Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Zuri


Zuri
tag

Jó kis cikk, egyet is értek vele, van szerencsém hétfő óta magaménak tudni szintén egy Valenciát. Bár engem a 2 ujjas tacs zavar, minden másban remek a készülék. GPS egész hamar talál tényleg jelet valamint az akkumulátor használata is kellemesnek mondható, nem merül üresjáraton annyira sőt igazából használva sem pedig LWP-t használok meg sok updatelős widgetet. Rootolni próbáltam de balfasz lehetek mivel eddig nem sikerült V3Rootal valamint flashtoolal sem. De annyira még nem mertem belemászni.
Ja egyéni megjegyzés még régebben x10 mini próhoz kaptam egy igen fasza mikrofonos vezetékes fülhallgatót. Ami nem teljesen működik jól a telefonnal. Ha bedugom akkor halk sistergés van, elindítom a zenét 3-4 másodpercig megy és leáll. Ha benyomom a mikrofonon a "hívás" gombot akkor a hang kitisztul és szól folyamatosan a zene, ha közben megint elengedem megáll 3-4 másodperc múlva, így szerintem bizonyos mikrofonos füleseket nem kimondottan támogat mert rosszul lehetnek a vezetékei bekötve, ha tudjátok próbálgassátok mielőtt ilyen headsetet vennétek.

A hátsó touchos részt meg erősen szokni kell :D
Bár őszintén nekem annyira nem tetszik a telefon gondoltam megpróbálom, de nem jött be így használva, így akinek kellene egy azzal ha gondolja elboltolhatjuk. Comebuy német raktárából rendeltem ha gondolja valaki utána nézhet mennyi ott. Privátba megkereshettek :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.