Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) total90


total90
veterán

Nem is olyan régen egy mobilos üzletben próbáltam ki egy ilyent. Nagyon nem az én világom... de azt nem kétlem, hogy okos, nekem külsőleg nem jön be. Az írás meg rendben van ;)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) rhonin


rhonin
senior tag

Nem értem miért kellett ilyen alacsony kijelzőt tenni bele. A 8900assal 1 árban van. Szerintem akkor már inkább az (3,2-es kamera, nagyobb kijelző), bár mondjuk emellett pedig ott van az 1500as aksi.
A jogball-ba igazat tudok adni. Nagyon jó dolog. Kis helyet foglal és nagyon jó a kezelhetősége. Nem értem, hogy a többi gyártó miért nem veszi át eme találmányt. :U
A teszt jó lett. Grat hozzá. :C

(#4) joey04


joey04
titán

csodás gép.
tényleg nagyobb mint gondolná az ember, de nekem ettől csak még jobban tetszik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) Magnum_


Magnum_
nagyúr

:R 99%-os írás, le a kalappal, jó volt olvasni (kicsit elfogult vagyok :B )

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#6) luw2win


luw2win
őstag

Wáá oda vagyok a Blackberrykért :B
Strom 2-t várom de nagyon

Jó volt olvasni egy ilyen tesztet :K

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#7) <NewL>


<NewL>
addikt

Köszönöm szépen :R

There's an app for that

(#8) Phobos


Phobos
aktív tag

ezen a héten lesz nekem is egy 9000-es.

Nem lesz hazája senki másnak, Erdély örökre Erdély marad.

(#9) DeltaPower


DeltaPower
őstag

jól látom, az ott az egyik képen egy pneumobil? :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#10) #06658560 válasza rhonin (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Egyrészt fontos a teljes méreten belül maradni, emellé követelmény a teljes qwerty, másrészt a kamera azért lényegtelen, mert nem hobbikészülék, hanem mobil irodának van szánva, ahol meg a kaamera a töltelék.

(#11) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

kivesszük a tokból automatikusan visszaveszi a világítást. (fényérzékelő segítségével)

Nem, nem azzal. Egy mágnessor van a tokban, a telóban pedig egy érzékelő. Amikor beleteszed, elég rendesen kimegy standby-ba.

Az iras többi része rendben van. :)

mod: persze ettől függetlenül van egy fényérzékelő is, de az alap.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12) <NewL> válasza wwenigma (#11) üzenetére


<NewL>
addikt

értem,akkor ez lenne a tok belsejében a gumis rész alatt. :R

DeltaPower : mire gondolsz? nem értem :N

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#13) #06658560 válasza <NewL> (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az a kis tákolt gépjármű.

(#14) <NewL> válasza #06658560 (#13) üzenetére


<NewL>
addikt

jaa,azt az iskolámban fényképeztem le. De-Mfk
Van egy másik is, [link]

There's an app for that

(#15) joey04


joey04
titán

ha már fényérzékelő: ki lehet kapcsolni? rühellem amikor sötétben leveszi a fényerőt... N82 is ezt csinálta, csak hack után lehetett kikapcsolni...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) <NewL> válasza joey04 (#15) üzenetére


<NewL>
addikt

Beállítások - Képernyő és billentyűzet
Automatikus háttérvilágítás (aktív-ki)

igen :K

There's an app for that

(#17) Vamp


Vamp
senior tag

Az az autó... A kombi formatervezés csúcsa:D

(#18) joey04 válasza <NewL> (#16) üzenetére


joey04
titán

na akkor még egy + pont neki :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) spedyboy


spedyboy
senior tag

Gratulálok! :R :R
Nagyn jó írás le a kalappal! :)

BB re vannak értelmes ingyenes progik? mert eddig csak fizetöseket találtam...
:R

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#20) #06658560 válasza Vamp (#17) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az Insigniára gondolsz? Nekem nagoyn nem jön be.

(#21) plus44


plus44
veterán

Nagyon jó teszt, grat. Régóta szemezek vele, de most már tényleg vennem kell egyet, nagy tetszik.

