Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) zalyy válasza nandozo (#687) üzenetére


zalyy
tag

Ezzel most sokat nem értem el...
Ha be se tudok jelizni, hogy tiltsam mit tiltsak? Én resetelésre kértem megoldást nem password letiltásra. :U

(#702) tblack válasza ferke72 (#700) üzenetére


tblack
csendes tag

0,25+1+1+7GB

Meg egy pár apróság.

(#703) DonMaster válasza zalyy (#701) üzenetére


DonMaster
addikt

te valojában win8.1 törét kérsz tölünk, amit a forumon tilos irni adni, stb, mivel kizártad magad a rendszerböl, nincs resetelés, ez window snem android ahol pár funkcio gombal hard reset és akkor egy friss rendszer van rajta, hol láttál te windows os gépen oylat hoyg van gomb ami totál tröl mindent nincs iylen,
google keresrá, a bootnál van ha jol tudomm recovery avval probálkoz, de azzal is csak azt fogod elérni hogy totális törtésre kerül a gép, ha van rajta fontos számodra akkor felkel törtni amit itt nem fogsz választ kpani olvas utáan google-ön.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#704) anonym1s


anonym1s
őstag

Sziasztok.
Vn itt valakinek a dual boot fajtabol? Venni akarok dual boot-ost, de kisse keveslem a win8 szmara a tarhelyet. Ha jol tudom fele-fele (16gb/16gb) aranyban van osztva a tarhely a win8 es android szamara. At lehet ezt particionalni tetszoleges meretu particiokra? Pl. 26gb win8 es 6gb android, vagy az egeszet win8 szamara android nelkul.

(#705) zalyy válasza DonMaster (#703) üzenetére


zalyy
tag

Én próbáltam de nem kaptam, s amúgy nagyon is ide tartozik a dolog. Nehogy már senki se járt volna még így.
Nem értem miért volt gond az, hogy megkérdem, új accot csináltam, mert éppen adtam el a tabletet de nem jegyeztem le a dolgokat és ezért most így jártam. :U
Tableten ilyen gombot még nem láttam de gombkombinációt igen amit itt úgy látszik a kedves sárga bőrűek kifelejtettek. :)

[ Szerkesztve ]

(#706) DonMaster válasza zalyy (#705) üzenetére


DonMaster
addikt

nem felejtettek ki, ha nincs recovery gyárilag akkor enm tudod ujra telepiteni kombinácioval a gépet, és miért tartozna ide egy win8.1 törése mégha csak saját célra is?
páran meg probálták pendrávos win8.1-et telepiteni és avval hazsnálni, talán azt tudom javasolni neked hogy probáld emg viszotn ott ne telepités hanem javitásra menj rá és ott rendszer emg ujitás bár lehet annál fogja kérni a jelszot megint , tehát leeht a sima telepitéssle jobban járnál, bár akkro a dual osnál bukod a h2o-t tehát elég nagy szivás elhiszem , viszont amit kérsz azt itt nem lehet leirni, mert az bárhogy csürjük csavarjuk az egy win8.1 hack lenne , amit még ha csak magadét csinálod ide ha vlaki kiirja és másnál is ahsználja akkor a forum üzemeltetöit böntetik , de ez benen van a forum szabályzatban is, ezért is javasoltam neked , hogy probálj meg rákeresni google-ön mert van pár dolog amivel meg probálkozhatsz de ide nem irhatom én se és más sem, privátba meg ugyan ugy tilos.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#707) tblack válasza anonym1s (#704) üzenetére


tblack
csendes tag

Ennél azért kicsit bonyolultabb a particó kiosztása:

link

A D meghajtó egy SD kártya. Maga a recovery is több mint 5GB.

Ami még érdekes az ez:

link

Pedig nincs bekapcsolva a tömörítés:

[ Szerkesztve ]

(#708) tblack


tblack
csendes tag

Fényképező minősége:

link

link

Videó minőség nappali fényben (szembe fény is van benne) egy random file feltöltő oldalra felrakva:

video

[ Szerkesztve ]

(#709) Xmodule


Xmodule
őstag

Chuwi VI10 ennyiért elég jó árnak tünik nem? Kicsit félek ettöl, marmint garancia stb.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#710) Xmodule válasza Xmodule (#709) üzenetére


Xmodule
őstag

Most mar vege az akciónak de 150$volt. Rendeltem is egyet kíváncsi vagyok milyen lesz.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#711) herdsman12


herdsman12
őstag

A dual boot-os verzión a második adag frissítés elbaltázta az érintőképernyőt, különböző pontokon változó volt az irány és távolság is.
Kalibrálni nem tudtam, így egy visszaállítás lett a vége.
Most keresem, hogy mi állítja el. Ötlet esetleg?

