Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gumikacsa20


gumikacsa20
csendes tag

Üdv! Következő rész mikorra várható? :) :D

(#2) gamek!ller válasza gumikacsa20 (#1) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Kb 1 honap mulva xD

(#3) Bodz


Bodz
nagyúr

Remek írás, gratulálok. :R

(#4) gabe_ válasza gamek!ller (#2) üzenetére


gabe_
őstag

Köszönjük! :R

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6) Apone33 válasza kőfejtő (#5) üzenetére


Apone33
őstag

Grat ismét a jó íráshoz. :R

kőfejtő: :F szvsz ezt nem itt kéne megkérdezni van erre megfelelő topic.

Play Hard!!!

(#7) csaabz


csaabz
őstag

Klassz írás!! :C

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8) Geller72


Geller72
veterán

Öcsémék most pakolnak át egy 500 lovas automata Volvóba. Vadi zsír..Az előző sem volt mondjuk xar, az egy 480-as volt. Nem magyar cégnél..

(#9) jerry311


jerry311
nagyúr

Hiányzott, mint papnak az ámen. :))

(#10) Lauda


Lauda
félisten

Jo kis beszamolo. :) A vege fele, amelyik kepen a merci van, egy smarolo par jon be. :DDD

(#11) ABE


ABE
őstag

Komolyan mondom, nem bírom megérteni, amikor valakinek annyi igénye nincsen, hogy ne a trágyában lakjon (most az előző "tulajról" beszélek). Anno területi képviselőként havi ~7e km-t mentem személyautóval, félig benne éltem, de mindig volt annyi időm, hogy tisztán tartsam. Nehéz megérteni, ha valaki ilyen igénytelen a saját környezetével szemben... A drága "kollega" valami fertőzést össze fog szedni idővel, ezt tuti.

(#12) Geller72 válasza ABE (#11) üzenetére


Geller72
veterán

Hidd el, hogy más, ha egy autónak egy, vagy száz gazdája van.

(#13) Lars


Lars
őstag

Isten hozott Laci bácsi, már kezdtem tartani tőle, hogy eltűnik az utinapló. Pedig így sokkal olcsóbban megúszom az utazásokat, ha téged olvaslak :D
Az új DAF remélhetőleg legalább olyan jól fog szolgálni téged, mint az első, amit használtál. Ha jól emlékszem, talán nem is igazán volt vele gond. Reméljük, hogy ezt a jó szokását ez a szekér is megtartja. Jó utat kívánok a továbbiakban is, és ismét köszönöm a beszámolót. :R

U.I : Minden kajás fényképed után megéhezek, szóval a jövőben kérlek tényleg max 1-et egy cikkben :D

[ Szerkesztve ]

(#14) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Nagyon jó írás csak rövid. :)

(#15) ABE válasza Geller72 (#12) üzenetére


ABE
őstag

Nem, nem hiszem el. Az még okés, ha egyszer-egyszer kell volán mögé ülni, és nem áll neki takarítani valaki (bár én akkor is elütném az időt így hasznosan). De ha valaki 3 hónapig ül egy autón, akkor ő a gazdája, ő felel érte, hogy hetekig, hónapokig milyen körülmények között utazik. Ezen nincs mit megmagyarázni, igénytelenség, és kész.

(#16) escape válasza ABE (#15) üzenetére


escape
aktív tag

Üdvözletem gradilaci!

Éppen a napokban gondolkoztam, hogy régen olvastam tőled naplót, erre tessék, itt a 20. része is :) Ezt is nagy izgalommal olvastam mint a többit is, gartula az új traktorhoz (nem értek hozzá), remélem jó sok kilométert fogsz gurulni vele.

Kérdésedre a válasz.

További jó munkát és kitartást kívánok.

Üdv.: Escape

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#17) lesaux válasza Lauda (#10) üzenetére


lesaux
veterán

És mi a baj azzal? ;]
Amúgy van egy felesleges " %09" a link végén, azért.

