Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Én 5000 Ft-ért jutottam hozzá egy Snap Up alkalmából, hozza azt a szintet, amire kell nekem, nagyon szeretem.
Egyetlen baja van számomra, mégpedig az, hogy instabil, nehezen áll meg a lábán, mert lekerekített az alja, hátára lefektetni meg nem túl szerencsés....

A hangerőszabályzás szerintem is fordítva lenne jobb, nekem is nagyon fura volt megszokni..

[ Szerkesztve ]

(#2) kenand válasza Vasinger! (#1) üzenetére


kenand
veterán

Köszönjük a tesztet.

Ha stabilitás fontos, tudom ajánlani a Bluedio BS-3-at. Én 26 USD ért vettem karácsony előtt volt egy Aliexpress promo. Most majd dupla annyiba kerül (Gearbest pl 45 USD)
Egészen jó hangja van annak is, még kültéren is szépen szól.
Bár nem lényeges- de a csomagolása is sokkal igényesebb...USA piacra szánják.

[ Szerkesztve ]

(#3) gutriqper


gutriqper
tag

Köszönjük a tesztet! Én is gondolkodom egy ilyen beszerzésén már egy jóideje. :-)

(#4) Vasinger! válasza kenand (#2) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez valóban stabilabb, de jóval nagyobb is, ami viszont már a hordozhatóság kárára megy. Inkább hákolok hozzá valami talp szerűséget majd. :K

(#5) kenand válasza Vasinger! (#4) üzenetére


kenand
veterán

Szia!

Nem olyan nagy (egyébként van kis tesó, ha méret a gond, ugyan így néz ki Bs-2), simán marokra lehet fogni
Itt benn an mindkettő egymás mellett

https://www.youtube.com/watch?v=BvP-Ldvh0Ik

(#6) kcsa válasza kenand (#2) üzenetére


kcsa
veterán

(#7) kenand válasza kcsa (#6) üzenetére


kenand
veterán

Annyiért nagyon megéri.

(#8) kenand válasza kcsa (#6) üzenetére


kenand
veterán

Máskor is néztem már, mindig drágább volt, ez ma "today deals" akció keretében ennyi.

(#9) Phülöp


Phülöp
addikt

Köszi a tesztet!
Szerintem gondolatolvasó vagy, épp az utánaolvasós időszakban vagyok, ami közvetlenül a rendelést előzi meg.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#10) #79335424


#79335424
törölt tag

Köszi a tesztet! Én olyan kütyüt szeretnék, ami képességeiben ehhez hasonló, de ha kettőt veszek belőle, akkor összekapcsolódva tudnak sztereóként működni.

(#11) Krill77


Krill77
őstag

A link nem jo.
A hangját, hogyan kell elkepzelni? Mert a 20 ezres sonykrol sem sok jot olvasni. Neha szoktam az utcan hallani olyan ketyeréket, h az tenyleg meglepő. De meg gyakoribb az amikor nulla a mély es vicces a magas. Ez ilyen kis kopogós? Mert 10 rongyert egy 30-40 ezres cucc teljesítménye eleg hihetetlen.

(#12) Krill77


Krill77
őstag

Pcsába. 28 dodoert venni akartam egy blueaudio bs3-mat, de mire mozgositottam volna a pszichikus energiáimat feltoltak 45re. Grrr..

(#13) t_end1


t_end1
újonc

Erről a külső hangszóról még nem hallottam. Köszi az írást, engem meggyőzött, meg is fogom valószínűleg rendelni! :)

Írj e-mailt nyugodtan! :)

(#14) freestailo


freestailo
őstag

"Thank you for your choosing Blitzwolf"

Ez csak nekem értelmetlen? Tetszik a cucc, de ilyen apróságra nem figyeltek..

(#15) Krill77 válasza freestailo (#14) üzenetére


Krill77
őstag

Nekem értelmes. Sok oldalon van igy. Szóval masnak is.

(#16) freestailo válasza Krill77 (#15) üzenetére


freestailo
őstag

sok légy nem téved ugye....