(#712) DonMaster


DonMaster
addikt

valaki a h2q progit(programfájl vagy windows mappa már nemt udom de ott volt, ez fellel a dual ért hoyg lehesen váltani, teljes mappa kelene telejs tartalommal) egy rarban vagy zipben egy dropboxba vagy valahova feltudná tenni a teljes mappa tartalmát,

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#713) JMarty válasza herdsman12 (#711) üzenetére


JMarty
tag

Windows update!

DonMaster: Itt a link a komplett telepítőhöz -> [link]

[ Szerkesztve ]

(#714) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

88 dollár

https://utdetailing.hu/

(#715) DonMaster válasza tibcsi0407 (#714) üzenetére


DonMaster
addikt

amúgy a gyártó oldalán meg 20e böl is kijönne.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#716) tibcsi0407 válasza DonMaster (#715) üzenetére


tibcsi0407
félisten

1 db? Vagy hány darab vásárlása esetén annyi?

https://utdetailing.hu/

(#717) DonMaster válasza tibcsi0407 (#716) üzenetére


DonMaster
addikt

[link] 1 de venni akrzs még? most nem tudom menniy az árfolyoam de leg utobb anyni volt átválto progi [link]
most 22510forint

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#718) tibcsi0407 válasza DonMaster (#717) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Koszi. Nem akarok masikat, csak jo kepben lenni az arakkal. Ha esetleg ismerosok tab utan kutatnak, vagy ilyesmi.

https://utdetailing.hu/

(#719) DonMaster válasza tibcsi0407 (#718) üzenetére


DonMaster
addikt

okés. én most rendeltem 113dollár volt, de buzi dhl-el me gjöt oké 5nap allat, de a dl-es kijöt felsem csöngett és ment el és beirta hogy nem vetem át én emg néztem mi van a 4.emeltröl, felsme hivot, felhivtam öket, erre vissza jött , mondja mivel magánszemély vagyok ezért utalni nem tudok igy 3500ft csak azért mert nálla fizetem a vámot, , tehát tanuság az, hogy postával kell rendelni, oka. amit emg tudtam , futároknál minde csaomagot tudnak és vámolnak, addig a postán jön 1 konténer, abbol szuroprob szerüen meg fognka 100 csoamgot és azokat vámolják a többit nem, de amég a futár tudja mivan a csomagban addig a postán nem.
szoval a postán lehet bekerülsz abba a körbe amelyiknál nem vámolnak és máris sporolsz egy csomo pénzt.
bár én nem vágom hogy 150eur alalt lévö árura miért van vám, meg áfa is, maikor ugy tudom, hoyg csak 150eur felelt kell és hát 113dollár az 150euro alalt van szerintem-

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#720) tibcsi0407 válasza DonMaster (#719) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Korabban irtak a tobbiek is az extra dhl koltsegeket. Hat elmennek a tudod hova az extra koltsegekkel... En mindig postan rendelek es a jovoben is ott fogok. Eddig ket tabletem atcsuszott a vamon. Persze szerencse is kell hozza, de a DHL-el nem usztam volna meg.

https://utdetailing.hu/

(#721) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hallo, en ma rendeltem egy ilyet, Banggoodrol.

Dualboot jo nekem, de lehet halalba kivanom, 64-es kartya kerul bele.

Kerdesem, eleg lesz a "belso" tarhelyem :D

Egy Photoshop meg egy Firefox lesz osszvissz

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#722) DonMaster válasza Graphics (#721) üzenetére


DonMaster
addikt

firefox kb 60mb, ps meg kb 1gb , alapbol lesz 5-6gb szabad helyed a win nél, tehát már a belsöre ráfogsz férni böven, de az hogy ps-el komoyl dolgoakt szerkesz hát ahoz sok sikert.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#723) Graphics válasza DonMaster (#722) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

PS lapozot atrakom SD-re , azzal nincs gond.

Nekem atomkomolyra nem kell, a havi cuccaimat tudjam szerkeszteni amit a laptopom csinalok.

Van amikor 3-4 szovegmodositas van csak, vagY datum, nev. / partyflyerek... /

Szoval pont jo lesz :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#724) Dominó85


Dominó85
veterán

Hű anyám... mennyi HSZ. Na majd a napokban végig olvasom és amiket kell beleszövök a tesztbe. :Y

* Péter - 06302461862 *

(#725) Graphics válasza Dominó85 (#724) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hajra, remelem az enyem is hamarosan ideér :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#726) tblack válasza DonMaster (#719) üzenetére


tblack
csendes tag

Nekem is hasonló a tapasztalat a DHL-el.

