Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) sagajr78 válasza Heroes fan (#500) üzenetére


sagajr78
tag

Ha sejtetted akkor minek mentél oda? :N

Hagyd a fenébe azt a helyet, a teljes harmadik területtel egyetemben. Addig ne menj oda a saját jól felfogott érdekedben, míg a második területen le nem zárod a sztori arra eső részét. Tehát beépülés, boszorkány szál, immacualte szál végig vitele mindenestől. 13-as szinten már teljes nyugalommal átmehetsz a boszorkány kunyhóján keresztül elérhető új területre és gond nélkül ki tudod majd szabadítani. Amint ott végeztél lehet szépen felgöngyölíteni a még hátralévő szálakat és lezárni a második terület dolgait.

De ha már oda átjutottál a harmadik területre és ennyire nem bírsz a csapatoddal, akkor gondolom összeszedted már mindhárom kódtöredéket és kinyitottad az end of time-ban, a tapestry of time előtt lévő dumáló ládát is. Mert ha addig eljutottál akkor bizony már nálad kell legyen mindhárom mondóka így nincs akadálya a dolognak. Persze a magad érdekében előbb állítsd le a bombázást (amit azzal indítottál el, hogy olyan helyen mászkálsz ahol semmi keresnivalód). Ennek megoldásához persze kellene tenebrium sebzésű fegyver, annak használatához pedig a saját csapatod biztonsága érdekében a tenebrium skill elsajátítása. Ezt mellék feladattal szerezheted meg, amit akár 10-es szinten is lazán kivitelezni lehet. De a 13-as csapatottal nevetségesen egyszerű megoldani.

(#502) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Diderik: Baron of Bones és csatlósai.

Hiába vagyunk egy szinten (lvl 7), esélytelen vagyok.

Csak én vagyok béna, vagy tényleg oda nem érdemes azonos szinttel bemerészkedni?

(#503) BomiBoogie válasza BomiBoogie (#502) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Azt hiszem, én átváltok Easyre. Nincs nekem időm erre. :D
(Legalábbis így az elején, cirka 40 óra körül, majd belejövök... :DDD )
Bár ebből kb. 30 az állandó újrakezdés.

Viccen kívül, én nem értem, tele van a fórum azzal, hogy gyakorlatilag bármilyen builddel végig lehet vinni, és, hogy mindenkinek ilyen mókás meg olyan fun, meg, hogy a Hard is könnyű...

Biztos, hogy én nem tudok valamit, de tényleg ismerem a trükköket, használom az elemeket, kombinálom őket, idézek, buffolok, stb.

Ettől még az azonos szintű ellenfelek legyőzése sem könnyű, ráadásul fejlődni meg azért nehéz, mert ha mondjuk látok egy eggyel magasabb szintűt, és mondjuk nem tudom legyűrni, akkor lehet elkezdeni ide-oda mászkálni, hátha találok valakit valahol, akitől lehet XP-t szerezni. Ez nem igazán nyerő. :S

[ Szerkesztve ]

(#504) Heavyrain válasza BomiBoogie (#503) üzenetére


Heavyrain
őstag

A Baron of Bones miniboss alapból elég nehéz....oda én is csak 2 szinttel később mentem vissza.

(#505) Heroes fan válasza sagajr78 (#501) üzenetére


Heroes fan
őstag

Köszi hát most már végignézek minden nyitott küldetést ellenségből már csak a második felén van fent a homokviharon át a démonoknál egy helyen vannak lakók és a közelükben az átjáró. 2 emberke meg tigrisek járkálnak ott. Annyit láttam belőlük legalábbis.

(#506) sagajr78 válasza Heroes fan (#505) üzenetére


sagajr78
tag

Oda ne menj mindaddig, míg nincsen tenebrium sebzésű fegyvered. Mert amit ott le kell verni azt csak tenebrium sebzi, semmi más. A démonokat és kutyulikat az sem.

Ezek szerint voltál már a rejtett faluban is? Akkor gondolom a föld alatti templomot is kirámoltad már ami mellette van a csapdázott út végén. Ha nem, akkor egy elég szép nagy területet még kihagytál.

Nyomozós feladatokat felvetted a városban? Illetve a tenebrium lopást a troll királytól?

Boszorkánynál jártál már és elvégezted azt is? Az is egy hatalmas terület, szóval bőven van ám tennivaló a második területen.

