Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Vakegérke válasza Lenry (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mentségemre szóljon, hogy pár bárgyú vicc után abba is hagytam a szellemi élvezetet, így fogalmam sem volt, hogy hányadik klón ez a szánalmas "szerzemény".

Ami pedig Racecam-ot illeti, nekem is volt már vele érdekes párbeszédem priviben. Nyakas magyar vagyok, mégsem volt köztünk balhé.
Ő dolga, és a többi felelős, és intézkedni képes "góré" kötelessége, hogy az ocsmányságot, trágárságot, céltalan indulatot távol tartsa ettől a portáltól.
Ennek értelmében úgy vélem, hogy nem félni kell tőlük, lásd "...ezután észben tartom, hogy veled se jó össze rúgni a port", hanem olyan szerzeményeket publikálni, olyan hozzászólásokat írni, amelyekbe még gonosz szándékkal sem köthetnek bele. A "gonosz" szó csak hangsúlyozása annak, amit mondani akarok.

Egyik moderátorunk nemrég szólt egy topicban, hogy politika nyista. Bár az írás témája nehezen lenne elkülöníthető a politikától, nem vitatkoztam vele, retiráltam. Vehetjük meghunyászkodásnak is, mégsem az. Egyszerűen tudomásul vettem, hogy felhívta a figyelmem arra, hogy vannak szabályok, amelyeket nem illik áthágni.

Aki nem képes tudomásul venni, hogy van egy norma, hogy van egy szint a LOGOUT-on, az ne publikáljon, főleg ne a címlapon.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.