Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán

aki fullosan változtatás nélkül közzéteszi a pofátlan spammerek spamjét, maga is pofátlan spammer lesz.
egyébként ez hónapokig ment iwiwen, mígnem megunhatták a folytonos feljelentgetéseket és letakarították.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) titi12 válasza bambano (#1) üzenetére


titi12
tag

Tudjuk, a bûnözôknek is vannak jogaik, csak épp másra vonatkozóan – nyugodtan közzétehetô az egész.

(#3) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Undorító. Ma kaptam meg én is. :(((

Rip and tear

(#4) Options


Options
csendes tag

Dettó: én is most kaptam egy ilyen SPAM-et!
Rákerestem egyből, hogy kicsoda ifj. Szamosi Pál, erre fel, a SPAM levelekről szóló cikkeket dobja ki a google.
Nem mintha, tudnám, hogy kiről is lenne szó, de komolyan: ez már, kegyeleti sértés, amit ezek csinálnak. Lehet, hogy az Új-Zélandig elgurult gyógyszer keresése közben nem gondoltak erre, de ez, Magyarországon sem ismeretlen fogalom.

(#5) Avicularia válasza Zolaash (#3) üzenetére


Avicularia
veterán

Dettó,én is ma kaptam ezt a szemetet :U

(#6) bullseye


bullseye
addikt

Már szinte várom a levelet arról, hogy valakinek meghalt az egyetlen gyermeke, és amikor hamvasztották, a rossz szagok között milyen jól jött volna neki az az illatosító, amit csak 5000 forintért bárki megrendelhet...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7) djculture válasza bambano (#1) üzenetére


djculture
félisten

Direkt kiszedtem a linkeket hogy mit reklámozott ez a nyavaja. Csak meglepett a dolog azért hívtam fel rá a figyelmet, évek óta jönnek a hülyeségek de ez már szerintem jogszabályt sértő kategória.

[ Szerkesztve ]

(#8) bullseye válasza djculture (#7) üzenetére


bullseye
addikt

Már ha egyáltalán tényleg meghalt ilyen nevű ember ekkor...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Pont erről akartam ide írni tegnap, de aztán hagytam a fenébe, annyira felbosszantott. :(((

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#10) bullseye


bullseye
addikt

Amerika kedvencei:
-Survival rule number three: You're not here to love. You're here to promote. That's it. Period.
You get word your mother died, hit by a bus or something. You go downstairs, shed a tear and say: "lt's a shame. She would've loved this movie."

Akkor még azt hittük, vicc.

(Persze olyan idők is voltak [1988], amikor nem értettük a poént az Asterix 12 próbájában, amikor a bölcs kihívásában ki kellett választani, melyik törölközőt mosták Ambróziával, az istenek mosóporával...)

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11) bambano válasza titi12 (#2) üzenetére


bambano
titán

közzétenni szabad, csak azzal a bűnöző eredeti szándékát támogatja. ez a probléma.
azért spammel, hogy minél többen lássák a lomját. erre itt "felháborodás" keretén belül még több embernek megmutatja? ezzel ő is spammerré vált bizonyos mértékben.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) bambano válasza djculture (#7) üzenetére


bambano
titán

ott van benne, hogy elalvás gátlót akadályoz. tehát a termék reklámja megvalósult.

"de ez már szerintem jogszabályt sértő kategória.": akkor jelentsd fel a szolgáltatójánál és az internethotline@internethotline.hu email címen.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) Options


Options
csendes tag

Nem írtam le még sehova sem, nehogy valaki komolyan merje venni.
A mai reklámok után, elgondolkoztam, hogy van-e ennél lejjebb. Tudom, hogy kegyeletsértés, de akkor is, megnézném, ha valaki, egy gyászjelentéssel egybekötve is csinálna reklámot. Tessék, erre fel, ma jött egy ilyen SPAM....

(#14) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Ezzel találkozott már valaki?

Napi limit = 1 nap. Hónapi limit= 4 / hó 4 Szer használhatod e programot 1 hónapban. 1 órától - 48 - órán belül megérkezik paypalodra a pénzed.
Kötelező: Paypal fiókod megvan erősítve. Minimum 5$ vagy 5€ szükséges. Mivel a program duplázza annyiszor a pénzt.
Ha valami gond lenne a programmal írjatok ide: @gmail.com

Amennyiben nem tartja be szabályunkat nem fog működni a program. Üdvözlettel nsp.

Program letölthető:
http://b............tk/PayPalMoneyGenerator.rar

Security
Skype: bitsitesecurity
E-mail cím:

Tankcsapda
Skype:
Telefon:
E-mail cím
A sok szart kiszedtem belőle, természetesen.

Rip and tear

(#15) djculture válasza Zolaash (#14) üzenetére


djculture
félisten

Ja jött már párszor ez is meg a kaszinós hülyeség is.

[ Szerkesztve ]

(#16) Fecogame


Fecogame
veterán

Én is megkaptam, de még tuti van lejjebb is... :(((

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#17) Zolaash válasza djculture (#15) üzenetére


Zolaash
aktív tag

De ez mi a repedt here? Leszedte ezt már valaki?

Rip and tear

(#18) hoffman_ válasza bambano (#1) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Persze, aki meg tojást eszik, az csirke lesz :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19) djculture válasza Zolaash (#17) üzenetére


djculture
félisten

Valami jó kis spyware lehet..

(#20) bbazs96


bbazs96
csendes tag

megjegyzem a dátum a szülinapom :D

(#21) Fecogame válasza bbazs96 (#20) üzenetére


Fecogame
veterán

Akkor nagyon fiatal vagy még... ;]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#22) djculture


djculture
félisten

Végkifejlet: [link]
"Vecsés - Már csak a csokornyi virág és a rokonok, ismerősök aggódása emlékeztetik ifj. Szamosi Pált (65) február 12-én bekövetkezett saját tragikus halálára. A rossz hírt a néhai ifj. Szamosi Pál álözvegye, Erika terjesztette internet szerte, felhíva a figyelmet egy akciós elalvásgátló kütyüre."

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.