(Örömmel látom, hogy te is debreceni vagy. Bajnok csapat!!! :DD )

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#22) ádyz


ádyz
addikt

Nem is olyan regen volt ilyen a kezemben, utos kis kutyu. :K

Az Insignia pedig plusz pont, nagyon jo auto. :K

[ Szerkesztve ]

(#23) hkari válasza spedyboy (#19) üzenetére


hkari
őstag

Jó teszt gratula! Van pár free progi hozzá.

Itt egy lista:

[link]

Itt van pár oldal amiket érdemes nézegetni:

[link]

[link]

[link]

(#24) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hehe. A gyártósoruk mellett dolgozok :)

Amúgy nagyon tetszenek ezek a telók, attól függetlenül hogy ignyem nem nagyon van a szolgáltatásaikra.
Talán a GPS-re, de az is évente ötször? Ezért nem adok ki egy rkás pénzt.

Mutogatni való hater díszpinty

(#25) icecave


icecave
nagyúr

Zsír a teszt. Ahogy Téged ismerlek, sokáig nem lesz meg ez sem, de a teszt örök :D :D

(#26) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Jó telefon nagyon, épp a húgom vett egy ilyet pár hete.
Amit nem értek :D :
- ő mintha kapta volna hozzá a tokot, legalábbis már első alkalommal nála volt (bár lehet, hogy kapásból rábeszélték a boltban, nem tudom a sztorit, nem is kérdeztem)
- billentyűzet: elvileg épp a qwerty az angol alap, a qwertz meg a magyar. Te mintha ezt fordítva tudnád / írtad volna.

Amúgy rendben van a teszt, meg a teló is. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#27) plus44


plus44
veterán

Tok járt hozzá vagy külön vetted. Ha külön mennyi volt?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#28) icecave válasza Aguinaga (#26) üzenetére


icecave
nagyúr

Adnak hozzá tokot:

[link]

(#29) <NewL> válasza plus44 (#27) üzenetére


<NewL>
addikt

Én vettem hozzá pár tartozékot mivel az enyémhez nem volt füles meg tok.
A tokot az aprók közül vettem 1500 pénz volt a füles meg egy eredeti BB füles és nagyon jól szól az egy darab mátyás volt.
Egyébként jár hozzá tok gyárilag.

Köszi szépen srácok:R

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#30) plus44 válasza icecave (#28) üzenetére


plus44
veterán

Gyors voltál. :DDD

<NewL>: Értem, hát a héten beszerzek egy ilyen jószágot, a cikked meghozta az "étvágyam". :)

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#31) BloodRay


BloodRay
veterán

Kössz a tesztet, szép készülék.
Kicsit drága, de egész szimpatikus.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#32) commanDOS


commanDOS
senior tag

Csak nem az MK-ra jársz? :DDD

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#33) <NewL> válasza commanDOS (#32) üzenetére


<NewL>
addikt

De:) te is?

There's an app for that

(#34) Keksz


Keksz
senior tag

E71 után a speedshopban fogdostam ezt is és még pár hasonló készüléket, furcsán nagyok voltak ;) Viszont a Trackball nagyon pöpec.

(#35) Napfénysüti

Jó írás egy érdekes telefonról. A régi Blackberryk annyira nem jöttek be de az újak közül elfogadnék egyet. Bár elég borsos az áruk.

Més que un club!

(#36) Konflikt válasza luw2win (#6) üzenetére


Konflikt
addikt

odavagy? hasznaltal mar 8110-et?: )
mi kb 1 honapja kaptunk meg a Boldot tesztre.

amugy a irashoz:
-magnestokrol tokrol nemirtal, pedig franko kis fekete bor hatasu massziv tok jar hoza.
-enterprise szolgaltatasok: push email stb. mivel ez uzleti felhaszn-ra szant mobil. (ok, sajnos ezek penzesek).

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#37) <NewL> válasza Konflikt (#36) üzenetére


<NewL>
addikt

de írtam ;) a kép fölött pár sort...

Amit kipróbáltam használtam észrevettem rajta azt írtam le,nincs szükségem a BB szolgáltatásra nem vagyok még üzletmágus ,hogy azonnal meg kelljen kapni az emailjeimet.
Egyébként belinkeltem egy mobilarenás tesztet,ahol leírják a BB rendszer működését érthetően.
Megelőzlek a kérdéseddel,mert biztos jönne ,hogy akkor miért vetted.
Amiért váltottam E71-ről erre.
Tetszik a készülék mérete kialakítása. Tetszik ,hogy kevés van belőle elég egyedinek számít még az ismerősi körömben a bleki márka. A jobb és nagyobb kijelző. A nagyobb gombok. A stabil és gyors BB OS.

röviden ennyi.