úgy lenne értelmes, hogy thank you for choosing Blitzwolf...

vagy simán thank you for your choice, de nem flamelni szeretnék...

(#17) dugo_ válasza freestailo (#16) üzenetére


dugo_
veterán

Valószínűleg csak a gyártásnál csúszott félre valami, a töltőm dobozán helyesen "Thank you for choosing BlitzWolf" szerepel.

(#18) freestailo válasza dugo_ (#17) üzenetére


freestailo
őstag

lehet megreklamálom és kérek kedvezményt! :DDD

(#19) kenand válasza Krill77 (#12) üzenetére


kenand
veterán

Tényleg today deals volt.....a Bs-3, lehet majd később is, de azért nehéz kifogni ennyiért...

(#20) kenand


kenand
veterán

Tesztek szerint ez még a BS3-asnál is jobb (főleg a basszus)
De drágább 50-100Usd

(#21) Phülöp válasza kenand (#20) üzenetére


Phülöp
addikt

.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#22) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Ennek nem a kis Xiaomi az ellenfele, hanem a hasonló kialakítású nagyobb. Sokkal jobb hangja van a kicsihez képest, és microSD-t is fogad. A JBL hangszóróinak teltebb hangja van, de azok sokkal drágábbak is. Mély van rendesen, torzítás sehol, a hangereje pedig több mint elég.

(#23) Neck


Neck
veterán

Szia,

Köszi a tesztet! Azt írtad, 5W-os hangszórók vannak benne, viszont én több helyen (pl Banggood) is azt olvastam, hogy 2x4W-os hangszórók vannak benne:

Brand: BlitzWolf®
Model: F1
Speaker: Φ45mm; 2CH x 4Ωx5W
RMS: 4Watts*2CH

@ (#10) Somatom:
Ez alapból sztereó, az nem elég? :))

@ (#22) krisztianAMG:
Én is ezekkel szemezek:
Xiaomi Square box $23
Blitzwolf BW-F3 $30
Blitzwolf F1 $38
Xiaomi Micro-SD Bluetooth Speaker $45

Kéne valami összehasonlító teszt a hangminőségről...

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#24) Neck


Neck
veterán

Még 1 kérés:
Légyszíves próbáld már ki, hogy tud-e zenélni, miközben töltöd?
A Xiaomi Square Box nem tud...

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#25) <Adamsky> válasza Neck (#23) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nekem a Xiaomi Square Box (fehér, a fekete nem tudom miért kerül 2x annyiba :F ) tracking-el együtt megállt 20$ -ból (tavaly decemberben a Banggood-ról). Alapvetően elégedett vagyok vele. Nekem ár/teljesítmény viszonyban jobban megérte mint a tesztben szereplő cucc (én is e kettő között vacilláltam). Én telefonhoz, tablethez, notihoz használom, ezért a vezérlőgombok nem hiányoznak (ahogy az analóg csati sem).
A robbantott ábrát elnézve a hangszórók ugyanolyanok (a Xiaomi passzív membránja mondjuk előre néz), mégis érdekes lenne összekóstolni a kettőt.

"A Xiaomi Square Box nem tud..."
Tuti? Na, majd este kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#26) krisztianAMG válasza Neck (#24) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A nagyobbik biztosan tud, de szerintem a kicsi is.

(#27) Peet91


Peet91
aktív tag

Tud zenélni töltés közbeni, AUX-on, és Bluetooth-on egyaránt.

@Neck: Φ45mm; 2CH x 4Ωx5W a specs sheet szerint, ahogy te is írtad, alatta meg 4W, szerintem az előbbi az igaz, mert erősebbnek érződik, mint a kisebb házba csomagolt társai.

[ Szerkesztve ]

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#28) Neck válasza krisztianAMG (#26) üzenetére


Neck
veterán

Ezt melyikre írtad, a Xiaomira vagy a Blitzwolfra? :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#29) lkristóf válasza Neck (#24) üzenetére


lkristóf
senior tag

Nekem ez a Xiaomi töltés közben is muzsikál. :K

(#30) krisztianAMG válasza Neck (#28) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Xiaomi. :B

(#31) Neck válasza krisztianAMG (#30) üzenetére


Neck
veterán

A kicsire legalább 3 Banggood review írja, hogy nem tud, és kérdésre a Banggood is azt válaszolta, hogy nem...

