot tennék rá meg stb akkor best buy lehetne . de itthon biztos 100+ kategóriába startolnak...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) lazlogogola válasza b. (#3) üzenetére


lazlogogola
tag

Az tuti

(#5) roli543


roli543
őstag

És a Padfone Mini mikor jön??

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#6) Ihsahn


Ihsahn
tag

Zenfone? Hmmm...akkor meditálva használható? :D

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#7) AxBattler válasza b. (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

+1

De miért nincs bennük rádió?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#8) zsoca929


zsoca929
aktív tag

A Zenfone 5 nagyon kecsegtető...
Érdemes lesz figyelni a netet,hátha kint megjelenik már, igen elgondolkodtató az ára.

(#9) TaS1kaaa válasza AxBattler (#7) üzenetére


TaS1kaaa
aktív tag

Rádió ?? Most komolyan ? :D

(#10) matteo_szg válasza b. (#3) üzenetére


matteo_szg
őstag

Közel sem lesz 100k, nyugi. :)

jupiiii

(#11) amanoba válasza matteo_szg (#10) üzenetére


amanoba
őstag

ha jól emlékszem ezek az árak adó előtti árak...vagy tévedek?

szerk: ha nem lövök nagyon mellé 60K-nál nem nagyon kellene többnek lennie a 6"-osnak.

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#12) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem kicsit szélesnek tűnik (káva) alól, felől és oldalt. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) AxBattler válasza TaS1kaaa (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

Kell! :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#14) DS39 válasza Jimmy66 (#1) üzenetére


DS39
nagyúr

a 4-es tetszene nekem, nem tepsi, de jól felszerelt, viszont az 1200 mAh-s aksi remélem csak elírás, különben semmi értelme az egésznek. :(

(#15) pusszycat válasza DS39 (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

törölve

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#16) <Adamsky> válasza DS39 (#14) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én se vagyok egy tepsi fan, de ebbe a méretbe simán belefért volna egy 4,3"-as kijelző. Vagy 4"-es kijelző mellett lehetett volna kisebb. Ez így szvsz. egy gyengécske próbálkozás. Az 1200 mAh-s akksi szintén egy rossz vicc. :(((

(#17) w333 válasza Ihsahn (#6) üzenetére


w333
félisten

Csak akkor vásárolhatsz ilyen telefon ha tényleg "Zen" vagy :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18) halkow


halkow
őstag

2 GHz-es kétmagos
Intel Atom processzor kér épül. A
4 hüvelykes WVGA

ez bejön tetszik :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#19) C$abi


C$abi
aktív tag

A Zenfone 4 tökéletesen elég is lenne nekem, ha nem felejtették volna le róla a villanót. :W :W

(#20) Mantin


Mantin
aktív tag

az atomnak én csak a hátrányait látom :D miert kell eroltetni?

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#21) Csapoati válasza Mantin (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Konkrétan?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) dinnje válasza Mantin (#20) üzenetére


dinnje
aktív tag

Nem tudom mire gondolsz.

(#23) Jimmy66 válasza C$abi (#19) üzenetére


Jimmy66
senior tag

+1

(#24) MPM


MPM
tag

Miért nem volt az utóbbi időkben normális középkategóriás telefon? Ezekben reménykedek csak!

(#25) Márko88


Márko88
aktív tag

Már jó lenne ha jönne Magyarországra.. :) Vajon mikor ?

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#26) Matyko52


Matyko52
csendes tag

Sziasztok!

Valakinek van már ilyen telója? Én írtam az Asus Magyarországnak, hogy mikor érkezik hozzánk, de fogalmuk sincsen, azt írták csúszik az itthoni bemutató. Úgyhogy én ma rendeltem egyet kintről, kíváncsi vagyok milyen lesz. Ami érdekes, hogy kiadnak majd egy 4G-s verziót is, amiben Intel helyett Qualcom chipset lesz, kicsit tartok tőle, hogy nem jött be az Intel és azért cserélik le, de remélem nincs vele para.

