Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Löncsi válasza wolfman (#48) üzenetére


Löncsi
őstag

Hagyomány. Ez egy komoly dolog, temetésen sem akarsz szerintem pl. tüzijátékot...

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#52) Aidan85


Aidan85
aktív tag

Gratulálok! :C Nagyon jó lehetett! :)
Sok boldogságot, kitartást és türelmet! :))

(#53) maláj


maláj
őstag

én is gratulálok :)

(#54) wolfman válasza Löncsi (#51) üzenetére


wolfman
veterán

Az drága, persze hogy nem akarok :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#55) Löncsi válasza wolfman (#54) üzenetére


Löncsi
őstag

Sőt, gondolom temetést sem, elég ha elporlad a hulla, olcsóbb, nem ? :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#56) Xaels


Xaels
félisten

Gratulálok! és sok sok boldogságot kívánunk nektek. Nagyon sok dologban egyet értünk párommal veletek.

Nem rég voltunk kint Csíkban egy "klasszikus" értelemben vett esküvőn és a szokások úgy vettem észre, hogy egy bizonyos korosztályt leszámítva inkább csak púp az emberek hátán. Mi sem akarunk olyat, ötletek vannak bőséggel, de most előbb jön a kicsi Aliz / Bendegúz. A boldogságunk az első minden más utána.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#57) larryking


larryking
senior tag

Gratulálok az ifjú párnak.

"We'll meet you where the lights are...."

(#58) Mumukuki


Mumukuki
aktív tag

Gratulálok, tuti lehetett!

ui: azért egy fotóst felbérelhettetek volna, kár rajta spórolni!

(#59) Bog válasza Mumukuki (#58) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kiváló fotósunk volt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#60) HyP3b0y válasza Bog (#59) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Sponsored by Nokia Pureview :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#61) tildy


tildy
nagyúr

Eloszor is gratula:) Es sok boldogsagot:)

Masodszor: miert volt kardinalis kerdes a szekszoknya? :) ( Nagyon szep amugy, csak erdekel:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#62) bugizozi


bugizozi
őstag

Gratulálok!!

Még nem sikerült végig olvasni, de ezen hagnosan felnevettem és teljesen jogos:

"arra pedig végképp nem volt szükségünk, hogy három kenyérpirítót és négy étkészletet raktározzunk."
:DD :C

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#63) tildy válasza bugizozi (#62) üzenetére


tildy
nagyúr

Pedig az etkeszlet jol jon. Tapasztalat. :U (Pedig meg csak nem is eskuvore kaptuk...)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#64) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Gratulálok! :)

Lumia 520

(#65) Med1on


Med1on
aktív tag

Elsőnek is grat. A leírás alapján nagyjából el lehet képzelni, hogy milyen volt a nagy nap. Végül is minden jól sikerült, de igazából majd az elkövetkező 60-70 év lesz az igazán meghatározó (nyugdíj, alzheimer ésvagy parkinson kór, stb.)... :D

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#66) talmida


talmida
Közösségépítő

Én is jó egészséget és sok boldogságot kívánok neketek! :R

Gratulálok! Nem csak a feleségedhez, barátaidhoz meg az egész esküvőhöz, hanem a bátorságodhoz is! :R

IN GOD WE TRUST!

(#67) Eastman


Eastman
őstag

Nálam ez az év cikke. Tökös srác vagy.

Sok boldogságot és napfényes napokat kívánok nektek!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#68) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

gratula és sok boldogságot! én sem vagyok hive a hagyományos giccsparádés esküvőnek...az üvegtigrisből példa: "...igyál traubit..."

(#69) Mumukuki válasza Bog (#59) üzenetére


Mumukuki
aktív tag

akkor ha meglesznek a képek, abból is tegyél be párat a cikkbe!
tök jó hangulat lehetett!

