Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) spirit007 válasza Vakegérke (#50) üzenetére


spirit007
senior tag

Huhh , egy pár napos/hetes pihenő mindenképp kijár ezért , de a végleges kitiltás kissé szigorúnak tartom ...

(#52) old gray válasza edipqe (#17) üzenetére


old gray
addikt

Egyetértek azzal amit Racecamról írtál. :K

MOD: off-button

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#53) norbalia87


norbalia87
tag

Haaaaaaatttttt eezzzzzzzz kkkkkeeeeesssssssszzzzzz :DD Olyanokat nevettem azt hittem besz@rok ennyi lama!!!!

(#54) norbalia87


norbalia87
tag

Amugy jojjon egy kis off. Igazat adok a modnak es igazat adok a szerzonek is. Azt feltuntetthette volna a mu elejen hogy ez egy copy paste mu lessz. Amugy meg szerintem igenis kell hasonlo agyrohaszto muvek egy forumra. Teny hogy eleg fiatal vagyok 21 eves es elem eletem :D szoval lehet hogy ezeket a kerdesek az alkotasban nem lepnek meg m,ert en is talalkozom hasonlo lamakkal, de szerintem a legjobb orvossag az a nevetes. Nos az is igaz hogy itt talalkoztam nevetessel egyes kerdesek pedig elegge lesujtottak hogy ilyen van? Nos igen ilyen sajna van ertem a 9 ill 10 eves kislanyokkon. Na mindegy de a lenyeg szerintem egy forumon kell egy kis agyrohaszto olvasmany is, hogy kikapcsolodjon az ember. Ez szemelyes velemeny remelem ezert meg nem kapok bannt vagy valami hasonlo :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#55) Sanyix


Sanyix
őstag

ha jólemléxem ez a bombagyárról van. De újra elolvastam, megint röhögtem :D

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#56) mmdms


mmdms
addikt

már egy fél órája hangosan röhögök :DDD
XD
szomszéd átjött hogy mit csinálok :DDD

[ Szerkesztve ]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#57) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Vannak köztük jók :DDD :DDD

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#58) RootRulez


RootRulez
félisten

Vááá, nagyon nagy!! :DDD

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.