Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) Polarstar válasza Látnok (#5000) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez fasza! :W

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5002) Látnok válasza Polarstar (#5001) üzenetére


Látnok
aktív tag

Nos, igen. Én sem repestem a boldogságtól. ráadásul néha olyan érzésem van, mikor töltöm a telefont, és hozzáérek, mintha "rázna" is. :( szóval rendesen megcsíp, de csak egyszer, és azt sem mindig. Viszont a BB szervizben megnézték és nincs hardveres baja.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#5003) V B A válasza Látnok (#5002) üzenetére


V B A
aktív tag

Innen bármelyik OS10 ROM-ot le tudod tölteni autoloader formájában, ami egy sima exe fájl, ha rá van dugva a win-es gépedre a telefon és futtatod, akkor 5-10 perc alatt felmegy rá az OS. Vigyázat: mindent töröl!

Én így szoktam, bár sokan túl óvatosnak tartanak:
1. Security wipe
2. Autoloader
3. Security wipe
4. Nem szoktam backupból semmit visszaállítani (mondjuk nekem szinte minden felhőben van, onnan meg gyorsan lejön)

(#5004) V B A


V B A
aktív tag

Megy a cégünk a Vodafonehoz, úgyhogy hamarosan lecserélem a Q10-et egy Passportra.

Mivel a vodánál nincs edge csak gprs, már nem fogom tudni csak 2g-n használni a telefont ezért kell egy olyan készülék, ami 3g-n kibír 1 napot. A q10 nagyon nem ilyen sajnos (ráadásul asszem T-függő az enyém) és a Classic sem. Kicsit félek a behemóttól. Ha nem tudom megszokni, hogy ekkora, akkor nincs készülékötletem.

Esetleg egy 9810-es BIS-szel. :-)

[ Szerkesztve ]

(#5005) Látnok válasza V B A (#5003) üzenetére


Látnok
aktív tag

Köszönöm!! :R

Még soha nem csináltam ilyet, de egyszer mindent el kell kezdeni. :)

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#5006) eventus válasza V B A (#5004) üzenetére


eventus
veterán

Van EDGE

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#5007) BigBlackDog válasza Látnok (#5002) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Miről, mivel töltöd? Fali aljazatok földelése rendben van a helyiségben?

[ Szerkesztve ]

(#5008) V B A válasza eventus (#5006) üzenetére


V B A
aktív tag

tényleg? pár éve olvastam vhol, hogy ők átugorják az EDGE-eet és inkább gyorsabban fejlesztik a 3g-t

na, ez jó hír

(#5009) V B A válasza V B A (#5008) üzenetére


V B A
aktív tag

Mondjuk ennek ellenére ki kell találnom vmit, mert a T-s q10 nem fog működni

(#5010) TakiUZ


TakiUZ
tag

Sziasztok!

Körbeérdeklődtem egy rakat gsm boltot és az jött le, hogy 2 kiszerelésben érhető el a Q10:

1. normál betűs billentyűzet + 3G
2. arab vagy kínai betűkkel felturbózott billentyűzet + 4G.

Van rá esély, hogy 4G-s, normál billentyűzetest találok valahol? Mert ha csak ez a 2 lehetőség van, akkor inkább a 4G-ről mondok le.

(#5011) BigBlackDog válasza TakiUZ (#5010) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Használtan esetleg egy szép példány nem játszik? :)

(#5012) Látnok válasza BigBlackDog (#5007) üzenetére


Látnok
aktív tag

Bármiről!

Ha fali aljzatból akkor is (cégnél irodában, otthon, bárhol) és ha számítógépről akkor is....

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#5013) icoj69 válasza TakiUZ (#5010) üzenetére


icoj69
tag

Szerintem mindegyik Q10 tudja a 4G-t.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, 2020 MacBook Air M1

(#5014) Látnok válasza icoj69 (#5013) üzenetére


Látnok
aktív tag

Én is így tudom

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#5015) BigBlackDog válasza icoj69 (#5013) üzenetére


BigBlackDog
veterán

(#5016) Látnok válasza V B A (#5003) üzenetére


Látnok
aktív tag

Mekkora ez az autoloader progi? már 1,6 GB-nál tart, és eszméletlen lassan jön le. :(

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#5017) V B A válasza Látnok (#5016) üzenetére


V B A
aktív tag

nálam most a 10.3.1.2267 van letöltve, az kicsomagolva 2,9 GB

(#5018) eventus válasza TakiUZ (#5010) üzenetére


eventus
veterán

Érdekes sufnik.. Azért nagyrészt itthon náluk is az sqn-3 van, ami itthon működik.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#5019) kmóricka válasza V B A (#5004) üzenetére


kmóricka
aktív tag

nálam 3gn 2 napot kibír simán:D, bár a legutóbbi frissítés óta mintha romlott volna valamennyit...másnál?

