Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) gab1ka válasza BiP (#27) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Én nem feltételeztem azt hogy szar vagy rossz lenne az ami most még bevallottan elérhetetlen.Azt feltételezem amit a saját szavaiddal le is írsz, hogy a mai játékfejlesztési trendeket elnézve bizony nagyon is naiv dolog abban hinni hogy sok év múlva maaaajd..meg ha majd lesznek hardverek..meg maaajd..meg ők biztos nem olyan fejlesztőgárda..Ellenpéldát látott már rá a nagyérdemű ezeregyet, precedenst viszont nemigen.Évek óta csak a szkepticizmusra adnak okot.Eddig a játékmegjelenéseket évekkel megelőzően jöttek a kamu gameplayek,most már nem is mutogatják, csak bejelentik hogy most fut, szép meg majd lesz.Amire meg eljön az idő hogy mindenki számára elérhető/használható lesz az xy effekt addigra meg cisszen egyet a legtöbb ember hogy "na ez az?"

(#28) Diopapa : Jó példát írsz le ezzel, logikus is ez hogy hagynak úgymond kiskaput a későbbiekre,viszont Te sem gondolhatod komolyan és szerintem nem is teszed, hogy egy ma még nem, vagy alig pár fps-el futó effekt évek múlva bekapcsolva bármi módon is labdába rúghat, vagy esetlegesen változtathat az összképen a vélhetőleg következő generáció grafikája mellett.

Csak azért ismételgetem itt az éveket,mert ha valami most nem is tud futni egy Titan-on vagy valami hasonlón (ami amúgy sincs sok embernek gondolom), akkor vajon hány generációnak kell eltelnie ahhoz hogy egy ilyen kártyát teljesítményben valami ekkora mértékben lekörözhessen ugye.

Példa talán erre a GTA4 féle ilyen olyan textúra pakk..Rettentő látványos,szembetűnő a különbség az alapjátékhoz képest (tudtommal még csak nem is a fejlesztők műve) ,ha viszont valaki pc-s grafikával akar villogni akkor már rég nem ezt hozza fel hanem a rengeteg sokkal szebb akármi mást.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.