(#27) lazlogogola válasza Matyko52 (#26) üzenetére


lazlogogola
tag

És honnan rendeltél?

(#28) Matyko52 válasza lazlogogola (#27) üzenetére


Matyko52
csendes tag

eBay!

(#29) Matyko52


Matyko52
csendes tag

Tegnap megérkezett a Zenfone 5-öm, még nincs egy napja nálam, de ha valakinek esetleg van bármi kérdése, írjon nyugodtan és szívesen válaszolok, ha tudok! :)

(#30) amanoba válasza Matyko52 (#29) üzenetére


amanoba
őstag

valahonnan a távol keletről rendelted? gondolom a dual simes változat.
tehetnél fel pár képet a telefonról és a telefonnal készültet is.
ill. érdekelne egy általános vélemény így gyorsan 1 nap után. :))

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#31) Matyko52 válasza amanoba (#30) üzenetére


Matyko52
csendes tag

Igen, Taiwanrol rendeltem, 53K volt és erre jött még 14K vám. Létezik ebből nem dual simes, én nem tudok rola?! Pirosat vettem, rakok majd fel képeket. Eddig elégedett vagyok vele, nagyon gyors minden, bár igazán zuzos appokat nem próbáltam még. A hívás minősége nagyon jó, lehet ez csak nekem extra mert az előző telomban rossz volt már a hangszóró egy ideje és alig hallottam vmit. Sok időm még nem volt tesztelni, de szerintem ennyiért elég jó telo. Kamerara leszek főleg kíváncsi. Majd képek meg update jön!

(#32) Matyko52 válasza Matyko52 (#31) üzenetére


Matyko52
csendes tag

Néhány kép!



(#33) pandion válasza Matyko52 (#31) üzenetére


pandion
tag

Én várom az update-t :) Lécci még több infót!

(#34) Narxis válasza Matyko52 (#32) üzenetére


Narxis
nagyúr

Kéne az az update. :)

Thanos was right.

(#35) Matyko52 válasza Narxis (#34) üzenetére


Matyko52
csendes tag

Sziasztok! Hétvégén megpróbálok összedobni egy hosszabb értékelést!

(#36) Matyko52 válasza Matyko52 (#35) üzenetére


Matyko52
csendes tag

Tehát akkor Asus Zenfone 5!

A telefont 3 hete rendeltem Taiwan-ról, eBay-en keresztül, évek óta használom ezt az oldalt és teljesen megbízható, ha valakinek eddig fenntartásai lettek volna ezzel kapcsolatban, aliexpress és társait viszont egyáltalán nem ajánlom ilyen cucc vásárlására! Tehát egy csütörtöki napon adtam le a rendelést, a vételár 53.000 körül volt, amikor ideért az országba küldtek egy e-mailt a vámtól, hogy igazoljam számlával mennyibe került, ezáltal meghatározták a további befizetendő összeget (vám+áfa), ami 14.000 körül volt, tehát az egész teló nem került többe mint 67.000 forint. (A 14K-t a futárnak kellett perkálni, amikor átvettem a csomagot, DHL hozta amúgy, baromi gyorsak!) Az eladó 1 év garanciát vállal rá, csere illetve javítás is benne van, ehhez megfelelően bizonyítanod kell, hogy a meghibásodást nem te okozotad, meg persze visszaküldeni a telót Taiwan-ra, ezt a részt azért szívesen kihagynám.

A telefon kis kartondobozban érkezett, alaposan becsomagolva, ezenbelül volt a maga a telefon kicsúsztatható dobozban. Felső szinten a teló, alatta két leírás, (sajnos sem angol, sem német, sem egyéb, európai ember számára érthető nyelven nincs) usb kábel, töltőfej (ez viszont amcsi szabvány, amihez ugyan küldtek egy európai konvertert, de akkora a feje, hogy egy normális konnektorba sem lehet bedugni, így a 3000 forintos alcatel telóm usb-s töltőjét használom, ami tökéletesen működik), valamint fülhallgató is jött (ezen meg is lepődtem, mert a leírásban nem volt, hogy lesz hozzá, még nem próbáltam ki, saját fülest használok, de nem lehet rossz, gyári Asus cucc, 3 pár gumiharanggal).