A 2gről jut eszembe, hogy ami nem tetszik, múltkor vonatoztam, alapból ugye 3gre van állítva a telóm, és neeeem, azért rengeteg helyen 3g sincs ám az országban, szóval ahol nem észlelt 3gt ott úgy eldobta a hálózatot, h még telefonálni sem tudtam volna, piros x, azaz nulla volt....ez gáz.A régebbi telóm ienkor átváltott magától edgere...szóval azonnal kellett átálítsam..

(#5020) kmóricka válasza icoj69 (#5013) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Nem mindegyik, vhol olvastam, h aminek számában ,típusszámában 3as az utolsó az igen, meg a 2es asszem, és az 1es végű nem, de lehet ezeket keverem...

(#5021) kmóricka válasza TakiUZ (#5010) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Semmilyen kínai billentyűzetem nincs és 4gs az enyém:), gsm palota, de lehet eladom:D
Nem azért mert baja van, hanem mert lejárt a tnél a hűségem s váltok..

Ha vkit érdekel, 2év garis, 2007 márcig, fehér, 66ért vettem, 54ért adom.Karcmentes, hibátlan, vaterán ott van képekkel.

(#5022) Phülöp válasza kmóricka (#5019) üzenetére


Phülöp
addikt

Be tudod állítani, hogy 3G ÉS 2G.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#5023) TakiUZ válasza kmóricka (#5021) üzenetére


TakiUZ
tag

Ez érdekes, mert felhívtam most őket, és ők is azt mondták, hogy vagy arab és 4 g, vagy sima, de akkor nincs 4 g :)

(#5024) V B A válasza kmóricka (#5019) üzenetére


V B A
aktív tag

én rengeteget telefonálok (van, hogy napi 3-4 órát) és az 3g-n brutálisan szívja le az akkut

emellett:
- be van kapcsolva a Wifi
- a mobil adatforgalom
- a BT (autós kihangosító miatt)
- 5 percenként szinkronizálja az emailfiókot, 30 percenként a naptárat és óránként a névjegyzéket
- Facebook, Twitter, Skype ... app nincs a telefonon

így reggeltől estig kibírja (reggel fél7-től kb. éjfélig) és még marad 20-30%

[ Szerkesztve ]

(#5025) Polarstar válasza V B A (#5024) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nálam is sok marad benne.
Este 9-kor még van 25-30%.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5026) kmóricka válasza V B A (#5024) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Van h én is napi 4-5 órát:D
Nálam 3g van, szinkron 5 perces, fb nincs...
Eddig simán ment így is 2 napot, frissítés óta inkább másfél..

(#5027) V B A válasza kmóricka (#5026) üzenetére


V B A
aktív tag

akkor vmit rosszul csinálok

(#5028) kmóricka válasza V B A (#5027) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Nem tudom...

Én viszont h eladom, csináltam egy adattörlést, erre eltűnt a magyar nyelv, remek:D, olaszul köszönget:D

De az miért tűnt el? Sima adattörlést csináltam csak..

(#5029) BigBlackDog válasza V B A (#5024) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szintén valahogy így. Reggel 6-8 között veszem le töltőről. Folyamatos 4G, bekapcsolt Wifi (6-8 órán keresztül wifi hálózaton is van), napi 10-15 db párperces telefon, 10-20 db email, 2*30 perc böngészés minimum (de általában több). Facsé, twitterde és egyéb közösségi appok nincsenek, PowerTools fut csak a háttérben. Így nap végén, 19-21 óra környékén 20-30 %-nál teszem rá töltőre.

[ Szerkesztve ]

(#5030) jokerke86


jokerke86
tag

Valaki használta már közületek a BB Protect-et? Elméletileg arra jó, hogy ha elhagyom a telót vagy ellopják, akkor az adataimat biztonságban tudhassam és a telót megkereshessem.
Most kicsit jobban belemásztam, és kiderült, hogy nem a telefon adatai alapján azonosítja be a telót, hanem a BB ID alapján. Ez mind szép és jó addig a pontig, amíg az "új tulajdonos" rá nem köti egy PC-re és egy autoloaderrel felül nem írja az egészet. Az adataim elvesznek a telóról, szóval azzal visszaélni nem tud, de a telefonomnak attól még búcsút inthetek egy ilyen esetben, mert az én BB ID-mmel biztosan nem fog ő ezután bejelentkezni. A BB Protect weboldalán is a Wipe-nál figyelmeztet, hogy ha ezt megnyomom, akkor minden töröl a telóról és a memóriakártyáról is, és a továbbiakban nem leszek képes meghatároztatni a telefon helyzetét.
Ez azért a legjobb esetben is csak félmegoldásnak mondható a Blackberrytől. Nem hiszem, hogy megoldhatatlan lett volna az IMEI számhoz vagy más belső azonosító kódhoz kötni a BB Protect működését, így wipe vagy autoloader után is ha bejelentkezik BB ID-vel ha nem, akkoris bemérhető legyen a telefon helyzete.

