Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) glutamin válasza bwoay (#39) üzenetére


glutamin
őstag

3 éves kora után már egyre több kompromisszumot kell kötni egy géppel. Legyen az asztali vagy laptop. Addigra már általában előjön egy olyan új funkció, ami már zavaró tud lenni, ha hiányzik. (pl Wifi, vagy régebben DWD író, vagy pl USB kapuk hiánya). Erre sajnos elég következetesen odafigyelnek a gyártók.

Természetsen az "Up to date" gép nekem sem csúcsteljesítmányű eszközt jelent. Annyit nem vagyok hajalndó költeni eme "hobbymra".

A digit fgép vagy AF-es mobil tényleg nagyon hasznos tud lenni jegyzetek gyors "lemásolásához":D

A lézernyomtató is valóban hasznos lehet, de érdemes előtte kicsit körbejárni, hogy a festékutántöltést mennyiből tudjátok megúszni. A tintasugarasok sztem még mindig a legolcsóbbak ezen a téren.

Diktafonos téma: tényleg van, aki ezzel a módszerrel tud hatékonyan tanulni? Én egyszer próbáltam ilyesmit, de végighallgatni már nem nagyon volt türelmem. Ráadásul keresni is elég nehéz egy hanganyagon.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.