Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) DeFranco válasza Lauda (#49) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ki beszélt itt leváltani akarásról vagy nem akarásról. Terelsz megint. :)

#53: semmilyen szinten nem megengedett. Soha nem mondtam, hogy az volna. Te vagy a második aki ezt számon kéri rajtam :F

[ Szerkesztve ]

(#52) Blindmouse válasza TazLeacher (#50) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Légyszíves saccold már meg mekkora a magyar költségvetés, ebből mennyi megy el korrupcióra! Csak egy kísérlet. Wikipédia nem ér.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#53) TazLeacher válasza DeFranco (#47) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szó sincsen legitimitásról. Véleményem van. Én nem ítélem el őket, ennyi. Nem jó dolog, nem szép dolog, de én nem ítélem el őket. Ez egy vélemény, tetszik, nem tetszik, ezen nem tudsz változtatni, ha a fejed tetejére állsz akkor sem.

Neked ez a véleményed, hulljon a férgese! De megint kérdezem: miért csak a kisember, aki 500 Ft-ot "lop"? Melyik az az összeg, ami felett már lehet, és nem lesz tőle valaki sz@r ember?

Blindmouse: miért is? Tételezzük fel, mondtam egy számot - olyat (jót vagy rosszat) amit hallani szerettél volna. Most jöhet a magyarázat, kíváncsi vagyok mire akarsz kilyukadni.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#54) Lauda válasza DeFranco (#51) üzenetére


Lauda
félisten

Itt Te terelsz, mar masodszor, ahelyett, hogy valaszolnal. Miert nem mesz be a gazsiekhoz es vonod oket kerdore es teszed ugyanezt a korrupt vezetokkel? Mert azt irtad helyes kirugatni az ellenort.

(#55) Blindmouse válasza TazLeacher (#53) üzenetére


Blindmouse
senior tag

csak próbáldd meg.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#56) h3lios válasza TazLeacher (#53) üzenetére


h3lios
addikt

Akik nagy összeget sikkasztanak azok is ugyan úgy bűnösek, mint a kisember. Csak itt jön az, hogy egy vezérigazgatót, hogy buktatsz le, hogy bizonyítod, hogy valóban lop ? Elárulom: Sehogy, mert úgy csinálják, hogy azt 1 porbafingó kisember ne tudja leleplezni. És azért mert a nagy "tolvajt" nem tudod lebuktatni, még a kicsit nem kell elengedi, mert ugyan úgy bűnös , aki lop bűnt követ el, bármekkora összegről legyen szó.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#57) DeFranco válasza Lauda (#54) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mert nem az én dolgom. A kalauz dolga. A korrupt vezetőknek meg van főnöke, az meg az ő dolga. Akit az én dolgom felelősségre vonni, azzal megteszem.

És onnan, hogy melyik nép milyen vezetőt érdemel eljutni odáig, hogy én a kormányt le akarom-e váltani, terelés.

(#58) TazLeacher válasza Blindmouse (#55) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

2

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#59) Lauda válasza DeFranco (#57) üzenetére


Lauda
félisten

Ertem. Kinek a dolga levaltani ha nem a nepe? Ki a nep, hat Te meg En. Ennyit errol. Rugjunk bele a kis emberbe es tegyuk a mellunkre a kezunket, mi megtettuk a megtehetot. :W

(#60) TazLeacher válasza Lauda (#59) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

De szép volt, ezt akár én is mondhattam volna. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#61) Blindmouse válasza Lauda (#59) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Mert szerinted miért vannak 4 évente választások, és miért volt azóta már vagy 6 másik kormány, aki bosszúból-kötelességből számonkérte az előzőt?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#62) PazsitZ válasza TazLeacher (#50) üzenetére


PazsitZ
addikt

Látom nagyon összezavarta érzékeny kis lelkedet, hogy nem 3. személyt használtam, miközben a lopjuk szét az országot, mert úgy fer gondolatmenteden vágtázol.

Szomorú, eddig jobb véleménnyel voltam rólad.

(#59) Lauda:
Tehát mondjunk egy számot, ami alatt ha lop valaki, azt dicsőíteni kell.

Viszont kérdezem:
Feltételezed, hogy egy persze csak alkalmankénti kis tételű ezáltal dicső tolvajjá és adócsalóvá nevelt nép majd legközelebb jobb vezetőt választ?