(#5031) jokerke86 válasza V B A (#5024) üzenetére


jokerke86
tag

Milyen appal milyen cloud -ba szinkronizálod ezeket?

(#5032) Phülöp válasza jokerke86 (#5030) üzenetére


Phülöp
addikt

A tolvajok nem használnak autoloader-t blekihez, hanem beviszik az első üzletbe, ahol szintén nem értenek hozzá.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#5033) eventus válasza jokerke86 (#5030) üzenetére


eventus
veterán

Ez egy szolgáltatás a BlackBerry részéről. Ha kell, imei alapján feljelentés után lehet keresni. Ennyi.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#5034) bigsee válasza jokerke86 (#5030) üzenetére


bigsee
addikt

A BB ID az a telefon egyedi azonosítója, mint az IMEI. Nem a te bejelentkező neved az, hanem szám és bötű, amit a telefon magán hordoz, mióta kijött a gyárból. Elvileg felülírhatatlan, megváltozhatatlan...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#5035) icoj69 válasza bigsee (#5034) üzenetére


icoj69
tag

Azért ez így nem igaz! :)
[link]
Itt meg is javítják az IMEI-t ha esetleg.... :DD :DD

iPhone 11, 2020 MacBook Air M1

(#5036) bigsee válasza icoj69 (#5035) üzenetére


bigsee
addikt

Nem IMEI, BB ID! Azt nem tudod - elvileg, mint az IMEI-t - javítgatni. Bűncselekmény.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#5037) jokerke86 válasza Phülöp (#5032) üzenetére


jokerke86
tag

Azt azért kétlem, hogy egy telefon-szervízben vagy szaküzletben nem értenének hozza, még ha az átlag telefontolvaj nem is.

(#5033) eventus - sokkal egyszerűbb lenne BB Protect segítségével keresni, ha már képes belőni a telefon helyzetét.

(#5034) bigsee - akkor elméletileg wipe után is kellene lássa a telefont, ha be van kapcsolva, anélkül, hogy bárki (és főleg a jogos tualjdonosa) bejelentkezne a telefonon. Márpedig pont a BB Protectnél a wipe funkciónál írja, hogy ha ezt lefuttatod, akkor búcsút inthetsz a telódnak, mert nem fogja látni a helyzetét.

(#5038) Polarstar válasza jokerke86 (#5037) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Akkor lakatot neki!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5039) lezerpiramis válasza bigsee (#5036) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Szerintem egy kicsit olvass utana a BB ID-nak :)

(#5040) bigsee válasza lezerpiramis (#5039) üzenetére


bigsee
addikt

Igaz, keverem a PIN-el, elnézést! :R Arra vonatkozóan akartam írni... De még nem ittam kávét - eleget... :D

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#5041) bwoay


bwoay
nagyúr

tapasztalt valaki olyat, hogy a varakozo hivast folyamatos rezgessel jelzi a telefon? tehat beszelek valakivel, bejon egy hivasom, es mar kapom is a halantekmasszazst. ez persze hallatszik a masik felnel is.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#5042) V B A válasza BigBlackDog (#5029) üzenetére


V B A
aktív tag

mondjuk lehet, hogy az is gond, hogy otthon csak 2g van a ház legnagyobb részén

(#5043) V B A válasza jokerke86 (#5031) üzenetére


V B A
aktív tag

Google Apps van a cégnél, abban van a névjegyzék, a naptár és a levelezés

(#5044) akosxyz


akosxyz
senior tag

Az létezhet, hogy elmentek szavakat és utána mégis megint pirossal aláhúzza? Nem rögtön, de vannak szavak amiket biztos használtam már és ma írtam és mégis piros volt :S

(#5045) feddel


feddel
senior tag

És az miért van, hogy egyes hub-ból törölt üzenetek újra látszanak pl lajkolt FB oldalak üzenetei

(#5046) V B A


V B A
aktív tag

annak mi értelme van, hogy lehet szerkeszteni az elküldött emaileket?

most vettem észre

(#5047) akosxyz


akosxyz
senior tag

A BBM-ről is levették a korlátozást, mint a Skype-ról?

(#5048) napeda


napeda
csendes tag

Facebook szikronizalast belehet állítani valahol? Hogy ne kessenek az üzenetek, ertesitesek???

(#5049) lovace válasza napeda (#5048) üzenetére


lovace
aktív tag

Nem.

(#5050) csucsu69


csucsu69
tag

Független q 10 -em van, telekomos kártya van benne, de nem kapom meg az mms -ket.Mit kell beállítani?Kell egyálltalán valamit?Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.