A telefonnak az 1.6 GHz-s, 1GB-os verziót rendeltem, valamint dobtam bele egy 16GB-os microSD-t. Ennél többre azt hiszem nincs szükségem, legalábbis most úgy érzem. A teló dual-simes, én egyelőre csak egy slotot használok, a telenor teljesen ingyen kicserélte a régi sim-emet micro-ra. A hátlapot viszonylag könnyen le lehet szedni, ha van érzéked hozzá, nem kell különösebben feszegetni, de teljesen jól van illesztve az egész, nem esik le könnyen, nem recseg-ropog az egész. Benyomtam a microSD-t meg a sim karit, hátlap vissza, bekapcsolás. Itt végigvezet egy 7-8 pontos alap beállítás menün, amit később újra megcsinálhatsz, ha valamit máshogy akarsz. Ezután csinált egy rendszerfrissítést, ami kb. 5-6 perc volt, nem tartott sokáig. Teló végre bekapcsolva, én piros színben rendeltem, így a kijelző háttérsémája is ehhez passzol, de természetesen át lehet állítani. A kijelző amúgy hatalmas, 5"-os, bár én egy Asus MemoPad HD7-et cseréltem le erre a telefonra és elég nagy kezem van, így ahhoz képest ezt elég jól átérem. A kijelző tetején balról jobbra: fényérzékelő szenzor, középen a hangszóró egy Asus felirat felett, valamint egy állapotjelző led (töltés, értesítések esetén villog többféle színben) és egy 2MP-es front kamera. Alul három "gomb" ezek fixen az érintőkijelző részei, elforgatásra sem mozdulnak el: vissza, otthon és futó alkalmazások. Szépek a színek, jó a betekintési szög, valamint nekem nagyon a tetszik a ZenUI, ez ugye a saját egyedi felhaszálói felület, szerintem jobban néz ki, mint a sima android. Szokásos alkalmazások telepítve, plusz volt pár ilyen taiwani krikszkrakszos nevű fogalmam nincs milyen app, azokat rögtön letiltottam, hogy ne legyenek ott a menüben, viszont végleg eltávolítani ezeket a gyári dolgokat nem lehet. Alapbeállításként fut egy What's Next nevű app, ami elfoglalja a fél kijelzőt, elvileg ez mutatja, hogy adott napon milyen teendők, ünnepek, egyéb események vannak, valamint a időjárást is. Én ezt kapcsiból ki is lőttem, valahogy nem fogott meg, lehet majd később próbálgatom még, de elég feleslegesnek érzem. A zárolt kijelzőn 3 kis logó van, hívás, sms, kamera, ha ezekre rányomsz és elhúzod az ujjad valamerre, akkor rögtön meg is nyitja az alkalmazást, bár én beállítottam, hogy a képernyőt jobbról balra elhúzva is a kamera nyíljon meg (a lá iPhone alulról felfelé húzva), ezt a 3 kis ikont viszont nem lehet kicserélni más indítására, vagy legalábbis én még nem találtam meg. A kijelző feloldására amúgy több módot is lehet választani, jelszótól elkezdve mintáig, de a legextrább az arcfelismerő, ami elég fullosan működik is. Feloldott képernyőn nekem 2 sorban vannak alkalmazások, felül óra és időjárás. Jobbra illetve balra elhúzva is van még 1-1 oldal, ide is lehet pakolni a cuccokat. Ha képernyő tetejének baloldalát húzzuk le akkor az értesítések jönnek elő, ha a jobboldali részt akkor pedig a gyorsbeállítások (wifi, gps, simkártyák, stb.) A menübe belépve az ikonok 4x4-es rácsban jelennek meg, szép nagyok és tényleg jól néznek ki. Az a jó, hogy körbe lehet lapozni, tehát ha van 8 oldalnyi appod, és te a 8. oldalon vagy, akkor nem kell balra hetet lapozni, hogy visszajuss az elsőre, elég egyet jobbra (lehet ez csak nekem újdonság, a tableten nem így volt). Van millió widget, amiket szintén kipakolhatsz a kezdőképernyőre. Az alkalmazások gyorsan indulnak és szépen futnak, próbaként letöltöttem a Real Racing 3-at, aminek szerintem elég brutál grafikája van max felbontáson, hiba nélkül ment. Az internetet használó alkalmazások szintén jól pörögnek, legalábbis megfelelő wifi esetén (amit amúgy baromi jól talál, nyílt utcán is), mobilnettel nem próbáltam, mivel az most nincs.