(#70) HANDO88


HANDO88
senior tag

Gratulálok. Sok boldogságot.
Az esküvő minőségét,légkörét pedig nem az elköltött pénz mennyisége határozza meg szerintem hanem a vendégek viselkedése.Költhet az ember bármennyi pénzt ha a terem mulatni nem tudó savanyú figurákkal van tele.Az enyém sem volt világra szóló de a hangulat az meg volt.Másnap 11-kor még teríteni kellett és csak azért maradt abba délután is a mulatság mert a zenészek kidőltek a több mint 24 órás igénybevételtől. :D :D

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#71) MotorBoy79


MotorBoy79
tag

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz és
Sok Boldogságot Kívánok Nektek!

Gimis osztálytársad: Bilik Tamás

(#72) Bog válasza Mumukuki (#69) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az első kép spec pont olyan.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#73) Bog válasza MotorBoy79 (#71) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

:Y
Köszi Tomi!

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#74) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Gratulálok nektek és sok boldogságot. :R

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#75) Andris837


Andris837
senior tag

Sok boldogságot! Én is mostanság tervezem megkérni a párom kezét. Én hasonlóan gondolkodom mint te, de félek, hogy a párom máshogy gondolja. Igaz erről a témáról még nem igazán beszélgettünk. Na majd elolvassa ő is ezt a remek beszámolót. :)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#76) sztanozs


sztanozs
veterán

Remek esküvő lehetett - sok boldogságot és jó házasságot (meg kell dolgozni ám érte) :)

tildy: egy jó étkészlet az jól jön - de ha öt jön, azzal csak a Vatera jár jól...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#77) MBazsee


MBazsee
tag

Sok boldogságok kívánok Nektek! :R

Kicsit irigykedek Rátok a nem mindennapi esküvő miatt, nekünk ez év július 14-én volt az esküvőnk, teljesen hagyományos módon (és nem volt drága :) ).

(#78) Dark Archon válasza Lenry (#7) üzenetére


Dark Archon
addikt

"miért költsenek sokat, ha a sok drága cucc közt nem érezték volna jól magukat?" Hja, de azért Lisszabon, iPod, projektor, Wii, QR-kódos meghívó... kicsit kettősre sikerült a leírás, az egész úgy jön le, hogy nincs pénz, kénytelenek low-budget esküvőt tartani, aztán bebeszélik maguknak, hogy nekik pont ez kellett. Nemrég jegyeztem el a barátnőmet, biztosan nem low-budgeteljük el az esküvőt, legyen csak minden úgy, ahogy kell, mindössze csak tényleg azokat kell meghívni, akik számítanak.

Mindenesetre gratulálok!

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#79) Bog válasza Dark Archon (#78) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Lisszabon tavaly volt, az egyetlen nyaralásunk.
Az iPodot is tavaly vettem egy londoni sajtóúton a reptéren, azóta csücsökkel a kövön landolt, szóval némiképp törött ;) de működik. A QR-kód egy meglehetősen ingyenes dolog, meghívóból 25-öt nyomtattunk én fotosopoltam össze, az esküvőhöz készült weboldal tk-s domainen van (szintén free), a html-t a wix.com sablonjait használva szintén ingyen és szintén én tettem össze.
A Wii megvan lassan 4 éve.
A projektort Kind haverja adta kölcsön.
Csak a tények kedvéért.

btw: senki sem írta, hogy nincs pénz és kényszerűségből kellett ilyet csinálni. Ilyet akartunk.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#80) föccer


föccer
nagyúr

Fúúú, de nagyon be kell ma rugni :D

Innen már csak visszafe... őőő akarom mondani Grat a nagy naphoz. :D :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#81) Dr. Oid válasza Dark Archon (#78) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

bar ertenem, miert akarjak nehanyan megmagyarazni masoknak, hogyan kene elni? ismered azt, hogy elni es elni hagyni?

(#82) Nartell


Nartell
csendes tag

Teljes szívemből gratulálok eme jeles esemény alkalmából és kívánok egy életen át tartó boldogságot, kitartást, megbocsájtást, szerelmet, szenvedélyt, barátságot, türelmet, és őszinte pillanatokat!