MOD:akkor nem értem...

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#32) krisztianAMG válasza Neck (#31) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nekem a nagyobbik van, az biztosan zenél töltés közben. A kisebbik a barátnémé (fekete), úgy rémlik, hogy azt is használtuk már töltés közben, de meg nem esküdnék rá. kipróbálni csak hétvégén fogom tudni.

Még azt tudom elképzelni, hogy ha nagyon lemerül az aksi, akkor egy bizonyos töltöttségi szintig nem lehet bekapcsolni/zenét lejátszani.

(#33) Neck válasza <Adamsky> (#25) üzenetére


Neck
veterán

Nekem igazából fontos, hogy cseppálló legyen, a kerti partyk során kifröccsenő sört jó lenne, ha bírná, illetve a hangerő is fontos, valamint nekem nagyon bejön, ha lehet vele kihangosítva telefonálni... Ezek alapján akkor Blitzwolf, de melyik? F1? F3? Krisztian: te meg tudnád mérni, közelről hány dB hangot tud a nagy, illetve a kicsi Xiaomi?

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#34) krisztianAMG válasza Neck (#33) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Aha. De mivel? :D Valamelyik Androidos app pontossága elég lesz?

Ha már Blitzwolf, nekem az F3 jobban bejön.

(#35) <Adamsky> válasza Neck (#33) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

".. kerti partyk .. " - oda szvsz. ezek mindegyike lepkefing. Inkább egy ilyen, vagy ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#36) Krill77


Krill77
őstag

A Blitzwolf f3 szol úgy mint az f1? Ismeri valaki? Eleg kicsinek tűnik.

(#37) schawo


schawo
titán

Olyannyira hangos, hogy 60 decibelt simán kitol magából a cucc
:)) Te tudod, mi az a "decibel", és hogyan kell mérni? :DDD Igen, láttam a szegény screenshotot, nem lett jobb a dolog.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#38) Skynet258 válasza schawo (#37) üzenetére


Skynet258
veterán

Kíváncsi lennék összevetve ezzel a Xiaomival hogy szól, ára alapján jobb kell legyen kicsivel...

Mod: látom már másnak is eszébe jutott az összehasonlítás... :B

https://geekpulse.hu

(#39) Vasinger! válasza Skynet258 (#38) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

A kisebbik Xiaomi-nál biztosan jobb, pontosabban hangosabb, strapabíróbb és többet bír az akkisja. Hangminőségben kb. pariban lehetnek, mindkettő elég jól szól, de nem kell monitor hangfal minőséget várni tőlük.

A nagyobbik Xiaomi lehet még érdekes, de az drágább mint az F1.

(#40) <Adamsky> válasza Vasinger! (#39) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Bocsi, lemaradtam. Melyik a "kisebb" és melyik a "nagyobb" Xiaomi? Link? Köszi! :R

(#41) lkristóf válasza <Adamsky> (#40) üzenetére


lkristóf
senior tag

kicsi fehér, kicsi fekete
nagy szines

Ezekhez én nem viszonyítanám a pici kör alakút.

Itt az eddigi összes Xiaomi hangszóró.

[ Szerkesztve ]

(#42) <Adamsky> válasza lkristóf (#41) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

OK, most már világos, hogy mi nem volt világos. A fekete a fehér és a színes (nagy) nálam egy kaptafa. Nem hiszem, hogy van hallható (főleg a fekete és a fehér között) különbség köztük (OK-OK, a "nagy" elvileg 2x3 W). A "naggyal" kapcsolatban már korábban is sokat agyaltam rajta (de nem jöttem rá), hogy vajon az SD-kártyán hogyan lehet vele navigálni. Vagy csak az ember bedugja és lejátssza, oszt' csókolom?
Ja, most nézem a review-k között: "Awesome amazing little speaker, just a quick note the voice menus are in Chinese ... "
Ez az egyik nagy átka a Xiaomi cuccoknak. Sajna a headset-jük is ilyen. Most, hogy nemrég bedöglött (nem tudom újra feltölteni) emiatt nem is veszek újra ilyet.

