Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

wattafakk? már másodszorra tűnik el ugyanez az írás.... :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) edipqe válasza Lenry (#1) üzenetére


edipqe
senior tag

vmi kuva okos ember leszedte, pedig nem raktam be a szakmai logoutokhoz............szval nem vágom miért........

és semmi figyelmeztetés......

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#3) hcl válasza edipqe (#2) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jahh, én is meglepődtem hogy hozzászóltam, a következő kattnál már a jobb oldali link át volt húzva...

MIndenesetre ha valami, akkor ez címlapo. Röhögjön rajta mindenki :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#4) I_Am válasza edipqe (#2) üzenetére


I_Am
veterán

talán a trágár kifejezések miatt.

Ha moderálod, akkor maradhat, ha nem akkor ez is repülni fog...

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#6) edipqe válasza Kalandor (#5) üzenetére


edipqe
senior tag

amint ezt már le is írtam, de nekem is, és a legfőbb hogy másoknak is tetszik! sokaknak! az első alkalommal 30 perc alatt 300 lekérés kb.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#7) 7 válasza edipqe (#6) üzenetére


7
addikt

A szabályok rád is vonatkoznak. Ez maximum személyes bejegzésben lehet.

Figyelmeztetés azért nem volt, mert a "kurva okos ember" áthelyezte éppen személyes bejegyzésbe az első írást, nem pedig törölte :U

De úgy tűnik, eltűnt valahol félúton az, ami kint volt címlapon. Te törölted, miután áthelyezte?

[ Szerkesztve ]

(#8) Racecam válasza edipqe (#2) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mi a fenének raktad fel még egyszer, én tettem át a saját blogodba és kommenteltem is. Most, hogy törölted és felraktad újra, ne csodálkozz, ha nem olvasható. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#9) edipqe válasza 7 (#7) üzenetére


edipqe
senior tag

[B]kurva okos embert nem tom hol láttál ,mert sehol sem írtam ilyet.

de no offense.

ha már itt van 3 moderátor, akkor kérdés:

ha szerzek engedélyt az eredeti szerzőtől, és/vagy ha átírom a trágárnak nevezett részeket...
akkor maradhat nem szakmai bejegyzésnek?[/B]

racecam->azt hittem a hiba az ön készülékében van.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#10) Jadro


Jadro
veterán

Nagyon jó, köszi! :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#11) 7 válasza edipqe (#9) üzenetére


7
addikt

Itt láttam

(#12) edipqe válasza 7 (#11) üzenetére


edipqe
senior tag

ott kuva volt és nem kurva. danke.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#13) Racecam válasza edipqe (#9) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

"Kurva okos embert" a második hozzászólásodban írtál. Nem lesz címlapos, ne törd magad. (Én ne játsz a szavakkal, vagy ne nézz hülyének, mert azt nem szeretem. :( )

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#14) edipqe válasza Racecam (#13) üzenetére


edipqe
senior tag

haidézel,legalábbnehamisíts!
ezt írtam:kuva okos ember

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#15) venember83


venember83
nagyúr

Jobb lett volna, ha csak linkeled egy bejegyzésben. Az első pár sorban tényleg jó és vicces, de hamar egyhangúvá válik az egész. Szvsz, mindkét esetben.

(#16) Racecam válasza edipqe (#14) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Most egy elütésbe próbálod belemagyarázni, hogy nem sértegettél senkit? Nem kicsit vagy nevetséges, de szerintem most fejezd be!!

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#17) edipqe válasza edipqe (#14) üzenetére


edipqe
senior tag

racecam a testílusod éshozzáállásodlegendás, részemről ezennel leléptemazoldalról, éstöbbetittnemláttok.

a többimodmégnormálisankezelteakérdéstéspárbeszédrehajlandóvolt.

TEnem,haegyoldalalkalmazegyennyiremodnaknemvaló embertakkorazazoldalnemérdemlimegajelenlétemet.

a spaceemmegszétment:(

ésez márnemazelsőalkalomhogya stílusod,logikádenyhén megkérdőjelezhető.

mindenesetrenemalacsonyodomleaszintedre.

köszönöma prohardverneka komolyszakmaiéslogoutoscikkeket,köszönöm a társaságot,ésbarátságokat.

részemről azilyensenkiházikmiatttöbbetnemgazdagítomazolvasói számot. Ahogyaztmártöbbenis(bárezek szerintnemelegen)megtették hasonló helyzetekmiatt.

hiábaszépésjó, havan1-2 parlagfűmintracecam, akkor azembernekelmegyakedve.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#18) Lenry válasza edipqe (#17) üzenetére


Lenry
félisten


ne is haragudj és no offense, de ezen csak nevetni tudok... kíváncsi vagyok mikor jössz vissza... :U

(ha vágólapra másolsz egy szóközt akkor tudsz azt is írni)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) edipqe válasza Lenry (#18) üzenetére


edipqe
senior tag

;] ezután? soha.

maradatomshardver. pontazilyenesetek miattvantíltva a usereID-k törlése,hogyareklámértsorbanálló cégek csak növekedéstlássanak!