(#727) Xmodule


Xmodule
őstag

vi10 -et hetfön rendeltem alinal de meg mindig feldolgozas alatt van a rendeles. Ertem en hogy 7 napot irtak de azert na.. csipkedhetnek magukat azért. Bezzeg a penzt nem voltak restek levonni egyböl. Pedig csak akkor kellet volna amikor kuldik a cuccot is nem?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#728) sassza007


sassza007
csendes tag

Jövő honapba szeretnék beruházni egy vi8 ra, sajnos még nem volt időm átolvasni a hsz eket, de annyi segítséget kérhetnék, hogy honnét érdemes rendelni, lehetőleg DHL nélkül? Bocsi, és előre is köszönöm ha netán valaki szánna rám időt

(#729) Dominó85 válasza Xmodule (#727) üzenetére


Dominó85
veterán

Nyugi, azt a pénzt az eladó addig nem kapja meg, míg nem igazolod vissza, hogy megkaptad a terméket. Az Aliexpress pénzügyi részlegén pihen a pénzed. :K

* Péter - 06302461862 *

(#730) DonMaster válasza sassza007 (#728) üzenetére


DonMaster
addikt

[link]például ezt
jol értékelt elado, és nem dhl-el hanm postával jön a csomag és kereken 100dollár

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#731) Graphics válasza DonMaster (#730) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

88 a Banggoodon, free shippinggel :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#732) DonMaster válasza Graphics (#731) üzenetére


DonMaster
addikt

az ali ismertebb és szerintem meg bízhatóbb is, de akkor a gyárto oldalán meg 23ezer forint.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#733) Graphics válasza DonMaster (#732) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Banggood is ismertebb :D és ott is véd a PayPal, szóval tökmindegy :)

Gyártó oldalát merre találom?

Banggood, külföldi rendeléses topic legtetején a témaösszefoglalóban is ott van :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#734) DonMaster válasza Graphics (#733) üzenetére


DonMaster
addikt

:D ez vicces de én akkor halottam rola elöször amikor te irtad, de az ali meg a világon a legnagyobb ilyen cége oldala, nah mindegy, majd ö eldönti , honna rendel, de legolcsobb akkor is agyártonál de ott nem tudom hogy kell rendelni de lehet 1 darabot is, mindnehol máshol 88-105dollár a második legolcsobb kategoria

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#735) Graphics válasza DonMaster (#734) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amúgy ha azt nézzük: A Banggood-on a DualOS verziót adják 88-ért

Az Alin meg: 111$ /,merthogy vaan szállítási költség is :)
De persze ha a SwissPost-os azt jelenti,... akkor jó az is :D

De akkor meg tök egál.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#736) DonMaster válasza Graphics (#735) üzenetére


DonMaster
addikt

swisspost az swed postát jelent vagyis mezei posta , csak nema kinai hanema sweed, :D

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#737) Graphics válasza DonMaster (#736) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

a SwissPost az a svájci posta :) Még mindig, már 1849 óta :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#738) DonMaster válasza Graphics (#737) üzenetére


DonMaster
addikt

össze kevertem de a másik az svéd :D

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#739) nandozo


nandozo
tag

Babrálgattam a tab-ot és odáig jutottam, hogy gyári újratelepítést csináltam. Kicsit aggódtam az aktiváltság miatt, de megmaradt minden szépen! Úgyhogy akinek nem tetszik az átnevezett "I" felhasználó vagy tiszta win-t szeretne annak érdemes megtennie nincs benne kockázat. kb 30 perc az egész.

Így most van 9G feletti szabad hely...
Ez bőven elég; főleg, hogy minden SD kártyára megy innen.

Valamiért nekem az appx áttelepítés nem igazán működik, van akiken sikerült már?

[ Szerkesztve ]

(#740) sassza007


sassza007
csendes tag

2 db-ot akarok vásárolni, hát remélem nem szart adnak el nekem. a másik meg a vám vagy áfa vagy nemtom ez, hogy működik. kíváncsi leszek, hogy 2 rendelése esetén mennyit dobnak rá így postán keresztül. :D köszönöm a segítségeket, a hozzászólásokat 2 hét múlva esedékes a dolog, ugyh ha addig találtok valami jó ajánlatot,dobjatok egy kommentet:) :R :R :R

(#741) Xmodule válasza Dominó85 (#729) üzenetére


Xmodule
őstag

Akkor jó. Tegnap jött amugy egy üzenet, hogy már uton van a csomag. Nagyon kiváncsi leszek.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#742) kige91 válasza Dominó85 (#724) üzenetére


kige91
csendes tag

Tiszteletem az Uraknak!

Már jó ideje olvasgatom a topicot, sok hasznos tippet kaptam itt! Én egy DualBootos büszke tulajdonosa vagyok immár 3-4 hete (olyan, mintha mindig is lett volna). Nálam kicsit külön történet, hogy pixelhibásan érkezett (2 zöld, 1 kék kiégve...). Majd ha nyáron tudom nélkülözni, akkor szerintem visszaküldöm, talán cserélik is egy az egyben. De van két dolog amire kitérnék!