(#43) simonzé


simonzé
addikt

Jó cikk, csak a címéből, a bevezetőből és az első pár mondatból sem derült ki hogy mi is az a Blitzwolf F1.
Egyébként szerintem egyáltalán nem olcsó, de nyilván jó minőségű. En magam egy Tesco saját markas bt hangszórót vettem, negyedennyiert, és maximálisan meg vagyok vele elégedve.

I don't fit in. I fit out.

(#44) dugesz77


dugesz77
őstag

Én egy Huawei AM 10-el tudtam csak összehasonlítani az F1-et. Talán mélyben nem megy annyira le de magasban jobb, hangerőben egál. Amit tud a szépen megfogottan torzítás mentesen teszi. Egy hátránya talán a mit elöttem is írtak, hogy kicsit gyengén áll a lábain. Mondjuk én majdnem ingyen (3 Forintért) hoztam el egy F1-et BG -ről Snap-up akción.
Amúgy épp akciós..

[ Szerkesztve ]

(#45) zsopu


zsopu
tag

Egy gyors számolás alapján, ha 10 órán keresztül működik max. hangerőn, akkor kb 1W teljesítmény jön ki.
Ami persze nem egyenlő a zeneivel. az kb. 0,5W körül lehet! :D

(#46) Krill77


Krill77
őstag

Érdemes a Blitzwolf F1 et megvenni a bluedio BS 3 helyett? Az utóbbi jobban szolhat talan mar a meretenel fogva is. Yt videón lattam ugy tunt jol szolt. A Blitzwolf 5e ert eleg jo ar mondjuk. Banggoodrol is ingyen a szállítás?
Nem szeretnek kopogosat, bar nekem a hang tisztasag is fontos. A médiában a jblt hallottam na az komolyan szolt.

[ Szerkesztve ]

(#47) dugesz77 válasza dugesz77 (#44) üzenetére


dugesz77
őstag

Bocsánat a linkért, már nem ennyi az ára :W

(#48) Phülöp válasza zsopu (#45) üzenetére


Phülöp
addikt

Hogy működik ez az akció? Nincs vásárlás gomb, csak egy oldal frissítése meg egy szürke Rush to buy gomb.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#49) Krill77 válasza dugesz77 (#47) üzenetére


Krill77
őstag

En úgy látom meg 18 dodo..

(#50) Krill77 válasza Phülöp (#48) üzenetére


Krill77
őstag

Rush to buy es kiirja, h item was sold out...

(#51) Phülöp válasza Krill77 (#50) üzenetére


Phülöp
addikt

Hát akkor ennyi. Ezért nem látom a visszaszámlálást se.
Rákerestem név szerint (nem a fenti linkre kattintva), visszament az ára 34 euróra.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#52) Krill77 válasza Phülöp (#51) üzenetére


Krill77
őstag

Szopacs. Pedig ilyet szeretnék vagy bluedio BS 3 at. :(

(#53) Krill77


Krill77
őstag

https://m.aliexpress.com/item/32366170180.html

Bluedio BS 3 akcios. 30dodo

(#54) dugesz77 válasza Phülöp (#51) üzenetére


dugesz77
őstag

Én rontottam el a linkelést. Saját vásárlási listámból linkeltem . Ez egy régebbi Snap-up akció volt. A visszaszámláló sem működik pont ezért. Mindenkitől elnézést érte :R

(#55) Neck válasza Phülöp (#51) üzenetére


Neck
veterán

Viszont ha beírod a kupont: 10BWF1 akkor 28 USD, annyiért is jó...
Vettem is egy szürkét.