(#18) 007Sumi


007Sumi
csendes tag

Megjavitották az autót mert valahol irtad volt, hogy valami elektromos vagy milyen baja volt. :)

KM

(#19) escape válasza escape (#16) üzenetére


escape
aktív tag

Bocsi ABE, "Új"-ra akartam kattintani, de most nézem, hogy mellé ment :)

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#20) Gradilaci válasza 007Sumi (#18) üzenetére


Gradilaci
tag

Igen, AdBlue szivattyut csereltek, meg ujraprogramoztak a komputert valamiert. A munkalap szerint kozel 300.000 Huf volt a javitas, viszont azota nincs vele gond, semmi hibauzenet nincs. Talan jo lesz.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#21) 007Sumi


007Sumi
csendes tag

Na ez jó hír. Továbra is a legjobbakat kivánom. :K

KM

(#22) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sűrűn látok "Wabis" kocsit a dolgozóm udvarán. A mi épületünk mellett szusszan a fék, tolatnak a célhelyre. Lesem, hogy ki a sofőr, hátha...
Idáig nyista.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) Lauda válasza lesaux (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem semmi bajom vele, csak jeleztem a dolgot. :D

(#24) MrAti86


MrAti86
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon klasz írás kerekedet megint, nem csalodtam Laci Apánkban :))

Hát ez a Volvo, vmi szörnyű, azt megmondom! Szegény faterom (isten nyugasztalja) Az Ifa, Liaz,Scania amikel járt is különben néztek ki mint ez a Volvo! Hogyan lehet vki ilyen igénytelen! Hát hisz ebben alszik, eszik, vmi virust elkapp, utána meg mondja a magáét, de az ilyen megérdemli! Bocsi, hogy ilyen hosszú voltam, de kicsit kiborultam! És hogy Laci ilyen autót kapot, nah az meg már világvége szindroma!

(#25) madarasz92 válasza MrAti86 (#24) üzenetére


madarasz92
őstag

Faterom mesélte hogy vannak olyan kamionok amikbe a sofőr ivott egy kicsit bele hugyozott és sz :) rt ahoz képest ez nem is olyan borzalmas..
Persze az ő cégénél az ilyet kirúgták mert egyrészt piázik másrészt lelakja a drága kamiont.. :(
Amugy jó kis olvasmány mindig szivesen olvasgatom!

[ Szerkesztve ]

(#26) Rob02


Rob02
csendes tag

Nagyon jó írás lett ez is grat! :)

(#27) zazahoho


zazahoho
őstag

Ismét kellemes olvasmány,várjuk a folytatást :K :R

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#28) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Arra nincs szabály, h hogyan add le a kocsit? Pl tisztán? Vagy esetleg kocsitakarító bigád nincs a műhelyben?

(#29) gradilacine válasza SzalaiG (#28) üzenetére


gradilacine
csendes tag

De van szabály, ha bemegy a telephelyre első a szakszerviz, ott megnézik a gumikat,aztán a mosó, és tankolni is kell nekik.
Kapnak egy papírt amit alá kell irattatni a szemlés emberrel, de a belső takarítás az átadó dolga lenne. Ha ezt nem teszi meg , lehet reklamálni.
Egy időben kemény 20 ezret levontak a kocsigazda fizetéséből takarítás címen,mert tiszta állapotban kell az autót átadni.Laci jelezte a problémát a felettesénél,ő intézkedik utána.

(#30) Lars válasza gradilacine (#29) üzenetére


Lars
őstag

Régi munkahelyemen volt takarítónő, jeleztem a főnökömnek, hogy nem igazán végez makulátlan munkát. ( Lényegében újra kellett utánna takarítani ) Kaptam a főnökömtől egy felmosó vödröt, meg tisztítószereket :D Mindezektől függetlenül, azért igazán tisztán tarthatná a lakhelyét/munkahelyét az ember ...
Nem csípem az ilyesmit, jogos a reklamáció.
Laci " bácsinak " jó utat ezúton is. :R

(#31) én vagyokk


én vagyokk
csendes tag

Hali! A 20.napló is marha jó volt.A Volvo az tényleg elég retkes volt,de a Daf király.Még szerencse hogy nem a Volvót kaptad. :C

(#32) SzalaiG válasza gradilacine (#29) üzenetére


SzalaiG
addikt

Érthetetlen, h ha sokszor napokig áll, már csak unatkozásiból is kitakaríthatta volna.

(#33) LackoMester


LackoMester
addikt

Minden elismerésem. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#34) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Gratulálok a szokásos tökéletes útinapló. :R Mindig várom a következőt,mert olyan ahogy olvasom mintha én is ott lennék.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#35) gradilacine


gradilacine
csendes tag

Sziasztok!
A következő naplót bízom benne, hogy megint ketten fogják majd írni, egyenlőre nincs még a kocsiban a tanuló, várjuk, hogy odaérjen.
Érdekes történet lesz a tanító és a tanuló szemszögéből.
Sepi84 elindult már Angliába. Reményeink szerint ott lesz a nagy találkozás.Sok sikert kívánok neki az itthoniak nevében is.