(#507) Ellia


Ellia
addikt

Második térképen vagyok, csinálnáma boszorkányos feladatláncot. Mikor először odamentem, az őr elém ugrik, hogy nyetnyet nem mehetsz oda, de meggyőztem kő-papír-ollóval, hogy dada és odaengedett a kabinhoz és eltűnt. De a ház körül ott a "buborék" azzal nem tudok mit kezdeni. Itt mi a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#508) Heavyrain válasza Ellia (#507) üzenetére


Heavyrain
őstag

Beszélj Zixzax-al,ő elmondja.

Spolier! Le kell vágni a két gombát a kunyhó mellett,vagy helyesen kell válaszolni nekik.

[ Szerkesztve ]

(#509) zotyi8


zotyi8
tag

Hol van a makulátlan beavatás? Mikor elmentek nem követtem őket és csak azt írja hogy silverglen nyugat.

BomiBoogie tényleg nem értem mit csinálhatsz...második térképen 2 szinttel magasabbak nálam és azon gondolkozom hogy nehezebbre kéne állítani normálról. Felszerelésedre, meg a skillekre odafigyelsz ?

(#510) Ellia válasza zotyi8 (#509) üzenetére


Ellia
addikt

Elvileg azt, hogy hova kell menni a trailhoz egy sárga jelel jelöli a térképeden.

[ Szerkesztve ]

(#511) Ellia válasza Heavyrain (#508) üzenetére


Ellia
addikt

-.-' A találós kérdést elrontottam... Most kb 10 perce nekiestem a gombáknak, de csak egyre több lett :D Azt hittem szívat a játék, de úgy nézz ki nem. Szóval most vissza és csinálok egy gombás pörköltett :D

(#512) Heavyrain válasza Ellia (#511) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ha jól emlékszem,akkor,ha elemental sebzéssel sebzed,akkor kinő mégegy gomba.

(#513) Ellia válasza Heavyrain (#512) üzenetére


Ellia
addikt

Igen igen :D Madora kezében egy vízsebzéses balta van jelenleg, csináltam vele egy "whirlwindet" a tömegben, pici sereg lett a gombából :D töltettem is vissza a mentést :D

(#514) Heroes fan válasza sagajr78 (#506) üzenetére


Heroes fan
őstag

Hát van még jó sok terület az tuti a lovagok mellett meg gondolom egyessével kell kikerülni őket mert mind a 4-el mindig észrevesz és tölthetem vissza.
Lementem vissza a goblinokkal telített járatba is megnyomtam azt a csövet de nem vettem észre semmit kipróbáltam mindegyik választhatóval. Nagyon nem voltam barlangokban csak a felszínét tisztítottam meg.

(#515) BomiBoogie válasza zotyi8 (#509) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Odafigyelek, amennyire 4 embernél oda lehet, a tanknak adom a legerősebb páncélokat, skillekre is figyelek.

Amúgy pl. azt sem tudom, miért mondjátok, hogy a Ranger jó lehet, az íjat karbantartom, használok mindenféle speciális nyílvesszőt, de a többiekhez képest nagyon gyengén sebez, alig ér valamit.

(#516) sagajr78 válasza Heroes fan (#514) üzenetére


sagajr78
tag

Heroes fan:
Hagyd a francba a lovagos területet míg a boszorkány megtalálásával nem végeztél. Oda csak azt követően kell menni, mert úgy nyer értelmet a dolog.

Tehát irány a boszi háza és ott ténykedjél. A gombákkal beszélni kell, nem csépelni azokat. Ha jól megfelelsz a találós kérdésekre (óvodás mondókák szintjén áll a nehézségük) akkor megtudhatod, hogy van egy tekercs a térképen eldugva amit felolvasol a buborék előtt és leesik a buborék azt be lehet menni a házba.

A goblin faluban lévő opciókat meg olvasd el, értelmezd, majd az alapján dönts (csak egy jó van közöttük). A négyből az egyik haverrá teszi őket. Már ha voltál ha kinyírtad a sámánt ahelyett, hogy megegyeztél volna vele.

BomiBoogie:
Nem tudom mit csinálsz, de akkor nagyon rosszul menedzselheted azt a ranger-t ha annyira rosszul sebez. Kellően erős a fegyvere? Nagyjából akkor van nála jó fegyver, ha íjból kb a sebzés a karakter szintje x 8-9 pont. Ha ennél gyengébb fegyvered van akkor tuningold.
Nem egy one shot one kill emberke, ezt nem is kell elvárni tőle, de nálam tarol. Indulásnak power shot be, riochet strike egy csoportba, aztán jöhetnek a trükkös vesszők. Gyártani és venni is lehet azokat tonnaszám. Leghasznosabb általános célra a silver arrow. Problémás ellenfelet teleportálom vagy átállítom a charm arrow-val.

