Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Gomba válasza eventus (#550) üzenetére


Gomba
senior tag

Ez király. És olcsó. Mindjárt megrendelem. Bár az oldschool kazettáson is gondolkoznék :D

Ép hardverben ép szoftver

(#552) eventus válasza Gomba (#551) üzenetére


eventus
veterán

Nem oregbitjuk a q10et :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#553) Gomba válasza eventus (#552) üzenetére


Gomba
senior tag

Az audiofilek körében a kazetta újra kezd "menő" lenni. :)

Ép hardverben ép szoftver

(#554) eventus válasza Gomba (#553) üzenetére


eventus
veterán

Láttam, retro minden. Nem szeretem.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#555) Crafter32 válasza eventus (#554) üzenetére


Crafter32
őstag

Borzalmas mikor számot keress az ember.

(#556) BubuRoland válasza Gomba (#546) üzenetére


BubuRoland
tag

azok be vannak kapcsolva, de ezek szerint hangjelzéssel járó kézbesítésjelentés még nincs Blackberrynél! azért is fontos lett volna vmi ilyen mert akkor azon látom pontosan, hogy mikor kapta meg az illető, illetve mmsnél, hogy mikor nézte meg!

(#557) Crafter32


Crafter32
őstag

" 2013.08.09. Tegnap minden hivatalos papírra aláírás és pecsét került, így most már nagyon záros határidőn belül megkezdheti az Amerikai Védelmi Minisztérium, vagyis a Pentagon a BlackBerry okostelefonokból álló flotta cseréjét, megújítását. Természetesen mi másra újítanának, mint BlackBerryre. A Védelmi Minisztérium alá tartozó egyik ügynökség, a Defense Information System Agency ugyanis megadta a működési engedélyt a BlackBerry Z10 és Q10 típusoknak a minisztérium informatikai hálózatán, BlackBerry Enterprise Service 10 mobilmenedzsment-támogatással. Az új BlackBerryk jóváhagyása az informatikai infrastruktúra részeként azt hiszem magáért beszél ilyen magas biztonsági szinten, és a kanadai cég termékeinek szuperbiztonságos működését dicséri (megjegyzem, ezt a működési engedélyt eddig egyetlen másik gyártó sem kapta meg a készülékeire).

Mindez azt jelenti, hogy a Pentagon flottája ez év őszén tízezer új BB10-es telefonnal bővül, idén év végére pedig harmincezresre hízik a flotta. Most már csak az a kérdés, hogy kell-e bárkivel is versenyeznie a jövőben a BlackBerrynek az Amerikai Védelmi Minisztérium falai közt, vagyis más gyártó termékei is megkapják-e a zöld lámpát."

(#558) Crafter32


Crafter32
őstag

új gesztus, mellyel az üzenetek közt tudsz lapozni akkor, ha megnyitottál egy üzenetet vagy értesítést.
A gesztushoz először is jobbra kell lapozni a kijelzőt, mintha vissza akarnál lépni az alapnézetbe, és közben le vagy fel kell mozdítanod az ujjadat, ezzel az eggyel korábbi, vagy újabb üzenetre tudsz ugrani anélkül, hogy teljesen ki kéne lépni a már megnyitott üzenetből/értesítésből.

(#559) BubuRoland


BubuRoland
tag

már van q10re szoftverfrissítés? mert tmobile webshopján azt írják, hogy néhány dolog szoftverfrissítés után lesz elérhető! és ha lehet már akkor hogyan kell mert elég szokatlan nekem ez a rendszer még!

(#560) Crafter32 válasza BubuRoland (#559) üzenetére


Crafter32
őstag

Ezt nem értem én sem hogyan működik a frissítés és mi a menete. Azt olvastam , hogy évvégéig mindenkinek felajánlja majd a BB automatikusan a frissítést ami nem jár adat vesztéssel. De honnan kapod meg az értesítést és hogyan kell utána telepíteni azt fogalmam nincs.

Egy platina Q10-et elfogadnék

(#561) eventus válasza Crafter32 (#560) üzenetére


eventus
veterán

Hivatalos helyről nem vennél telefont, de ingyen kéne egy ilyen...

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#562) Gomba válasza Crafter32 (#558) üzenetére


Gomba
senior tag

Ez a 10.1 MR frissítés óta elérhető a Z10-ekre. Ezt a frissítést már a magyar T-mobile is kiadta.

Ép hardverben ép szoftver

(#563) Gomba válasza BubuRoland (#559) üzenetére


Gomba
senior tag

Az LTE az amihez kell majd szoftver frissítés. De ez nem telefon oldali hanem szolgáltató oldali. Ezen kívül minden működik. És a frissítések is jönnek szépen sorban.

Ép hardverben ép szoftver

(#564) Gomba válasza Crafter32 (#560) üzenetére


Gomba
senior tag

Ez mi? És hol olvastad? Az elérhető frissítésről jön az értesítés a telefonra. Ugyanúgy mint androidnál. És ugyanúgy frissít is. Nekem nem volt adatvesztes.

