Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) #58000384 válasza Cathulhu (#33) üzenetére


#58000384
törölt tag

Igen, a Win7 és az Ubuntu is más drivert használ. Ha rákeresel neten a memóriagondodra, akkor azt írják, hogy driver okozza.
Volt olyan, akinek az ősrégi videokártyája működött 8.0 alatt, de 8.1-en már nem, mert nem volt driver, a régi meg nem ment fel. Sőt, van olyan, akinek a 8.1 a proci miatt nem települt, de a sima 8 gond nélkül ment (CMPXCHG16b).

Egyébként ja, neten te vagy az első, akitől ezt olvasom, én sosem tapasztaltam ezt egy gépen sem, ismerőseim sem, futtatok komolyabb memóriaigényű alkalmazásokat, néha egyszerre többet is, mind a 8 giga használható végig, attól függetlenül, hogy fél napig ment-e a gép, vagy sem. Ráadásul ha ez egy ennyire elterjedt probléma lenne, akkor nem hiszem, hogy a komolyabb fejlesztők és vállalatok támogatnák a rendszert.

Nekem az előző alaplapommal az alvás nem ment, vagy éppen felébredni nem tudott a gép, mégsem álltam neki azt mondogatni, hogy szar a 8.1. Azóta vettem új alaplapot, ami hivatalosan támogatott is, semmi baja sem a 8.1-nek, sem a 10-nek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.