Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Őszintén gratulálok, szép pár vagytok..rendben, Zita csinosabb ;p

Hasonlóan gondolkodok egyébként én is, lám, megoldható így is..
A klasszikus, fullgiccs esküvőkön forog a gyomrom a túlzásoktól..

Még1x grat, sok boldogságot (blablabla ugyebár..de tényleg :) )!

(#2) JanFe


JanFe
aktív tag

Gratulalok es sok boldogsagot kivanok! :)

Tetszett ahogy megszerveztetek. Egyszeru de nagyszeru.

"There is nothing permanent except change"

(#3) Angel1981


Angel1981
veterán

Gratulálok, sok boldogságot kívánok! :)

(#4) Lenry


Lenry
félisten

vigyorogva olvastam végig :)

ha egyszer a sajátom után is ilyen gondolataim lesznek, mint neked a végén, akkor azt hiszem, hogy elégedett lehetek

és természetesen szívből gratulálok, sok boldogságot :R

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Löncsi


Löncsi
őstag

Zsugori vagyok én is, de esküvőt nem low-budgeteltem volna el, életed legmeghatározóbb napja... de csak szvsz.

Grat amúgy.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#6) Jocika84


Jocika84
tag

Gratulálok ehhez a remek esküvőhöz és sok boldogságot! :)

(#7) Lenry válasza Löncsi (#5) üzenetére


Lenry
félisten

kb pont az írás lényege nem jött csak át: ilyenre akarták.

miért költsenek sokat, ha a sok drága cucc közt nem érezték volna jól magukat?
nem attól lesz jó egy esküvő, mert vagyonokat költesz rá

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Löncsi válasza Lenry (#7) üzenetére


Löncsi
őstag

Én értem, de saját magamból kiindulva ezt a dolgot nem tudnám az életemben elaprózni egyszerűen...(márha lesz feleségem egyáltalán, az más kérdés)

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#9) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

A csokoreldobásnál és a "Bocha barátnője gyűjtötte be" célzásnál jót nevettem :DDD

Gratulálok én is Nektek! :)

Löncsi: Vannak emberek (mint pl.: Bog és igaz tapasztalat nélkül, de én is) akiknek nincs szüksége a felesleges felhajtásra, rengeteg akár több mint 10 éve látott rokon/barát/ismerős előtt jó pofizni. Egy sokkal meghittebb, családiasabb légkörben, közeli ismerősökkel, barátokkal, akik úgy igazán számítanak és akár napi rendszerességgel "az életed részei". Én legalábbis ilyen környezetben tudom elképzelni/érezném jól magam és az írásból az jön le, hogy Bog is így szerette volna. Az megint más, hogy az anyagi vonzata is kisebb, főleg ha az embernek ilyen mázlija is van és sokan segítik neki.

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#10) Dr. Oid válasza Löncsi (#5) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

egy eskuvo nem attol lesz eleted legmeghatarozobb napja, hogy mennyi penzt koltesz ra, attol sem lesz jobb, ha masnap a penzt szamolod, amit a zsebedbe gyurtek, hanem attol, hogyha oszinten jol erzed magad a paroddal, ha feltetel, feszenges, masoknak megfeleles nelkul, oszinten boldogan tudod vegigelni :)
szerintem.

Bog, gratulalok es sok boldogsagot!

(#11) Lenry válasza Löncsi (#8) üzenetére


Lenry
félisten

értem mire gondolsz.
nekem az jött le az írásból, hogy Bogék nem érezték ezt elaprózásnak. pont az lett volna a kényelmetlen kényszer, ha ennél flancosabb az egész.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Cifu


Cifu
nagyúr

Gratula az esküvőhöz, és az innovativ megoldásokért hozzá! :C

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13) fricz19


fricz19
őstag

Gratulálok.
Uh nekem is kell csocso az esküvőmre :D

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#14) Cifu válasza Löncsi (#8) üzenetére


Cifu
nagyúr

Szabadjon megjegyezni, hogy nem vagyunk egyformák. Van, aki a minél látványosabb, piperkőcebb esküvőt preferálja, és van, aki inkább a fesztelen hangulatot és felhőtlen jókedvet szeretné a saját lefontosabb napján élvezni.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#15) Bog válasza Löncsi (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Erre egyszerű válaszom van: ha egy ilyen esküvő került volna nagyon sok pénzbe, akkor azt a nagyon sok pénzt rááldozzuk. De szerencsére pont ez a fajta az olcsóbb, úgyhogy duplán jól jártunk ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Gratulálok! :R

Üdv. core2

(#17) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Én erre mindig azt mondom, hogy mindent lehet, csak akarni kell, és a kreativitás határtalan! :) A lényeg az, hogy olyan lett, amilyet szerettetek volna, és itt ez számít!

Sok Boldogságot Nektek! :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#18) koxminator


koxminator
senior tag

Fantasztikus lehetett, ahogy itt leírtad, őszintén tiszta szívemből gratulálok Nektek az esküvőhöz, egymáshoz, sok boldogságot!

Jó látni és olvasni, hogy vannak még emberek, akiket nem szédít meg a giccs, az embertelen dolgok és szeretetből, valamint kreativitásból ennyi mindent össze tudnak ilyen jól hozni. :R

Még1x sok boldogságot! :K

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#19) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Gratulalok, es nagyon sok boldogsagot kivanok!! Tetszett ahogy leirtad.:)

(#20) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Gratulálok Bog :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Gratulálok és sok boldogságot nektek! :C

Ha mondhatok ilyet, nagyon jól néz ki a feleséged, kicsit irigy vagyok rád :B .

(#22) Bog válasza Nordic (#21) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mondhatsz ilyet, mert tisztában vagyok vele :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) total90


total90
veterán

Sok boldogságot!