Ép hardverben ép szoftver

(#565) Crafter32 válasza Gomba (#564) üzenetére


Crafter32
őstag

Valahol itt olvastam, ezeket. Átolvastam az egészet szinte, így pontosan nem tudom hol van. Azt hittem az egyikőtök írja a blogot. :) Tetszik amit írkálnak, akár reklámnak is jó. Normális videót vagy reklámot nem találni a BB-ről sajnos ami a szívhez szól. Az alma teli beszéli a fejed, jó reklámok stb. Dr House -ban az egyik rész Cuddyról szólt ahol végig BB-t fogott a kezében állandóan. Na az nagyon jó érzés volt. A Blogban is írnak róla.

.

(#566) Crafter32 válasza eventus (#561) üzenetére


Crafter32
őstag

Mi rossz van abban ha vki nem ellensége a takarékosságnak vagy az ajándéknak.
Hivatalos hely? Mi számít annak? T mobil, stb? Régen mindenki szidta őket, mert kevesebb tudással árulták telefonokat, mint a függetlenek. Csak ezt elfelejtették mondani. A független készülékek mai napig jobban eladhatók és jobban tartják az árukat, mint a függőek. Egyébként érdekes az a oldal ami bejön amikor www.blackberry.hu -nál próbálkozik az ember. Hirtelen nem tudnék csak a B-teltől vásárolni BB-t. illetve nem is tudok más céget.

(#567) eventus válasza Crafter32 (#566) üzenetére


eventus
veterán

Bécs, Cyberport

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#568) Phülöp


Phülöp
addikt

Messze a legjobb (nem hivatalos) BB reklamfilm:
[link]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#569) icezozo válasza Phülöp (#568) üzenetére


icezozo
addikt

az :D

http://qwankido.hu/

(#570) Crafter32 válasza eventus (#567) üzenetére


Crafter32
őstag

:DD :DD :DD Nah jah persze. New Yorkban nincs? :))

(#571) Phülöp válasza Crafter32 (#570) üzenetére


Phülöp
addikt

Par ezer forintot es egy fel napot kell csak raszanni, esetleg egy egeszet, es akkor egy kisebb varosnezes is belefer. Fogd fel kirandulasnak, nagyon szep a varos.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#572) eventus válasza Phülöp (#571) üzenetére


eventus
veterán

Es olyan sajtos kolbászos hotdogot lehet enni... telefon nem is izgatott tegnap :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#573) Crafter32 válasza Phülöp (#571) üzenetére


Crafter32
őstag

Azért 800-900 km -t nem akarok vezetni egy telefon miatt. Mégis csak 2013 -at írunk vagy még mindig látni a határon Trabantot hűtővel a csomagtartón? :)

(#574) Phülöp válasza Crafter32 (#573) üzenetére


Phülöp
addikt

Arra probaltam utalni, hogy ha mashogy nem mukodik, akkor akar ossze is lehet kotni a kellemest a hasznossal. A vonat egyebkent a bolt elott all meg epp.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#575) Crafter32 válasza Phülöp (#574) üzenetére


Crafter32
őstag

Értem és köszönöm. Nekem az ilyen utak nem megoldhatóak. Akkor már vinni az egész családot stb... ráadásul a fő indok a telefon lenne? :DD ááá nem.

(#576) Merciless


Merciless
csendes tag

Sziasztok! Par napja vettem en is egy ilyen telefont, egyelore ismerkedek vele, es van egy furcsa bug aminek nem jottem ra az orvoslasara: a hivaslistaban nem azoknak a kontaktoknak a nevet irja ki akikkel valojaban beszeltem, hanem random (?) emberekkel helyettesiti a partnerlistambol. Ez mi lehet?

(#577) Gomba válasza Merciless (#576) üzenetére


Gomba
senior tag

Ilyennel meg nem találkoztam. És a random emberek vannak jelezve mint hívó vagy hívott?

Ép hardverben ép szoftver

(#578) Giorgio1313 válasza Gomba (#577) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni Q10 vásárlás előtt állok.Idáig volt már mindenem(ios android stb) de a 9900 után hiányzik nagyon a fizikai gomb.A lényeg ami fontos volna nekem: Skype hogy működik?lehet róla normálisan hívni?videochat megy rajta?whatsapp teszi a dolgát?Viber még nincs rá hivatalosan ugye?köszönöm a válaszokat

(#579) icezozo válasza Merciless (#576) üzenetére


icezozo
addikt

elég érdekes én sem hallottam róla !
( esetleg próbálkozz egy firmware frissítéssel )

http://qwankido.hu/

(#580) Merciless válasza Gomba (#577) üzenetére


Merciless
csendes tag

Hivo es hivott is. De ha ugyanazt az emert hivtam es o is hivott, akkor ugyanazzal a random emberrel helyettesiti. Viszon sajna ma jelentkezett egy joval nagyobb problema: a kontaktjaimat magatol elkezdte random linkelgetni egymashoz, es igy nehany meglevo telszamot szerencsesen ki is torolt, mivel felulirta oket es amikor unlinkelem mar nincs meg....