A baron of bones meg kísérete kemény legény, mert mindegyikük 8-as szintű. Nem kell csodálkozni rajta, hogy eltángálnak egy kisebb létszámú 7-es szintű csapatot.
Tudni kell viszont kikre érdemes elsőnek támadni. Például a két varázslóra meg a zenészre (ekkor jön jól egy harcos a battering ram-mal berontva közéjük és elsöpörve őket, míg a főnököt teleportálni kell messzire, azt addig a többit gyepálni).
De ha nem elég kemények a srácaid, akkor nyúlcipő, menekülj, pontosabban csapat szinten hátrálj. Ők úgyis követni fognak. Viszont ha kellően elfutottál akkor egyszerre csak 1-2-vel kell megütköznöd mikor jönnek ki a kapun. Fenn a kapu mögötti területen nem éri meg velük bunyózni, mert igen könnyen győzni fognak.

[ Szerkesztve ]

(#517) Heavyrain válasza BomiBoogie (#515) üzenetére


Heavyrain
őstag

Interaktív térképek: Link

Ugyanitt crafting táblázat: Link

BomiBoogie:
Jó a Ranger is. (Szerintem) a 3 legjobb képessége a: Barrage,Ricochet,Rapture.
Érdemes még valami mást is tanítani az Expert Marksman mellett. Esetemben ez a Geomancer. (szerintem az passzol a legjobban egy távolságtaró íjász mellé)

A második mapon (Luculla Forest) meg fogod találni az egyik legerősebb nyilat, a Heatseeker-t. Azzal még erősebb lehet a ranger-ed. (SPOILER: x:270 y:307 )

[ Szerkesztve ]

(#518) BomiBoogie válasza Heavyrain (#517) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ömm... ez egy célzás?

Kraftolok is, de még annyira nagy dolgokat nem tudtam összehozni, nincs még olyan sokféle alapanyag. :)

(#519) Heavyrain válasza BomiBoogie (#518) üzenetére


Heavyrain
őstag

(A térképet/crafting táblát nem célzásnak szántam,csak már a poszt második fele miatt válasznak ment.)

(#520) BomiBoogie válasza Heavyrain (#517) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi.

Érdemes amúgy bármilyen főképességet elvinni 10-nél feljebb?

Tehát mondjuk DEX (íjásznak), INT (mágusnak) stb.

Vagy inkább érdemes 10-re hozni a Constitutiont és a Speedet? (Ezek szerintem minden karakternek kellenek.)

(#521) sagajr78 válasza BomiBoogie (#520) üzenetére


sagajr78
tag

Érdemes a fő tulajdonságot maximumra tolni, tehát 15-re (ott a vége). Mágiahasználóknak sokat tud jelenteni az extra pontérték. Minden pont ami pluszban jön nekik extra segítség.
Íjásznak, ha vannak megfelelő cuccok, akkor elég 12-ig vinni a dexterity-t (fegyverbe tudsz tenni dex növelő hatást, ruhákból és egyéb kiegészítőkből meg lehet találni azt növelőt), a többi mehet perception-re.

Varázsolgató egyéneknek kötelező a 15-ös INT, míg harcosoknak a 15-ös Str. Ha van még ruhából/tárgyból rá bónusz az csak extra előny.

A szintlépésnél kapott tulajdonság pontokat inkább csak a fő tulajdonság növelésére fordítsd és a pénzért vehető könyvekből nyert extra pontokat költsed egyéb tulajdonság fejlesztésére. De iylet csak a fő karaktereknél csinálj. A kísérőkre ilyen fontos módosítókat ne pazarolj el.

(#522) BomiBoogie válasza sagajr78 (#521) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Tehát akkor mondjuk a legelején, a karaktergenerálásnál érdemes az összes pontot a főtulajdonságra (INT, STR...) tenni?

(#523) sagajr78 válasza BomiBoogie (#522) üzenetére


sagajr78
tag

Lényegében igen, de talán mégis jobb, ha a kezdeti 5 pont nem egy tulajdonságra megy teljesen. Inkább kettőre. Most a 4 - 1 arányban elosztást próbáltam és működőképesnek tűnik. Nem olyan jó értékekkel indul általános téren így a karakter, de nagy baja mégsem származik a dologból. Viszonylag hamar teljes értékre lesz tolva az elsődleges prioritású tulajdonság és lehet utána játszadozni a többivel.