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#63) Ми-8 válasza TazLeacher (#44) üzenetére


Ми-8
csendes tag

Most erről lehetne mit írni, de nincs kedvem annyit gépelni, leegyszerűsítem. :D

Ha valaki vesz jegyet, meg még sok másik társa, akkor befolyik egy bizonyos kasszába mondjuk 100 forint. Ebből a gonosz emberek lefölöznek 50 forintot valamilyen módon. Ezen az a valaki felháborodik, majd azt mondja, hogy nem vesz jegyet. Büszke magára, jól kitolt velük, nincs lelkiismeret furdalása sem. Mi is történik ekkor: most már csak 98 forint folyik be a kasszába, amiből 50 forintot lefölöznek a gonosz emberek. Ebből remélem lejön a lényeg, amire ki akarok lyukadni. Mikor úgy gondolja, hogy az állammal tol ki, valójában részben magával, részben más egyszerű emberekkel, illetve hát intézményekkel, közszolgáltatásokkal, stb...

Ezért mondom, hogy ez eleve nem jó - mármint ami az országban van -, de nem az a megoldás, hogy akkor mi is lopjunk. Az elméletnek ott lenne némi alapja, ha konkrétan annak az embernek a zsebéből vennénk ki a lóvét, aki abból a bizonyos kasszából kiveszi, bár ettől még ez is ugyanúgy lopás lenne.

(#64) h3lios válasza Lauda (#59) üzenetére


h3lios
addikt

Megint csak 1 példa, egy vezető aki háborúba vezeti a népét és több ezer / százezer ember halála a következmény és a háború elkerülhető lett volna, csak éppen az erőfitoktatás fontosabb, akkor ugye az nagy bűn ? Vagy ott volt pl. a holokauszt. Az illetőt emiatt 1 átlagember felelősségre tudja vonni ? NEM
Ha egy gyilkos megöl 1, vagy mondjuk 10 ember az a másikhoz képes "kis" bűn, de ugyan úgy rosszat tett. Van lehetőséged feljelenteni ? IGEN
De a te egyenleted szerint hagyni kéne futni, mert nem követett el akkora bűnt, mint a másik.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#65) Kassadin válasza DeFranco (#30) üzenetére


Kassadin
addikt

Rend nem attól lesz, hogy feljelented, ezt te se gondolhatod komolyan. Ha napi szinten utazol vonattal és minden nap csak 1 esetet jelentesz, mi fog konkrétan változni ebben a mutyizós és korrupt országban? Oké, fogalmam sincsen, hogy mi történik utána (bírság?), de te se lehetsz ott minden vonaton, nekem ez a jelentgetés egy kicsit olyan ávh szerű, talán nem ez a jó megoldás, hanem, hogy változzon az emberek gondolkodása, ami meg valószínűleg nem fog bekövetkezni az ingyen utazást vagy olcsóbb "jegyet" kedvelők körében. Baromira nem díjazom azokat az embereket, akik kihasználják ezeket a kiskapukat, de azt kénytelenek vagyunk elismerni, hogy amíg ebben a rendszerben vannak olyan emberek is, akik hajlandóak saját zsebre dolgozni, addig itt semmi sem fog változni. Mennyit keresnek a kalauzok amúgy?

Ezt a bejegyzést se értem, mintha ez olyan új dolog lenne és meg kellene lepődni rajta. A vidéki buszjáratokon ugyanúgy ez megy.

Blindmouse: Jah, akkor már értem. :)

[ Szerkesztve ]

(#66) Blindmouse válasza TazLeacher (#58) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Látom negyon tereled a témát, és nem vagy hajlandó még megsaccolni se, hogy a:
"azért mert mindenenki lop" mondatból kicsoda a mindenki, és mennyit lop. Ezt hívják általánosításnak, ráadásul eléggé kicsi rálátással a dolgokra, ha nem vagy bennfentes.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#67) DeFranco válasza Lauda (#59) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem a nép dolga :)

(#68) TazLeacher válasza PazsitZ (#62) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szomorú, eddig jobb véleménnyel voltam rólad.

Ezzel mondjuk együtt tudok élni.

DeFranco :Y AKKOR KIÉ? :W

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#69) Blindmouse válasza Kassadin (#65) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Ez ilyen "rage" bejegyzés+e-mail volt, mert még le is késtem a vonatot amit el akartam érni, így lejjebb került az ingerküsszöböm. Attól még a téma adott.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#70) TazLeacher válasza Blindmouse (#66) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Leírnád, hogy ez hogy kapcsolódik a #46-os hsz-emhez?