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#20) Magnum_


Magnum_
nagyúr

erre hogy bukkantál rá? :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#21) Racecam válasza Lenry (#18) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezek után ezen a néven biztosan nem. :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#22) Vakegérke válasza edipqe (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem nem gázolok a lelkedbe. Nos nézzük.

"vmi kuva okos ember leszedte..."
Ezzel nem tetted barátoddá a moderátorokat. "Mondhatta volna szebben, kis lovag!"

Nézzük csak az okokat, amelyek az én szemszögemből is irritálóak, hiszen nincs "18-as" karika a címoldalon.
kurvának fog tartani, - frigid picsának, - faszkorbács, - valaki meg lesz baszva, és társaik a trágárságban. Mindez csak az első öt sorban.

Úgy véled, hogy tényleg értéket képvisel egy ilyen alpári hangnemű, igénytelen kocsmai viccgyüjtemény?
"LOVE.hu-ról van egy tündérnek hála"
Az említett oldalon lehet, hogy óriási sikert arat vele a hölgy, viszont a hangnemet figyelembe véve nem hinném, hogy tündér. Megjegyzem a hölgy kifejezés is csak udvariasság részemről.

Tényleg komolyan gondolod, hogy a trágárság a LOGOUT jövőjének építő köve?

"vmi kuva okos ember leszedte..."
Parlagi szólam. Meggondolatlan megítélése, becsmérlése valakinek, aki a portál tisztaságát őrzi. Egyik feladata éppen az, hogy az ilyen igénytelen, ráadásul trágár írásokat kisöpörje innen.

Aki már tud olvasni, az szabadon böngészheti a portál tartalmát. Sokan már az oviban is képesek erre. No csókolom, ez az írás hordoz bármiféle értéket? Majd ha kocsmázni kezd a gyerek, akkor igen. Addig viszont határozottan károsnak tartom. No meg igénytelen, de ezt már mondtam.

Maradjon blogodon belül, ott kevésbbé fertőz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) eXodus


eXodus
őstag


:DDD

(#24) Vevőjelölt


Vevőjelölt
tag

Amikor elolvastam elősször leestem a székről úgy nevettem, azután elképedtem azon, hogy hogyan lehet ilyeneket kérdezni.

(Eggyetértek a moderátorokkal, ez nem az a hely ahol egy ilyen témának sok keresnivalója lenne.)

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#25) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Érdekes, h valaki néhány hozzászólással így el tudja intézni magát. Egyébként ha valakit kitiltanak örökre és újraregisztrál és jó fiú/lány lesz nem fogják bannolni?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26) Vakegérke válasza eXodus (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Túlzás lenne, volt már neki jó írása is. Majd megemészti a történteket, és észhez tér. Ha nem, hát magára vessen, akkor jöhet a kalapács.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) venember83 válasza Apollyon (#25) üzenetére


venember83
nagyúr

Első után még regisztrálhat. De pár reg után megunják a modok s automatikus ban, ahogy regisztrál, rögtön.

(#28) Lenry válasza Vakegérke (#22) üzenetére


Lenry
félisten

pici helyreigazításom, hogy az írást a Love.hu is úgy vette át, méghozzá a Bombagyárról (van is benne pár utalás/szó, ami bizonyítja származását)

Race: de megharagudtál... ezután észben tartom, hogy veled se jó össze rúgni a port :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Az a vicc, hogy egy olyan cikk miatt rúgatja ki magát, amivel a ctrl+c ctrl+v -n kívül nem sok munkája volt...
Ha legalább ő írta volna még érthető lenne, hogy védi, mert dolgozott vele. De ez így... abszolút nulla.

