Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) depmod


depmod
senior tag

Először is, örülök, hogy makattes írásokkal is lehet találkozni itt a Logouton.
Már ezért dícséret illet. :C
Első olvasatra csak a képekre koncentráltam.

Szerény kritikával illetném a festés minőségét, de mivel én még F1-es autót nem raktam össze, ezért ezt inkább zárójelesen tenném.
Olyan érzésem van, hogy az airbrush még várat magára :DD

Pasztát használtál? Néhol kicsit hézagos az illesztés, NEKEM.

Mást is szoktál építeni, vagy csak autókat?

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:C Fincsi!

Jók az illusztrációk! (kicsit keveselltem a szöveget, de hát minden ecsetvonásról nem lehet külön írni :) )

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) depmod


depmod
senior tag

Ennél a kocsinál nagyon jól meg lehet oldani a tejfölösdoboz megoldást. Az nagyon jól mutatna rajta. És még fehér is, könnyebb a festés :))

[ Szerkesztve ]

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#5) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Nem rossz, dicséret illeti a munkád, bár a festést kicsit szebben megcsinálhattad volna...
Gratula!

(#6) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Gratulálok! Szerintem ecsettel ez a minőség nem rossz :)

(#7) Napfénysüti

Jó írás és jók a képek is. Minden tiszteletem a modellezőké. Ennyit tökölni ezekkel a kicsi másolatokkal. :R

Més que un club!

(#8) biker


biker
nagyúr

a festésre:
Sajnos a vaku 5-6 cm-ről gyilkos, átüti a festéket.
normál naofénynél a kék nem foltos, és nem látszik át.
ok, néhol kicsit csíkos maradt. ill. nem mindenhova adtak kontúrcsíkot, így lett szálkás vonal benne.

Airbrush téma: fogj egy 40nm lakást, és oldd meg, hogy el tudd tenni a szettet, és tudd használni is :( sajnos nem megoldható... így hanyagolom.

a fehér viszont teljesen csíkmentes lett.

inkább az a k. T idom zavar, hogy elferdült

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9) biker válasza depmod (#1) üzenetére


biker
nagyúr

was paszta? :)

igen, építek mást is

Néhány kép mobillal

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#10) DeltaPower


DeltaPower
őstag

kezdésnek nem rossz... a festést viszont gyakorold még, ennél sokkal szebb kontúrokat lehet festeni ecsettel (ha lesz időm teszek fel sajátokról képet). ha remegős a kezed, használj maszkolószalagot.
a kék amúgy valóban foltos lett, viszont ezt és a hasonló színeket ecsettel baromi nehéz egyenletesen felvinni.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#11) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem rossz!

A festést meg sokat kell gyakorolni ha ecsettel dolgozik az ember, hogy szép legyen... a pisztolyhoz meg még többet :/

Nekem az F1 autókkal régebben az volt a bajom hogy nagyon gagyi minőségben készültek, így inkább maradtam a repülőknél.
Mondjuk mostanra gondolom az autómakettek kidolgozása is jobb lett.

Mutogatni való hater díszpinty

(#12) #65675776 válasza biker (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

Tömítőpaszta. Az illesztési hézagok eltüntetése az egyik fő feladata. Vannak céltermékek (pl Tamiya Putty, de gyárt más is) és általános dolgok (Neoflex pl). A résbe belekened, hagyod megszáradni, aztán lecsiszolod.

(#13) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ezt teljesen fölösleges volt a szakmai címlapjára tenni, személyesnek még talán elmegy.

(#14) balintka


balintka
addikt

Gratulálok, szép makett!

(#15) biker válasza Jhonny06 (#13) üzenetére


biker
nagyúr

ezt nem te döntöd el, hanem az oldal moderátorai... szerencsére

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16) #65675776 válasza Jhonny06 (#13) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egy ideje csak főszerkesztői döntés után kerülhet bármi is címlapra... 2009-05-04 Szóval ha Racecam érdemesnek tartotta címlapra, akkor van ott helye.