Én többre tartom az ilyen esküvőket mint a flancos hülyeségeket, ahol 90%-ban az megy, hogy megmutassa a pár (vagy inkább a szüleik), hogy na milyen esküvőt hoztunk össze :W

A barátnőmmel mi is tervezgetjük, vagy is beszéltünk róla. Mi is hasonlóan gondolkodunk, hogy nem kell a flanc meg azt hívjuk meg akit akarunk és nem illikből minden ismeretlent...
Nálunk, vagy is a szüleinknél az váltott ki hatalmas visszhangot, hogy nem akarunk "lakodalmas" zenét. Mindketten javarészt dubstepet hallgtunk, a társaságunk nagy része is... szóval :B Egyelőre viszont még messze van a dolog, de ami késik nem múlik.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#24) Narasim


Narasim
aktív tag

nagyon nagy tisztelet nektek! az ilyen embereket szeretem! ti tudjátok ebben a giccs-világban is, hogy mi és ki az igazán értékes. :R

meg kell csak nézni a nagy "álomesküvőket", meg, hogy mennyien vannak közülük együtt még egy-két év múlva!...

ez nem elaprózott esküvő, hanem egy nagyon értékes esküvő, amit pénzért nem vehetsz meg!!! :K

legyetek boldogok! (góranga)

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#25) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Gratulálok! Nagyon sok boldogságot kívánok! :C

(#26) Löncsi válasza Cifu (#14) üzenetére


Löncsi
őstag

Mert a 2 dolgot nem lehet kombinálni ? Kis esküvő, de abba bele lehet darálni mindent mi jó. Másik, hogy megnézed sok nő azt se tudja mit akar az élettől, de ha esküvőről van szó akkor azonnal felvillanyozódnak, ergó bnődnek is fontos, nyilván nem csak Neked.

De ezt csak így fiatal fejjel gondolom így, lehet nekem is megváltozik idővel a véleményem...

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#27) Lauda válasza Löncsi (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Tesomek eskuvoje is hasonlo volt, ugy ertem nem volt tele azokkal a kotelezo xarokkal amik szoktak lenni az eskuvokon. Pialtunk, dumaltunk, tancoltunk, ilyen jo eskuvon meg sosem voltam. Ez olyan mint a karacsony, ha egyutt van a csalad, az jo es kesz, nem kell tobb. Se ajandek se semmi mas. Nyilvan a gyerekek mas kategoria.

(#28) Shing


Shing
őstag

Én is ilyen esküvőt akarok... :U
Sok boldogságot meg minden. :C

(#29) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Köszi a beszámolót! Sok boldogságot kívánok nektek!

Ui.: Szerintem is nagyon csinos a feleséged. ;)

(#30) total90 válasza Shing (#28) üzenetére


total90
veterán

Hozzá akarsz menni Boghoz?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#31) Bari


Bari
Modder

Gratulálok :C :C ,
Nagyon Sok Boldogságot Nektek!!

Üdv: Bari

(#32) HuMarc


HuMarc
addikt

Sok-sok boldogságot kívánok nektek! :)

(#33) HuMarc


HuMarc
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#34) KillHates


KillHates
nagyúr

Sok boldogságot kívánok Nektek! :C
(tányértörés nem volt? ;) )

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#35) hemaka


hemaka
nagyúr

Sok boldogságot :)

(#36) Tim82


Tim82
nagyúr

Konervdobozok az autón, "Just married" felirat nem volt? :D

Sok boldogságot! :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37) HuMarc válasza Tim82 (#36) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem, egy iPad-et karistoltak szét :D Modernizáció van ember :Y :DDD

Még egyszer sok-sok boldogságot nektek! :)

[ Szerkesztve ]

(#38) Tim82 válasza HuMarc (#37) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az már nem low budget. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39) HuMarc válasza Tim82 (#38) üzenetére


HuMarc
addikt

Javítok: Nexus 7-et..

(#40) anatre1


anatre1
tag

Gratulálok az esküvőhöz, és sok boldogságot kívánok! :)

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#41) waverider


waverider
senior tag

rémséges drakula... izé... mélységes gratula :DDD és sok boldogságot!
köszönet a vállalt cikkért és az ötletekért is! :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#42) ricshard444 válasza Lenry (#7) üzenetére


ricshard444
veterán

Valóban,bennem is ez fogalmazódott meg.

Gratulálok,szép pár vagytok!!

Vannak dolgok...

(#43) wody21


wody21
tag

Köszönjük, hogy megosztottad velünk, igazán jó olvasmány volt!
Sok boldogságot kívánok a szép párnak! :)

(#44) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Gratula és sok boldogságot kivánok:)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#45) Traxx


Traxx
őstag

Én is csatlakozom...gratulálok, és sok szép, együtt töltött évet kívánok! :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#46) doc


doc
nagyúr

helyesek vagytok, grat egymashoz es a szervezeshez :C

(#47) 33as


33as
senior tag

Gratulálok nektek! :)

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#48) wolfman válasza Löncsi (#5) üzenetére


wolfman
veterán

És az m iért jó hogy full tele van az esküvőd sablonokkal, mert ezt így találta ki valaki sok évvel ezelőtt, hogy menjen le a sok unalomig ismételt hülyeség?? Én is olyasmiről álmodok, hogy tök egyedi legyen majd az a nap (ha eljő), nem pedig egy futószalagon legyártott sablon, ami még rengetegbe is kerül!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#49) Napfénysüti

Gratulálok! :R

Kellemesen meglepődve olvastam a helyszínt volt exem Monostorapátiból, szép környék. :)

Més que un club!

(#50) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:C

gyönyörű, nincsenek rá szavak!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.