(#30) Racecam válasza Lenry (#28) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ennek a haraghoz az égvilágon semmi köze. Nem haragszom egyáltalán, de azért egy usernek is tudnia kll, hogy hol van a határ, mit engedhet meg magának. Nem a vitára, hanem a hangnemre gondolok.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#31) twollah


twollah
nagyúr

Remelem ezeket a valaki nagyon raero idejeben talalta ki.

(#32) Lenry válasza twollah (#31) üzenetére


Lenry
félisten

mármint a kérdéseket vagy a válaszokat? mert a válaszok kitalálásával biztos elszórakozott egy darabig Főnix, azonban a kérdéseket teljesen komolynak szánták
itt fellelheted mindet

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33) gézu válasza twollah (#31) üzenetére


gézu
őstag

Ne reménykedj, ez az új világ már beköszöntött

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#34) Vakegérke válasza Lenry (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mentségemre szóljon, hogy pár bárgyú vicc után abba is hagytam a szellemi élvezetet, így fogalmam sem volt, hogy hányadik klón ez a szánalmas "szerzemény".

Ami pedig Racecam-ot illeti, nekem is volt már vele érdekes párbeszédem priviben. Nyakas magyar vagyok, mégsem volt köztünk balhé.
Ő dolga, és a többi felelős, és intézkedni képes "góré" kötelessége, hogy az ocsmányságot, trágárságot, céltalan indulatot távol tartsa ettől a portáltól.
Ennek értelmében úgy vélem, hogy nem félni kell tőlük, lásd "...ezután észben tartom, hogy veled se jó össze rúgni a port", hanem olyan szerzeményeket publikálni, olyan hozzászólásokat írni, amelyekbe még gonosz szándékkal sem köthetnek bele. A "gonosz" szó csak hangsúlyozása annak, amit mondani akarok.

Egyik moderátorunk nemrég szólt egy topicban, hogy politika nyista. Bár az írás témája nehezen lenne elkülöníthető a politikától, nem vitatkoztam vele, retiráltam. Vehetjük meghunyászkodásnak is, mégsem az. Egyszerűen tudomásul vettem, hogy felhívta a figyelmem arra, hogy vannak szabályok, amelyeket nem illik áthágni.

Aki nem képes tudomásul venni, hogy van egy norma, hogy van egy szint a LOGOUT-on, az ne publikáljon, főleg ne a címlapon.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) Lenry válasza Vakegérke (#34) üzenetére


Lenry
félisten

mit jelent a retirálni szó? :U

yetike, gézu: köszönöm, ma is okosabb lettem :R

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#36) 7 válasza Lenry (#35) üzenetére


7
addikt

Visszavonulni, az ominózus moderátor meg én voltam. :)

(#37) gézu válasza Lenry (#35) üzenetére


gézu
őstag

visszavonul

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#38) Vakegérke válasza Lenry (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már ketten is mondták, megismétlem.
Retirál: visszavonul, eltér eredeti szándékától.

Ha már felfedte kilétét, valóban yetike volt az, aki abban az ominózus topicban felhíva a figyelmet arra, hogy ne politizáljunk. Mivel én voltam az egyetlen, aki mélyebben nyúlt bele a khm... dzsuvába, csak nekem szólhatott, habár nem címezte figyelmeztetését.
Bár késői gyerekem, vagy korai unokám lehetne, egyáltalán nem sértődtem meg.

Az ő dolga (is), hogy őrizze a LOGOUT, PH!, tehát "A" portál tisztaságát. Akkor őrizze, és igenis szóljon, ha kell tegyen, ha arra van szükség. Ez a kötelessége, csókolom tisztelettel.

Aki pedig berzenkedik a modik intézkedései miatt, ám tegye. Ha jogos, bizonyára orvosolják. Ha pedig nem, hát lehet keresni olyan portált, ahol szabad a gazda, szabad a trágárkodás, és minden egyéb, amely közösség züllesztő.

Csak még egy mondat.
Soha életemben nem nyaltam nemzeti színűre senki(k)nek a fenekét, vén fejjel már nem is fogom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) twollah válasza Vakegérke (#38) üzenetére


twollah
nagyúr

Melyik nemzeti szinre gondolsz?
A voros, feher,oldre vagy a voros, feher, voros, feher, voros, feher, voros, feherre?

A zaszlo szinek jelenteserol itt van egy kis felvilagositas.

