Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Az komoly :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2) Ribi


Ribi
nagyúr

Ki hitte volna.Manapság valahogy mindennek a hűtését szarra csinálják meg, hogy megdögöljön pár év után. Csak néha túlzásba viszik.

(#3) #16939776 válasza Ribi (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nem a bőrfelületet+vérkeringést kellett volna félvezető hűtésre használni, nem lett volna baja nyáron a usernek/hőelvezetőnek. Amikor mozog és amúgy is melegebb a teste mint kellene. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) arn


arn
félisten

a jo kis gshockom mutatja az idot :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5) blattida


blattida
nagyúr

Nem tudom, mi a baj ezzel. Fitness óra, ég a zsír. ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#6) psypunk


psypunk
csendes tag

Ez elég égő. :))

[ Szerkesztve ]

(#7) XuChi


XuChi
addikt

Miért eltérő, a régiónkénti visszafizetés ?

Ha én 100$-ért vettem, akkor 100$-t is kérek vissza! Itt most nem a fekete és szürke beszerzésen alapuló vásárlást említem, hanem a hivatalos beszerzést.

(#8) Lacok


Lacok
őstag

Azért fitness óra, hogy égesse a kalóriát. :DD

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#9) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nem egy túl bonyolult egy szerkezet, mégis leég.

Na ez van ha célzottan szemetet gyártanak.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10) Jack Weil


Jack Weil
újonc

Csak úszáshoz ajánlott!

(#11) jozsi252


jozsi252
veterán

Hotgate ;]

iPhone 13 Pro Max

(#12) konikan


konikan
aktív tag

Ég a zsír ;]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#13) pepeno1 válasza jozsi252 (#11) üzenetére


pepeno1
tag

Inkább Warmgate. ;)
Vagy Heatgate. ;)

Azért mert a kacsa nem tud úszni, még nem a víz a hülye.

(#14) McSico


McSico
senior tag

Burn baby, burn! :D

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#15) pgyuf3


pgyuf3
csendes tag

Nekem van ilyenem. Nagyon szeretem. Több olyan előnye van, ami más eszközben nincs. Jól néz ki.
Ez a melegedés ügy túl van dimenzionálva. Valami nem stimmel evvel.
Nálam es a többi 99, 8 %-nál nincs probléma. Ráadásul szívesen vállalnám a melegedés veszélyét. De nyilván nem jó relám nekik.
Az is problema, hogy hír sincs tervekről, ami majd kesőbb helyettesíti. Mintha nem ez lene az ok. Hanem gszdaságilag nem érné meg az intelnek. És meg akarnak szabadulni tőle.
Szóval gáz, hogy egy intelnek terve sincs a jövőről. 2 evente ki szoktak rukkolni uj órával a gyartók. A Peak év vege felé lesz 2 eves.
Egyszerűen nincs ilyen sokoldalu óra, ami 4-5 napig birja. Nincs olyan, ami 10% után 10 órát kibir még, ami automatikusan ment alvast, futást, lépést, biciklizést. Ertesít hívásról, sms-t olvashatsz, rezegve ebreszt...
A basis forumon olvasom, hogy mindenki vállalná a problémát. Aztán ha melegedne cseréljék ki.
Nagyon gáz ez az Inteltől.

(#16) Eszleny


Eszleny
aktív tag

Így is lehet zsírt égetni, csak nem biztos, hogy érdemes. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.