Zenelejátszóból van kétféle is, végre hangszínszabályzást is lehet állítgatni, plusz FM rádió, ami headset-tel működik. A GPS-t is próbáltam már kinn a puszta közepén, 1-2 perc alatt 10-12 műholdat talál és jól tartja a jelet, ez talán kicsit lassabb a városban, de a lényeg, hogy jól működik. Ami nekem igazán extra, az a hátlapon található 8MP-es kamera led villanóval. Már az előző telóm 5MP-es kameráját is szerettem, egész jó képeket tudtam vele csinálni, de ez nagyon fullos ahhoz képest, baromi szép képeket csinál és millió állítási lehetőség van. Túl sok időm nem volt még ezeket próbálgatni, csak a sima, hdr és panoráma módot teszteltem, de tökéletesen működnek. Amire kíváncsi vagyok, az éjszakai mód, ugye azt állítják 400%-al jobb képeket csinál minimális fénynél, mint a többi teló, de ezt a bagoly módot még nem tudtam kipróbálni (itt a szobában nem lenne igazán különleges). Az előlapi kamera is jó dolog, én már a tablet 1.3MP-es kamerájával is elégedett voltam videóhívásoknál, ez még annál is jobb értelemszerűen.

És akkor jöjjön a feketeleves, hibák, amiket így rövid használat alatt felfedeztem:
Reggel 7-kor leveszem a töltőről, egész nap megy a wifi, nyomkodom is, net meg satöbbi, néhány fotó és délután 5-6 körül game over, 15%-nál szól, hogy töltsem. Lehet ez csak nekem új, az előző telóm 2-3 napig is elment, bár az 3.2"-es kijelző volt és sosem ment rajta a wifi, csak ha kellett, de azért ez elég gyorsan merül, bár lehet minden ekkora telefon ugyanilyen hamar. (Viszont volt egy nap, amikor reggel kilőttem a wifit, csak a gps ment meg fotózgattam és estére még 85% környékén volt, tehát ha nincs brutálisan nyúzva, akkor nagyon jól bírja)
A kijelzőből full erős napsütésben kb semmit nem látni, bár ez annyira nem releváns, mert a fényerőt alapértéken hagytam, nem toltam fel maxra, meg gondolom ez is így van a legtöbb ilyen cuccnál.
Egy minimális melegedés érezhető a hátlapon, nem is töltésnél, inkább akkor, ha sokáig kézben van és nagy a terhelés, ezt leginkább a Real Racing 3-nál éreztem, ott azért dolgozott a proci, de általában nem vészes.
Az app-listánál kiírja, hogy melyik másolható, melyik nem. Na én néhányat átdobtam az SD-kártyára, újraindítás után viszont ezek közül kettőnek az ikonja kinn volt a főképernyőn, viszont nem tudta őket megjeleníteni, csak a menüben volt ott a rendes ikon, így ezeket visszamásoltam a belső tárhelyre, azóta ok.
Az első héten az egyik app csak úgy eltűnt, nemcsak a főképernyőről, az egész telóról, azóta viszont volt egy újabb rendszerfrissítés, úgyhogy szintén semmi probléma.
A hívásoknál ha felveszem és beleszólok, akkor ez elején van valamiért egy kb 1mp-es késés, tehát az első hellómat valamiért sosem hallják, utána viszont végig rendben az egész hívás, nem értem ez a probléma miért van.
A hibák listája ennyi, egyik sem olyan vészes szerintem, ami befolyásoló lenne vagy folyamatosan előjön, egyedül ez a kis delay a hívásnál furcsa, de igazából nem zavaró.