(#581) Paszkal3


Paszkal3
tag

Èrdeklődnèk,hogy tmobilnàl àrúlt telók függőek e valóban vagy pedig viszi a többi kàrtyàt is,vagyis függetlenek.

(#582) Merciless


Merciless
csendes tag

egeszen pontosan igy nez ki az utoljara emlitett hiba mint ahogy itt leirjak:

http://supportforums.blackberry.com/t5/BlackBerry-Q10/Contacts-app-randomly-merging-contacts/td-p/2453487

sajna megoldast nem irnak, es mashol se talaltam egyelore :(

Ez bizony nagyon GAZ

(#583) icezozo válasza Paszkal3 (#581) üzenetére


icezozo
addikt

már függőek!

http://qwankido.hu/

(#584) Paszkal3 válasza icezozo (#583) üzenetére


Paszkal3
tag

Köszi!kàr!

(#585) Crafter32


Crafter32
őstag

" Most szólt a Q10, hogy itt a 10.1.0.4200. 38MB! Azt mondja, hogy a Hubot, Worldöt és Balance-t érintik a változások. "

(#586) Merciless


Merciless
csendes tag

Nekem se nem szolt, es ha settingsbol nezem a software updatest se talal semmit (you have the latest software). Ez mitol lehet?

(#587) Crafter32 válasza Merciless (#586) üzenetére


Crafter32
őstag

Nem tudom, ezt írást csak találtam. Idéztem. Gondolom akit érdekelnek a frissítések tudja mit kell tenni.

(#588) Crosby_87


Crosby_87
csendes tag

Elég vicces, hogy a telefont 1 hét alatt nem tudták beszerezni a telenorba. Úgy volt ma lehozzák nekem a helyi üzletükbe és nem tudták még beszerezni :) Azt mondta a kapcsolattartó, hogy ritka, nehéz beszerezni...

(#589) Crafter32 válasza Crosby_87 (#588) üzenetére


Crafter32
őstag

Általában aki rászánja a pénzt a telefonra az almát vesz. Nem fog felmenni a netre és utána olvasni milyen telefonok vannak és mit tudnak. A blackberry ről már max hallott a nép, de nem ismeri vagy nem nyomkodta. A szomszédnak is bevált az alma minek kockáztatni? Azok vesznek BB inkább ahová a mobilszolgáltatók már helyszínre mennek. Itthon szerintem kevés a nem céges vagy fiatal korosztály által vásárolt telefon.

(#590) Paszkal3


Paszkal3
tag

Èrdeklődnèk,hogy könnyű e függetleníteni a telót ill van e rà valamilyen program ami függetleníti?

(#591) icezozo válasza Paszkal3 (#590) üzenetére


icezozo
addikt

nem egyszerű NCK kód szükséges hozzá ami kb. 8-10 ezer Ft

http://qwankido.hu/

(#592) Paszkal3 válasza icezozo (#591) üzenetére


Paszkal3
tag

Tmobil mennyièrt üti ki azt tudod vèletlenül?Van e valami különbsèg a függő ès független teló között?

(#593) Paszkal3


Paszkal3
tag

Èrdeklődnèk,hogy aki hasznàlja meg van e elègedve a kèszülèkkel?Van e valami hibàja?Mire kell oda figyelni?Nagyon izgatja a fantàziàn ez a telefon,nagyon tetszik ès erősen gondolkodom a vàsàrlàson.Valaki îrhatna róla egy elfogulatlan jellemzèst,hogy milyen vele èlni a hètköznapokban?Akàr privàtban is,megköszönnèm!Üdv mindenkinek!

(#594) Giorgio1313 válasza Paszkal3 (#593) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Meg ha tudtok az én kérdésemre is válaszoljatok légyszives:)

(#595) eventus válasza Giorgio1313 (#578) üzenetére


eventus
veterán

Skype kicsit docogos, de megy 10.1ig. Whats up tökéletes. Viber 10.2vel jon.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#596) BubuRoland


BubuRoland
tag

miért nem jelzi a telefon ha engem várakoztatnak híváskor?

(#597) Crafter32 válasza BubuRoland (#596) üzenetére


Crafter32
őstag

Én úgy tudom azt lehet hallani is ha várakozás van. Azt nem tudom miért nem jelzi ki.

(#598) Paszkal3


Paszkal3
tag

Nem pörgös topik,de úgy làtszik,hogy mindenki meg van elègedve a telefonjàval.Hàlaistennek!

(#599) icezozo válasza Paszkal3 (#598) üzenetére


icezozo
addikt

van egy saját BB10 OS BlackBerry Messenger Csoport!
ott pörög az élet!

http://qwankido.hu/

(#600) Paszkal3 válasza icezozo (#599) üzenetére


Paszkal3
tag

Segîts,hol keressem?adsz egy linket?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.