Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) brumesz


brumesz
aktív tag

kinek milyen játékkal/zenével kapcsolatban vannak ilyen érzései? :B

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#2) k. válasza brumesz (#1) üzenetére


k.
őstag

Hamarosan megveszem majd ps1re:) mivel sajna nem játszottam még vele túl sokat. Bepótolom:)

[ Szerkesztve ]

(#3) grabber


grabber
addikt

Még mindig szaggat és nem tudom miért :W Pedig új laptop nem egy P3 és még is :O

(#4) Jamby18


Jamby18
senior tag

Nekem akkor lesz fura talán "rossz" hangulatom amikor meghallgatom ezt [link] a számot.
Max Payne 2 játék végének a főzenéje eszembe juttatja a 2005-6 éveket amikor még semmilyen gondom nem volt az életbe nem úgy mint mostanság, boldogabb voltam :O

(#5) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

IMÁDTAM! :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) Dany007 válasza Jamby18 (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Hehe, egyetértek. Nálam is hasonló érzelmeket vált ki 1-1 ilyen régi játék felelevenítése.
Mondjuk Mp2-vel tényleg 2005-6-ban játszottunk, de pl a fent említett NFS3-mal már ~ talán 99-2000 környékén is :) Szóval mégrégebbi emlékek.

(#7) Drenadar válasza brumesz (#1) üzenetére


Drenadar
veterán

Nekem a DooM2 , illetve a dune2 amik hasonló dolgokat vált ki mint nálad. (mindkettőnek nagyon jó és ütős zenéje volt, jól eltalálták hangulatos volt. emlékszem akkor kaptam meg a 386-osomba a hangkártyát, egyből el is indítottam a a doomot és csak ámultam... )

az nfs3-al én is sokat játszottam, imádtam, 3dfx meg miegymás. Bár azthiszem az NFS2 hirdette magát mindenféle animációban, hogy milyen szép 3dfxel.

(#8) mephi666 válasza brumesz (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

én most már napok óta a "kiss - psycho circus"-t hallgatom... volt egy ilyen játék is (stílusra kb, mint a painkiller), de csak a demóval játszottam... a demoban volt egy bár, ahol a zenegépben benyomhattad a kiss lemezt és ez szólt... nagyon fülbemászó a dallama/ritmusa...

mellesleg a napokban nyomtak kis gta1-et, dosbox-ban destruction derby-t, lemmings-et meg tegnap előkerült az "észkerék" is, aztán játszottunk barátnémmal 1 kört :B szeretek én is nosztalgiázni... mostanában próbáltam a blur-t, split/second-ot meg még pár játékot, de nem kötöttek le :( (mellesleg jópár übergagyi dolog totál el is vette tőlük a kedvem)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Dany007 válasza brumesz (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Ami engem illet, az F22 ADF kontra Vengaboys - boom boom boom című szám :D
Kb elsős v. másodikos lehettem a gimiben, amikor minden délután ezzel toltam. És valamiért ez a szám (is) ment alatt. Azért olyan emlékezetes, mert épp kémiára tanultam, nehogy meghúzzanak. Vagy két héten át. És mindig vártam a nap végét, hogy végre leülhessek F22-ezni egy kicsit. Leginkább a félév végét vártam, mert akkor már végre nyugodtan fogok tudni játszani. Persze átmentem 2-essel, de miután szabad lett a pálya, valamiért már nem volt kedvem játszani :)

Aztán ottvan a Tiberian Sun. Szintén 99-2000 környékéről. Emlékszem, havertól kértem kölcsön, ~ 3-4 hónapig nálam is maradt :D Anno még karácsony (24.én) délelőtt is azt toltam! Sőt, még ma is fenn van a gépen! :) Az volt csak az igazi kockulás.

Nembeszélve a quake 3-ról, amit ~ 4 éve hagytam abba. Azelőtt viszont szinte non-stop. És azóta se volt még olyan játék, ami ennyire le tudott volna foglalni, ilyen hosszú időn át.

Ott van még a Heroes 3 is :) Blood2...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.