Egyébként nem mindenki lop, (kivételesen nem általánosítok, pedig abban 'szott király vagyok). Csak mindenhol megvannak az emberek. Nem mindenki, de mindenhol...nagy a különbség.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#71) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Az a baj, hogy itt sokan nem vettek reszt eddig a valodi eletben vagy szimplan a palya szelerol ugatnak.
Senki se mondta, hogy a buncselekmeny vagy az arra valo felbujtas jo dolog, de itt ebben az orszagban a torvenyeket nem tenykent kene kezelni.
A normalis ertekrendet kovetve valoban nem tett jot a kalauz, de merlegeljunk mar...

DeFranco: mobilrol hirtelenjeben reagalnek a Nemetorszagos megjegyzesedre.
Igen ott az igazsagszolgaltats renden van, de java reszt nem is szorulnak ra az emberek, hogy lopjanak. Mas a gondolkodasuk, az egesz mentalitas, pont emiatt sem erdemes ezzel az orszaggal hasonlitani.

when the sun shines, we'll shine together

(#72) Kassadin válasza TazLeacher (#68) üzenetére


Kassadin
addikt

Lemondanak önként? Másra nem tudok gondolni.

#73: Na, ma is okosabb lettem valamivel. :)

[ Szerkesztve ]

(#73) DeFranco válasza TazLeacher (#68) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az országgyűlésé. Képviseleti demokrácia van ma Magyarországon. Négy évente szavazok, legjobb hitem és belátásom szerint, mert ez a kötelességem. Onnantól kezdve a hatalmat delegáltam az országgyűlésnek, akinek meg az a dolga, hogy ha a kormány lop/csal/hazudik akkor p*csánrúgja.

Kinek a dolga p*csánrúgni a kormányt? Nem az enyém, hanem az országgyűlésé. Ilyen egyszerű dolgok ezek. (És ha valaki ilyen alap dolgokkal nincs tisztában - nem rád gondolom itt most - akkor bajos dolog vitatkozni olyan dolgokról, ami ezekből következik...)

@mexicanraven: és vajon mi volt előbb, a tyúk, vagy a tojás?

[ Szerkesztve ]

(#74) mexicanraven válasza DeFranco (#73) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

A kakas vagy a pulyka.
Azoknak jóó hosszú es horgas csőre van!

Csak te kepzeled bele...

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#75) Blindmouse válasza DeFranco (#73) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Valójában a szavazópolgárok (eg. nép) csak a parlamentet választja meg, akik delegálják a köztársasági elnök által kiválasztott miniszterelnököt, aki eltávolíthatja a kormánytagokat, ha rosszul végzi a dolgát. Ha meg korrupció van, akkor pedig a büntetőjogi rendszer bánik el kormánytagokkal. Ha nagyon korrektek akarunk lenni.
De az, hogy ezt az átlag Magyar ember nem tudja, vagy ha tudja is, nem így használja, az a nagyon szomorú, az egész rendszert kérdőjelezi meg.

(#70) jer1cho fogalmam sincs, azt nem is te írtad. Úgy nagy általánosságban a hozzászólásaid hangulatára vonatkozott.

[ Szerkesztve ]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#76) DeFranco válasza mexicanraven (#74) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Vigyázz, mert kivágnak ...dózásért... :))

@Blindmouse valóban. Pongyola voltam :D De én a p*csánrúgásra gondoltam, az pedig a konstruktív bizalmatlansági, amit az országgyűlés csinál. Tehát mégis csak igazam volt ;)

[ Szerkesztve ]

(#77) Blindmouse válasza DeFranco (#76) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Á a fenébe :D
"A magyar Alkotmány értelmében a magyar miniszterelnökkel szemben konstruktív bizalmatlansági indítvány nyújtható be. Mivel a Kormány sorsa összefonódik a miniszterelnökével, így ez egyúttal a teljes Kormánnyal szemben benyújtott bizalmatlansági indítványnak minősül. Az indítványt legalább a képviselők egyötöde terjesztheti az Országgyűlés elé, amely az indítvány feletti vitát és szavazást legkorábban a beterjesztéstől számított 3 nap múlva, de 8 napon belül (türelmi idő) tartja meg." Kiváncsi vagyok milyen gyakran lehet ilyen dolgot csinálni.
Egy ettől teljesen független matematikai számolás: 1-2/3 > 1/5

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#78) DeFranco válasza Blindmouse (#77) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Volt már rá példa. :) De a gyakoribb a "lemondasz vagy lemondatunk" varázsige.