Összegezve tehát így rövid után: nem tudom milyen telókat lehet kapni így 70K környékén, ami esetleg jobb, mint ez, de nem hiszem, hogy túl sok van, meg nem is számít, pirosban nem kapok ilyen tudású telót, a szín pedig sokat számít. :D De komolyra fordítva, én nagyon elégedett voltam több mint fél év használat után az Asus tabletemmel, így adtam esélyt a márkának és most kipróbálom a telefont is, ezt azért több időre tervezem megtartani (az előző telómat 4 év után cseréltem le most). Minőségre jó a cucc, rendesen össze van rakva, jó a design és anyaghasználtat is. Szintén eBay-ről rendeltem hozzá kijelzővédő fóliát és tokot, ezeket mindenkinek javaslom, pár száz forintos tételek, de a telefon állapotát sokáig megőrzik és védik. Nem tudom ki hogyan talált rá erre a telóra, én a tabletem miatt kezdtem el keresgélni, hogy milyen Asus telefonok vannak, a Zenfone 4-et már kevésnek találtam, a 6-os meg túl nagy, ez az 5-ös szerintem egy tökéletes középút a kettő között, elég jó specifikáció és egy kényelmes méret, ár-érték arányban tehát szerintem nagyon megéri, mondom ezt úgy, hogy eddig a teló tudásának és funkcióinak kb a 30%-át próbáltam ki/használtam.

Röviden ennyi, ami most így hirtelen eszembe jutott, ha kérdésetek van nyugodtan írjatok és próbálok hamar válaszolni!

(#37) Dadpool


Dadpool
aktív tag

én innen néztem ki magamnak elméletileg itt nincs vám a Spanyolországi raktárból csak kb 25 euros dhl futár
de lehet meg kéne várnom a Magyarországi megjelenést a garancia miatt
[link]

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#38) Noo72 válasza Dadpool (#37) üzenetére


Noo72
csendes tag

Megnéztem a linked, de szerintem nem spanyolból jön a cucc, mert abból a raktárból csak Spanyol és Portugál címre szállítanak a leírás szerint. Nem is minden telefon van a Spanyol raktárban, azokat lehet külön listázni.
Majd írd már meg légyszíves mi lett a szállítás eredménye!

Méghogy nem foglalkozom kultúrával , ma is Jókai bablevest ettem ...

(#39) che 1990


che 1990
tag

Én is nèztem [itt]
Ahogy látom szállítanak hozzánk is, a lap alján lévő táblázat alapján "no customs fee" 3-6 nap alatt ideér.
Viszont valaki aki pro angolból homályosítson fel, hogy jól értem(?), tolok egy 'vote'-ot a telefonra amit szeretnék, ha nincs készleten és ők beszerzik??
Nem igazán értem... :F

(#40) pandion válasza che 1990 (#39) üzenetére


pandion
tag

Tolsz egy vote-ot arra mi érdekel, és a legtöbb vote-ot kapott cuccokat beszerzik a Spanyol raktárba.

(#41) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Kintről 55-60 huf-ért (árfolyamtól függően) 3 hét múlva tudok hozni 1 max 2-3 db Asus zenphone 5 A500-asat (2Ghz, 2GB ram, 16GB tárhely, fekete / fehér színű ) ha érdekel valakit dobjon 1 privátot. A garancia kint dél-kelet Ázsiában érvényes. Tehát átvétel után a tiéd lesz a gond, ha vmi van...
Bontott doboz állapotban hozom, mert ki akarom próbálni mielőtt MO-ra viszem.