Dugesz77: viszont tényleg akciós, csak nem snap-up :D

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#56) Phülöp válasza Neck (#55) üzenetére


Phülöp
addikt

Jaja, ez lesz este, köszi. Most sürgősen el kell mennem hajókázni a sziget körül. :)

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#57) dementor válasza Krill77 (#50) üzenetére


dementor
senior tag

Igényes anyaghasználatnak köszönhetően valóban szépen szólhat. eBay-en 11k, ami több mint jó ár.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#58) Krill77


Krill77
őstag

Vacillaltam, h blitz vagy bluedio de utobbi mellett döntöttem. Teszteken mindkettő jól szerepelt de spec nekem a blitz külsőre nem tetszik. A bluedio meg tul nagy talan ami azert hátrányis lehet. Kivancsi vagyok egymás melle teve mi volna a véleményem.

(#59) Neck válasza Krill77 (#58) üzenetére


Neck
veterán

Kinek mi - én pl a Blitzet favorizálom, a kihangosítás meg a cseppállóság miatt.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#60) Krill77 válasza Neck (#59) üzenetére


Krill77
őstag

Kihangositast ez is tud, de a vízállóság valóban jo dolog. (Bar en semmi vízálló dolgom nem szivesen tennem viz alá lsd: sony telok) A mély hangokra kíváncsi lennék azért mindkettő esetében.

(#61) krisztianAMG válasza <Adamsky> (#42) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Csak úgy árad az összegyűjtött tudás a hsz-ből. :D

A fehér és a fekete ugyan az a típus más külsővel. A nagy is nyilván ugyan az, csak poénból kerül a duplájába... Szvsz érdemes lenne utánajárnod a wattok és a decibelek közti viszonynak is.

A működéséhez: bedugod a kártyát, megnyomod a lejátszás gombot ééés elindul a zene. Hangerőgombokat hosszan nyomva lehet léptetni. Nem egy nagy ördöngösség. :) És igen, azt a négy mondatot, amit tud, kínaiul mondja el (ebből három az akku töltöttségére vonatkozik, a negyedik a "Párosítva!".

(#62) <Adamsky> válasza krisztianAMG (#61) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Csak úgy árad az összegyűjtött tudás a hsz-ből."
A tiédből meg a kedvesség és a segíteni akarás. :(((

"poénból kerül a duplájába.."
Figyi, lehet kissé felületesen futottam át a specifikációt, de nekem csak a 2x3 W tűnt fel (decibeleket nem is említettem). Szóval ahelyett, hogy hegyi troll módjára leoltasz, és ezzel párhuzamosan nem írsz semmi konkrétumot, inkább elárulhattad volna, hogy mit nem vettem észre (hátha ebből rajtam kívül más is tanul).

(#63) gorje válasza dugesz77 (#44) üzenetére


gorje
senior tag

A Huawei AM10 akkor nem sokkal rosszabb ugye? Érdekelne a személyes tapasztalatod. Üzemidőben mennyit bír?
Azért kérdem mert a telekomnál 6360Ft-ért elhozható (JOY2016 kuponnal) és ha nincs túl nagy különbség hangzásban és üzemidőben akkor azt venném.

(#64) Phülöp válasza Neck (#59) üzenetére


Phülöp
addikt

Én meg a márkahűség okán. Rövid távra kell valami a laptop mellé, és eléggé meg vagyok elégedve azzal a jó néhány eszközzel, amire a BW logóját nyomták.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#65) dugesz77 válasza gorje (#63) üzenetére


dugesz77
őstag

A Huawei szerintem testesebben,dinamikusabban szól mint a Blitzwolf. Szebb a mélye mélyebbre is megy.(simán letáncol az asztalról ha kell).Plusz azt lehet sd kártyával is etetni ami nagy előny lehet . Gumi bevonatos az egész,jól bírja a strapát. Én nyugodt szívvel ajánlom,szerintem nem fogsz benne csalódni. Én is amúgy Telekomtól vettem tavaly,pont ilyen akcióban.

(#66) Phülöp válasza simonzé (#43) üzenetére


Phülöp
addikt

"Jó cikk, csak a címéből, a bevezetőből és az első pár mondatból sem derült ki hogy mi is az a Blitzwolf F1."