(#79) Blindmouse válasza DeFranco (#78) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Igen, egyszer megtörtént. Akkor kb 2 hét alatt megállapodtunk az IMF-el, kaptunk egy új kormányt+miniszterelnököt, és fellendült a gazdaság, legalábbis megindult. Ezek tények, politikától mentesek.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#80) TazLeacher válasza DeFranco (#73) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egyszer már írta ezt, most megint megerősítettél, hogy mi másik bolygón élünk...de, hogy egy másik Magyarországon, az biztos. A Te dimenziódban biztos jó lehet. Szólj, ha majd visszajöttél ebbe a valóságba.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#81) DeFranco válasza TazLeacher (#80) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nézd, arról én nem tehetek, ha kapásból hülyének nézed, aki nem ért veled egyet, és több másik emberhez hasonlóan cseszel rá, hogy az egybites kommunikációnál komolyabban értelmezd, amit a másik ír vagy mond.

Könnyű ezt így leírni, hogy én nem itt élek, meg odacsapni egy frappáns fricskát, de ez nem ment fel az alól, hogy gyökkettő a vitakultúrád.

Amit pedig leírtam, az szigorú tény, és nem is lehet máshogy sem az én világomban, sem a tiédben. Ez a rendje, és módja, nem csak elméletben van így, hanem a gyakorlatban is. Ez a valóság.

Hogy veled sikerült megetetniük, hogy népszavazással döntünk kormányt, meg ki kell menni a térre, mert a népnek ez a dolga, arról én nem tehetek, de hogy ezért engem nézel hülyének az kicsit abszurd.

Nem kevésbé, mint az, hogy szökőévente egyszer vonaton ülve, középosztálybeli családban, diplomás-multis állás mellett értesz a vasúthoz, a politológiához és a makrogazdasághoz. Sőt, midhárom problémakört és megoldást össze tudod foglalni egy tételben: ezek lopnak, lopjál te is. Kiszabottul egybites gondolkodás ez, és a baj, hogy ennél neked több eszed van, csak cseszel használni, inkább ide jössz este levezetni a napi stresszt, cseszve el ezzel más kulturált szórakozását. Gratulálok.

(#82) TazLeacher válasza DeFranco (#81) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor szépen sorjában:

Nézd, arról én nem tehetek, ha kapásból hülyének nézed, aki nem ért veled egyet, és több másik emberhez hasonlóan cseszel rá, hogy az egybites kommunikációnál komolyabban értelmezd, amit a másik ír vagy mond.

Rendben, Te vagy a király!

Amit pedig leírtam, az szigorú tény, és nem is lehet máshogy sem az én világomban, sem a tiédben. Ez a rendje, és módja, nem csak elméletben van így, hanem a gyakorlatban is. Ez a valóság.

Nem, nem ez a valóság. A valóság az, ami jelenleg folyik. Az, hogy pontosan 2 év múlva b@szhatod a szavazatodat, és vagánykodhatsz a 1 bites dumáddal együtt, mert egyszerűen olyan szinten be lesz betonozva ez a rendszer, hogy nem hogy Tied, de Isten szavazata sem lesz már döntő. Attól, hogy nyomod itt a dogmát, meg a hülye álszent dumát, ugyan olyan vak vagy, mint a többi. Dugd a fejed a homokba, és nézd végig, amit kell. Sok sikert kívánok!

Nem kevésbé, mint az, hogy szökőévente egyszer vonaton ülve, középosztálybeli családban, diplomás-multis állás mellett értesz a vasúthoz, a politológiához és a makrogazdasághoz. Sőt, midhárom problémakört és megoldást össze tudod foglalni egy tételben: ezek lopnak, lopjál te is. Kiszabottul egybites gondolkodás ez, és a baj, hogy ennél neked több eszed van, csak cseszel használni, inkább ide jössz este levezetni a napi stresszt, cseszve el ezzel más kulturált szórakozását. Gratulálok.

