Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) flash-


flash-
veterán

amúgy annyira vicces hogy egy autós forumon a hírhez tatrtozó kommentekben jópáran tudták a tutit, az igazi okot,persze ezek története valahogy mégsem egyezett:)
készült is erre egy fricska bemásolom mert szét szakadtam a röhögéstől...

"Én a ferrari vén fószer tulajának a reumatológusa vagyok, éppen mentem az öreghez, hogy injekciót adjak be, mert a fia halála óta nem szívesen megy emberek közé... Egyébként a fiát is ismertem kisgyerek kora óta, szinte a család orvosa vagyok. Kicsit forrófejű volt a srác, mondtam is az apjának, hogy a kamion nem ferrari, kilinccsel előre nem lehet kanyarodni a tartálykocsival.
Szóval ép kanyarodok be az utcába, mikor látom, hogy ég egy autó, még nem láttam, hogy melyik, már közelebb sem tudtam menni, mert jöttek a tűzoltók és félreálltam.
A tüzet hamar eloltották, közben az utcán összegyűlt tömeghez értem, ott volt egy idősebb nő, aki a tűz keletkezésekor épp kint volt az utcán, ő mondta, hogy hallott a kocsi felől zajokat, mint amikor nem indul a mosógépe, pont olyat hallott, nemsokkal utána meg égett műanyagszagot érzett. Mikor füstölni látta az autót, visszasietett a házba, hogy hívja a tűzoltókat, de lemerült a mobiltelefonja, mire megtalálta a töltőt és megkereste a fia által a noteszépe beírt pin-kódot, már valaki más értesítette a lánglovagokat.
Így aztán az aznap esti gyógykezelés elmaradt, másnap mentem megint, akkor már nem volt annyira felzaklatva az öreg.
Ő is egyből gyújtogatásra gondolt, mesélte nekem másnap, de nem tud semmit amiért lenne rosszakarója, vagy esetleg a fiának lett volna.
Még 5 nap kellett volna hogy kész legyen a garázs, az egyik kőműves felesége szült a héten és ezért csúsznak pár napot a befejezéssel.
Szomorú történet, és minden ilyen tragédia mögött igazi emberi tragédiák is megbújnak, ha picit mögé látunk a dolgoknak, mindjárt más színben tűnnek fel az események, még az idegenkezűség nélkül spontán ferrarikiégések is!"

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.