Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Cathulhu válasza Kékes525 (#22) üzenetére


Cathulhu
addikt

es #23:

Win7-et 3 ev alatt egyszer telepitettem, mondjuk a 3. ev vegere mar azert volt 5 perc bootido SSD-n is, de ettol eltekintve stabil volt.
Win8 es 8.1 kb 5. telepitesem miota megjelent, most hetfo ota ugy dontott pl teljesen random okbol, hogy 10-15 percig szereti elhuzni a bootot. Kikapcsolni nem tudom ugy, a skype ne dobjon errort. Hasznalat kozben leakel a memoria, egyszer csak azon kapom magam, hogy a 8GB kb 80%-at elhasznalta, de a feladatkezelo nem tud elszamolni vele. 7.0-ban a hangkartyam (egyszeru alapapi realtek) osszes funkcioja ment, 8.0-ban mar csak valami regebbi driver felmokolasaval, 8.1-ben sehogysem. Random fagyasok SSD-vel, es igy tovabb.
Higgyetek el, en orulnek a legjobban ha a kinezet lenne a legnagyobb bajom vele. Kenyszerusegbol valtottam, de mar epekedve varom a 10-et.
Meg a Vistat is jobban szerettem, pedig az ket naponta dobta el a wifi drivert :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.