Volt itt egy olyan hozzászólás, ami szerint a Windows alatt nem működik a HDMI. Ezt szeretném megcáfolni, és ezt szeretném egy képpel is bizonyítani:

A másik pedig ez az egyidejű töltés és usb használat. Vettem is két félét, azt a 2,5 USD-osat aliról, meg a Tinyról (onnan van a Tab) egy 1600 Ft-osat (kép) és mindkettő szép volt, meg jól olvasott minden usb-ről, de egyszerre nem volt hajlandó tölteni is. Aztán addig írogattam angolul a Gúgliba, hogy rátaláltam a Techtablets fórumára, ahol rákérdeztek a srácnál, hogy a videóiban milyen hub-ot használ, és itt a válasz: [link]
Én már megrendeltem, remélem mihamarabb ideér. Tudom, tudom nem egy olcsóság, de ahhoz, hogy nekem kiváltson egy Laptopot, kénytelen voltam rászánni magam. És ahhoz hogy folyamatosan menjen, ez egy elengedhetetlen dolog. Szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#743) kige91


kige91
csendes tag

Bocsánat, azt elfelejtettem leírni, hogy plusz pozitív tapasztalatként fel tudom azt hozni, hogy a 2,5" 640 gb-os 3.0 usb portos küldő vinyómat zokszó nélkül elindítja a kis otg kábelével. Sokat gondolkodtam, hogy a tárhelyet hogyan lehetne növelni (Partició Magic 8.0 nem ismeri fel a tárhely fájlrendszerét), akár az Android kárára, de ezzel minden gond megoldódott. Meg a Geek alkalmazásból rendelt 64 gb-os memóriakártya 2 hét után feladta a harcot. Nem is vártam amúgy többet 2515 Ft-ért. Úgyhogy ezt nem ajánlom alternatívának. Ja amúgy az androidba egyszer léptem be, hogy megnézzem tesómnak a GPS-t, de szerintem soha többet nem lesz rá szükségem!

Erőre meg nem olyan rossz, felraktam a WRC 3 című játék demóját, 1024x768, minden maxon, viszonylag simán elfutott. Ez azért jó, mert lássuk be kíván egy közepes gépet az igénye videókártya szintjén: [link]

Egyenlőre ennyi a tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#744) yodee_


yodee_
őstag

Akartam már kérdezni, hogy ki milyen töltővel használja? Nekem US fejeset küldtek vele sajnos, és nem vagyok az átalakítók híve... Várom a tapasztalatokat. Köszi

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#745) DonMaster válasza kige91 (#742) üzenetére


DonMaster
addikt

hdmi-t hogy oldottad meg?
1.4-es hdmi kábelle se androidnál se winnél nem tudtam képet kiadni,
androidnál van hdmi beálitás
windowsnál cak a widi-t ajángatja semmi más külsö képernyöt, felkéne tnni még hozzá valami plusz programot?

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#746) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Talán ez megoldja a hdmi problémákat. Egy próbát megér.

https://utdetailing.hu/

(#747) Mcleod


Mcleod
tag

Sziasztok!
Elkezdtem játszani a dual-boot-os tabi Android részén az Empires and Allies nevű játékkal és (már egész jól elhaladtam benne) elkezdett nagyon sűrűn fagyogatni. Egy-egy komolyabb csata közben megáll, aztán kidob a launcherre, néha ki is írja, hogy a program leállt, jelentés stb. Én meg ugye szívok...
Ti tapasztaltatok bármi hasonlót a tabbal?
Egyébként tetszik, 3 hete van meg kb., szerintem a legnagyobb erőssége a kijelzője ami nagyon jónak tűnik. Habár előtte nem volt más tabom, de ezzel meg vagyok elégedve...

Szóval ha van ötletetek, szívesen várom.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Csak egy maradhat!!

(#748) Graphics válasza kige91 (#742) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Win alatt latja rendesen a microSD-t?

Valoszinu nekem azon lennenek az aktualis cuccaim, a 640-esemen pedig a tobbi motyo :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#749) Dominó85 válasza Graphics (#748) üzenetére


Dominó85
veterán

Ugyan nekem nem dual bootos, de a Win simán kezeli tárhelyként (új meghajtó) a microSD kártyát. Egy 32GB-os van benne.

* Péter - 06302461862 *

(#750) Graphics válasza Dominó85 (#749) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Koszi, valoszinu 32-es lenne , annak realisan jo ára van.

Szerencsem volt, banggood-on ma felment az ára is , :D majd 20$-ral.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.