Az egész ismét a személyem elleni ferdítés-mocskolódás háború, és nem több. Akár hányszor véleménykülönbségünk van, mindig ezt csinálod. Szépen elkezdesz mocskolódni, és az első komolyabb visszaszólás esetén füled-farkad behúzva rohansz a moderátorokhoz picsogva, hogy megsértették az olyan nagy önbecsülésed. Szavakat adsz a számba, és próbálod őket többször leírni, hátha attól igazak lesznek. Nem lesznek!

De akkor leírom konkrétan, hogy miről is beszélek:

középosztálybeli családban, diplomás-multis állás mellett

Az alábbi kijelenésedet megkérdezhetem, hogy mire alapozod? Ismersz? Tudod, hogy ki vagyok? Tudsz rólam valamit is? Ébresztő! Azért mert elolvastad pár kommentem, nem ismersz. Nekem is megvan rólad a "képem", és sejtem, hogy kb. milyen ember lehetsz, kb. olyan, akivel valószínűleg a való életben egy asztalhoz sem ülnék...de attól nem kezdem itt mindenki előtt ecsetelni, hogy SZERINTEM neked milyen a monitoron túli életed.

állás mellett értesz a vasúthoz, a politológiához és a makrogazdasághoz

Megint jössz ezzel a hülye dumával, egyszer már szóltam, hogy ne ferdíts! Nem, nem értek a vasúthoz, írtam is. Akkor, ahhoz, hogy tudjam "bűn" kenyeret lopni, nem kell péknek lennem. Az meg, hogy van-e valamiről véleményem, avagy sem - akár az én egybites gondolkodásmódomon - az én dolgom. És megint csak ott tartunk, hogy fingod sincs, hogy ki vagyok, és milyen tanulmányaim vannak, miről és mit tudok, mégis olyan dolgokkal akarsz sértegetni és mocskolódni, amiről aztán fogalmad sincs. Speciel ennyi erővel járhattam volna a Baross Gáborba is (de nem), vagy bármi más. De téged ez nem érdekel, a lényeg, hogy próbálj a lehet legtöbb dolgot rámhúzni, azt minél többször leírni, hátha valakinek megmarad a fejébe, meg Te is elhiszed egy idő után.

ezek lopnak, lopjál te is

Megint csak egy olyan ferdítés, amit nem írtam le, SŐT még nem is utaltam rá. Attól, hogy nem tudok elítélni egy ilyen (mint a bejegyzés témáját adó) embert azok miatt a dolgok miatt, amit le is írtam, attól nem ÍRTAM ilyet. Le is írtam a különbséget. Az, hogy csinálom, felbújtok rá valakit, elfogadom, vagy hajlandó vagyok megérteni dolgokat az nem egyenértékű.

Tudom, hogy a Te tökéletes világodban minden olyan 'va egyszerű, ezt már többször kifejtetted. Üdv a valóságban! Tudom, hogy a Te tökéletes világodban mindenki, minden szabályt betart, betűről betűre, minden ember a törvény, és - az általad felállított - az erkölcsi normák szerint él. De közlöm veled, hogy nem, a valóságban nem így van.

Azok, akik egy ilyen embert "keresztre feszítenének", csak gratuláln tudok. Erről van egy viccem:

- Képzeld, tegnap az egyik oszályvezetőt elkapta a portás, mert el akart lopni egy számítógépet.
- És mi lett vele?
- Kirúgták.
- Nagyon helyes, így kell csinálni, példát kell statuálni.
- Az lehet, de most nincs portásunk...

A Ti értelmezésetekbe minden bűntett egyenértékű. Akkor miért nem lehet minden ember is egyenértékű?

A sz@rházi kaller lop, a büntessék meg, tök mindegy, hogy mennyit lopott.Akár még hajlndó vagyok ebben aktívan részt venni, csak, hogy megmutassátok mekkora f@sza csávók vagytok. De amikor azt mondják: figyu, és az anem zavar. hogy....akkor meg jön a "ja, az nem az én dolgom". Remélem büszkén fekszetek le minden nap. Én lehánynám a tükröt ettől az álszentségtől.

Kiszabottul egybites gondolkodás ez, és a baj, hogy ennél neked több eszed van, csak cseszel használni, inkább ide jössz este levezetni a napi stresszt, cseszve el ezzel más kulturált szórakozását.

A rövid válaszom ez: kibaszottul fogalmad sincs, hogy ki vagyok.