Az első mondat után találsz egy képet hatalmas felirattal. Szerintem elég egyértelmű, mi az írás tárgya.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#67) Neck válasza Phülöp (#64) üzenetére


Neck
veterán

Én meg így voltam a Xiaomival, ezért gondolkodtam az ő hangszóróikon. De amikor megláttam a BWF1-es kupont, megvettem a Blitzwolfot. Jó lesz az a cseppállóság, ha leöntik sörrel :D

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#68) krisztianAMG válasza <Adamsky> (#62) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Az összes kérdésedre válaszoltam.

Más:Gearbesten találtam egy új versenyzőt igazi csajos színekben: Rock Mubox
Rock fülhallgatót rendeltem már, az nagyon rendben volt minőségileg.

[ Szerkesztve ]

(#69) Neck válasza krisztianAMG (#68) üzenetére


Neck
veterán

Kb mint a Blitzwolf a Xiaomi házában, cseppálló kivitel nélkül :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#70) Peet91 válasza krisztianAMG (#68) üzenetére


Peet91
aktív tag

Ezzel a ráccsal kicsit olyan mint egy pléhbögre, klasszikus, és nagyon pöttyös. :D

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#71) Tidus válasza Neck (#23) üzenetére


Tidus
addikt

Emberi érzékkel nem fogod érzékelni, hogy 4w, v. 5W.

(#72) gorje válasza dugesz77 (#65) üzenetére


gorje
senior tag

Koszi szepen! Megrendeltem.

(#73) Neck válasza Tidus (#71) üzenetére


Neck
veterán

Szerintem meg ha egymás mellett szól a kettő, simán lehet hallani :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#74) Krill77


Krill77
őstag

Egy ilyen 8-10e ftos hangszórónál mennyi a vám?

(#75) Krill77


Krill77
őstag

Na utana néztem. Még szamithatok 27%áfára?

(#76) kenand válasza Krill77 (#75) üzenetére


kenand
veterán

Ha postán jön jó eséllyel nem. "cell phone" feliratra ugranak.
Egyébként ekkora tételnélk nem is az ÁFA, hanem a kezelési díj 2000Ft a fájó...
Kínából DHL-t azonban erősen kerülni kell, azok már 22E felett fizettetnek és 4750Ft a kezelési sarc...

(#77) kenand


kenand
veterán

Cube X3 az igazán olcsó bluetooth hangszóró.
Cserélhető - régi Nokia típusú aksival...

(#53) Krill77
Most úgy látszik nagyon akciózzák.. pár napja 1 napig 28 volt, de a legtöbb helyeen "akcióban" 45 USD

[ Szerkesztve ]

(#78) Krill77 válasza kenand (#76) üzenetére


Krill77
őstag

Ha az áfa 27% az aze 10e ftos tételnél eleg jelentős. Plusz 2e ft kezelési költség? Akkor 10ebol 14500lesz vagy mi?

(#79) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Sziasztok! Hónapok óta agyalok egy Bluetooth hangszóró vásárlásán, de mivel nem volt létszükség, ezért eddig nem vettem. Ha már született egy ilyen cikk, akkor megkérdezem, hátha valaki jártasabb a témában és tud válaszolni. Ezek közül melyiket választanátok: Ez a BlitzWolf; ~22 dolcsis Xiaomi Square Box; Bluedio BS-3, vagy a T-nél kapható Huawei AM10? A legfontosabb tényező a hangminőség, melyik szól a legjobban, leghangosabban, stb. Mivel nincs jack csatlakozó a Xiaomin, ezért az annyira nem nyerő, persze ha annak van a legjobb hangja, akkor még így is szóba jöhet. Vélemény?

Minden szavam magánvélemény!