[ Szerkesztve ]

(#36) modd3r


modd3r
őstag

Szuper írás, élveztem minden betűjét!
Jó a nyelvezet, szépen fogalmazol.
Várjuk a folytatást! :R

(#37) pompi194


pompi194
csendes tag

Ismét nagyon jó :DD :DD
De azt már én is észrevettem h nem olyan olcsó szleng írás hanem szépen megvan fogalmazva stb
ha meguntad a fuvarozást mehetsz regényírónak és a naplókból könyvet lehet írni :C :C

Ui: sepi84 blogját is elolvastam érdekes :K de amúgy ő hány éves? ja és érdekelne ha megírná mindennel együtt neki mennyibe fájt minden?

[ Szerkesztve ]

Emelkedőn felfelé: Amennyit bírsz! Lefelé: Amennyit mersz!

(#38) tomsics


tomsics
senior tag

igen jó,igen szeretem.Nem szeretek olvasni de ezeket mindíg nagy örömmel olvasom.Grat hozzá

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#39) JanFe


JanFe
aktív tag

Jol sikerult iras, mint mindig. Kicsit rovidre sikeredett :)
Jo utat.

"There is nothing permanent except change"

(#40) Daniel88 válasza pompi194 (#37) üzenetére


Daniel88
csendes tag

Szia! Én is sofőr vagyok itt belföldön egy Renault Midlummal járok.
De megvan minden papírom mert én is szeretnék majd nemzetközibe járni.
Nekem mindennel együtt: C, C+E kategória, GKI vizsga, PÁV, digitális sofőrkártya, 700 ezer Forintomba került, én Vas megyében Szombathelyen csináltam mindent.
sepi84 ő budapesti lehet hogy olcsóbban megúszta a mutatványt a fővárosba, mint én a vidéki iskolába

"A csavargás egy életforma!"

(#41) Geller72 válasza ABE (#15) üzenetére


Geller72
veterán

Nem igazán olvastad el, hogy mit írtam. sztem. Nem azt írtam, hogy ez elfogadható, aka normális dolog, hanem hogy határozottan meglátszik, hogy egy kamiont egy, vagy több ember hajt. Öcséméknél egy kamion=egy páros. Ebből kiindulva nem értem, hogy mit nem hiszel el :F .

(#42) Duree


Duree
veterán

Hát most sem csalódtam,azt jött amit vártam.Továbbra is remek szórakozás olvasni.Lassan egy könyvrevaló is kijön belöle,ha megjelenik én biztos megveszem.Addig is további jó utat és sok jó melót kívánok neked.csak így tovább

duree54

(#43) JossZombie


JossZombie
csendes tag

Szép estét ! ! !

Gratula Lacinak az új részhez...( parádésra sikeredet ez is ) :C :R :C
Picassára kerülnek fel új fotók ? ? ?

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#44) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Ismét egy remek írás, köszönjük! :R

(#45) tancoskata


tancoskata
csendes tag

Én is vártam már az új részt. Nagyon jól szórakoztam. Ilyenkor egy kicsit közelebb érzem magamhoz a férjemet. Ő szintén Wabis. Másfél hónapja nem láttam. Nagyon hiányzik.
Minden tiszteletem ezeké a férfiaké, akik bevállalják a családjukért ezt az embertelen "életformát".

(#46) gradilacine válasza tancoskata (#45) üzenetére


gradilacine
csendes tag

A képeket feltöltöttem, Kata írtam neked privátot olvastad?

(#47) SzalaiG válasza gradilacine (#46) üzenetére


SzalaiG
addikt

Bocsi. Lemaradtam. Hova?

(#48) tancoskata válasza gradilacine (#46) üzenetére


tancoskata
csendes tag

Nincs új üzenetem. Folyamatosan figyelem, mert nagyon érdekel a válaszod.Kérlek, írd le újra!
Köszönöm!

(#49) gumikacsa20 válasza SzalaiG (#47) üzenetére


gumikacsa20
csendes tag

ide: http://picasaweb.google.com/106062671263587162875

(#50) SzalaiG válasza gumikacsa20 (#49) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ok. Köszi! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.