Van 32gb-os változat is...

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#42) slevai


slevai
csendes tag

Sziasztok!
Én is vettem egy 5-öst, az Advanced verziót (2580-as proci, 16 gb, 2 gb ram). Eddig mindennel megvagyok elégedve, nagyon jó kis készülék, pedig HTC One-ról jöttem át. Innen rendeltem, korrektek és gyorsak voltak: [link]
Ft-ban kb. 51 ezer volt akkor, plusz 12 ezer körüli a vám.

(#43) che 1990 válasza slevai (#42) üzenetére


che 1990
tag

A kamerával mik a tapasztalataid?
A Tech2.hu-s tesztben lévő képeket látva, elbizonytalanodtam...

(#44) slevai válasza che 1990 (#43) üzenetére


slevai
csendes tag

Hát a kamera közel sem olyan jó, mint a telefon egyéb részei, egy olyan erős közepesnek mondanám. Szintén a One-ra tudok visszakanyarodni, nos ott sajnos megszoktam hogy a szuper Ultrapixel valójában egy f*s. Túl sok képet nem csináltam eddig, meg amúgy sem vagyok egy fotós csak laikusként írom. Közeli képek elég jók, sötétben már kevésbé, nappali fénynél pedig hajlamosak kifakulni kicsit a képek. De ez ilyen mikor hogy sikerül című történet. Igazából telefonba nekem bőven elegendő amit tud.

(#45) FireFox1996 válasza che 1990 (#43) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

A camera kozepes, ha xperia c2305-hoz nezzuk, akkor asusnak 8 pontot adnam, sonynak meg 5-ot (10-bol),visszont asusnak eleg gyenge az aksija, ha sokat hasznalod 4-5 ora alatt lemerul...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#46) FireFox1996 válasza FireFox1996 (#45) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Sötétben, 3m-ről vakuval:
Éjszakai mód nékül:

Éjszakai móddal:

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#47) che 1990


che 1990
tag

Köszönöm a visszajelzéseket a kamerával kapcsolatban. :R
Akármennyire is tetszik a telefob, valószínűleg nem rá esik a választásom...

(#48) 2Patrik


2Patrik
csendes tag

Sziasztok!
Éppen új mobil vásárlása előtt járok. Már viszonylag rég óta nézelődök. Mindenképpen dual simes telefont keresek. A keresgélés során már sikerült két mobilra csökkenteni az esélyeseket. Az egyik az Asus Zenfone 5 a másik pedig a Huawei Honor h30 lenne.
Árban nagyjából egyeznek, sőt mindeösszesen csak egy ezressel lenne drágább az Asus..
A főbb különbségek a proci. Az asus 2 db. intel mag, a Huawei 4 db. mtk mag. Nekem a négy mag azért szimpatikusabb. Az akksi igazából szintén a Huawei mellett szól, a bajom az, hogy amíg az Asusról tudtam teszteket, fórumokat olvasni, addig a Huaweiről sajnos nem.
Amennyiben van tapasztalata valakinek vagy csak szimplán szaki a telefonokkal kapcsolatban légyszíves írjatok.
Köszi!

(#49) FireFox1996 válasza 2Patrik (#48) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Sony xperia c2305-ban is 4 mag van, mtk-s. Az Antutu4 szerint Asusnak tobb mint 23 ezer pontja van, Sony-nak 10 ezer ponttal kevessebb....

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#50) ZOLO791006 válasza Matyko52 (#36) üzenetére


ZOLO791006
csendes tag

Szia!

Olvastam most egy érdekes problémáról egy fórumon, a tiéddel mi a helyzet?

"Hi! I have a Zenfone 5 T00F and i'm triying to install the international ROM because the phone have the chinese ROM (CN version=1.15.40.35)) and i can't use google services and store"

Tudod használni a google-os dolgokat? mi a szoftver verziód?

Üdv:

Zoli

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.