(#524) Heroes fan válasza sagajr78 (#516) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ott lent ahol volt egy emberke egyből azt lehetett választani amivel megidézte a gólemeket és kénytelen voltam kinyírni úgy hogy nem látott közbe.

(#525) sagajr78 válasza Heroes fan (#524) üzenetére


sagajr78
tag

Hagyd már őket a csodába. Nincs ott semmi keresnivalód, ne erőltesd. A szobros résznél meg mint már írtam, azért harcolsz a szobrokkal, mert illetéktelen behatoló vagy. Ha nálad van a megfelelő könyv (szótár) akkor nyugodtan tudsz beszélgetni is, mert értelmet nyernek a szövegek amik jelenleg, a könyv hiányában csak halandzsák.

Ide majd akkor gyere le, ha már a sztori visz le ide. Addig ne. Tehát majd azután, hogy az első két területen mindent befejeztél és már csak a harmadik terület van hátra.

Ugyanez vonatkozik a második területen lévő bányára is. Oda majd csak azután menj le, ha már elvégeztél minden mást. Beavatás, boszi vonal, falu megtalálása, rejtett templom rejtélyének megoldása és az ott található napló meg egyéb fontos dolgok elhozatala. Csak ezt követően menj el a bányába. Ott szépen beszélgess mindenkivel, oldd meg a felmerült problémákat (máskülönben nem fogod megtudni a továbbjutáshoz szükséges jelszót, olvass el minden könyvet is miután felszedted azokat), mentsd meg a goblinok közül az impet aztán foglalkozz majd a lovagokkal, pontosabban szólva kerülgessed őket.
Ha ez is kész van akkor kezedben lesz az eszköz, amivel meggyengítheted majd annyira a lovagokat, hogy ki is nyírhassad őket. Erre a tudásra majd a phantom forest-ben szükséged is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#526) Heroes fan válasza sagajr78 (#525) üzenetére


Heroes fan
őstag

Na az jó ha ki is lehet majd nyírni őket akkor most mentem küldetéseket nyomatni úgyis van egy rakással, hogy most már eltakarítottam az utamból az ellenfeleket nyugodtan csinálhatom őket.

(#527) BomiBoogie válasza sagajr78 (#523) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Viszonylag hamar teljes értékre lesz tolva az elsődleges prioritású tulajdonság és lehet utána játszadozni a többivel.

Tehát akkor eső körben arra kell törekedni, hogy a főtulajdonság elérje a lehető legmagasabb szintet. :K

Most megint újrakezdtem. :D

Egy Lone Wolf mágus és egy közelharcos, Jahan meg a support, úgyis Scientist, meglátom, így hogy megy.

Lehetne Easyn, de annyira nem akarok könnyíteni, mert tudom, hogy csak én vagyok láma. :D

(#528) sagajr78 válasza BomiBoogie (#527) üzenetére


sagajr78
tag

Olyan nagy különbség nem lesz easy miatt. A tieid kicsit többet bírnak és a sebzésed 25%-al nagyobb, meg akad egy kis plusz resistance az alap ellenállásokra, de ez minden. Ellenfélre nem hat. Normál nehézségen nincs módosító, nehéz fokozaton meg az ellenfél kapja meg az easy fokozaton a játékosnak adott extrákat.

A játék eleji paralimpián ez gyorsítani nem nagyon fog (a 25%-os sebzés extra annyira kis sebzéseknél észrevehetetlen, a resistance boost az jól jön, a HP extra nem sok vizet zavar az ellenfelek nézőpontjából figyelve az eseményeket). A közepén már kijön az easy sebzés előnye is, a végénél meg így is úgy is leiskolázol mindenkit még akkor is, ha nehéz fokozaton játszol és több szinttel gyengébb fegyverekkel mint amit az aktuális szinteden használni tudnál.

Ezzel azt akarom mondani, hogy nyugodtan pörgetheted easy-n is a csatákat, se nem nyersz vele se nem veszítesz vele a játékélményből. Gyorsabb annyival nem lesz tőle a játék, hogy az komolyan rövidítsen a kezdeti bénázásokon.

(#529) BomiBoogie válasza sagajr78 (#528) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor tehát Easyn nem lesz kevesebb vagy rosszabb a loot és az XP?

