Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) The DJ


The DJ
addikt

Nagyon szép írás, gratulálok, sikerült megfognod és szavakba öntened azt a pillanatot, már amennyire az ilyen pillanatokat szavakba lehet önteni :) Nem hiába mondják azt, hogy a férfiakat, csak egy dolog tudja ilyen írásokra és csodálatos gondolatokra késztetni, és ez pedig nem más, mint a nő. Kicsit irigyellek most meg kell, hogy mondjam, ugyanakkor eszembe jutnak azok az idők, amikor én írtam ilyeneket és én voltam ilyen őszintén és gyermekien szerelmes. Azt kell, hogy mondjam: ezek a legszebb idők. Élvezzétek ki minden percét, legyetek együtt amennyit csak tudtok és ne agyaljatok túl sokat. Minden úgy lesz, ahogy lennie kell, a legfontosabb pedig az, hogy ezt és az ehhez hasonló pillanatokat már soha nem veheti el tőled (tőletek) senki, örökre megmarad és majd ha eljön az idő és visszanézel az ilyen emlékek késztetnek majd arra, hogy azt mondd: megérte élni! :K

Sok boldogságot nektek!

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2) Eddie141 válasza The DJ (#1) üzenetére


Eddie141
senior tag

Szerbusz!
Köszönöm! :) Fő célom a szerelmem megörvendeztetése mellett az emlékek ébresztése és ábrándok megindítása volt, ami remélem több embernél is sikerülni fog.
Teljesen igazad van, és megfogadom, megköszönöm a tanácsod!
Ez az első írásom, tehát javaslatokat, kritikát nagyon szívesen látok :)
Remélem egy jó darabig még nem kell az ilyen emlékekre visszatekintenem, hanem csak gyarapodnak ezek majd :) :R :R

(#3) naot válasza Eddie141 (#2) üzenetére


naot
tag

Szóval ezért a címlap, így már érthetőbb, bár elég öncélú. Személyes bejegyzésnek jobb volna, de akkor meg nem olvasná senki, és nem tudnád világgá kürtölni, hogy szereted. Ördögi kör.

(#4) Lenry


Lenry
félisten

:O :O és egyéb <elkeseredettensírós> és <énisakaromos> smiley

irigyellek. nem is tudod, hogy mennyire

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Felélesztetted nagyon-nagyon régi hasonló élményem.
Köszönöm! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Eddie141 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Eddie141
senior tag

Szerbusz!
Sokat jelent a véleményed számomra, mert sűrűn olvasom az írásaidat, és ámulattal tekintek rájuk, mert nagyon jók. Végtére is az volt a fő cél, hogy emlékeket ébresszek és támasszak fel (nomeg egy kis hízelgés a cicámnak nem mellékesen :) ) :R

naot:
Hát igen, így mégiscsak publikusabb :) Na de azért amint látom sok emberben keltett fel valami érzést, ezért már megérte címlapra tenni szerintem az írást :)

Lenry:
Hát én is szerencsésnek érzem magam, és nagyon megbecsülöm a dárgám. Örülök, hogy kaptam egy esélyt arra nála, hogy szebbé varázsolhassam a minden napjait :)
Sajnálom, hogy nállad így alakulnak a dolgok, és szurkolok, hogy ez mihamarabb megváltozzon (ezt a következtetésemből vontam le ) :K

(#7) koslaci válasza Lenry (#4) üzenetére


koslaci
csendes tag

ezdehuje :DD lenry, alljal neki csajozni, mert berozsdasodsz :D

-- powered by x86

(#8) Lenry válasza koslaci (#7) üzenetére


Lenry
félisten

a nő megvan, a probléma nem ez
de ha nagyon érdekel -> [link]

de talán ma este lesz valami :U
nemsokára kiderül

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) hoffman_


hoffman_
nagyúr

"Remélem más is képes a helyzettel azonosulni, és így máshoz is képes szólni. "

Hát ha hiszed, ha nem, elhappoltad előlem az írást ^^

Velem is. Ma is. Először is. Leírhatatlan is. Őszintén irigylem magunkat :)

Sajnos nem tökéletes, mert a szavakba önthetetlen nem lehet leírni sem, de ehhez a tényhez képest igen jól sikerült ;)

Együtt tudok érezni veled :))

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10) lúzer válasza Lenry (#8) üzenetére


lúzer
veterán

plusz a megasztár ha jól emlékszem....

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#11) Lenry válasza lúzer (#10) üzenetére


Lenry
félisten

:P
de annak szerencsére vége, plusz nem is nézte meg, mert rájöttünk, hogy meg lehet utána netről nézni, úgyhogy mindenki jól járt

jah, a a tegnapelőtt éjjelről pedig: [link]

hoffman_: az én sztorimat is lenyúlta, úgyhogy nem vagy egyedül... pereljük be plágiumért :D

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Eddie141 válasza Lenry (#11) üzenetére


Eddie141
senior tag

Sziasztok!
Hát vicces azért, hogy ennyi embernek ez fut legelőször egyszerre át az agyán :)
Örülök,hagy akkor végül is volt értelme feltölteni :)

Mi megoldottuk az ágy szélességének a problémáját, mert nekem is egy személyes ágyam van, de a falhoz van szorítva, így én oldalra feküdtem, a falnak támaszkodva, és a micim meg a karomban feküdt a hátán. Én ráborultam, és a mellkasán tartottam a fejem, és élveztem, ahogyan fel-s le járkált a fejem :)

Én is irigylem magunkat ;) :)

[ Szerkesztve ]

(#13) Eddie141 válasza Lenry (#11) üzenetére


Eddie141
senior tag

Ha nem bánod, akkor az egyik félmondatod felhasználtam az aláírásomban! :) :R

(#14) hoffman_ válasza Lenry (#11) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem nagyon tudok haragudni :D :B

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15) Lenry válasza Eddie141 (#13) üzenetére


Lenry
félisten

részemről a megtiszteltetés :R
(bár azt nem tudom, hol találtad ezt a mondatot... biztos én írtam? :B )

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) Eddie141 válasza Lenry (#15) üzenetére


Eddie141
senior tag

Basszuskulcs :DDD The DJ írta, de valahogy egész végig az járt a fejemben, hogy te követted el ezért neked írtam. Basszus :B Bocsánat! Nem tudom miért asszociáltam a te neved irányába :DDD Bocsánat :B :W

(#17) Lenry válasza Eddie141 (#16) üzenetére


Lenry
félisten

dehogy haragszom... és gondolom DJ-nek sem lesznek álmatlan éjszakái :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) The DJ válasza Eddie141 (#16) üzenetére


The DJ
addikt

Részemről a megtiszteltetés :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#19) Kasza08


Kasza08
őstag

Pótfivérem, egy költő veszett el benned:) Nem is tudtam, hogy tudsz ilyet, vagy netán csak a szerelem hozza ki az emberből:U
Remélem tudja a párod, hogy mennyire szerencsés (ne értsd félre, nem vagyok féltékeny rá:D)

(#20) Thunderzolee

..mmmmmmmmmmmmmmm... szépen fogalmaztál. :R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#21) Eddie141 válasza Thunderzolee (#20) üzenetére


Eddie141
senior tag

Köszönöm mindenkinek!

Kasza08: Pót öcsim :) Azóta született még egy pár ilyen, de azokat nem publikáltam :) Köszönöm, és örülök, hogy teccett :) :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.