Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [defymoto:] NUTELLA

Hozzászólások

(#1) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Gazdaságos kiszerelés?
Biztos nem MO-n vetted, mert nálunk minden termék danonizálódik (összemegy).

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2) psyho85


psyho85
aktív tag

Pedig nálunk is lehet nyugodtan kapni, én pár éjjel-nappaliban láttam eddig, igaz, elég húzós áron. De 5 kiló jóság, akkor is.

Hosszú évek után tegnap vettem én is egy kicsit, s nem csalódtam, nem változott az íze, még mindig el van találva.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#3) Dany007 válasza Dluinet (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Neee hol lehet ilyet kapni?:D

(#4) Domxc


Domxc
senior tag

Még mindig Defy-d van?

;]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#5) defymoto válasza Dluinet (#1) üzenetére


defymoto
senior tag

Nem, kaptam :D
Domxc: Igen, de ha jövő héten nézitek a blogomat, lesz egy Samsung Galaxy Xcover is egy hétig :) Ja, az atrix, nagyon tetszik, csak nem nagyon akarják venni a Defy+-t :(, de nem baj jó kis készülék :)

[ Szerkesztve ]

(#6) danih


danih
addikt

Na alátom vettél Nutellát a vietnamiaktól :)

(#7) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Bakker mekkora :D Ezzel már ölni lehetne :D

All→M8

(#8) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Fú ezt mennyiért dobálják? Biztos van vagy 5 ezer nem? A sima 400g verziómár a 900ft-ot nyalja.

Amúgy vannak elég jó másolatok, pl. a Nutoka, kicsit édesebb ízű szerintem, de nem áll olyan messze és sokkal olcsóbb.

(#9) defymoto válasza aero. (#8) üzenetére


defymoto
senior tag

10K körül van :DDD Nagyon drága.....:(De kaptam :D

(#10) danih válasza defymoto (#9) üzenetére


danih
addikt

Dehogy is, 6ezer... Jászai Mari térnél. Egy barátom mondta egy hónapja, még nem csekkoltam. Neten megtaláltam annó, tényleg 6k.

[ Szerkesztve ]

(#11) defymoto válasza danih (#10) üzenetére


defymoto
senior tag

Nekem csak mondták, de akkor úgy látszik hogy olcsóbb :)

(#12) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Nem semmi :) Olaszországban láttam ilyet, meg talán Spanyolországban. Ha jól emlékszem, 25 euró volt.

Szerk: Megtaláltam a képet róla.

[ Szerkesztve ]

(#13) psyho85 válasza danih (#10) üzenetére


psyho85
aktív tag

Az nagyon jó, én 12k körül láttam. :Y

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#14) aero. válasza gamek!ller (#12) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem semmi. :)

A 400g-os kiszerelésnél, ha jól emlékszem 250g cukor belőle, akkor bele se merek gondolni, hogy ebbe mennyi. :D

(#15) defymoto


defymoto
senior tag

szerintem finomabb mint a kicsi, valamiért más az íze :)

(#16) mephi666 válasza defymoto (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem azért, mert nyugodt szívvel falhatod, ha jól esik és nem kell azon agyalnod, hogy elfogy 1 nap alatt :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) Dany007


Dany007
veterán

Amúgy ez a cucc meddig áll el? :) Csak ha már 5 kilós, gondolom pár hónapig nem kell újat venni.. De nálam szerintem évekig ellenne mire elfogy...

(#18) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Broáf.
Jobban aszeretem az üveges pils akciókat :DD

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#19) DeFranco válasza gamek!ller (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Egyébként ez mire jó? Már mint mire használják? 5 kg nutella az borzasztó sok, instant diabétesz, vagy egy életre megutálod...

(#20) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Most voltam lenn a Spar-ban. A 750g-s 1450 volt :DDD És annak az üvege is böszme nagy. Hát még valami, ami annak több mint az 5x-öse :Y :D