(#17) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Kezdetnek valóban nem rossz, de festést még sokáig kell gyakorolnod! A pilótafülke előtt lévő antennákat dobtam volna ki, helyette egy vékonyabb megoldás lehetett volna csinálni, húzott műanyagból.

Tömítőpasztának meg bármi megteszi, nem fontos direkt erre a célra készített terméket használni. Ki kell kísérletezni!

[ Szerkesztve ]

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#18) Jhonny06 válasza ,,no name" (#2) üzenetére


Jhonny06
veterán

Most úgy őszintén, neked mi a jó abban, hogy minden bejegyzésbe odaírod, hogy "Szerintem jó lett"?

Mostanában 1 olyan írást se láttam, ahol ne lett volna ez a kommented, az elsők között.

(#19) vottokar


vottokar
senior tag

Ecsettel nem is rossz. Még egypár makett és jó adag türelem és még szebb is lesz ez.
Mondjuk nem tudom mennyit "fejlődtek" a modellek az elmúlt cca. 15 évben, (akkoriban raktam össze pár csatahelikoptert meg egy varacskos disznót :B )de én ezt már akkor sem értettem, hogy hol az alkatrészek egy része volt a valóságostól elrugaszkodott, hol a matricák szinte teljesen használhatatlanok. :((

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#20) kovacszk


kovacszk
senior tag

Brawn Mecit kell építeni, annak nincs sok gond a matricázásával :)! Egyébként grat!

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#21) biker válasza kovacszk (#20) üzenetére


biker
nagyúr

:C :R

igen. ez jó ötlet

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#22) D1Rect


D1Rect
félisten

Szép lett. :R
Mondjuk én régebben repülőket építettem, az számomra kedvesebb téma. :B

(#23) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nem rossz, bár a festés néhol hibádzik, viszont a revelnek van vmi spéci festékszóró kütyüje ami pont oda viszi fel a festéket ahova te szeretnéd. Nekem van 2 modell autóm, de sajnos az évek folyamán csomó minden eltört vagy eltört rajtuk a törölgetések alkalmával. Régebben repülőkkel foglalkoztam, volt is egy kettő jobb darab, de legtöbb eltört mert leesett a polcról vagy egyébb baja lett nekik. Ezért is foglalkozok idestova 2 éve csak modellvasúttal, ott nincs ilyen gond és ugy szép ahogy kiveszem a dobozból a gépet

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#24) puttputt válasza D1Rect (#22) üzenetére


puttputt
őstag

Remek munka! (F1-Rulz! :K )
"Kisebb koromban" én is inkább repülőket "konstruálgattam", meg néztük, ahogy egy WWII. rajongó osz.társunk napról-napra gyarapította a tank-arzenálját :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#25) Vekiboy


Vekiboy
tag

Szép lett, csak néhol olyan mintha nem csiszoltad volna meg a műanyagokat eléggé. Ha nem akarsz nagy pénzt fektetni airbrush pisztolyra és kompresszorra akkor javaslom a tamiya spray kiszerelésű festékeket, és azzal csináltam meg a bmw alpina z8 kasztniját és elég szép lett.

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#26) biker válasza Vekiboy (#25) üzenetére


biker
nagyúr

igaz, 1-2 szín esetén, mint itt, megérte volna a spray. sok színnél már cumi. 5-8 szín x 1000 huf :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#27) Vekiboy válasza biker (#26) üzenetére


Vekiboy
tag

Igen sajnos nem olcsó, viszont nagyon jól használható, az alapot érdemes megfújni vele. Sajna itt szegeden legolcsóbban 1490-ért találtam... :(

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#28) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Szia

Csak igy tovabb jo lett..

Udv tacsek

(#29) tihs


tihs
tag

Grat hozzá :R

nekem 2008 Rovar :DDD és 2009-es kéne

kár hogy kiszállnak az F1-ből 1 időre

(#30) petike2004


petike2004
csendes tag

zsíírrr :D én is akarok egy ilyet :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.