There's an app for that

(#38) Magnum_ válasza <NewL> (#37) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tetszik ,hogy kevés van belőle elég egyedinek számít még az ismerősi körömben a bleki márka

tehát csak a villogás, mi? ;]

I humbly and respectfully decline™

(#39) <NewL> válasza Magnum_ (#38) üzenetére


<NewL>
addikt

ha villogás lenne akkor mindenképpen valami érintős telefont vettem volna,pl iphone :P

There's an app for that

(#40) Magnum_ válasza <NewL> (#39) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ne már, privátban kiemelted a vilogást ;]

csak húzlak ám

I humbly and respectfully decline™

(#41) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Javíts ki, ha tévednék, de egy qwertz billentyűzet hogy lehet angol? Nyilván lehet úgy használni, de pont akkor cserélődne fel az y-z, nem magyar használatkor.. vagy csak félreérthetően fogalmaztál.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#42) <NewL> válasza Rickazoid (#41) üzenetére


<NewL>
addikt

Már tegnap ki akartam javítani. Töröltem az angolra mutató részt,így remélem nem lesz félreérthető.
Tehát ha valaki ilyen billentyűzetes blekit magyar nyelven akar használni az y és z karakter bevitele fordítva van.

Szerintem az kavart meg engem ,hogy az E71-nél volt angol és magyar billentyűzetes készülék. Nekem angol billesből volt kettő is,ott a magyar és angol között az ékezetes karakterek hiánya volt csak a különbség.

Egyébként nem vagyok biztos benne de lehetséges ,hogy egy újabb magyar rom javítja a Boldon a karaktercserét.

Köszi ,hogy szóltál.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#43) <NewL>


<NewL>
addikt

Kifelejtettem a tesztből egy olyan részt ami nagyon megtetszett a standby állapotot. Írtam egy pár sort róla,valamint az üzeneteknél megjelenítéséhez is pár sort.

There's an app for that

(#44) <NewL> válasza <NewL> (#43) üzenetére


<NewL>
addikt

Írtam a wifizésről is pár sort,ha valami érdekelne valakit szívesen leírom vagy megnézem. :K

There's an app for that

(#45) bjay


bjay
tag

hmm... tetszett a cikk, remélem nemsokára itthon is beindul a blackberry "szezon"! :) jó látni, hogy bejön az embereknek :DD én többnyire szakmai szemmel nézem a Bold(o)t (9000 szériát), nagyon eltalálták benne a trackball-t, de azért érdemes vigyázni! erősen páraérzékeny a telefon, főleg a trackball környéke! olyan helyen dolgozom ahol ezeket javítjuk, nagyon sok meghibásodás ebből adódik! szóval kedves leendő Bold tulajok erre figyeljetek oda! :R

- Katona! Mit érez, amikor látja hazánk zászlaját lobogni? - Szelet. :D

(#46) amanoba


amanoba
őstag

Először is grat a cikkhez, jó kis írás! :C
Épp pár hete kerestem a magyar oldalakon tesztet BB-ről, de sehol semmi használható nem volt, szóval most nagy űrt töltesz be! ;)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#47) hkari


hkari
őstag

Remélem nem kapok ki érte de ha már BB akkor itt érdemes nézegetni:

[link]

Sokról teszt is van.

(#48) hkari válasza amanoba (#46) üzenetére


hkari
őstag

Bold teszt: [link]
Javelin teszt: [link]

(#49) <NewL> válasza hkari (#47) üzenetére


<NewL>
addikt

Köszi,nem is ismertem ezt az oldalt,de remélem itt is kialakul a mobilarénán egy blekis közösség esetleg egy topicja.
Én inkább bevárok pár embert,jobban szeretem ezt a forumot.

Egyébként egy crackberry.hu oldalt is emlegetnek ,hogy az majd összefogja a blackberryseket de már egy ideje késik az oldal beindulása.

There's an app for that

(#50) <NewL>


<NewL>
addikt

Most jottem ra ,h a zenelekatszoban ha hosszan nyomjuk a hangerogombot akkor zenet valt:)

There's an app for that

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.