[ Szerkesztve ]

(#530) Ellia válasza BomiBoogie (#529) üzenetére


Ellia
addikt

Steam fórumon ezt írják hivatalosnak:
No exp/ drop diffrence between difficulties

Easy

Effects on Players
+60% Vitality
+20% chance to hit

Effects on NPCs
-50% Vitality
-20% chance to hit

Normal

Effects on Players
+15% Vitality

Hard

Effects on Players
-25% Vitality
-10% chance to hit

Effects on NPCs
+25% Vitality
+20% chance to hit

(#531) BomiBoogie válasza Ellia (#530) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm, ez jó hír. :K

(#532) Ellia


Ellia
addikt

(#533) Heroes fan válasza Ellia (#532) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ez jó hülyén írta le a csávó XDXDXD

(#534) Ellia válasza Heroes fan (#533) üzenetére


Ellia
addikt

Neked se sikerült értelmesen ;]

(#535) sagajr78 válasza Ellia (#530) üzenetére


sagajr78
tag

De jó, hogy megint variálnak (én meg le vagyok ragadva a régi infóknál). :)
Így gyakorlatilag easy fokozaton akár 1 karakterrel is gond nélkül végig lehetne gyalogolni a játékon, de mivel egy karakterrel nem lehet játszani (moddal lehet), így csak még könnyebb. Viszont HP csökkenést nem tapasztaltam a normál és a hard fokozatban indított karakterek esetében azonos tulajdonságok mellett.

De mivel nem követem a változásokat, így akkor most majd igyekszem rögzíteni az új információkat. Sok a pótolnivalóm ezen a téren. Elvégre idő közben változtak az ability pontok leosztási rendszerei is (korábban, úgy a 62-es verzióig még szintenként 2 jött kezdetben aztán 10-es szinttől 3, most meg már 6-os szintig 1, aztán kettő és valahol 10-es szint felett 3), meg a fene tudja még mi minden. Azt mondjuk kifejezetten élvezem, hogy a párbeszédek során időnként már egymással is nyomják a kő-papír-olló játékot a fő karakterek ha valamelyiknek nem tetszik az épp kiszemelt válasz opció. :)

Köszi az infót Ellia.

[ Szerkesztve ]

(#536) Heroes fan válasza Ellia (#534) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ja az lehet xdxdxd

(#537) BomiBoogie válasza sagajr78 (#528) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ja, igen, újabb dolog. :D

Mindenhol azt olvasom, milyen jó Talent az "All Skilled Up" meg a "Bigger and Better".

Tényleg annyira jók? Én azért kétlem.

Mikor mondjuk egy karakter megszerezheti a kettő közül bármelyiket, plusz még egy másikat is, akkor is érdemes előbb ezeket felvenni sorrendben? (Ugye ez +2 szintlépés.)

(#538) sagajr78 válasza BomiBoogie (#537) üzenetére


sagajr78
tag

Szerintem az a 2 ability pont nem oszt nem szoroz. Ha felveszi az ember akkor 20-as szintig 49 helyett 51 ability pontja lesz elosztható (ebben benne van a kezdeti 5 pont is amivel mindenki indul). Ha adna vagy 4 pontot vagy duplázná az adott szintlépésnél kapott pont mennyiségét na akkor már elgondolkodtató lenne, de így nem. Kevés ám az az 5 talent pont amiből erre költeni lehet. Ability pontot inkább könyvből nyomasson az ember.

Akkor már inkább a bigger and better. Az legalább egy extra tulajdonság pont, ami tényleg sokat számít, mindegy mikor veszi fel az ember ezt az előnyt (5. szintnél hamarabb ugye nem lehet).

[ Szerkesztve ]

(#539) BomiBoogie válasza sagajr78 (#538) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ability pontot inkább könyvből nyomasson az ember.

Ilyen könyveket még nem találtam 7-es szintig, csak Spellbookokat. Ez normális? :D

(#540) Ellia válasza BomiBoogie (#539) üzenetére


Ellia
addikt

Igen, majd az End of Time egyik szobájában tudsz venni.

Aprópó: jól gondolom, hogy a secret tekercsek csak pénzkidobás igazából?

(#541) sagajr78 válasza Ellia (#540) üzenetére


sagajr78
tag

Jól gondolod. Tényleg csak pénzkidobás. Mindössze annyi történik ha megveszed és elolvasod, hogy a térképen is jelölve lesznek kicsike láda ikonokkal az eldugott vagy nem szem előtt lévő ládák/ásnivalók.