(#80) Krill77 válasza tothmaxy182 (#79) üzenetére


Krill77
őstag

Szia.
En a bluedio BS 3 melle azert döntöttem mert ez egy dragbb termek a tobbinel am akciosan ar/ertek arányban jo vetelnek tunik. Ami tuti, h hangos mivel nagy egysegek vannak benne. Valami 3 magneses abrat is lattam. YouTube : Review BLUEDIO BS-3 unboxing and sound test(2)
Szep magas, közép am basszusban elmarad egy jbltől ami ugye minimum 2x ennyi.
A Blitzwolf megannyi fent olvashato pozitív tulajdonsága melle csak azt említenem meg, h a gyártó 30 elegedettsegi idot ad, es meg a visszakuldes arat is megteritik. Viszont sajna nem akcios. Meg a YouTube videokon is szepen szol es a különböző tesztek is csak dicserik.
A Xiaomit en kicsinek talalom bar olcso. A maga szintjen biztos szepen szol. Huwit nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#81) krisztianAMG válasza Neck (#73) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

3dB a legkisebb hangnyomás különbség, amit meg tudsz különböztetni. Ahhoz, hogy 3dB-lel növeld a hangerőt, meg kell dupláznod a teljesítményt. (Ezért sokkal fontosabb a hangszóró érzékenysége, mint a teljesítmény.) Tehát, ha 3W-nál a hangszóró 80dB-re képes, 83dB-hez 6W-ra van szükség. Szóval nem, nem lehet hallani. :)

(#82) dugesz77 válasza tothmaxy182 (#79) üzenetére


dugesz77
őstag

Nálam anno azért nyert a Huawei, mert telekomos akcióban jó ára volt+ rendes magyar garancia+ két nap alatt átvehettem+ biztos nem terhelte egyéb költség nem volt rizikó,hogy átjön-e..
A Blitzwolf mellett meg a kompaktabb méret és a jobb üzemidő szól. Zsebre lehet dugni akár. Hangban hasonló a kettő egy picit a Huawei jobb talán a nagyobb dobozméret miatt. Kihangosítónak használva sem volt gond,senki nem panaszkodott a túloldalon sohasem.

(#83) haxiboy


haxiboy
veterán

Kifejezetten tetszik a kis cucc. Autóba navinak, és zenét hallgatni tökéletes lenne, legalább nem kéne kábelezni.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#84) kenand válasza Krill77 (#78) üzenetére


kenand
veterán

Igen de nekem átcsúszott, nem fizettem semmit
Nem fogod megbánni, egy 30 000Ft-os jobb, de a 30-45 USD-s kategóriában nincs jobb

(#85) Krill77 válasza kenand (#84) üzenetére


Krill77
őstag

Hat ha 14 rongy lesz ugy eladom mint a szel. Nagyon ritkan lenne hasznalva amúgy is. Illetve baromi sok videót megneztem, remélem a basszus nem rossz, nem kopogós műanyag hangja van. Bar jóformán agyba-főbe dicsérik, de itt-ott megemlitik, h mély nem sok van. Főleg, h mekkora a ház es a súlya is nagy. Mondjuk az is igaz, h bosehoz meg jblhez hasonlítják ami azert nem 10 rongyos kategória.

(#86) simonkera


simonkera
csendes tag

Kíváncsi lennék egy JBL GO val összehasonlítva mit mutatna a dolog. Én rendeltem egy Xiaomi Square box ot mert szép még mert Xiaomi telefonom van , de nem szólt olyan jól hiába sztereó még passzív "mélynyomó"

A kis JBL GO m mind hangerőbe mind hangminőségbe de még basszusban is simán megvágta a Square boxot....

(#87) simonkera válasza simonkera (#86) üzenetére


simonkera
csendes tag

És a go az nincsen 10k

(#88) Phülöp


Phülöp
addikt

Tegnap este csak rászántam magam, és megrendeltem ezt a vasat. Segített a döntésben, hogy akkor voltunk túl egy 8 fős grillpartin, ahol megérett az igény, ill. a közel 10€-s kupon, aminek használatával 27€ alá tudtam vinni az árat (biztosítással együtt).

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#89) kenand


kenand
veterán

Nagyon bekeményített a posta... érdemes már ezeket is - ha elérhető- EU raktárból rendelni.
27USD-s Bluedio Bs3-asomat megcsípték, már 10 napja tökölnek vele és fogok fizetni az a 2000FT ÁFA mellett 2000FT eljárási díjat (az utóbbi jóval fájdalmasabb), persze ürülhetek, hogy nem DHL-lel jött, mert ott az extrasarc 4750Ft az ÁFA-n felül....

Bocs már írtam.....