A hosszabb meg: az lenne a kulturált szórakozás, hogy csoportosan csámcsogok azon, hogy ami a bejegyzésben van? Ha tényleg így van, akkor köszi, de nem kell a kultúrád. Ha meg elrontottam a szórakozásod, akkor már megérte, lett egy jó napom, a gratulációt köszönöm, van miért, ha másért nem, mert hajlandó voltam végigolvasni a ferdítésekkel teli mocskolódásod.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#83) DeFranco válasza TazLeacher (#82) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kedves Dénes, azért agyérgörcsöt ne kapjál. Tudom, hogy nehéz letenni a cigit, de van egy gyönyörű kislányod, akit fel kell nevelned, és ha hosszabb betegácsiba mész, akkor a Tesco lehet nem tart meg az állományában. Kodolányis mesterdiplomával meg manapság nem könnyű újabb munkát találni Érdről meg főleg nem.

Általában azzal szállok vitába, aki valamilyen szinten fontos nekem, vagy adok a véleményére. Hülyékkel és/vagy számomra érdektelen emberekkel nem tárgyalok, mert felesleges, sem kutyám sem macskám, sarok a véleményére.

Ez most eddig tartott. A jövőben nem tartom túlzottan valószínűnek, hogy konfliktus alakuljon ki közöttünk. Sok szerencsét, és az egészségedre vigyázz, feladatod van az életben.

(#84) TazLeacher válasza DeFranco (#83) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kedves akárki! (nyomozzon utánad a kolera)

Te megint azt hiszed, hogy én ideges vagyok (voltam?), a hsz-t egy bögre kávé társaságában írtam, miközben itthon ültem a teraszomon a lányommal az ölemben. Ha pedig kíváncsi vagy, épp most fürdettem meg a kutyámat, és játszottunk egy fél órát a kertben. Ilyen lenne egy ideges ember? Nem. Kevés ember egyike vagyok az országban, aki elégedett az életével. Van feleségem, gyerekem és rajtuk kívül szép nagy családom, kutyám, van hol laknom, munkám, azzal töltöm az időmet, amit élvezek...kell ennél több?

Ez megint csak azt bizonyítja, hogy fogalmad sincs milyen vagyok. Nekem nálad (vagy egy fórumnál) jóval több kell, hogy ideges legyek. 1800 nap alatt 2 alkalommal fordult elő...annak meg is volt a hatása. De Te kevés vagy ehhez...

Próbálkozol, de nem megy... :N
4 dolgot írtál rólam:

- Tudom, hogy nehéz letenni a cigit,

10. hónapja elektromost szívok, és köszönöm, hibátlanul megvagyok vele...tehát igen, a cigit letettem, de még mindig dohányzom. Másrészről, ha ismernél, tudnád, hogy nincs fizikai függőségem. Volt, hogy hetekig nem dohányoztam a 10 év alatt is, de semmi bajom nem volt. Én azért dohányzom (vagyis helyesen e-dohányzom), mert szeretek. Próbálsz sértegetni, de ez nagyon gyenge. 1:0

- akkor a Tesco lehet nem tart meg az állományában

Sosem dolgoztam a Tesco-nak, sem most, sem a múltban. 2:0

Kodolányis mesterdiplomával meg manapság nem könnyű újabb munkát találni

Köszönöm, ilyenem sincs. 3:0

És nem vagyok rászorulva, hogy munkát találjak. Hogy miért?...csak.

Kedves Dénes

Érdről

Az ugye nem gond, ha azért nem dícsérlek meg, mert le tudtad olvasni az adatlapomról a nevemet meg az általam megadott várost... :DDD

Ráadásul, ha van róla fogalmad, hogy hol van Érd (google segít), akkor még ilyen hülyeségeket sem írnál...Bp kocsival 11 perc...ez nem Nyíregyháza....tehát az, hogy a lakhelyemre teszel megjegyzést, még szánalmasabb. Már csak az hiányzik, hogy a nevemmel csúfolódj, és akkor megütötted az óvodai szintet.

Kíváncsi vagyok az "Ez most eddig tartott"ra...

Sok szerencsét, és az egészségedre vigyázz, feladatod van az életben.

Bár kívánhatnék hasonló jókat...de nem teszem, mert azzal szembeköpném magam.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#85) DeFranco válasza TazLeacher (#84) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:DDD :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.