All→M8

(#21) mephi666 válasza DeFranco (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

ne hidd: amikor volt sportszelet-es pontgyűjtős játék, vettem a metroban egy kartonnal és pár hét alatt elpusztítottam :DDD (lettek belőle pólók) simán begyűrök percek alatt egy nagyobb táblás milkát is (30dekást) és csömöröm sem lesz tőle... édességből nálam nincs határ, ha rámjön (barátnőm képes rá, hogy felbont egy 10dekás csokit, megeszik belőle 1szeletet és napokig hozzá sem nyúl... én, ha felbontok egy 10dekásat, 1-2 percen belül az már nincs... egy 5kilós nutella szerintem elfogyna nálam 1 hónap alatt simán: megállás nélkül sütném a palacsintát és nyomatnám bele)

ui: ja, amit nem szeretek édességből és már engem is ki tud ütni, azok a régi "vajas-cukros-lagzis" torták voltak... attól szó szerint hánynék, mint a lakodalmas kutya

ui2: pl elmúlt 2nap fogyasztása: 5ös csomag óriás túrórudi (1db-ot nyertem vele) meg egy dupla milky way (ebből is nyertem egy ugyanilyet a csomagolással) meg egy 10dekás tábla körtés milka, amit még nem ettem eddig, de nem rossz :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) GabN73


GabN73
addikt

Banyek, ezt ha elkezdeném enni, nem tudnék leállni :DDD :)

(#23) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Régen jobb volt az íze úgy 10-12 éve, az illata megmaradt, ha beleszagolsz elkap a régi flash, aztán érezni hogy ez is megváltozott...

(#24) Gergő_ válasza GabN73 (#22) üzenetére


Gergő_
őstag

akkor megölne :D

(#25) GabN73 válasza Gergő_ (#24) üzenetére


GabN73
addikt

megküzdenék vele :D

(#26) Lenry


Lenry
félisten

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) David93Pecs


David93Pecs
tag

Anyás... az a nem mindegy. :D
Nem láttam még 5kilóst,de ez beteg... :DDD

(#28) Zolaash válasza Lenry (#26) üzenetére


Zolaash
aktív tag

:K

Rip and tear

(#29) fenoman78


fenoman78
csendes tag

Hol lehet szerintetek legolcsóbban most Nutellát venni?
Én ezt találtam, kvázi legjobb áron ,mármint netes keresgélés után.
:)

(#30) Lauda válasza fenoman78 (#29) üzenetére


Lauda
félisten

Itt nemetben 3.60 a nagy uveges. :D

(#31) fenoman78


fenoman78
csendes tag

ahhh :Y
importálni kéne!
:DD

(#32) Lauda válasza fenoman78 (#31) üzenetére


Lauda
félisten

:D A heten is talalkoztam olyan kollegaval, aki talcaszam vitte haza. :D

(#33) Coccolino_O válasza mephi666 (#21) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ez a (répa)cukornak köszönhető. Ugye, hogy mézből nem tudsz megenni fél-egy kilót? Csokiból meg gond nélkül. Másrészt a cukor is tud függőséget okozni, akár a cigi vagy a pia.

[ Szerkesztve ]

(#34) Gergosz2


Gergosz2
veterán

akinek van otthon mogyoró bokra annak ajánlom hogy egyszer próbálja ki a házit is. Egyszerűen baromi jó és ráadásul pofon egyszerű is elkészíteni. Persze egy kis türelem is kell a mogyi megtöréséhez, de ha összeáll a család és jó hangulat is van , pillanatok alatt megvan.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#35) fenoman78 válasza Gergosz2 (#34) üzenetére


fenoman78
csendes tag

A házi mogyorókrém tényleg finom ha komoly csokit tesz bele az ember, nekem az nem tetszett, hogy a mogyorót nem tudtuk elég finomra, krémesre dolgozni házi technikával. Valamint az állaga és a textúrája és íze sem lett annyira pro.
A Nutella az Nutella...
:DDD

(#36) Lauda


Lauda
félisten

Ma vettem megint egy uveggel, 880 grammos 3 euro 90 cent. ;]

(#37) fenoman78


fenoman78
csendes tag

Nekem is megjött a szállítmány, Osztrákoktól. 5x800g, csak kitart egy darabig...
:))

(#38) Lauda válasza fenoman78 (#37) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD Ott egy kicsivel dragabb, azok a rohadt labancok szinte mindent feljebb araznak. :D

(#39) fenoman78 válasza Lauda (#38) üzenetére


fenoman78
csendes tag

Nem panaszkodom a 3.39-es árra(u.annyi mint amennyiért Te vetted), de előtte Pennyben mondjuk még olcsóbb volt. Ám mivel egy kedves, kint dolgozó ismerős a "beszerző", így azt sem várom el ugye, hogy a legolcsóbb és nagyon rövid intervallumú akciókra ráugorjon. :DD

[ Szerkesztve ]

(#40) Lauda válasza fenoman78 (#39) üzenetére


Lauda
félisten

Az valoban jo ar erte! :DD

(#41) Lauda


Lauda
félisten

Ma vettem 1 kilosat 3.90-ert. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [defymoto:] NUTELLA
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.