[ Szerkesztve ]

(#90) Neck


Neck
veterán

Nekem tegnapelőtt jött meg, semmi baj vele, az akksija nagyon jól bírja (3 órát ment, és meg se moccan a jelző) és jól is szól, bár a mély inkább puffan, mint dübben, dehát 2x5W nem egy BOSE sett. :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#91) Phülöp válasza Phülöp (#88) üzenetére


Phülöp
addikt

Ma megérkezett a vas, nagyjából azt hozta, amit vártam. A mély az puffog, lehetne jobb, a hangerő meg több, mint elég. Üzemidővel valószínűleg nem lesz gond: a dobozból kivéve 94%, kb. 2 óra kínzás után 5 perc töltéssel 100%.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#92) Phülöp válasza Phülöp (#91) üzenetére


Phülöp
addikt

Kicsit hosszabb nyúzás után azt mondom, hogy ha nem hörgős metált hallgatok, akkor jó a cucc, szép, tiszta hangja van. Szabad térben is elegendő (2-3 méterről hallgatva), bár sok tartalék nincs benne. Az akkuidő viszont példás - de lehet, hogy ez csak nekem meglepetés.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#93) Drenadar


Drenadar
veterán

nem nagyon találtam topicot bocsi.

Xiaomi Wireless Bluetooth 4.0 Speaker

én ezt vettem meg, kézhez is kaptam, nem szól rosszul, bár kicsit erőtlen...
de elég kis egyszerű, vajon ez hol jelzi hogy mennyire van feltöltve, és hasonlók?

(#94) Obyboy válasza kenand (#20) üzenetére


Obyboy
addikt

Köszi az infót.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#95) Phülöp


Phülöp
addikt

Bluedio BS-3 akciós az Amazon-on.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#96) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Nekem is megjött a ketyere, de én azért annyira nem vagyok elájulva tőle.

Banggoodról rendeltem, ötezer-párszáz forint volt akcióban, ehhez mérten nem is voltak hozzá hatalmas elvárásaim.

Színpadkép nyilván nincs, nem is elvárható ebben az árkategóriában. Dobozhangja van. A mély szekcióra még úgy ahogy azt mondom, hogy néha rendben van, de a közép és a magas tartomány egyáltalán nem vett meg. Rock zenére teljességgel alkalmatlan, szétesik a hangkép. Egy Adele, Alicia Keys, Beyonce egy fokkal jobb, de a dobozhangja miatt ez sem kifejezetten élvezetes. Magasabb hangerőn fülsértő a magas tartomány. Ezek után bepróbáltam egy Aviciit, gondolván hogy a basszusosnak hirdetett kütyü majd biztosan ezen brillírozik. Hát nem. Egy Avicii Pure Grinding siralmas, szerencsétlen képtelen leadni az alacsony frekvenciákat, de erre is számítani lehetett, hiszen méretéből adódóan ez fizikai képtelenség lenne. Következőnek egy kis Black Eyed Peas-t próbáltam ki rajta, itt jobb volt az alsó tartomány, de kopogósak a mélyek. Bejáratás után kicsit javult a helyzet.

Az üzemidő jó, 5 napja nyúzom napi pár órában és még nem kért töltőt. Az összeszerelési minőség is rendben van, nem recseg-ropog, szép fém házas, gumírozott gombokkal. Valamelyest vízállónak mondja a gyártó, zuhany alá még nem állítottam.
Jár hozzá egy aux-aux kábel, egy usb kábel és egy kis akasztós biszembaszom. Könnyen és gyorsan párosítható mind telefonnal, mind számítógéppel, stabil a jel, akár több ajtón keresztül is jó a vétel, nem szakadozik a zene.

Összegezve, ha kisebb összejövetelekre keresel háttérzaj-forrást vagy fürdőszobába, napozáshoz, Balaton partra, irodába kompakt zajkeltőt, akkor 5-6.000Ft-ért szerintem jó vétel az F1. Házibuliba, házimozihoz, minőségi zenehallgatáshoz nem való és nem a hangereje miatt, mert az kifejezetten erős a kütyü méretéhez mérten.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.