BomiBoogie:
Normális, mert még nagyon az elején vagy a dolgoknak.
Majd az ötödik star stone/blood stone aktiváció után nyílik meg az end of time-ban a hall of secrets, ahol többek között ilyen könyveket vehetsz. Az első területen meg ugye 4-et tudsz aktiválni és zsebre tenni 1 blood stone-t, amit ha nem lősz el azonnal (ne tedd) akkor legkorábban odaát fog ez megtörténni.

Minden szintlépés után amit a fő karaktereid tesznek, frissül az árukészlet és lehet megint könyvet venni. A mortal knowledge nevezetű lesz az ability pontot adó könyv.

[ Szerkesztve ]

(#542) zotyi8


zotyi8
tag

A makulátlan beavató helyre csak úgy jutok be hogy lesz rajtam egy Rot mérgezés?

(#543) BomiBoogie válasza sagajr78 (#541) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi, akkor nem aggódom. :)

Jól gondolod. Tényleg csak pénzkidobás. Mindössze annyi történik ha megveszed és elolvasod, hogy a térképen is jelölve lesznek kicsike láda ikonokkal az eldugott vagy nem szem előtt lévő ládák/ásnivalók.

Amúgy sem érnek annyit azok a kincsek szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#544) sagajr78 válasza zotyi8 (#542) üzenetére


sagajr78
tag

Mikor elkezded a beavatást a barlangban, akkor kapnak az embereid egy rot-ot és lehet szépen sietni ha nem akarod elveszteni őket. Majd a feladatok végén kigyógyul belőle a csapatod ne izgulj.

Remélem alaposan elolvastad az imamculate könyveket mert a "fejtörőkre" azokban van a megoldás. Az előtérben lehet könyveket találni meg korábban a templomban is volt belőlük az első 3 kötetből legalábbis volt és a sikeres válaszolásokhoz úgyis el kellett olvasni azokat.

(#545) zotyi8 válasza sagajr78 (#544) üzenetére


zotyi8
tag

Csak a vezérem kapott rot-t...egyesével jöttek át a méregfolyosón védelemmel.

Útközben minden fali kapcsolót benyomok és minden padlókapcsolóra teszek egy vázát :)

[ Szerkesztve ]

(#546) sagajr78 válasza zotyi8 (#545) üzenetére


sagajr78
tag

Fura, hogy csak a vezéred kapta el, de mivel úgyis meggyógyul így a dolog lényegtelen a sztori szempontjából. Mindenesetre ne hagyd szét a csapatot, tartsd egyben mert némely ajtók lezáródnak amint egy embered átmegy rajtuk azt utána lehet pislogni ha nem tudod egyesíteni a csapatot.

A padlókapcsolóknál lenyomódni csak akkor fog a kérdéses vacak, ha hallasz egy kattanást (és a program is írja hogy click). Ez csak abban az esetben lesz így, ha a megfelelő tárgyat helyezted rá. Nem mellesleg a kapcsolók egyikére sem sima váza kell, hanem több eltérő dolog. Mindegyikre más. Az egyikre például egy vödör víz, a másikra egy bizonyos tárgy (felvehető a teremben), megint egy másikra egy konkrét nehéz tárgy.

(#547) zotyi8


zotyi8
tag

Basszus elakadtam pedig itt már egyszer végigmentem. 4-es elágazónál szembe át a méregfolyosón /minden padlókapcsolón váza és volt még 1 falikapcsoló azt is használtam és pass hogyan tovább/ Az elágazónál balra van egy ajtó de zárt.

Merre tovább?

(#548) zotyi8 válasza sagajr78 (#546) üzenetére


zotyi8
tag

Ok értem...próbálkozom

(#549) zotyi8 válasza sagajr78 (#546) üzenetére


zotyi8
tag

Fájdalom...mar csak 1-re nemtom mit kell tenni hordó váza vizesvödör doboz kilőve. Azért vannak a játékban idegtépő részek...es ezen már valahogy egyszer túljutottam ez a szomorú :(

(#550) Heavyrain válasza zotyi8 (#549) üzenetére


Heavyrain
őstag

Spoiler:

Súlyt kell figyelni:
-1
-2
-5
-7.5
súlyú cuccokat kell rakni a kapcsolókra.

Az inventorydban meg tudod nézni,hogy mi,pontosan milyen nehéz.
A következő teremben meg használd a kameraforgatást,és ott nem lesz probléma.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.