"Fel kell polírozni" - mondta az egyszeri nepper. True story...

(#83) Dark Archon válasza Dr. Oid (#81) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hol írtam én, hogy hogyan kéne élnie bárkinek is? :U

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#84) Mr.Csizmás válasza Dark Archon (#83) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pl. a QR kódban mi a drága? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#85) Dr. Oid válasza Dark Archon (#83) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

nem tul elegans kivesezni masok szemelyes dolgait, majd felig burkoltan zsugorinak nevezni es sajat nezeteidet hirdetni. erre probaltam celozni.

(#86) LÁZ


LÁZ
addikt

Gratula, és Sok Boldogságot :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#87) Löncsi válasza Dark Archon (#83) üzenetére


Löncsi
őstag

Köcsög vagy. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#88) manoarc


manoarc
senior tag

Ha milliomos lennék se kívánnék ennél drágább esküvőt maganak/magunknak , sok boldogságot a fiataloknak :)

{。^◕‿◕^。}

(#89) Dark Archon válasza Mr.Csizmás (#84) üzenetére


Dark Archon
addikt

Pl. az olvasásához használt telefon? :)

Löncsi: az már igaz :DD

Bozodi János: ha valaki nem akarja, hogy kivesézzék bármijét is, nem teszi nyilvánossá :)

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#90) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sok boldogságot kívánok!

(#91) Dr. Oid válasza Dark Archon (#89) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

van ebben igazsag, de szvsz azert, mert lehet kommentelni, nem feltetlen fontos kritizalni _mindent_. foleg nem ugy, hogy kiragadsz valamit a szovegkornyezetbol es kicsavarva ertelmezed.
persze most en is kritizalok, ugyhogy abba is hagyom.

(#92) Dark Archon válasza Dr. Oid (#91) üzenetére


Dark Archon
addikt

Mindegy, Bog leírta már, hogy tényleg ilyet akartak, szóval mea culpa, de nekem nem ez jött le elsőnek.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#93) tobal válasza wolfman (#48) üzenetére


tobal
tag

Mi most tartottunk esküvőt a nyáron, és az átlaghoz képest nekünk is fillérekbe került, mégis megtartottuk a hagyományokat is. Hogy miért fontosak a hagyományok? Kifejthetem ha érdekel, bár sejtésem szerint úgyse fog :).
Emellett a vendégek elmondása szerint nagyon egyedi esküvő volt, próbáltuk feldobni sok saját ötlettel, egyedi kézzel készített díszítéssel, magunk által kitalált "eventekkel", szóval lehet úgy hagyományhű esküvőt tartani, hogy egyedi legyen. Attól, hogy valami követi a hagyományokat, még nem feltétlenül sablonos és ötlettelen.

(#94) Bog válasza tobal (#93) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez a vonal is tök jó, nyilván. Szerintem a legfontosabb, hogy ne egy tucat, futószalagon gyártott esküvő legyen, hanem személyes, egyedi és mindenki számára élvezhető. Teljességgel megértem, ha valaki tiszteli a hagyományokat, az legalább olyan fontos és becsülendő tulajdonság, mint ezeket kreatívan kezelni és elhagyni.
Nálunk a család inkább laza, nyitott, rugalmas, ezért lettünk ilyenek mi is :D és ezért nem ragaszkodtunk olyan dolgokhoz, amiket nem szeretünk csinálni (menyasszonytánc, stb.), de persze torta azért kellett, mert azt mi is szeretjük :)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#95) Viszlát


Viszlát
addikt

Gratulálok és kívánok nektek sok boldog évet együtt. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#97) Bog válasza franc0 (#96) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez nekem szólt?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#98) Eastman válasza franc0 (#96) üzenetére


Eastman
őstag

-

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#99) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon ötletes és eredeti esküvő! :R
Gratulálok! :C

Finn the human

(#100) Jeanne d'Arc

Gratula! :):)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.