(#40) 7 válasza Vakegérke (#38) üzenetére


7
addikt

Töröltem én ott egy vagy két hozzászólást, elsősorban azoknak szólt, de nyilván úgy általánosságban mindenkinek, aki kezdte azt a bizonyos határt feszegetni. Amíg intelligens politizálás folyik, addig többnyire rendben van, de ott moderálnom kellett gyűlölködő megnyilvánulást is. :)

(#41) Vakegérke válasza twollah (#39) üzenetére


Vakegérke
veterán

Általában nincs gondom felfogó képességemmel. Most viszont zavarban vagyok.
Hogy jön ide nemzeti színeink taglalása?

Piros (és nem vörös) - fehér - zöld.

Piros, mivel sok magyar vér folyt hazánkért.
Fehér, mivel tiszta a magyar becsület.
Zöld, mivel letelepültünk, és vetemények zöldítik hazánkat.

Piros a cserép, fehér a ház fala, és zöld a fű, vagy vetemény, amely a kertben nő.
De hogy jön ez ide?
Piros fent, fehér középen, és zöld alul.
De hogy jön ez ide?

Egyébként ha már az árpádsávos lobogóra utalsz, nemzeti ereklyénk. A trikolor újabb kori "találmány".

Szóval nem értem, mi a kérdésed lényege.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) Vakegérke válasza 7 (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vállaltál valamit, tedd a dolgod. Mint láthattad, nem szálltam vitába Veled, hanem békésen távoztam.
Végtére is igazad volt, habár tény, hogy a topic témája nehezen elválasztható a politikától. Fogam nem mélyesztettem a topicba, körmöm nem mélyedt bele. Ha így lett volna, akkor igazam tudatában utolsó lélegzetemig, ban-olásomig küzdöttem volna.

Az igazság, a tisztaság, a jogos moderáció híve vagyok, és nagyon remélem, hogy eddigi tevékenységemből, hozzászólásaimból ez ki is derül.
Azonban ha túlkapást látok, azt sem hagyom szó nélkül.
Idáig minden tiszteletem a Tiéd, és társaidé. Ha majd nem így lesz, annak hangot is adok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#43) feka007


feka007
nagyúr

Van 1-2 vicces, de vmiért azt érzem, hogy az is egy lúzer, aki a válaszokat írta, nemcsak a wowosok...

(#44) 7 válasza Vakegérke (#42) üzenetére


7
addikt

Csupán azért írtam le, hogy nehogy azt hidd, elsősorban neked szólt a figyelmeztetés (úgy tűnt, mintha azt gondolnád), holott nem te voltál az oka, amiért ott szólni kellett, hanem néhány törölt hozzászólás tulajdonosa. :)

(#45) twollah válasza Vakegérke (#41) üzenetére


twollah
nagyúr

Vannak az "igaz" magyarok es az "igaz" magyarok szerint kevesbe "igaz" magyarok.
Erre gondoltam a nemzeti szinnel.

(#46) Samus


Samus
addikt

Gondoltam, hogy előbb-utóbb ban lesz a sorsa a tagnak. Bár az Assembly-t azóta is töltöm (még 10 mega van vissza, hihetetlen 1.8k/s átlaggal jött, kilenc napja töltöm összesen (valóságban ez 3 hét, mert nem éjjel nappal megy a gép), remélem megéri, mert nagyon dícsérte. De azért ezt a topikot meghagynám, mert vicces, amit művelt. Engem emlékeztet az iphone00 klón egyik alteregójára, a HTC Diamond teszt topikjára, mikor azért vitatkozott, mert nem tehette ki címlapra, kár hogy az a topik eltűnt...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#47) Winner_hun válasza edipqe (#17) üzenetére


Winner_hun
félisten

Olvasd el és fakadj sírva

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#48) Anubiss


Anubiss
tag

Egy csomót röhögtem rajta...

(#49) DeSanto


DeSanto
őstag

Ezt az írást a címlapon láttam még tegnap.
Időm nem volt elolvasni csak belenéztem.
Gondoltam hogy helye nincs a címlapon de még szerintem az oldalon sincs helye.
Nem azért mert nem nevetek jót az ilyenen vagy esetleg prűd vagyok.

Azért az író helyében nem provokáltam volna ki a ban-t főleg egy ctrl+c, ctrl+v írás miatt.
Jobban tette volna ha ha egyet ért a modikkal és a cikk áthelyezése miatt nem csapott volna ilyen cécót.

R.I.P. edipqe :(

(#50) Vakegérke válasza DeSanto (#49) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értelmes manus, csak öntörvényű. Sajnálom, hogy kiküzdötte a kitiltást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.